Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Φλεβάρης και αν φλεβίσει τις κοιλιές μας θα γεμίσει και ο Άγιος Βαλεντίνος θα βοηθήσει και εκείνος. - Τσικνοπέμπτη,παϊδάκια και θα έρθουν τα παιδάκια, Καρναβάλι λαλαλα, θα γεμίσουμε μωρά!


misofeggaro

Recommended Posts

στις πριν 5 λεπτά, ο/η st3llina είπε:

Καλως ηρθες κ καλη επιτυχια στα εμβρυακια σου...Με το καλο να γαντζωθουν γερα!Περιμενουμε μαζι σου 😊

Ευχαριστω πολύ να εισαι καλα

 

Καλη επιτυχια κ σε εσενα!!!🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 3 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Καλημέρα και από εμένα! 

Καλή επιτυχία σε όσα κορίτσια έχουν εξωσωματική! 

Σύντομα να έχουν καλά νέα να μας πουν και να ρίξουν μπόλικη μπεμπεδοσκονη σε εμάς τις υπόλοιπες! 

Καλά να περάσετε σήμερα όλες! 

Φιλιά Αααααα! 

Καλημερα κοριτσακι μου!Δεν αργουμε κ εμεις οι υπολοιπες να το ξερεις!Επαφουλες κ αισιοδοξια κ θα ερθει κ σε μας σπορακι 🍼🍼🍼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η st3llina είπε:

Κι εγω ετσι θα το προσπαθησω...Και ο,τι γινει...

St3llina μου με το φορείο θα μας τους πάρουν στο τέλος!🚑😆 Και το πόρισμα....υπερκόπωση!😉😄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

St3llina μου με το φορείο θα μας τους πάρουν στο τέλος!🚑😆 Και το πόρισμα....υπερκόπωση!😉😄

Αντε καλε...δεν παθαινουν τιποτα...Κουτι θα τους ερθει 😉😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Εννοείται αγαπημένη μου. εννοείται!!!! ήδη σήμερα το βράδυ θα με κυκλοφορήσει ο αδελφός μου χαχα... 

σύντομα με ευχαριστα νέα απ όλες μας

Κορίτσι καλή επιτυχία σου εύχομαι! Να περάσεις τέλεια σήμερα και να το ρίξεις έξω! Μπορεί να αργήσει η επόμενη φορά 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια...εγώ μόλος γύρισα από την εκδρομή!!!!τι κάνετε;!

Θελω να ρωτήσω κάτι...αλλά δεν θέλω γέλια 😳😳😳είναι λίγο περίεργη ερώτηση!!!

Μερικες φορές μετά την επαφή κάθομαι ώρα στο κρεβάτι και όταν σηκώνομαι δεν έχω «διαρροές» από το σπερμα...άλλες πάλι έχω!!!!

εχει να κάνει με την ώρα που κάθομαι ξαπλωμένη;μήπως πρέπει να κάθομαι πιο πολύ ώρα;ή έχει να κάνει με την ποσότητα;; 😳😳😳(δεν ρωτάω για μένα...για μια φίλη μου🤪😜😝)η κλασική απάντηση για όταν ντρεπόμαστε να ρωτήσουμε κάτι 😁😛

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Denizz είπε:

Καλησπέρα κορίτσια...εγώ μόλος γύρισα από την εκδρομή!!!!τι κάνετε;!

Θελω να ρωτήσω κάτι...αλλά δεν θέλω γέλια 😳😳😳είναι λίγο περίεργη ερώτηση!!!

Μερικες φορές μετά την επαφή κάθομαι ώρα στο κρεβάτι και όταν σηκώνομαι δεν έχω «διαρροές» από το σπερμα...άλλες πάλι έχω!!!!

εχει να κάνει με την ώρα που κάθομαι ξαπλωμένη;μήπως πρέπει να κάθομαι πιο πολύ ώρα;ή έχει να κάνει με την ποσότητα;; 😳😳😳(δεν ρωτάω για μένα...για μια φίλη μου🤪😜😝)η κλασική απάντηση για όταν ντρεπόμαστε να ρωτήσουμε κάτι 😁😛

Συμβαίνει κ σε μια δική μου φίλη εχω να σου πω!!!! 😂😂 

Ειχα διαβασει οτι δεν ειναι ασυνήθιστο φαινόμενο κ πως έστω και μια μικρή ποσότητα αν είναι να βρει το δρόμο της θα τον βρει!

Από αλλού άκουσα να καθόμαστε έστω κ ενα 20 λεπτο στο κρεβάτι..

Μέχρι στιγμής στην περίπτωση μου παντως δεν εχει πιασει ούτε το ενα ουτε το αλλο!!! 🤔 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@st3llina @Ευάγγελοςτ @I want a babyb

Κορίτσια ελπίζω να έχουμε ευχάριστα νέα εφεξής!! Πάντως σ'εμάς αυτή η συμβουλή μας χαλάρωσε πολύ!! Και έχουμε πολύ καλή διάθεση συνολικά!

Πάντως είναι πραγματικά πολύ ειδικός ο φίλος που με συμβούλευσε, γι'αυτό τον εμπιστεύομαι τόσο, πιο πολύ κι από ουρολόγο. Είναι αυτός που επεξεργάζεται το σπέρμα σε όλες τις διαδικασίες, σπερματεγχύσεις, εξωσωματικές κλπ. Οπότε κάθε μέρα μ'αυτά ασχολείται, κάτι θα ξέρει :)

Εύχομαι πολλή πολλή τύχη σε όλες μας!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Denizz @Maroulita? κ σε μια δική μου φίλη τα ιδια :-) νομίζω τυχαίνει με την ποσότητα κ τη σύνθεση, καμιά φορά ειναι πιο παχυρευστο κ σταθερό... Τελοσπαντων όλα καλά, όπως είπε και η μαρούλιτα ο,τι είναι να βρει το δρόμο θα τον βρει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

@Denizz @Maroulita? κ σε μια δική μου φίλη τα ιδια :-) νομίζω τυχαίνει με την ποσότητα κ τη σύνθεση, καμιά φορά ειναι πιο παχυρευστο κ σταθερό... Τελοσπαντων όλα καλά, όπως είπε και η μαρούλιτα ο,τι είναι να βρει το δρόμο θα τον βρει!

Να μοιράζω στην είσοδο χαρτί στα σπερματοζωάρια να ξέρουν προς τα πουν να πάνε...αντί να πάρουν τον πάνω δρόμο...πηγαίνουν προς τα κάτω...έτσι δεν συναντάνε την φίλη μου🤗😀🤰🏻 

βρε τι πλάκα έχουμε!!!((όχι εμείς βασικά...οι φιλες μας)))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η st3llina είπε:

Καλως ηρθες κ καλη επιτυχια στα εμβρυακια σου...Με το καλο να γαντζωθουν γερα!Περιμενουμε μαζι σου 😊

Σε ευχαριστω πολυ πολυ

 

Κ σε εσενα καλη τυχη σε οτι φαση κ αν εισαι!!🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Denizz είπε:

Καλησπέρα κορίτσια...εγώ μόλος γύρισα από την εκδρομή!!!!τι κάνετε;!

Θελω να ρωτήσω κάτι...αλλά δεν θέλω γέλια 😳😳😳είναι λίγο περίεργη ερώτηση!!!

Μερικες φορές μετά την επαφή κάθομαι ώρα στο κρεβάτι και όταν σηκώνομαι δεν έχω «διαρροές» από το σπερμα...άλλες πάλι έχω!!!!

εχει να κάνει με την ώρα που κάθομαι ξαπλωμένη;μήπως πρέπει να κάθομαι πιο πολύ ώρα;ή έχει να κάνει με την ποσότητα;; 😳😳😳(δεν ρωτάω για μένα...για μια φίλη μου🤪😜😝)η κλασική απάντηση για όταν ντρεπόμαστε να ρωτήσουμε κάτι 😁😛

Αχαχαχαχαχαχαχα γέλασα πάρα πολύ πες τη φίλη σου ότι μια φίλη μου που είχε την ίδια απορία απλά καθόταν ένα 20λεπτο στο κρεβάτι και μετά έλεγε ότι ήταν να ανέβει ανέβηκε και σηκωνόταν..χαχαχαχαχαχχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Αχαχαχαχαχαχαχα γέλασα πάρα πολύ πες τη φίλη σου ότι μια φίλη μου που είχε την ίδια απορία απλά καθόταν ένα 20λεπτο στο κρεβάτι και μετά έλεγε ότι ήταν να ανέβει ανέβηκε και σηκωνόταν..χαχαχαχαχαχχα 

Κορίτσια εμένα η φίλη μου βάζει και μαξιλαράκι στην μέση της για να σηκωθούν πιο ψηλά οι γοφοί της! Μου φαίνεται χαζεψε τελείως! 😆😆😆😆🤸

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Κορίτσια εμένα η φίλη μου βάζει και μαξιλαράκι στην μέση της για να σηκωθούν πιο ψηλά οι γοφοί της! Μου φαίνεται χαζεψε τελείως! 😆😆😆😆🤸

Εμένα η δική μου φίλη κάθεται μισή ώρα!! :D Το παράκανε, ε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η JoyCat είπε:

Εμένα η δική μου φίλη κάθεται μισή ώρα!! :D Το παράκανε, ε;

Μισή; Α! Την κερδίζει άνετα η δική μου! Εδώ μιλάμε για μια ώρα σίγουρα! 😄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Ευάγγελοςτ θα βλέπει και ταινία τόση ώρα :D

Το καλό είναι ότι περνάνε καλά οι φίλες μας!! Κι ας είναι λίγο τρελές..ή μάλλον θεότρελες 😁🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Μισή; Α! Την κερδίζει άνετα η δική μου! Εδώ μιλάμε για μια ώρα σίγουρα! 😄

Ρε κορίτσια έχετε τόσο χρόνο ;;;εγώ μισάωρο αν κάτσω θα είναι κατόρθωμα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Denizz είπε:

Ρε κορίτσια έχετε τόσο χρόνο ;;;εγώ μισάωρο αν κάτσω θα είναι κατόρθωμα 

Δεν δουλεύω τώρα για αυτό! Αλλιώς σιγά μην μπορούσα! Βέβαια κι αυτό με την προϋπόθεση ότι ο μικρός κοιμάται! Δηλαδή ή χαράματα ή άγρια μεσάνυχτα!😄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 7/2/2020 at 9:44 ΜΜ, ο/η I want a baby είπε:

Τί να πω και νόμιζα ότι εγώ είμαι η περίεργη που τα βλέπω όλα στραβά, αλλά ευτυχώς είναι και ο άντρας μου παρών στους γιατρούς οπότε κρίνει και αυτός και συμφωνούμε!
Ο δεύτερος που πήγα και μας ξεπέταξε στα γρήγορα χωρίς να με εξετάσει και μου είπε να περάσω επιτροπή και να κάνω εξωσωματική, είναι απο τους πιο γνωστούς, διάσημους, με σχόλια και σε πολλά φόρουμ το όνομά του αναφέρεται σαν το κορυφαίο! Έλεος, αρπάχτρας κανονικός!
Τελικά αυτοί με τα πολλά σχόλια, τις κριτικές τις τηλεοράσεις κλπ δείχνουν μόνο την εικόνα τους αλλά απο ουσία τίποτα! Μόνο διαφήμιση κάνουν.
Γιατρός να σου λέει με email τέτοιο πράγμα. Αν είναι δυνατόν!
Ευτυχώς βρήκες τον κατάλληλο για σένα γιατρό και ελπίζω να είναι αυτός που θα σε βοηθήσει να αποκτήσεις το μωράκι σου!

Αν είναι δυνατόν!!! Έλεος να σε κάνει να τρέχεις και να μη φτάνεις επειδή θέλει να τ'αρπάξει!
Aχ κορίτσι μου το ένστικτό μου λέει ότι ούτε και αυτός κάνει, να φύγω μακριά. 
Αν είναι δυνατόν να μας δημιουργούν άγχος και ανύπαρκτα προβλήματα για να παίρνουν λεφτά!
Μου είπε μάλιστα προχθές ότι έχω ΠΟΛΥΚΥΣΤΙΚΕΣ ΩΟΘΗΚΕΣ!!! Ένας σωρός γιατροί χρόνια, εξετάσεις κανείς δεν μου είπε κάτι τέτοιο το αντίθετο μάλιστα! Και μου λέει ε έχεις ακανόνιστο κύκλο! Εγώ που έχω 28-30 μέρες σταθερά και του δείχνω και το ημερολόγιο εφαρμογή στο κινητό απο το 2014 σταθερά!  Ε μου λέει αν είχες σταθερό κύκλο δεν θα έπαιζε ούτε στις δύο μέρες.
 

Επαρχία είμαι κι εγώ, τη μια τα παρήγγειλα, την επόμενη πρωί τα είχα στη πόρτα μου.

Kορίτσια έχω καταλήξει ότι τελικά αυτοί που είναι πασίγνωστοι και καλά και βγαίνουν στην τηλεόραση είναι οι πιο αρπάχτες!! Πολλές φορές ένας όχι τόσο προβεβλημένος γιατρός είναι καλύτερος. Αρκεί να έχει εξειδίκευση στην υπογονιμότητα! Γιατί οι απλοί γυναικολόγοι δεν μπορούν να βοηθήσουν και πολύ αν ένα ζευγάρι έχει πρόβλημα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 8/2/2020 at 3:45 ΜΜ, ο/η Αννια27 είπε:

@Σταυρι @karen @Hope19 @JoyCat @Alex2016 κορίτσακι μου οπότε μπορείτε στείλτε μου και εσείς ημερομηνία ,το τυχερό μας πινακακι περιμένει τα θετικά σας 😉

Άννια μου βάλε με 26-27/2 αλλά στην τύχη γτ δεν ξέρω τι οωρρηξία θα έχω. θα ξέρω λογικά σε λίγες μέρες.. Σου βάζω ένα κύκλο 28-29 ημερών. Θα σου στείλω ξανά διόρθωση.. Εγώ περιμένω να έρθει η Τετάρτη να πάω γιατρό να του πω για την εξωσωματική, να κανονίσω την υστεροσκόπηση να ξεκινάω σιγά σιγά. Ανυπομονώ!

Εσύ Άννια μου πότε ξεκινάς είπαμε? Κάνεις θεραπεία για την κύστη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Kορίτσια έχω καταλήξει ότι τελικά αυτοί που είναι πασίγνωστοι και καλά και βγαίνουν στην τηλεόραση είναι οι πιο αρπάχτες!! Πολλές φορές ένας όχι τόσο προβεβλημένος γιατρός είναι καλύτερος. Αρκεί να έχει εξειδίκευση στην υπογονιμότητα! Γιατί οι απλοί γυναικολόγοι δεν μπορούν να βοηθήσουν και πολύ αν ένα ζευγάρι έχει πρόβλημα!!

Κι εγώ αυτό έχω καταλάβει στο μεγαλύτερο ποσοστό τουλάχιστον, εντάξει μπορεί να είναι και κάποιος γνωστός που να είναι και καλός αλλά απ'οτι φαίνεται αυτός που είναι πραγματικά καλός ασχολείται με τη δουλειά του και όχι με τα ρεπορτάζ, τις τηλεοράσεις τα fb και τις κριτικές της google.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 8/2/2020 at 10:39 ΠΜ, ο/η st3llina είπε:

Καλημερα Λακοστακι μου! Οχι φυσικα,τι ειμαι,καμια φυσιολογικη να μου ερθει απο τωρα; 😂😂 37η μερα του κυκλου,εχουμε χρονο ακομη

Μακάρι St3llina μου να είσαι έγκυος! :wub: Καλημέρα..

Εννοείτε να κάνεις τεστ όταν εσύ νοιώσεις έτοιμη ψυχολογικά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Hope19 Κορίτισ μου για θυμισέ μου υστεροσκόπηση για ποιό λόγο κάνεις; Πριν την εξωσωματική γίνεται; Επειδή εμένα ο τελευταίος γιατρός ήθελε να με βάλει να κάνω και υστεροσκόπηση λέει χωρίς εννοείται να προσωρήσουμε σε σπερματέγχυση ή εξωσωματική, έτσι γιατί λέει ήθελε να με εξετάσει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η I want a baby είπε:

Κι εγώ αυτό έχω καταλάβει στο μεγαλύτερο ποσοστό τουλάχιστον, εντάξει μπορεί να είναι και κάποιος γνωστός που να είναι και καλός αλλά απ'οτι φαίνεται αυτός που είναι πραγματικά καλός ασχολείται με τη δουλειά του και όχι με τα ρεπορτάζ, τις τηλεοράσεις τα fb και τις κριτικές της google.

Ακριβώς! Εγώ εδώ μέσα ακούω συχνά από κορίτσια για καλούς γιατρούς , οι οποίοι δεν βγαίνουν στην τηλεόραση και τους γνωρίζεις μόνο μέσα από τον κύκλο από κοπέλες που κάνουν εξωσωματικές και είναι εξαίρετοι γιατροί. Συγκεκριμένα 2 πολλούς γνωστούς που έχω στο μυαλό μου και είναι ''ΤΟP'' έχω ακούσει πολύ άσχημα πράγματα.. Για τον ένα σας είπα και προσωπική άποψη..

Απλά θέλει πολύ ψάξιμο. Καλύτερα να αλλάξεις πολλούθς και να καταληξεις σε κάποιον που σου εμπνέει εμπιστοσύνη κατά τη γνώμη μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...