Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Φλεβάρης και αν φλεβίσει τις κοιλιές μας θα γεμίσει και ο Άγιος Βαλεντίνος θα βοηθήσει και εκείνος. - Τσικνοπέμπτη,παϊδάκια και θα έρθουν τα παιδάκια, Καρναβάλι λαλαλα, θα γεμίσουμε μωρά!


misofeggaro

Recommended Posts

κοριτσάκια μου σας διαβάζω και σας παρακολουθώ..  και αγωνιώ  και εγω μαζι σας.. συγχαρητήρια στις εγκυουλες αυτού του μήνα και με το καλό στις επόμενες που θα ρθουν... πέρυσι τέτοια περίοδο είχαμε ξεκινήσει τις ελεύθερες επαφές με τον άντρα μου και ομολογώ ότι τις αναπολώ.. διαβάζω  τα δικά σας και μπαίνω στο mood της αγωνίας σαν να πρόκειται για μένα... θα έρθει το πολυπόθητο... απόλαυστε τις στιγμές.. Είναι μοναδικές!!! Σας φιλώ και σας εύχομαι θετικά αποτελέσματα σε όλες σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mantarini είπε:

κοριτσάκια μου σας διαβάζω και σας παρακολουθώ..  και αγωνιώ  και εγω μαζι σας.. συγχαρητήρια στις εγκυουλες αυτού του μήνα και με το καλό στις επόμενες που θα ρθουν... πέρυσι τέτοια περίοδο είχαμε ξεκινήσει τις ελεύθερες επαφές με τον άντρα μου και ομολογώ ότι τις αναπολώ.. διαβάζω  τα δικά σας και μπαίνω στο mood της αγωνίας σαν να πρόκειται για μένα... θα έρθει το πολυπόθητο... απόλαυστε τις στιγμές.. Είναι μοναδικές!!! Σας φιλώ και σας εύχομαι θετικά αποτελέσματα σε όλες σας!!

Μανταρίνι μου σε ευχαριστούμε πολυυυυ :-) και εάν έχεις ήδη παιδάκι να το χαίρεσαι :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Αυτό είναι το κορίτσι μας !!!! Το χαρούμενο γλυκό μας πλάσμα , αλλά εντάξει κάνα κλάμα εκεί κάτω από την κουβέρτα μπορείς να το ρίξεις 😉 μην σκάσουμε κιόλας !!! Για λίγο όμως ΕΕ;;!!!! :-)

🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

Εντάξει η αλήθεια είναι ότι δύο τρία δάκρυα τα έριξα (εκτός κουβέρτας)! Κι είναι η πρώτη φορά που το κάνω από τότε που προσπαθώ ξανά αλλά δεν ξέρω γιατί μου βγήκε! Ο καλός μου αντρουλης όμως μου είπε ότι θα μου πάρει μια καρμπονάρα για το βράδυ και κάπως αναθάρρησε η καρδιά μου!😄

Πω πω κορίτσια μου καλά που δεν έζησα στην κατοχή! Θα προδιδα την πατρίδα για ένα πιάτο μακαρόνια!😆😆😆😆😆😆😆😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Αννια27 είπε:

Μανταρίνι μου σε ευχαριστούμε πολυυυυ :-) και εάν έχεις ήδη παιδάκι να το χαίρεσαι :-)

έχω μια μπουμπούκα 2 μηνών! ❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

Εντάξει η αλήθεια είναι ότι δύο τρία δάκρυα τα έριξα (εκτός κουβέρτας)! Κι είναι η πρώτη φορά που το κάνω από τότε που προσπαθώ ξανά αλλά δεν ξέρω γιατί μου βγήκε! Ο καλός μου αντρουλης όμως μου είπε ότι θα μου πάρει μια καρμπονάρα για το βράδυ και κάπως αναθάρρησε η καρδιά μου!😄

Πω πω κορίτσια μου καλά που δεν έζησα στην κατοχή! Θα προδιδα την πατρίδα για ένα πιάτο μακαρόνια!😆😆😆😆😆😆😆😆

Χαχαχαχα δεν σε αντέχω χαχαχαχα άλλος έχει τα κιλά και άλλως την χάρη μου φαίνεται εδώ :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

Εντάξει η αλήθεια είναι ότι δύο τρία δάκρυα τα έριξα (εκτός κουβέρτας)! Κι είναι η πρώτη φορά που το κάνω από τότε που προσπαθώ ξανά αλλά δεν ξέρω γιατί μου βγήκε! Ο καλός μου αντρουλης όμως μου είπε ότι θα μου πάρει μια καρμπονάρα για το βράδυ και κάπως αναθάρρησε η καρδιά μου!😄

Πω πω κορίτσια μου καλά που δεν έζησα στην κατοχή! Θα προδιδα την πατρίδα για ένα πιάτο μακαρόνια!😆😆😆😆😆😆😆😆

Εγώ και για μισό πιάτο μην σου πω.. Αν μέναμε και κοντά θα έπεφτε μαλλιοτραβηγμα για το ποια θα φαει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Αννια27 είπε:

Συγνώμη κορίτσακι μου δεν ήθελα να σε στεναχωρήσω ,εγώ το θεώρησα τιμή για τις γυναίκες αυτό το άγαλμα γι'αυτό σας το έδειξα

Οχι αγαπη δε φταις εσυ,περιμενω να αδιαθετησω κ ειμαι ευσυγκινητη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

Εντάξει η αλήθεια είναι ότι δύο τρία δάκρυα τα έριξα (εκτός κουβέρτας)! Κι είναι η πρώτη φορά που το κάνω από τότε που προσπαθώ ξανά αλλά δεν ξέρω γιατί μου βγήκε! Ο καλός μου αντρουλης όμως μου είπε ότι θα μου πάρει μια καρμπονάρα για το βράδυ και κάπως αναθάρρησε η καρδιά μου!😄

Πω πω κορίτσια μου καλά που δεν έζησα στην κατοχή! Θα προδιδα την πατρίδα για ένα πιάτο μακαρόνια!😆😆😆😆😆😆😆😆

Χαχαχαχαχαχχα έκλαψα αλήθεια..το χουμε ξανά πει ότι είμαι κι εγώ μακαρονου και σε νιώθω..κοριτσαρα μου είναι από τη λαχτάρα σου τα δακρυακια..και δεν πειράζουν καθόλου..αν έχεις άγχος απλά προσπάθησε να το αποβάλλεις τον επόμενο κύκλο και να μην το σκέφτεσαι τόσο και εκεί θα έρθει..<3

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mantarini είπε:

έχω μια μπουμπούκα 2 μηνών! ❤❤

Γειά σου @Mantarini να το χαίρεσαι το μωράκι σου, γερή και καλότυχη να είναι και να τη  καμαρωνετε!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mantarini είπε:

έχω μια μπουμπούκα 2 μηνών! ❤❤

Να σου ζήσει κορίτσι μου! Γερό κι ευλογημένο να είναι!😘💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Κορίτσια μου κι εγώ αδιαθετησα σήμερα!☹️ @Αννια27 μου βάλε με στις 4/3. Που θα πάει δεν θα έρθει κάποια στιγμή η άτιμη! Τώρα αν θα είναι από εγκυμοσύνη ή από κλιμακτηριο θα δείξει!😆

Καλέ τι συντονισμός είναι αυτός; και οι τρεις σήμερα αδιαθετησαμε;; 

Εμένα βάλτε μου 30η κύκλο και θα δείξει η ωορηξια. Δεν ξέρω πως να το πάω αυτό το μήνα, να πάρω πάλι τεστακια; λογικά πρέπει, γιατί δεν τον βλέπω συχνά τον Αντρουλη οπότε πρέπει να έχω συγκεκριμένες επαφές... 

Οπότε 6/3 για εμένα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Αννια27 είπε:

Χαχαχαχα δεν σε αντέχω χαχαχαχα άλλος έχει τα κιλά και άλλως την χάρη μου φαίνεται εδώ :-)

Αχ Αννια μου πήρα μερικά κιλακια! Κάθε μέρα όμως περπατάω και κάνω δίαιτα.... νοερά... γιατί αλλιώς κουράζομαι!😆😆😆😆😆

Δεν βαριέσαι μια ζωή την έχουμε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η misofeggaro είπε:

Καλέ τι συντονισμός είναι αυτός; και οι τρεις σήμερα αδιαθετησαμε;; 

Εμένα βάλτε μου 30η κύκλο και θα δείξει η ωορηξια. Δεν ξέρω πως να το πάω αυτό το μήνα, να πάρω πάλι τεστακια; λογικά πρέπει, γιατί δεν τον βλέπω συχνά τον Αντρουλη οπότε πρέπει να έχω συγκεκριμένες επαφές... 

Οπότε 6/3 για εμένα... 

Άστα misofeggaro μου! Μας έφτιαξε την ημέρα σήμερα! Αν και το κατάλαβα ότι θα αδιαθετησω είχα μια ελπίδα! Δεν πειράζει τον επόμενο μήνα!🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 31/1/2020 at 6:36 ΜΜ, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Θα ξεκινήσω με το @Ελενακι12 μας που έκανε την αρχή και έφερε το πρώτο νινακι της παρέας μας! Παρεπιπτόντως πως είσαι κορίτσι μου; Τι κάνει η πριγκίπισσα μας;🥰

@Mt3508, @whatever, @Xrita κορίτσια στείλτε μας όλη την θετική σας ενέργεια!💗

@Mari84, @PAPA EVA, @LadyP, @Evie2 έχουμε νέο θεματακι!😘

Κουκλιτσα μου σε ευχαριστώ πάρα πολύ καταρχας καλορίζικο το καινουριο μας θεματακι κ ευχομαι σε οσες ειστε στην αναμονή γρηγορα να κρατήσετε ενα θετικο τεστ😍😍😍😍χαθηκα λιγο λογο του οτι ηρθε η κουμπάρα  μου απο το εξωτερικό για μια εβδομαδα κ ημασταν καθε μερα μαζι αρχισαμε κ λογοθεραπεια στον γιο μου οποτε δεν ειχα κ πολυ χρονο.... Αλλα τωρα επέστρεψα 😂😂😂νομίζατε οτι θα γλυτωνατε απο εμενα???? Το κοριτσακι μ αρχισα να το νιωθω εδω κ 3 ημερες κ ειμαι πολυ χαρούμενη οταν την ενιωσα πρώτη πρωτη φορα δάκρυσα ❤️❤️❤️❤️παρασκευη παω να την δω κ ανυπομονώ εσυ κουκλιτσα μου πως εισαι????? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 31/1/2020 at 7:33 ΜΜ, ο/η LadyP είπε:

Λοιπόν κορίτσια γελάστε ελεύθερα! Εγώ από σήμερα ξεθαψα όλα τα λευκά βρακιά μην έχω κανένα ροζ εμφύτευσης και δεν το πάρω χαμπάρι με τα σκουρόχρωμα! Οποία έχει κονέ με Δαφνί ας στείλει 😂😂😂😂

Χαχαχαχαχαχαχαχα εισαι θεα κ εγω αυτο εκανα🤣🤣🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η st3llina είπε:

Οχι αγαπη δε φταις εσυ,περιμενω να αδιαθετησω κ ειμαι ευσυγκινητη...

Περιμένεις να ΜΗΝ αδιαθετησεις 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Περιμένεις να ΜΗΝ αδιαθετησεις 

Δεν εχω κ καρδουλα να σου βαλω ❤❤❤❤.Θα το ηθελα πολυ αλλα μαλλον παει κ αυτος ο μηνας...Μας εφαγε μπαμπεσικα η ανακαινιση...Το νινι μαλλον θελει να ερθει στο καινουριο σπιτακι! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Κουκλιτσα μου σε ευχαριστώ πάρα πολύ καταρχας καλορίζικο το καινουριο μας θεματακι κ ευχομαι σε οσες ειστε στην αναμονή γρηγορα να κρατήσετε ενα θετικο τεστ😍😍😍😍χαθηκα λιγο λογο του οτι ηρθε η κουμπάρα  μου απο το εξωτερικό για μια εβδομαδα κ ημασταν καθε μερα μαζι αρχισαμε κ λογοθεραπεια στον γιο μου οποτε δεν ειχα κ πολυ χρονο.... Αλλα τωρα επέστρεψα 😂😂😂νομίζατε οτι θα γλυτωνατε απο εμενα???? Το κοριτσακι μ αρχισα να το νιωθω εδω κ 3 ημερες κ ειμαι πολυ χαρούμενη οταν την ενιωσα πρώτη πρωτη φορα δάκρυσα ❤️❤️❤️❤️παρασκευη παω να την δω κ ανυπομονώ εσυ κουκλιτσα μου πως εισαι????? 

Μας έλειψες ελανακι μου! 🥰🥰🥰🥰Αλλά αφού είναι έτσι σε συγχωρούμε!🤗 Άρχισε να κλωτσαει η κοριτσάρα μας! Πως να μην δακρυσεις; Τι μοναδικό συναίσθημα! Εγώ τα ίδια! Μου ήρθε και η άτιμη σήμερα και με έριξε λίγο ψυχολογικά! Αλλά συνεχίζουμε δυναμικά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Ελενακι12Ελενάκι μουυυ πόσο χαίρομαι που γύρισες !!!!!να προσέχεις τον μικρό σου και την πριγκίπισσα!!! Μας έλειψες αλήθεια !!!! Εγώ σε λίγες εβδομάδες περνάω επιτροπή και βουρ για εξωσωματική 🥳

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 1/2/2020 at 12:16 ΜΜ, ο/η Αννια27 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μουυυ , @misofeggaro μου θα περιμένουμε με τρελή ανυπομονησία νέα σου :-) !!! Κορίτσια μου ακούστε τι έχω πάθει την Τετάρτη είχα πάει στον γιατρό όπως σας είχα πει και είδαμε την κύστη 6.5 εκατοστά ,οπότε μου λέει βλέπω ότι έρχεται περίοδος ,την πρώτη μέρα περιόδου θα ξεκινήσεις αντισυλληπτικά μήπως μειωθεί η κύστη!!! Και εκεί που περιμένω για πρώτη φορά στη ζωή μου να αδιαθετησω πως και πως από το ανχος μου δεν κατεβαίνει και έχω δύο μέρες καθυστέρηση !!! Τι να κάνω για να κατεβεί;;;;;;;;;;;θέλω να ξεκινήσω την θεραπεία

Κουκλακι μ γεια σου απλα χαλαρωσε κ θα έρθει ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

@Ελενακι12Ελενάκι μουυυ πόσο χαίρομαι που γύρισες !!!!!να προσέχεις τον μικρό σου και την πριγκίπισσα!!! Μας έλειψες αλήθεια !!!! Εγώ σε λίγες εβδομάδες περνάω επιτροπή και βουρ για εξωσωματική 🥳

Αγαπουλα μου κ εμενα μου λείψατε ❤️❤️❤️❤️❤️❤️ μπραβο ρε κοριτσακι μου ειδες ηρθε η ωρααααα μεσα απο την καρδια μου σου ευχομαι γρήγορα με ενα σπορακι στην κοιλιτσα σουυυυ😍😍😍😍😍😍ο θεος κ η παναγιτσα μαζι σας🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ελενακι12 είπε:

Αγαπουλα μου κ εμενα μου λείψατε ❤️❤️❤️❤️❤️❤️ μπραβο ρε κοριτσακι μου ειδες ηρθε η ωρααααα μεσα απο την καρδια μου σου ευχομαι γρήγορα με ενα σπορακι στην κοιλιτσα σουυυυ😍😍😍😍😍😍ο θεος κ η παναγιτσα μαζι σας🙏

Ποσοοο μα πόσο σε ευχαριστώ και με συγκίνησες !!!!! Εσύ να σκέφτεσαι την κοριτσαρα σου που σε κλωτσαει και σε φωνάζει ήδη μαμά :-) , μακαριιιιιι να έρθει σύντομα το μωράκι μου!!! Αυτές τις μέρες προσέχω και την ανιψιά του άντρα μου που είναι άρρωστη και σκέφτομαι ότι νιώθω γεννημένη μάνα και αφού το σώμα μου δεν συμβαδίζει με την ψυχή μου ,θα πολεμισω μέχρι τέλους !!!! Και όλα τα κορίτσια με έχουν βοηθήσει πολύ εδώ πέρα όλες σας!!!!! :-)💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Ποσοοο μα πόσο σε ευχαριστώ και με συγκίνησες !!!!! Εσύ να σκέφτεσαι την κοριτσαρα σου που σε κλωτσαει και σε φωνάζει ήδη μαμά :-) , μακαριιιιιι να έρθει σύντομα το μωράκι μου!!! Αυτές τις μέρες προσέχω και την ανιψιά του άντρα μου που είναι άρρωστη και σκέφτομαι ότι νιώθω γεννημένη μάνα και αφού το σώμα μου δεν συμβαδίζει με την ψυχή μου ,θα πολεμισω μέχρι τέλους !!!! Και όλα τα κορίτσια με έχουν βοηθήσει πολύ εδώ πέρα όλες σας!!!!! :-)💕

Περαστικά στο γλυκακι σας🤗εγω θα σου πω τι πιστευω για εσενα.... Εισαι τοσο γλυκος άνθρωπος με μια τεράστια καρδια κ πολυ γρήγορα θα ερθει το μωρακι σου το πιστευω ειλικρινά 😍😍😍😍😍😍😍🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰💕💕💕💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Περαστικά στο γλυκακι σας🤗εγω θα σου πω τι πιστευω για εσενα.... Εισαι τοσο γλυκος άνθρωπος με μια τεράστια καρδια κ πολυ γρήγορα θα ερθει το μωρακι σου το πιστευω ειλικρινά 😍😍😍😍😍😍😍🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰💕💕💕💕

Ωωωωωω και κάπου εδώ μπιγω τα κλάματα 🥺 σε ευχαριστώ πάρα πολύ γλυκάκι μου και ανταποδίδω φυσικά,το εύχομαι για όλες μας 🙏 το νινι μας !!!! 🤐👩‍❤️‍👩:P❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...