Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Φλεβάρης και αν φλεβίσει τις κοιλιές μας θα γεμίσει και ο Άγιος Βαλεντίνος θα βοηθήσει και εκείνος. - Τσικνοπέμπτη,παϊδάκια και θα έρθουν τα παιδάκια, Καρναβάλι λαλαλα, θα γεμίσουμε μωρά!


misofeggaro

Recommended Posts

Αχ κοριτσια εμενα με χει παρει απο κατω μια π δεν προσπαθησαμε κ πολυ λογω της μεσης μου ,γενικα  αυτες τις μερες εκτος απο δουλεια κ δουλειες σπιτιου δεν εχω τιποτα ν κανω..

Ξεκινησαμε  γυμναστήριο αλλα εχω χασει 200 γραμαμρια 😔 δε λειτουργεί τπτ.. 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Evie2 είπε:

Αχ κοριτσια εμενα με χει παρει απο κατω μια π δεν προσπαθησαμε κ πολυ λογω της μεσης μου ,γενικα  αυτες τις μερες εκτος απο δουλεια κ δουλειες σπιτιου δεν εχω τιποτα ν κανω..

Ξεκινησαμε  γυμναστήριο αλλα εχω χασει 200 γραμαμρια 😔 δε λειτουργεί τπτ.. 😂

Και εμείς λόγω ωραριων δεν τα καταφέραμε κ πολύ τις μέρες που έπρεπε. Μου τελείωσαν κ τα σ τεστ ωορρηξιας οπότε είμαι στα τύφλα για αυτό το μήνα.... Δεν πειράζει τον επόμενο θα βάλουμε τα δυνατά μας κ οι δύο!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Maroulita? είπε:

6 μερες νωρίτερα λεει..

Δεν τα πολυεμπιστευομαι ρε ... σίγουρα  αν τ εκανα ομως θα το εκανα με πρωινα ούρα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kostef είπε:

Και εμείς λόγω ωραριων δεν τα καταφέραμε κ πολύ τις μέρες που έπρεπε. Μου τελείωσαν κ τα σ τεστ ωορρηξιας οπότε είμαι στα τύφλα για αυτό το μήνα.... Δεν πειράζει τον επόμενο θα βάλουμε τα δυνατά μας κ οι δύο!! 

Αυτο τον αλλο μηνα. Αλλα εχω βαρεθει να λεω τον αλλο μηνα και τον αλλο μηνα. Ξερεις οταν θες κατι το θες τωρα...και γιαυτο τοβεριξα στο γυμναστήριο κ γω. Ερχομαι κ ελλαδα τν απριλη να ειμαι fit.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Δεν τα πολυεμπιστευομαι ρε ... σίγουρα  αν τ εκανα ομως θα το εκανα με πρωινα ούρα 

Αν τα καταφέρω θελω να κρατηθω για να το κανω αν κ οταν δω καθυστέρηση! Φτάνει με τα αρνητικά, χόρτασε το μάτι μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Maroulita? είπε:

Αν τα καταφέρω θελω να κρατηθω για να το κανω αν κ οταν δω καθυστέρηση! Φτάνει με τα αρνητικά, χόρτασε το μάτι μας!!!

Απο αρνητικα αλλο τιποτα. Κρατησου κ ηλπιζε για το καλυτερο... σκεψου θετικά κ οολα θαβοανε καλα. Μανουλες θα γίνουμε καποια στιγμη σιγουρα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mt3508 είπε:

Καλησπέρα κοριτσαρες μου!! Ελπίζω να σας βρίσκω όλες καλά! Σήμερα γινόμαστε 13 εβδομάδων 👼🏻
Την προηγούμενη εβδομάδα πήγαμε για την αυχενική.. Όλα μια χαρά 😋

Μαλιστα η γιατρός είδε το φύλο και μας το έκλεισε σε φάκελο και θα το μάθουμε την Πέμπτη όλοι μαζί με την οικογένεια..Ανυπομονώ!! 🥰

Κοριτσαρες μου σας στέλνω μπεμπεδόσκονη! Είμαι σίγουρη ότι σύντομα όλες θα ζήσετε το θαυματάκι μέσα σας!! ♥️

Συγχαρητήρια κοριτσαρα μουυυυυ τι χαρούμενα νέα είναι όλα αυτά..σε περνάω δέκα μερουλες μόνο χιχιχιχι..εγώ θα κάνω πρόβλεψη ότι θα φέρεις το πρώτο αγοράκι στην ομάδα..να μας ενημερώσεις κι εμάς ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Αχ κοριτσια εμενα με χει παρει απο κατω μια π δεν προσπαθησαμε κ πολυ λογω της μεσης μου ,γενικα  αυτες τις μερες εκτος απο δουλεια κ δουλειες σπιτιου δεν εχω τιποτα ν κανω..

Ξεκινησαμε  γυμναστήριο αλλα εχω χασει 200 γραμαμρια 😔 δε λειτουργεί τπτ.. 😂

Κι αυτό κάτι είναι Evie μου! Τουλάχιστον η ζυγαριά πάει προς τα κάτω! Τι να πει κι η δικιά μου που έχει να δει τέτοιες δόξες τουλάχιστον μια δεκαετία!😁😄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Συγχαρητήρια κοριτσαρα μουυυυυ τι χαρούμενα νέα είναι όλα αυτά..σε περνάω δέκα μερουλες μόνο χιχιχιχι..εγώ θα κάνω πρόβλεψη ότι θα φέρεις το πρώτο αγοράκι στην ομάδα..να μας ενημερώσεις κι εμάς ❤️

Ε! αφού κάνεις πρόβλεψη frogel μου θα πω κι εγώ. Πιστεύω ότι σίγουρα είναι αγοράκι!🧒 Θα εκπλαγω αν δεν είναι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Κι αυτό κάτι είναι Evie μου! Τουλάχιστον η ζυγαριά πάει προς τα κάτω! Τι να πει κι η δικιά μου που έχει να δει τέτοιες δόξες τουλάχιστον μια δεκαετία!😁😄

Χαχαχ ειχα καταφερει πριν 2- 3 χρονια κ εχασα κ ημουν ακριβως οπως ηθελα αλλα δε μπορω να κοψω το καλο φαγητο ρε παιδι μου.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Evie2 είπε:

Χαχαχ ειχα καταφερει πριν 2- 3 χρονια κ εχασα κ ημουν ακριβως οπως ηθελα αλλα δε μπορω να κοψω το καλο φαγητο ρε παιδι μου.. 

Evie μου εγώ το δήλωσα στον άντρα μου....το σεξ το κόβω το καλό φαγητό ποτέ! Να ξέρει να κάνει τις οικονομίες του!😆 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου! Να έχουμε μια υπέροχη ημέρα!🥰

@Αννια27 μου βάλε δίπλα στην frogel μας ΠΗΤ 9/8! Είπαμε ότι θα είναι πολύ όμορφο αφού ήμασταν μαζί στις προσπάθειες να είμαστε μαζί και στην γέννηση! 

@Ελενακι12, @Mariaira, @Mitsaki83, @Mt3508, @Tzortzina123, @Princess28, @Xrita, @LadyP, @katerinaki-dm, @vikujustme, @gorgona

Στείλτε μας κι εσείς κορίτσια μου αν θέλετε την ΠΗΤ να την βάλουμε στο πινακακι! Μαζί από την αρχή του ονείρου ως το θαύμα! Και που ξέρετε μπορεί αργότερα να συγγενεψουμε κιόλας!😉😄😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! Να έχουμε μια υπέροχη ημέρα!🥰

@Αννια27 μου βάλε δίπλα στην frogel μας ΠΗΤ 9/8! Είπαμε ότι θα είναι πολύ όμορφο αφού ήμασταν μαζί στις προσπάθειες να είμαστε μαζί και στην γέννηση! 

@Ελενακι12, @Mariaira, @Mitsaki83, @Mt3508, @Tzortzina123, @Princess28, @Xrita, @LadyP, @katerinaki-dm, @vikujustme, @gorgona

Στείλτε μας κι εσείς κορίτσια μου αν θέλετε την ΠΗΤ να την βάλουμε στο πινακακι! Μαζί από την αρχή του ονείρου ως το θαύμα! Και που ξέρετε μπορεί αργότερα να συγγενεψουμε κιόλας!😉😄😘😘

Καλημέρα κορίτσι!!! Τι κάνετε? Χαθήκαμε λίγο! εγω έκανα σήμερα την τελευταία χοριακή μακάρι να είναι καλή και μετά Πεμπτη στον γιατρό! Πητ15/10??? Αχ ουτε που το σκεφτομαι από τωρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! Να έχουμε μια υπέροχη ημέρα!🥰

@Αννια27 μου βάλε δίπλα στην frogel μας ΠΗΤ 9/8! Είπαμε ότι θα είναι πολύ όμορφο αφού ήμασταν μαζί στις προσπάθειες να είμαστε μαζί και στην γέννηση! 

@Ελενακι12, @Mariaira, @Mitsaki83, @Mt3508, @Tzortzina123, @Princess28, @Xrita, @LadyP, @katerinaki-dm, @vikujustme, @gorgona

Στείλτε μας κι εσείς κορίτσια μου αν θέλετε την ΠΗΤ να την βάλουμε στο πινακακι! Μαζί από την αρχή του ονείρου ως το θαύμα! Και που ξέρετε μπορεί αργότερα να συγγενεψουμε κιόλας!😉😄😘😘

Καλημερα σε ολες!Μην το γελας καθολου κοριτσακι μου,σε μια ομαδα εξωσωματικης που ημουν πριν χρονια 2 κοπελες εκαναν μωρακια κ κουμπαριασανε γιατι η μια βαφτισε το παιδακι της αλλης!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!!πως είστε ;!

Εγω κάπως ξύπνησα με περίεργη διάθεση σήμερα...!!!!Το αγόρι μου είναι αρκετά αγχωμένο λόγο προβλημάτων στην δουλειά...και χθες μου είπε μήπως να αφήσουμε τις προσπάθειες για λίγο αργότερα να δούμε πως θα πάνε τα πράγματα με την δουλειά(ίσως χρειαστεί να αλλάξει αν δεν βελτιωθούν τα πράγματα)

και δεν ήξερα τι να απαντήσω..Από την μια θέλω πολύ να προσπαθήσουμε για μωρό μιας που είναι οι γόνιμες μέρες...από την άλλη καταλαβαίνω ότι μπορεί να αγχώνεται ότι αν παρατηθεί μπορεί να αργήσει να βρει άλλη δουλειά!
Μακαρι να ήταν απλα μια κακη μέρα στην δουλειά...!!!Γενικα δεν έχουμε κάποιο οικονομικό θέμα να αγχωνόμαστε τόσο...!!!

Τι γνώμη έχετε ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Denizz είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!!πως είστε ;!

Εγω κάπως ξύπνησα με περίεργη διάθεση σήμερα...!!!!Το αγόρι μου είναι αρκετά αγχωμένο λόγο προβλημάτων στην δουλειά...και χθες μου είπε μήπως να αφήσουμε τις προσπάθειες για λίγο αργότερα να δούμε πως θα πάνε τα πράγματα με την δουλειά(ίσως χρειαστεί να αλλάξει αν δεν βελτιωθούν τα πράγματα)

και δεν ήξερα τι να απαντήσω..Από την μια θέλω πολύ να προσπαθήσουμε για μωρό μιας που είναι οι γόνιμες μέρες...από την άλλη καταλαβαίνω ότι μπορεί να αγχώνεται ότι αν παρατηθεί μπορεί να αργήσει να βρει άλλη δουλειά!
Μακαρι να ήταν απλα μια κακη μέρα στην δουλειά...!!!Γενικα δεν έχουμε κάποιο οικονομικό θέμα να αγχωνόμαστε τόσο...!!!

Τι γνώμη έχετε ;;

καλημέρα! κορίτσι πόσων χρονών είσαι; η απάντηση έχει μεγάλη σημασία... εμείς (χωρίς κανένα οικονομικό πρόβλημα όπως λες) το αναβάλαμε γιατί ήθελε ο άντρας μου να αλλάξει δουλειά και να δώσει κάπως προτεραιότητα εκεί κ  κάπως έτσι πέρασε 1-1,5 χρόνος... δεν ξέρω αν θα μας είχε αλλάξει κάτι αλλά έχω αναρωτηθεί πολλές φορές αν είχα ξεκινήσει τότε (34) αν θα τα είχα καταφέρει  αντί για σχεδόν 36! Μπορεί και όχι αλλά δεν θα το μάθω ποτέ! Κ μη φανταστείς, μια χαρά δουλειά είχε και βρήκε κ ακόμα καλύτερη χωρίς να μεσολαβήσει ανεργία ή κάτι τέτοιο. Απλά οι άντρες δίνουν μεγάλη βάση στη δουλειά και δεν καταλαβαίνουν ότι για εμάς περνάνε τα χρόνια... τώρα αν είσαι κάτω των 30 οκ μπορείτε να το δείτε διαφορετικά! Σου εύχομαι ό,τι καλύτερο και κυρίως συνεννόηση, οι καυγάδες δεν βγάζουν πουθενά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

καλημέρα! κορίτσι πόσων χρονών είσαι; η απάντηση έχει μεγάλη σημασία... εμείς (χωρίς κανένα οικονομικό πρόβλημα όπως λες) το αναβάλαμε γιατί ήθελε ο άντρας μου να αλλάξει δουλειά και να δώσει κάπως προτεραιότητα εκεί κ  κάπως έτσι πέρασε 1-1,5 χρόνος... δεν ξέρω αν θα μας είχε αλλάξει κάτι αλλά έχω αναρωτηθεί πολλές φορές αν είχα ξεκινήσει τότε (34) αν θα τα είχα καταφέρει  αντί για σχεδόν 36! Μπορεί και όχι αλλά δεν θα το μάθω ποτέ! Κ μη φανταστείς, μια χαρά δουλειά είχε και βρήκε κ ακόμα καλύτερη χωρίς να μεσολαβήσει ανεργία ή κάτι τέτοιο. Απλά οι άντρες δίνουν μεγάλη βάση στη δουλειά και δεν καταλαβαίνουν ότι για εμάς περνάνε τα χρόνια... τώρα αν είσαι κάτω των 30 οκ μπορείτε να το δείτε διαφορετικά! Σου εύχομαι ό,τι καλύτερο και κυρίως συνεννόηση, οι καυγάδες δεν βγάζουν πουθενά!

Ηλικιακά δεν υπάρχει θέμα....26 ειμαι εγώ και 30 το αγόρι μου!!!

σπιτι δικό μας έχουμε σε λίγο καιρό θα μετακομίσουμε...σταθερή δουλειά έχω...και έχουμε και ένα εισόδημα από ενοίκια.
Απλα αυτό που καταλαβαίνω είναι ότι θέλει να τα φτιάξει όλα τέλεια και οι συνθήκες να είναι ιδανικές....εγώ πάλι δεν πιστεύω ότι θα είναι ποτέ οι συνθήκες ιδανικές...και σε ότι και αν κάνουμε θέλει προσπάθεια.

Αχ αυτοί οι άντρες!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η LadyP είπε:

Καλημέρα κορίτσι!!! Τι κάνετε? Χαθήκαμε λίγο! εγω έκανα σήμερα την τελευταία χοριακή μακάρι να είναι καλή και μετά Πεμπτη στον γιατρό! Πητ15/10??? Αχ ουτε που το σκεφτομαι από τωρα!

Όλα καλά θα πάνε κορίτσι μου και ούτε θα το καταλάβεις πως θα περάσει ο καιρός! Ύστερα θα αναπολείς τις ημέρες της εγκυμοσύνης σου!🥰 Θα περιμένουμε νέα σου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Denizz είπε:

Ηλικιακά δεν υπάρχει θέμα....26 ειμαι εγώ και 30 το αγόρι μου!!!

σπιτι δικό μας έχουμε σε λίγο καιρό θα μετακομίσουμε...σταθερή δουλειά έχω...και έχουμε και ένα εισόδημα από ενοίκια.
Απλα αυτό που καταλαβαίνω είναι ότι θέλει να τα φτιάξει όλα τέλεια και οι συνθήκες να είναι ιδανικές....εγώ πάλι δεν πιστεύω ότι θα είναι ποτέ οι συνθήκες ιδανικές...και σε ότι και αν κάνουμε θέλει προσπάθεια.

 

Οπως το λες ειναι κοριτσι μου...Ποτε δε θα ειναι οι συνθηκες ιδανικες...Ετσι ηθελα κι εγω να τα κανω "με τη σειρα" ,δηλαδη να κανουμε το γαμο μας,μετα ανακαινιση στο σπιτι κ μετα παιδακι,λες κ το παιδι το παρσγγελνεις!Εγω στα 36 μου πια αλλαξα γνωμη κ δε θελω να το καθυστερησω αλλο.Χρονο εχετε εσεις ηλικιακα,το θεμα ειναι οτι οι αντρες νιωθουν σιγουρια με τη δουλεια τους κ προφανως τον αγχωνει αυτη η περιεργη κατασταση στα εργασιακα του.Νομιζω μια ανοιχτη συζητηση μαζι του θα σας βοηθησει να αποφασισετε για το μελλον.Οταν σου ειπε να αφησετε για λιγο τις προσπαθειες εσυ τι απαντησες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Denizz είπε:

Ηλικιακά δεν υπάρχει θέμα....26 ειμαι εγώ και 30 το αγόρι μου!!!

σπιτι δικό μας έχουμε σε λίγο καιρό θα μετακομίσουμε...σταθερή δουλειά έχω...και έχουμε και ένα εισόδημα από ενοίκια.
Απλα αυτό που καταλαβαίνω είναι ότι θέλει να τα φτιάξει όλα τέλεια και οι συνθήκες να είναι ιδανικές....εγώ πάλι δεν πιστεύω ότι θα είναι ποτέ οι συνθήκες ιδανικές...και σε ότι και αν κάνουμε θέλει προσπάθεια.

Αχ αυτοί οι άντρες!! 

Από την στιγμή που νιώθεις ότι είσαι έτοιμη να γίνεις μανούλα είτε είσαι 25 είτε 35 δεν έχει σημασία κορίτσι μου. Αρκεί βέβαια να το θέλει κι αυτός! Να είστε συνειδητοποιημένοι για την ευθύνη που θα έχετε και δεν μιλάω για υλικά αγαθά. Πίστεψε με και μια κουτάλα να του δίνεις να παίζει θα είναι ευτυχισμένο όσο βλέπει εσάς να του δίνετε αγάπη. Φυσικά κι έχει δίκαιο η tokyo μας ότι ηλικιακά σε παίρνει αλλά ποιός μας εγγυάται ότι αυτό που αναβάλλουμε σήμερα θα μας έρθει αύριο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Από την στιγμή που νιώθεις ότι είσαι έτοιμη να γίνεις μανούλα είτε είσαι 25 είτε 35 δεν έχει σημασία κορίτσι μου. Αρκεί βέβαια να το θέλει κι αυτός! Να είστε συνειδητοποιημένοι για την ευθύνη που θα έχετε και δεν μιλάω για υλικά αγαθά. Πίστεψε με και μια κουτάλα να του δίνεις να παίζει θα είναι ευτυχισμένο όσο βλέπει εσάς να του δίνετε αγάπη. Φυσικά κι έχει δίκαιο η tokyo μας ότι ηλικιακά σε παίρνει αλλά ποιός μας εγγυάται ότι αυτό που αναβάλλουμε σήμερα θα μας έρθει αύριο!

@Denizz συμφωνώ ακριβώς με την Ευάγγελοςτ! Απλά ρε παιδί μου αν πρόκειται για μικρή καθυστέρηση μιας κ είσαι μικρή μπορείς να το δεις γιατί και αν ο άλλος δεν νιώθει έτοιμος και πιεστεί μπορεί να του βγει σε μεγάλο αρνητισμό... πάρε τον με το καλό μιας κ έχεις το περιθώριο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εν τω μεταξυ εγω πρεπει ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ να αδιαθετησω,χθες ετρωγα ψωμι με βιταμ κ πατατακια 😂😂😂Χριστε μου θα γινω φαλαινα αν συνεχισω ετσι,αντε να μου ερθει!Κ θερμοφορα βαζω,κ καυτο μπανιο κανω κ ακομη τιποτα.Εκλεισα γυναικολογο στις 9/3 κ μου ειπε η γραμματεας οτι αν αδιαθετησω θα με βαλει νωριτερα για να κανω τεστ Παπ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η st3llina είπε:

Εν τω μεταξυ εγω πρεπει ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ να αδιαθετησω,χθες ετρωγα ψωμι με βιταμ κ πατατακια 😂😂😂Χριστε μου θα γινω φαλαινα αν συνεχισω ετσι,αντε να μου ερθει!Κ θερμοφορα βαζω,κ καυτο μπανιο κανω κ ακομη τιποτα.Εκλεισα γυναικολογο στις 9/3 κ μου ειπε η γραμματεας οτι αν αδιαθετησω θα με βαλει νωριτερα για να κανω τεστ Παπ.

Σε βλέπω στις ειδήσεις του Google σε αυτά τα άρθρα που διαβάζουμε... " Γυναίκα πήγε για μια τυπική εξέταση και οι γιατροί της είπαν ότι γεννάει" 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

@Denizz συμφωνώ ακριβώς με την Ευάγγελοςτ! Απλά ρε παιδί μου αν πρόκειται για μικρή καθυστέρηση μιας κ είσαι μικρή μπορείς να το δεις γιατί και αν ο άλλος δεν νιώθει έτοιμος και πιεστεί μπορεί να του βγει σε μεγάλο αρνητισμό... πάρε τον με το καλό μιας κ έχεις το περιθώριο...

@Tokyo @ΕυάγγελοςτΑυτός ήταν ο πρώτος που ήθελε να ξεκινήσουμε προσπάθειες!!!Η μάλλον για να το θέσω καλύτερα ο πρώτος που ξεκίνησε την συζήτηση!!!
 Ναι προφανώς δεν θα τον πιέσω για κάτι τέτοιο...απλά δεν μπορώ να καταλάβω αν είναι χαζή η ανασφάλεια του και να τον ηρεμήσω ή αν πρέπει να του πω έχεις δίκιο ας περιμένουμε.!!!

Εγω νιωθω έτοιμη και το θέλω και βλέπω τα πράγματα πιο απλα για αυτό δεν αγχώνομαι...ενώ οι άντρες κουβαλούν το συναίσθημα ότι εγώ πρέπει να έχω όλο το βάρος του σπιτιού!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...