Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Φλεβάρης και αν φλεβίσει τις κοιλιές μας θα γεμίσει και ο Άγιος Βαλεντίνος θα βοηθήσει και εκείνος. - Τσικνοπέμπτη,παϊδάκια και θα έρθουν τα παιδάκια, Καρναβάλι λαλαλα, θα γεμίσουμε μωρά!


misofeggaro

Recommended Posts

στις Just now, ο/η ioannastr είπε:

Ματάρες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ας κάνουμε μωρά και ας πάρουν και το σκατουλί χρώμα!!!! χαχαχααχαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 21 λεπτά, ο/η ioannastr είπε:

Ας κάνουμε μωρά και ας πάρουν και το σκατουλί χρώμα!!!! χαχαχααχαχαχαχ

Για να δούμε...τι θα καταφέρουμε αυτόν τον μήνα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Denizz είπε:

Είμαι ερωτευμένη με τα μάτια του..αριστερά είναι το δικό μου...δεξιά το δικό του....πιστεύω αν κάνουμε μωρό να πάρει τα μάτια μας 

6A7DEEC4-3F1E-419C-8854-C9E88BB45CD6.jpeg

Πω πω τι μάτια είναι αυτά βρε κορίτσι μου! Δεν έχω και καρδούλες άλλες να βάλω! Θα κάνω όμως κι ένα σχολιασμό για το φρύδι σου! Τέλειο!😘😘😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα κοριτσάρες μου. Τι διαβάζω πρωί πρωί και μου έφτιαξε η διάθεση. Ότι πιο σημαντικό να είσαι ερωτευμένος με τον άντρα σου. Εγώ θα σας κουφανω. Είμαστε 12χρόνια μαζί από το σχολείο. Και ναι ακόμα έτσι νοιώθω και ακόμα πιο πολύ αγάπη.

Ότι πιο σημαντικό να έχεις βρει τον άνθρωπό σου.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

💗💗💗💗 Εδώ λιώνω εγώ που το ακούω! Πόσο υπέροχο είναι να είναι αγαπημένα τα ζευγάρια! Τι πιο όμορφο να μεγαλώνουν τα παιδιά σε τέτοιο περιβάλλον! Εγώ αυτό επιδίωκα st3llina μου! Επειδή μεγάλωσα χωρίς την αγάπη του πατέρα μου ήθελα όταν κάνω οικογένεια να προσφέρω στο παιδί μου αυτό που δεν είχα εγώ! Θα μου πείς πως να το ξέρεις αυτό; Κι ο γάμος ένα λαχείο είναι. Αλλά εγώ νομίζω ότι δεν είναι μόνο τύχη. Είναι και στο χέρι μας να κάνουμε σωστές επιλογές!

Αχ κορίτσι μου κι εγώ ακριβώς ίδια περίπτωση με σένα. Μεγάλωσα μόνο με τη μαμά μου γιατί δεν πήρα πατρική αγάπη δυστυχώς μας παράτησε. Ακριβώς αυτά νοιώθω και θέλω για την οικογενεια μου να ζήσουν τα παιδάκια μου κάτι  το οποίο δεν είχα εγώ.. 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η ioannastr είπε:

Ας κάνουμε μωρά και ας πάρουν και το σκατουλί χρώμα!!!! χαχαχααχαχαχαχ

Γιατί ioanna μου μια χαρά είναι και τα δικά μας ματάκια! Δεν έχουμε ψυχή εμείς οι καστανοματιδες;😄😄😄😄 Άσε που ένα όργανο είναι στην τελική.... εδώ κολλάει το όσα δεν φτάνει η αλεπού...για αυτό δεν έχει σημασία πως είναι αλλά μόνο ο τρόπος που κοιτάνε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η I want a baby είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου. Διαβάζω τα σχόλιά σας αλλά δεν μπαίνω στη διαδικασία να γράψω συχνά λόγω αλλαγών που γίνονται στην εργασία μου αυτό το καιρό και είμαι πολύ απασχολημένη.

Εγώ αγανάκτησα με το πόσο απατεώνες είναι κάποιοι γιατροί. Σας είχα πει ότι πήγα σε τέσσερις και ο τελευταίος μου είχε πει για ραντεβού να με δει στις 5 Φεβρουαρίου χθες δλδ. Κάθε επίσκεψη παίρνει και 50ρικο και δεν είναι συμβεβλημένος με ΕΟΠΥΥ. Τον επέλεξα λόγω εξειδίκευσης στην υποβοηθούμενη, σπερματεγχύσεις και εξωσωματική και είπα χαλάλι αρκεί να γίνει κάτι.
Στο πρώτο ραντεβού μου είπε να μη βιαστούμε για σπερματέγχυση και ότι είμαστε μικροί ακόμη να προσπαθήσουμε για ένα 6μηνο τουλάχιστον ακόμη. Χθες μου τα γύριζε και μου λέει να μην το καθυστερούμε να πάμε για σπερματέγχυση. Ξέρετε γιατί; Επειδή κατάλαβε ότι δεν έχω σκοπό να πάω δυο φορές τη βδομάδα και να του δίνω 50άρικα.
Μου έκλεισε ραντεβού λέει για να ελέγξει κάτι χθες και μου λέει ότι τελικά δεν μπόρεσε να το δει και πρέπει να ξανα πάω και άλλες φορές. (φορά και 50άρικο). Του είπα σε κάποια φάση ότι είμαστε πιεσμένοι οικονομικά έχουμε και έξοδα διάφορα, εξετάσεις που έκανα μέχρι τώρα, νοίκια κλπ για να έρχομαι συνέχεια και όταν του το είπα σαν να ξίνισε, σου λέει δεν θα πάρω λεφτά απο αυτούς και τότε μου το γύρισε στην σπερματέγχυση και τη εξωσωματική. 
Ενώ την προηγούμενη φορά που με κοίταξε είδε και την υστεροσαλπιγγογραφία και είπε ότι είναι όλα άριστα, χθες έλεγε ότι κάτι βλέπει και θέλω παρακολούθηση κλπ.
Πραγματικά απογοητεύτηκα με το τι άνθρωποι υπάρχουν. Υπολόγιζε ότι θα με φέρνει κάθε βδομάδα στο Ιατρείο να παίρνει τα 50άρικα μέχρι το καλοκαίρι αλλά μόλις είδε ότι κάτι τέτοιο δεν θα συμβεί τα γύρισε.
Το συζήτησα με τον άντρα μου επειδή ήταν και αυτός μπροστά τη προηγούμενη φορά και είπαμε τέλος και απο αυτόν. Θέλω έναν άνθρωπο ειλικρινή και όχι να μας βλέπει μόνο σαν χρήμα.
Είχα ακόμη έναν υπ'όψιν μου που δεν πήγα θα πάω και σ'αυτόν και ελπίζω να είναι ο κατάλληλος για μένα.

Λέμε να συνεχίσουμε προσπάθειες φυσιολογικά μέχρι το καλοκαίρι και μετά να δούμε τι θα κάνουμε.
 

Κορίτσι μου εγώ άλλαξα 4 γιατρούς μέχρι να καταλήξω. Δυστυχώς είναι δύσκολα γτ πολλοί κοιτάνε μόνο το πορτοφόλι...

Ψαξε στην περιοχη σου καποιον με καλα σχολια.

Καλα εμενα μου ετυχε και το κουφο. Επικοινωνησα μονο μεσω email φαντασου με ενα πασιγνωστο γιατρο που βγαινει στην τηλεοραση-δεν θα πω ονομα για ευνοητους λογους και χωρις να με εχει εξετασει μου λεει μπορουμε να κανουμε ενα ραντεβου και να προχωρησουμε σε μια σπερματεγχυση ή ακομα καλυτερα σε εξωσωματικη κατευθειαν να ξεμπερδευεις! Ακουσον ακουσον..

Καλα εγω τελικα θα κανω εξωσωματικη αλλα πρωτα το παλεψα με το γιατρο μου και εμαθε εμενα και το σωμα μου δεν μου το προτεινε ετσι γιουργια! Εγω το προτεινα γιατι δεν εχω αλλη υπομονη..

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Γιατί ioanna μου μια χαρά είναι και τα δικά μας ματάκια! Δεν έχουμε ψυχή εμείς οι καστανοματιδες;😄😄😄😄 Άσε που ένα όργανο είναι στην τελική.... εδώ κολλάει το όσα δεν φτάνει η αλεπού...για αυτό δεν έχει σημασία πως είναι αλλά μόνο ο τρόπος που κοιτάνε!

Ετσιιιιιιιι χαχαχαχ

το βλέμμα μετραει!!! Κ εγώ κάστανα μάτια έχω!! Αλλά ο μπαμπάς μου έχει καταπράσινα κ ευελπιστώ!!! Χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Αχ κορίτσι μου κι εγώ ακριβώς ίδια περίπτωση με σένα. Μεγάλωσα μόνο με τη μαμά μου γιατί δεν πήρα πατρική αγάπη δυστυχώς μας παράτησε. Ακριβώς αυτά νοιώθω και θέλω για την οικογενεια μου να ζήσουν τα παιδάκια μου κάτι  το οποίο δεν είχα εγώ.. 😊

Έτσι ακριβώς κορίτσι μου! Βλέπω το παιδάκι μου να παίζει με τον άντρα μου και γεμίζει η καρδιά μου! Ο μικρός μας είναι τα πάντα και δεν με νοιάζει(η αλήθεια είναι ότι θέλω κιόλας)να τον βάζει πάνω από όλους. Γιατί το ίδιο κάνω κι εγώ! Όλα τα παιδάκια του κόσμου να παίρνουν αγάπη! Μόνο αυτό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Denizz είπε:

Είμαι ερωτευμένη με τα μάτια του..αριστερά είναι το δικό μου...δεξιά το δικό του....πιστεύω αν κάνουμε μωρό να πάρει τα μάτια μας 

6A7DEEC4-3F1E-419C-8854-C9E88BB45CD6.jpeg

Έχω να σου πω με απλές γνώσεις βιολογίας γυμνασίου όλα τα παιδιά σας θα έχουν ανοιχτόχρωμα ματιά!!! Του γιου μου είναι σαν τα δικά σου λίγο πιο μπλε μόνο!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Έχω να σου πω με απλές γνώσεις βιολογίας γυμνασίου όλα τα παιδιά σας θα έχουν ανοιχτόχρωμα ματιά!!! Του γιου μου είναι σαν τα δικά σου λίγο πιο μπλε μόνο!!! 

Χαχα ναι έτσι πιστεύω και εγώ...αλλά τώρα έχουμε μόνο το 100% να έχει ανοιχτόχρωμα μάτια...το μωρό μας λείπει....😂😂😂😛😛😛

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Denizz είπε:

Χαχα ναι έτσι πιστεύω και εγώ...αλλά τώρα έχουμε μόνο το 100% να έχει ανοιχτόχρωμα μάτια...το μωρό μας λείπει....😂😂😂😛😛😛

Θα έρθει κ το μωρό κ θα σας ξετρελάνει!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Θα έρθει κ το μωρό κ θα σας ξετρελάνει!!! 

Μακάρι...όπως είπαμε...να γεμίσει ο πίνακας θετικά τεστ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια μου,γεμισε ρομαντισμο το ποστακι μας,σας παρεσυρα χθες...Δεν εχω κ αλλες καρδουλες μου τελειωσαν!Πιστευω οτι ειναι μεγαλη ευλογια να ερχονται παιδια σε ερωτευμενα κ ισορροπημενα ζευγαρια.Ενα μωρο που μεγαλωνει σε ενα σπιτι με ηρεμια κ αγαπη,γινεται ενας ολοκληρωμενος κ ευτυχισμενος ενηλικος.Πολυ χαιρομαι που ειστε ετσι ομορφα κ εσεις κ δε ζω μονο εγω στο ροζ μου συννεφακι 😁

@I want a baby κοριτσακι μου πριν χρονια που επρεπε να κανω εναν προεγχειρητικο ελεγχο μου ζητησαν βεβαιωση παθολογου κ ενα απλο καρδιογραφημα.Ο καρδιολογος λοιπον ταχα μου εβλεπε κατι περιεργο στο καρδιογραφημα κ μου ζητησε να κανουμε υπερηχο καρδιας (δηλαδη 50 ευρω αντι για 30).Κ αφου καναμε τον υπερηχο κ ηταν οκ εδωσε κι εκεινος το οκ για το χειρουργειο.Εδω να σου πω οτι μετα απο αυτο,επειδη κατι δε μου κολλαγε με τον καρδιολογο,πηγα σε αλλο καρδιολογο να μου κανει καρδιογραφημα κ υπερηχο κ ολα ηταν πολυ φυσιολογικα.Να τονισω οτι λογω της φυσης της δουλειας μου καθε 2 χρονια κανω μια σειρα απο ιατρικες εξετασεις (αιματολογικες,ουρα,ορασης,καρδιογραφημα) σε ειδικους πιστοποιημενους γιατρους  προκειμενου να μου δωσουν το οκ να δουλεψω κ ποτε δεν ειχα κανενα θεμα ολα αυτα τα χρονια.Αρα ο πρωτος κυριουλης ηθελε απλα το 50αρικο κ μου ειπε μαλιστα να πηγαινω καυε 6 μηνες να παρακολουθουμε την καρδια μου  (κοινως να με πιασει κ πελατακι).Εμπιστευσογ το ενστικτο σου κοριτσι μου κ βρες ενα γιατρο που εκτος απο επιστημονας θα ειναι κ ανθρωπος κ δε θα σε βλεπει μονο σαν πορτοφολι.Ειδικα σε θεματα υγειας κ παιδιου βλεπουν τη λαχταρα μας κ μας μαδανε κανονικα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kορίτσια τυχαίνει να έχει παραγγείλει καμμία σας τεστ οωρρηξίας και εγκυμοσύνης hometest πρόσφατα?

Eκτός ότι τον περασμένο μου έβγαζαν αχνές γραμμές μέχρι που αδιαθέτησα , τα εγκυμοσύνης(κάτι που διάβασα και από άλλες κοπέλες)

Τώρα τα οωρρηξίας φαίνεται ότι δεν στεγνώνουν ώστε να ασπρίσουν και δεν βγάζω άκρη. Και αχνοφαίνεται μια σαν εξατμισης ενώ το χρώμα στο στικακι μενει το μισό ροζ και δεν ασπρίζει.

παλαιοτερα δεν συνεβαινε αυτό.

Τα κάνω πιο πολύ από περιέγρεια αφού θα με δει και ο γιατρός.

Τι γίνεται? Μήπως τελικά δεν είναι τόσο αξιόπιστα όσο λένε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Kορίτσια τυχαίνει να έχει παραγγείλει καμμία σας τεστ οωρρηξίας και εγκυμοσύνης hometest πρόσφατα?

Eκτός ότι τον περασμένο μου έβγαζαν αχνές γραμμές μέχρι που αδιαθέτησα , τα εγκυμοσύνης(κάτι που διάβασα και από άλλες κοπέλες)

Τώρα τα οωρρηξίας φαίνεται ότι δεν στεγνώνουν ώστε να ασπρίσουν και δεν βγάζω άκρη. Και αχνοφαίνεται μια σαν εξατμισης ενώ το χρώμα στο στικακι μενει το μισό ροζ και δεν ασπρίζει.

παλαιοτερα δεν συνεβαινε αυτό.

Τα κάνω πιο πολύ από περιέγρεια αφού θα με δει και ο γιατρός.

Τι γίνεται? Μήπως τελικά δεν είναι τόσο αξιόπιστα όσο λένε;

Μήπως έχουν κάποιο πρόβλημα.Εγώ πήρα τον προηγούμενο μήνα. Τα ωορρηξίας ήταν μια χαρά. Μου βγήκε 13η ημέρα θετικό και αδιαθετησα κανονικά στις 28 ημέρες. Τα εγκυμοσύνης δεν πρόλαβα δυστυχώς να τα χρησιμοποιήσω!😘 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Μήπως έχουν κάποιο πρόβλημα.Εγώ πήρα τον προηγούμενο μήνα. Τα ωορρηξίας ήταν μια χαρά. Μου βγήκε 13η ημέρα θετικό και αδιαθετησα κανονικά στις 28 ημέρες. Τα εγκυμοσύνης δεν πρόλαβα δυστυχώς να τα χρησιμοποιήσω!😘 

Αξιζουν ρε κοριτσια,βοηθανε@ioannastr  κ @Ευάγγελοςτ ;Σκεφτομαι να παρω για τον επομενο κυκλο μια που προκοπη δε βλεπω με τις πολυκυστικες...Ποιο πακετο παιρνετε;Σκεφτομσι αυτο με τα 20 τεστ ωορρηξιας που εχει κ 5 τεστ εγκυμοσυνης δωρο αν δεν κανω λαθος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Μήπως έχουν κάποιο πρόβλημα.Εγώ πήρα τον προηγούμενο μήνα. Τα ωορρηξίας ήταν μια χαρά. Μου βγήκε 13η ημέρα θετικό και αδιαθετησα κανονικά στις 28 ημέρες. Τα εγκυμοσύνης δεν πρόλαβα δυστυχώς να τα χρησιμοποιήσω!😘 

Νομίζω πως έχουν. Έκανα προχθες λέω μήπως το βούτηξα πολύ ώρα. Εκανε χθες και σήμερα με ακριβως οσο χρονο λεει και πάλι το ίδιο. Έχω την εντύπωση ότι είναι και λίγο φουσκωμένα.

Αλλά γενικά διάβασα αρκετά ποστ κι όλας για τα εγκυμοσύνης να βγάζουν αχνές γραμμές και μετά να έρχεται περίοδος. Το έπαθα κι εγώ και μάλλον δεν ήταν η Ovitrelle γτ ο γιατρός μου έιπε το πολύ μετά από 8 μέρες δεν είναι ανιχνεύσιμη. Ενώ εμένα φαινόταν μέχρι και 12 μέρες μετά. 

Εγώ πάντως δεν τα εμπιστεύομαι πια.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η st3llina είπε:

Αξιζουν ρε κοριτσια,βοηθανε@ioannastr  κ @Ευάγγελοςτ ;Σκεφτομαι να παρω για τον επομενο κυκλο μια που προκοπη δε βλεπω με τις πολυκυστικες...Ποιο πακετο παιρνετε;Σκεφτομσι αυτο με τα 20 τεστ ωορρηξιας που εχει κ 5 τεστ εγκυμοσυνης δωρο αν δεν κανω λαθος.

St3llina εγώ αυτό παίρνω. Συνήθως δείχναν και το επιβεβαίωνα με υπέρηχο. Τώρα μου φαίνεται πήρα ελλατωματική παρτίδα. Τι να πω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

St3llina εγώ αυτό παίρνω. Συνήθως δείχναν και το επιβεβαίωνα με υπέρηχο. Τώρα μου φαίνεται πήρα ελλατωματική παρτίδα. Τι να πω!

Ομως αν ειναι ελαττωματικη η παρτιδα σου δεν εχει καποια λογικη να σου στειλουν καινουρια;Επικοινωνησες με την εταιρεια;Θελω να παραγγειλω ομως πως θα ξερω οτι δεν πετυχα κ εγω ελαττωματικη παρτιδα; Αυτο με προβληματιζει λιγο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Hope19 είπε:

Κορίτσι μου εγώ άλλαξα 4 γιατρούς μέχρι να καταλήξω. Δυστυχώς είναι δύσκολα γτ πολλοί κοιτάνε μόνο το πορτοφόλι...

Ψαξε στην περιοχη σου καποιον με καλα σχολια.

Καλα εμενα μου ετυχε και το κουφο. Επικοινωνησα μονο μεσω email φαντασου με ενα πασιγνωστο γιατρο που βγαινει στην τηλεοραση-δεν θα πω ονομα για ευνοητους λογους και χωρις να με εχει εξετασει μου λεει μπορουμε να κανουμε ενα ραντεβου και να προχωρησουμε σε μια σπερματεγχυση ή ακομα καλυτερα σε εξωσωματικη κατευθειαν να ξεμπερδευεις! Ακουσον ακουσον..

Καλα εγω τελικα θα κανω εξωσωματικη αλλα πρωτα το παλεψα με το γιατρο μου και εμαθε εμενα και το σωμα μου δεν μου το προτεινε ετσι γιουργια! Εγω το προτεινα γιατι δεν εχω αλλη υπομονη..

 

χαχαχαχαχα καλά ε κ εγώ την πάτησα έτσι... στέλνω εμαιλ απαντά εκτενώς για όλες τις εξετάσεις μου... κ μ πρότεινε κ μένα σπερματέγχυση... και το κορυφαίο?? για τουλάχιστον 2 εβδομάδες μ έπαιρνε τηλεφωνο να κλείσουμε ραντεβού, κ αφού του ξεκαθάρισα οτι θα προσπαθήσουμε λίγο καιρό μόνοι μας σταμάτησε να μ παίρνει τηλ ο ίδιος κ έπαιρνε η μαία του κ μ έστελνε κ εμαιλ... λέω από μέσα μου συγνώμη τόσο πολύ έχει πέσει η δουλειά του? ας βγεί σε καμιά εκπομπή αμα θελει , από μενα θα βγάλει??... ούτε καν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η st3llina είπε:

Ομως αν ειναι ελαττωματικη η παρτιδα σου δεν εχει καποια λογικη να σου στειλουν καινουρια;Επικοινωνησες με την εταιρεια;Θελω να παραγγειλω ομως πως θα ξερω οτι δεν πετυχα κ εγω ελαττωματικη παρτιδα; Αυτο με προβληματιζει λιγο...

Μάλλον θα πάρω ένα τηλέφωνο σήμερα που θα επιστεψω σπίτι το απόγευμα. Αυτό πρώτη φορά συμβαίνει και τα παίρνω ένα χρόνο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

χαχαχαχαχα καλά ε κ εγώ την πάτησα έτσι... στέλνω εμαιλ απαντά εκτενώς για όλες τις εξετάσεις μου... κ μ πρότεινε κ μένα σπερματέγχυση... και το κορυφαίο?? για τουλάχιστον 2 εβδομάδες μ έπαιρνε τηλεφωνο να κλείσουμε ραντεβού, κ αφού του ξεκαθάρισα οτι θα προσπαθήσουμε λίγο καιρό μόνοι μας σταμάτησε να μ παίρνει τηλ ο ίδιος κ έπαιρνε η μαία του κ μ έστελνε κ εμαιλ... λέω από μέσα μου συγνώμη τόσο πολύ έχει πέσει η δουλειά του? ας βγεί σε καμιά εκπομπή αμα θελει , από μενα θα βγάλει??... ούτε καν...

Χαχα καλά κοπέλα μου μάλλον ο ίδιος είναι!!!! Κι εμένα τον είχα ρωτήσει για ένα θέμα , μου απάντησε αρχικά και μετά μου είπε αυτό! Και μένα η ίδια επιμονή με έπαιρνε σίγουρα για μια βδομάδα κάθε μέρα από διάφορα τηλέφωνα, του κέντρου του, κινητά!!! Βασικά σίγουρα ο ίδιος είναι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου τι κάνετε;; Πολλη αγαπη το θεματακι μας..ποσο ομορφο!! 

Εγω με τον αντρα μου ειμαστε 5 χρονια μαζι, οχι πολλα αλλα παρ ολα αυτα δεν ξερω πως περασαν.. βασικά περασαν τοσο ομορφα που δεν τα καταλαβα.. Περασαμε πολλά για να είμαστε μαζι κ τωρα ολα μου φαίνονται ωραία 😊. Θυμάμαι μια φραση του που μου είπε πριν ακομα γίνουμε ζευγάρι, μόλις είχα βγεί εγω απο αλλη σχεση.."Τωρα που χωρισες θα πεθανουμε μαζι!" 

Ρε κορίτσια, νομίζω ότι χθες τα μάτια μου έκαναν πουλάκια!!! Το βράδυ που ημουν στη δουλειά κ πηγα τουαλέτα νομιζω πως στο σκούπισμα ειδα ελαχιστο ροζ στο χαρτί..στην αρχη νομισα πως ειναι σχέδιο του χαρτιού μετα παρατηρώντας το κ γυρνοντας το στο φως ( προς ολες τις κατευθύνσεις) διεκρινα ενα πολύ πολυ αχνο ροζ σημαδακι. Προσπαθώ να μην δινω πολυ σημασια ομως για να μην παρουν τα μυαλά μου αερα μιας κ αυτο το μηνα λογω των εξετάσεων οι προσπάθειες δεν ηταν τόσο πετυχημένες!! 😒

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Maroulita? είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε;; Πολλη αγαπη το θεματακι μας..ποσο ομορφο!! 

Εγω με τον αντρα μου ειμαστε 5 χρονια μαζι, οχι πολλα αλλα παρ ολα αυτα δεν ξερω πως περασαν.. βασικά περασαν τοσο ομορφα που δεν τα καταλαβα.. Περασαμε πολλά για να είμαστε μαζι κ τωρα ολα μου φαίνονται ωραία 😊. Θυμάμαι μια φραση του που μου είπε πριν ακομα γίνουμε ζευγάρι, μόλις είχα βγεί εγω απο αλλη σχεση.."Τωρα που χωρισες θα πεθανουμε μαζι!" 

Ρε κορίτσια, νομίζω ότι χθες τα μάτια μου έκαναν πουλάκια!!! Το βράδυ που ημουν στη δουλειά κ πηγα τουαλέτα νομιζω πως στο σκούπισμα ειδα ελαχιστο ροζ στο χαρτί..στην αρχη νομισα πως ειναι σχέδιο του χαρτιού μετα παρατηρώντας το κ γυρνοντας το στο φως ( προς ολες τις κατευθύνσεις) διεκρινα ενα πολύ πολυ αχνο ροζ σημαδακι. Προσπαθώ να μην δινω πολυ σημασια ομως για να μην παρουν τα μυαλά μου αερα μιας κ αυτο το μηνα λογω των εξετάσεων οι προσπάθειες δεν ηταν τόσο πετυχημένες!! 😒

Μακαρι κοριτσακι μου στο ευχομαι!!!Ποτε δεν ξερεις...Εισαι μετα τις γονιμες μερες σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...