Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Φλεβάρης και αν φλεβίσει τις κοιλιές μας θα γεμίσει και ο Άγιος Βαλεντίνος θα βοηθήσει και εκείνος. - Τσικνοπέμπτη,παϊδάκια και θα έρθουν τα παιδάκια, Καρναβάλι λαλαλα, θα γεμίσουμε μωρά!


misofeggaro

Recommended Posts

στις πριν 5 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Καλααα λυγίζω και εγώ κ πολύ !!! Αλλά μια φορά έπεσα στα χάπια και τώρα που τα κόβω όλα , δεν θέλω να αφήσω τον εαυτό μου να ξαναπέσει τόσο για τίποτα!!!!

Καταλαβαίνω κορίτσι μου...Όλοι μας περνάμε πολλά και ο καθένας σηκώνει τον δικό του Σταυρο....Καλά τα λες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 10 ώρες, ο/η st3llina είπε:

Εχω συνδρομο πολυκυστικων ωοθηκων αγαπη...Κ λογω θρομβοφιλιας δε μπορω να παρω αντισυλληπτικα,ασε που δεν τα θελουμε κιολας-πώς θα ερθει το νινι αλλιως;Εδω κ 2 χρονια περιπου παιρνω τα inofert σε φακελακια κ παλιοτερα επαιρνα κ glucophase κ ειχα ρυθμιστει καπως.Απλα επειδη με ενοχλουσαν στο στομαχι τα glucophase τα σταματησα πριν καιρο.Τοτε δεν προσπαθουσα ισως ομως πρεπει δυστυχως να τα ξανααρχισω.Ο,τι μου πει ο γυναικολογος...

Καλημέρα, σου εύχομαι να ξεπεράσεις τα εμπόδια και συντομα να εισαι εγκυμονουσα!! Αυτά τα inofert τα ακούω τώρα τελευταία πολύ συχνά, βειναι τόσο καλά; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Frogel είπε:

Είμαι στη 14η :) σευχαριστω πολύ κορίτσι μου και θα δεις είναι στα αλήθεια γουρλιδικη..:) θα περάσει το δίμηνο πολύ γρήγορα εσύ φρόντισε τον εαυτό σου μέχρι να έρθει η επόμενη εγκυμοσύνη και όλα θα πάνε καλά.. ❤️

Η αποβολή; τυχαίο γεγονός; σε ποια εβδομάδα; στη περίπτωση μου με αγχώνει λίγο η ηλικία, είμαι 36 βέβαια ευτυχώς συλλαμβανω εύκολα αλλά με το στίγμα κάθε εγκυμοσύνη είναι επίφοβη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Denizz είπε:

Καλημέρα κορίτσια....δε σας προλαβαίνω με τόσα μνμ. @misofeggaro πως είσαι ;

 

Καλημέρα!! 

Σήμερα το πρωί  Αδιαθετησα, έχω ημικρανία και νιώθω πολύ κουρασμένη. Είναι και ο καιρός περίεργος και επηρεάζονται όλα. 

Σας ευχαριστώ όλες για τη στήριξη, εννοείται πως θα σηκωθω, η αλήθεια είναι πως πρέπει να μάθουμε να ζούμε με όσα μας φέρνει η ζωή και να προσαρμοζουμε τις επιλογές μας ανάλογα. Και να προσέχουμε τον εαυτό μας, είναι ο μόνος που αξίζει όσο τίποτα άλλο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Μασα είπε:

Η αποβολή; τυχαίο γεγονός; σε ποια εβδομάδα; στη περίπτωση μου με αγχώνει λίγο η ηλικία, είμαι 36 βέβαια ευτυχώς συλλαμβανω εύκολα αλλά με το στίγμα κάθε εγκυμοσύνη είναι επίφοβη 

Λόγω θρομβοφιλιας..στην 6η εβδομάδα ήμουν πολύ νωρίς..σου εύχομαι να είναι τυχερή η επόμενη φορά και μην αγχώνεσαι για την ηλικία είναι μια χαρά αν είναι δυνατόν.. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Καλημέρα!! 

Σήμερα το πρωί  Αδιαθετησα, έχω ημικρανία και νιώθω πολύ κουρασμένη. Είναι και ο καιρός περίεργος και επηρεάζονται όλα. 

Σας ευχαριστώ όλες για τη στήριξη, εννοείται πως θα σηκωθω, η αλήθεια είναι πως πρέπει να μάθουμε να ζούμε με όσα μας φέρνει η ζωή και να προσαρμοζουμε τις επιλογές μας ανάλογα. Και να προσέχουμε τον εαυτό μας, είναι ο μόνος που αξίζει όσο τίποτα άλλο! 

Καλημέρα κορίτσι μου..έτσι είναι όπως τα λες!! Πάρε το χρόνο σου και σήκω πάλι!! Είπαμε..μέσα στο 2020 θα είμαστε όλες εγκυούλες και μετά θα συζητάμε τι καρότσια θα πάρουμε....😄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Εδώ Αθήνα έχει τρελή βροχή και καταχνιά. Άντε χουζουριαστε και πολύ λαλαλαλα! εγώ έκανα επαναληπτικη χοριακη το πρωί και περιμένω επίσης είμαι στη δουλειά σε ένα βαρετό meeting πφφφ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Καλααα λυγίζω και εγώ κ πολύ !!! Αλλά μια φορά έπεσα στα χάπια και τώρα που τα κόβω όλα , δεν θέλω να αφήσω τον εαυτό μου να ξαναπέσει τόσο για τίποτα!!!!

@Αννια27 μου πάμε βουρ εμείς για την εξωσωματική και τίποτα δε μας ρίχνει απο δω κ πέρα!! Πάμε δυναμικά, γερά και με θετικές σκέψεις μόνο!! Κάθε βήμα, είναι ένα βήμα πιο κοντά στο μωρό μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Λόγω θρομβοφιλιας..στην 6η εβδομάδα ήμουν πολύ νωρίς..σου εύχομαι να είναι τυχερή η επόμενη φορά και μην αγχώνεσαι για την ηλικία είναι μια χαρά αν είναι δυνατόν.. :)

Μακάρι... Και σε σένα ο, τι καλύτερο, με το καλό να κρατήσεις το μωράκι σου😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Denizz είπε:

@Smurf88 πιστεύω είναι η ψυχολογία που θα αλλάξει τα πάντα...πάντα αυτές που έχουν ένα παιδάκι είναι πιο χαλαρές από όταν προσπαθούσαν να αποκτήσουν το πρώτο...φαντάζομαι έχεις το μωρό και γεμίζει όλη η μέρα σου...όχι σαν και εμένα που σκέφτομαι συνέχεια ημερομηνίες συμπτώματα κτλ....!!!Σου εύχομαι να έρθει άμεσος...

Ζορίστηκα τόσο πολύ μέχρι να έρθει που ακόμα και τώρα που όντως είμαι λίγο πιο χαλαρή, μου έγινε βίωμα και το σκέφτομαι συχνά!!

Πάντως και τις 3 φορές που έμεινα έγκυος δεν είχα τόσο έντονα συμπτώματα σε σχέση με τις φορές που νόμιζα ότι είμαι...χαχαχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Maroulita? είπε:

Κοριτσι μου μπορείς να μου το στείλεις σε προσωπικό μήνυμα; Ενδεχομένως να τον χρειαστω!! 

Έχεις μνμ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μόλις πήρα την προγενέστερη μου!!

Σύμφωνα με την ωορρηξία μου κ την ωχρινικη μου φαση θα κανω αλλον εναν 24 κυκλο! Εκανα λοιπόν την εξέταση σημερα 17η μερα!

Τιμη 13,40!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου.

Χθες συζητούσα με τον άντρα μου γιατί λέγαμε να προχωρήσω σε λαπαροσκόπηση και μετά αναλόγως και τα ευρήματα βέβαια θα προσπαθούσαμε λίγο ακόμα φυσιολογικά.

Πήραμε μια απόφαση χθες και είπαμε να κάνουμε μόνο υστεροσκόπηση και κατόπιν εξωσωματκή.

Νομίζω ότι ίσως κ η επιμονή στο χειρουργείο και μετά να προσπαθούμε θα είναι πιο ψυχοφθόρα αν δεν έρχεται η εγκυμοσύνη. Ενώ η εξωσωματική θα ξερουμε που βαδίζουμε και έχει περισσότερες πιθανότες.

Αφήστε που έχω  πολλά θέματα με σάλπιγγα κλειστή, η μια ωοθηκη δεν κανει συχνα ωαρια γτ ειναι χειρουργημενη και μικρη και κανει συνεχεια η δεξια που εχω την ανοιχτη σαλπιγγα ευτυχως. Αλλα δεν ερχεται εγκυμοσυνη..

Εχω και μικρη ωχρινικη σχετικα και νομίζω ότι έτσι τουλάχιστον θα δω τι γινεται και με τα ωαρια. Γιατι νομίζω εκεί είναι το θέμα.

@Tokyo @Αννια27 Τι λέτε εσείς; 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου.

Χθες συζητούσα με τον άντρα μου γιατί λέγαμε να προχωρήσω σε λαπαροσκόπηση και μετά αναλόγως και τα ευρήματα βέβαια θα προσπαθούσαμε λίγο ακόμα φυσιολογικά.

Πήραμε μια απόφαση χθες και είπαμε να κάνουμε μόνο υστεροσκόπηση και κατόπιν εξωσωματκή.

Νομίζω ότι ίσως κ η επιμονή στο χειρουργείο και μετά να προσπαθούμε θα είναι πιο ψυχοφθόρα αν δεν έρχεται η εγκυμοσύνη. Ενώ η εξωσωματική θα ξερουμε που βαδίζουμε και έχει περισσότερες πιθανότες.

Αφήστε που έχω  πολλά θέματα με σάλπιγγα κλειστή, η μια ωοθηκη δεν κανει συχνα ωαρια γτ ειναι χειρουργημενη και μικρη και κανει συνεχεια η δεξια που εχω την ανοιχτη σαλπιγγα ευτυχως. Αλλα δεν ερχεται εγκυμοσυνη..

Εχω και μικρη ωχρινικη σχετικα και νομίζω ότι έτσι τουλάχιστον θα δω τι γινεται και με τα ωαρια. Γιατι νομίζω εκεί είναι το θέμα.

@Tokyo @Αννια27 Τι λέτε εσείς; 

 

κορίτσι μου το πόσο αντέχει ένα ζευγάρι να προσπαθεί το γνωρίζει μόνο το ίδιο... λογικό ακούγεται αυτό που λες ειδικά με τη σάλπιγγα... εγώ αυτό που θα σου πω είναι ότι πρέπει να νιώθεις 100% εμπιστοσύνη στο γιατρό. Αυτό που πας να κάνεις είναι ναι μεν πια κάτι συνηθισμένο, όμως αρκετά σοβαρό. Πρέπει λοιπόν να είσαι σίγουρη ότι ο γιατρός είναι ο κατάλληλος και σε καθοδηγεί σωστά. Επιπρόσθετα πρόσεξε το κέντρο που θα επιλέξεις να έχει καλό εμβρυολογικό, είναι το ήμισυ του παντός! 

Πάντως χωρίς να είμαι γιατρός, καθαρά ως γυναίκα που έχω ζήσει τη διαδικασία θα σου πω απλά ότι σε καταλαβαίνω που θες να προχωρήσεις κ δεν μπορείς άλλο το μήνας μπαίνει μήνας βγαίνει, αλλά μην έχεις την εξωσωματική στο μυαλό σου σαν περίπατο. Είναι δύσκολο πράγμα. Εγώ έλεγα άντε να το κάνω να τελειώνω, όμως δεν είναι έτσι... Σωματικά όλα οκ αλλά θα δεις ότι αυτές οι στιγμές του πόσα ωάρια, πόσα γονιμοποιήθηκαν, πόσα προχώρησαν κλπ είναι πολύ ψυχοφθόρες... Οπότε ναι προχώρα για να μην χάνεις κ άλλο χρόνο ΑΛΛΑ βεβαιώσου ότι είσαι στο σωστό γιατρό/κέντρο και οπλίσου με υπομονή γιατί η εξωσωματική είναι μαραθώνιος και όχι αγώνας ταχύτητας. Καλή επιτυχία από καρδιάς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Maroulita? είπε:

Μόλις πήρα την προγενέστερη μου!!

Σύμφωνα με την ωορρηξία μου κ την ωχρινικη μου φαση θα κανω αλλον εναν 24 κυκλο! Εκανα λοιπόν την εξέταση σημερα 17η μερα!

Τιμη 13,40!!!

ίσως την έκανες νωρίς κορίτσι, όμως νομίζω ότι γενικά δεν είναι κακή είναι όμως οριακή... Κανονικά λένε πάνω από 15 αλλά ο γιατρός θα σου πει σίγουρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

κορίτσι μου το πόσο αντέχει ένα ζευγάρι να προσπαθεί το γνωρίζει μόνο το ίδιο... λογικό ακούγεται αυτό που λες ειδικά με τη σάλπιγγα... εγώ αυτό που θα σου πω είναι ότι πρέπει να νιώθεις 100% εμπιστοσύνη στο γιατρό. Αυτό που πας να κάνεις είναι ναι μεν πια κάτι συνηθισμένο, όμως αρκετά σοβαρό. Πρέπει λοιπόν να είσαι σίγουρη ότι ο γιατρός είναι ο κατάλληλος και σε καθοδηγεί σωστά. Επιπρόσθετα πρόσεξε το κέντρο που θα επιλέξεις να έχει καλό εμβρυολογικό, είναι το ήμισυ του παντός! 

Πάντως χωρίς να είμαι γιατρός, καθαρά ως γυναίκα που έχω ζήσει τη διαδικασία θα σου πω απλά ότι σε καταλαβαίνω που θες να προχωρήσεις κ δεν μπορείς άλλο το μήνας μπαίνει μήνας βγαίνει, αλλά μην έχεις την εξωσωματική στο μυαλό σου σαν περίπατο. Είναι δύσκολο πράγμα. Εγώ έλεγα άντε να το κάνω να τελειώνω, όμως δεν είναι έτσι... Σωματικά όλα οκ αλλά θα δεις ότι αυτές οι στιγμές του πόσα ωάρια, πόσα γονιμοποιήθηκαν, πόσα προχώρησαν κλπ είναι πολύ ψυχοφθόρες... Οπότε ναι προχώρα για να μην χάνεις κ άλλο χρόνο ΑΛΛΑ βεβαιώσου ότι είσαι στο σωστό γιατρό/κέντρο και οπλίσου με υπομονή γιατί η εξωσωματική είναι μαραθώνιος και όχι αγώνας ταχύτητας. Καλή επιτυχία από καρδιάς!

Nαι όλα αυτά τα έχω στο μυαλό μου και σίγουρα πρέπει να έχουμε τεράστια ψυχική δύναμη, δεν το συζητώ.   Νομίζω όμως ότι τόσο καιρό μάταια προπαθούμε και απλά χάνουμε χρόνο.

Μακάρι να πάνε όλα καλά.

Ναι το γιατρό μου τον εμπιστεύομαι και τον διάλεξα μετά από πολλές αλλαγές γιατρών. Έψαξα λίγο και για το ΡΕΑ γιατί εκεί είναι ο γιατρός. Διάβασα ότι έχουν καλό εμβρυολογικό.

Όπως και να έχει τα ψάχνω πολύ και διαβάζω και θέλω να ξέρω τι μου λέει ο γιατρός, να μην βαδίζω στα τυφλά. Για να δούμε.

Την αλλη βδομάδα θα τον δω και θα δω τι θα μου πει και αυτός.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Nαι όλα αυτά τα έχω στο μυαλό μου και σίγουρα πρέπει να έχουμε τεράστια ψυχική δύναμη, δεν το συζητώ.   Νομίζω όμως ότι τόσο καιρό μάταια προπαθούμε και απλά χάνουμε χρόνο.

Μακάρι να πάνε όλα καλά.

Ναι το γιατρό μου τον εμπιστεύομαι και τον διάλεξα μετά από πολλές αλλαγές γιατρών. Έψαξα λίγο και για το ΡΕΑ γιατί εκεί είναι ο γιατρός. Διάβασα ότι έχουν καλό εμβρυολογικό.

Όπως και να έχει τα ψάχνω πολύ και διαβάζω και θέλω να ξέρω τι μου λέει ο γιατρός, να μην βαδίζω στα τυφλά. Για να δούμε.

Την αλλη βδομάδα θα τον δω και θα δω τι θα μου πει και αυτός.

πολύ σωστή σε βρίσκω, έτσι πρέπει να κάνεις! Για το Ρέα δεν ξέρω, όμως πρέπει να έχει καλό εμβρυολογικό γιατί αν δεν κάνω λάθος παλιά ήταν εκεί ο εμβρυολόγος που τώρα είναι στο μητέρα και ο οποίος θεωρείται από τους καλύτερους! Αν γράψεις στο γκρουπάκι της εξωσ σίγουρα κάποια κοπέλα θα έχει εμπειρία από το νοσοκομείο αυτό. Εγώ είμαι στο μητέρα... 

Σου εύχομαι καλή επιτυχία σε όλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

πολύ σωστή σε βρίσκω, έτσι πρέπει να κάνεις! Για το Ρέα δεν ξέρω, όμως πρέπει να έχει καλό εμβρυολογικό γιατί αν δεν κάνω λάθος παλιά ήταν εκεί ο εμβρυολόγος που τώρα είναι στο μητέρα και ο οποίος θεωρείται από τους καλύτερους! Αν γράψεις στο γκρουπάκι της εξωσ σίγουρα κάποια κοπέλα θα έχει εμπειρία από το νοσοκομείο αυτό. Εγώ είμαι στο μητέρα... 

Σου εύχομαι καλή επιτυχία σε όλα!

Ευχαριστώ κορίτσι μου. Έκανα κάποιες ερωτήσεις και απο κει.. Είμαι ακόμα λίγο άσχετη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλο μεσημερι κ απο μενα! @misofeggaro μου κοριτσακι μου μη δινεις σημασια στα κακα σχολια,απο οποιον κ αν προερχονται!Πολλες φορες ακομη κ οι δικοι μας ανθρωποι απο αμηχανια λενε τα πιο αστοχα πραγματα...Δε δικαιολογω τη μαμα σου φυσικα,αλλα νομιζω πως ξερεις τι θελω να πω.Η δυναμη που εχεις μεσα σου ειναι απιστευτη κ το εχεις αποδειξει!Θετικη σκεψη κοριτσι μου κ δε θα αργησει να γινει το θαυματακι σου...Αλλωστε 1 φορα συλληψη=ικανη για συλληψη.Ολα θα γινουν,για ολες μας 😊 

@Μασα μου καλως ηρθες!Μη με αγχωνεις με την ηλικια κ ειμαστε κ συνομηλικες καλε 😂😂😂.Ολα καλα θα μας πανε,εδω ακουω 45 κ φυσικη συλληψη,η ηλικια δεν εχει να κανει προφανως.Τα ινοφερτ δεν ξερω αν βοηθανε στη συλληψη,τα παιρν  εδω κ 2 χρονια περιπου κ προσπαθειες για παιδι κανουμε απο το Νοεμβριο.Προς το παρον εγκυος δεν εχω μεινει.Τα ινοφερτ βοηθουν σε λιγο καλυτερη ωορρηξια κ εχουν κ φυλλικο μεσα.Θα δειξει! Περασες κ εσυ πολλα,ευχομαι συντομα εγκυουλα!Αυτο το γκρουπακι ειναι πολυ γουρλιδικο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η st3llina είπε:

Καλο μεσημερι κ απο μενα! @misofeggaro μου κοριτσακι μου μη δινεις σημασια στα κακα σχολια,απο οποιον κ αν προερχονται!Πολλες φορες ακομη κ οι δικοι μας ανθρωποι απο αμηχανια λενε τα πιο αστοχα πραγματα...Δε δικαιολογω τη μαμα σου φυσικα,αλλα νομιζω πως ξερεις τι θελω να πω.Η δυναμη που εχεις μεσα σου ειναι απιστευτη κ το εχεις αποδειξει!Θετικη σκεψη κοριτσι μου κ δε θα αργησει να γινει το θαυματακι σου...Αλλωστε 1 φορα συλληψη=ικανη για συλληψη.Ολα θα γινουν,για ολες μας 😊 

@Μασα μου καλως ηρθες!Μη με αγχωνεις με την ηλικια κ ειμαστε κ συνομηλικες καλε 😂😂😂.Ολα καλα θα μας πανε,εδω ακουω 45 κ φυσικη συλληψη,η ηλικια δεν εχει να κανει προφανως.Τα ινοφερτ δεν ξερω αν βοηθανε στη συλληψη,τα παιρν  εδω κ 2 χρονια περιπου κ προσπαθειες για παιδι κανουμε απο το Νοεμβριο.Προς το παρον εγκυος δεν εχω μεινει.Τα ινοφερτ βοηθουν σε λιγο καλυτερη ωορρηξια κ εχουν κ φυλλικο μεσα.Θα δειξει! Περασες κ εσυ πολλα,ευχομαι συντομα εγκυουλα!Αυτο το γκρουπακι ειναι πολυ γουρλιδικο!!!

Καλώς σας βρήκα!!!! Μου το είπε και μια άλλη κοπέλα ότι είναι γουρλίδικο.... Μακάρι να είναι κ για εμάς, όσο για την ηλικία δε με αγχώνει πααρα πολύ, πάντως μέσα σε ένα χρόνο έχω συλλάβει 2 φορές, άσχετο αν δεν είχε καλό αποτέλεσμα, μόλις σταμάτησα να κοιτάω ποτέ έχω ωορρεξια και είπα δε με νοιάζει απλά κάνουμε ότι κάνουμε για να ευχαριστηθουμε, ε! Έπιασα!!!! Τελικά το άγχος είναι τα πάντα, μην έχεις, ούτε τεστ, ούτε τίποτα αντε και γρήγορα όλες με μωράκια υγιή, φυσιολογικά και τέλειο μήνα!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια γεια σας έκανα την ca125 που είχα κάνει πέρυσι για την ενδομητρίωση... πέρυσι είχε βγει 65 με όριο 35... σήμερα μ βγήκε 12,5 με όριο το 35.. πάρα πολύ καλή... θα με τρελάνουν. δε ξέρω αν αποτελεί μοναδικό στοιχείο ένδειξης ενδομητρίωσης αλλά... τι να πω.. την Κυριακή ταξιδεύω κ βλέπουμε.... θα του τα δείξω όλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

κορίτσια γεια σας έκανα την ca125 που είχα κάνει πέρυσι για την ενδομητρίωση... πέρυσι είχε βγει 65 με όριο 35... σήμερα μ βγήκε 12,5 με όριο το 35.. πάρα πολύ καλή... θα με τρελάνουν. δε ξέρω αν αποτελεί μοναδικό στοιχείο ένδειξης ενδομητρίωσης αλλά... τι να πω.. την Κυριακή ταξιδεύω κ βλέπουμε.... θα του τα δείξω όλα...

Πάνε κοριτσαρα μου στο γιατρό στην Αθήνα να μας πει τι παίζει..δεν έχω ιδέα από ενδομητριωση αλλά σίγουρα μόνο καλό είναι που είναι τόσο χαμηλά.. :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Frogel είπε:

Πάνε κοριτσαρα μου στο γιατρό στην Αθήνα να μας πει τι παίζει..δεν έχω ιδέα από ενδομητριωση αλλά σίγουρα μόνο καλό είναι που είναι τόσο χαμηλά.. :):)

ναι σίγουρα ειναι καλό... πέρυσι που είχα κάνει την ιδια εξεταση κ είχα ενδομητρίωση ήταν 65 η τιμή της... με όριο το 35.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η ioannastr είπε:

@Αννια27 μου πάμε βουρ εμείς για την εξωσωματική και τίποτα δε μας ρίχνει απο δω κ πέρα!! Πάμε δυναμικά, γερά και με θετικές σκέψεις μόνο!! Κάθε βήμα, είναι ένα βήμα πιο κοντά στο μωρό μας!!

Ναι κορίτσακι μου το ξέρω ,αφού αδιαθετησα επιτέλους σήμερα και είμαι πολύ χαρούμενη για να προχωρήσω επιτέλους να πάρω την θεραπεία μου και ραντεβού 06/03 εμείς 😉 μην ξεχνιόμαστε :-) !!! Τα έχεις μαζέψει όλα;;; Εμένα μου μένει μόνο η σφραγίδα από το Ιασώ και το τελευταίο σπερματοδιαγραμμα του συζύγου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...