Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Φλεβάρης και αν φλεβίσει τις κοιλιές μας θα γεμίσει και ο Άγιος Βαλεντίνος θα βοηθήσει και εκείνος. - Τσικνοπέμπτη,παϊδάκια και θα έρθουν τα παιδάκια, Καρναβάλι λαλαλα, θα γεμίσουμε μωρά!


misofeggaro

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Αννια27 είπε:

Μισοφέγγαρο πήγα και εγώ για χοριακη δεν άντεξα θα ξέρω το απόγευμα!!! Περιμένω νούμερο μεγαλοοοοο!!! 34 μέρα ακόμα καθαρή αλλά με πονους

🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας και από μένα κορίτσια!!! Μπαίνω και εγώ στην παρέα καθώς είμαι στον 1ο μήνα προσπαθειών για δεύτερο μωράκι....Έχω μια μπουμπού 15 μηνών και μόλις τον περασμένο μήνα αποθηλάσαμε και μου ήρθε η 1η περίοδος...Είναι λίγο άνω κάτω ακόμα οι ορμόνες αλλά πιστεύω να είναι για καλό, μιας και δυσκολευτήκαμε να πιάσουμε την μικρή και κάναμε εξωσωματική τελικά!!

@misofeggaro πολύ χαίρομαι για σενα!!!! με το καλό να μας πεις τα αποτελέσματα!!!!

Καλή επιτυχία και σε όλες τις υπόλοιπες...δεν πρόλαβα να διαβάσω όλα τα μηνύματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η gorgona είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Περίμενα πως και πως να φύγει ο αρραβωνιαστικός μου από το σπίτι να κάνω το τεστ μόνη μου.... Πιστεύω πως κάνω λάθος καλά βλέπω έτσι;;;

IMG-aa5fdf855fb20c15d94af32ac527a650-V.jpg

Μπραβο ρε κοριτσι μα το κλο να ερθει το μωρακι σου!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η LadyP είπε:

Μπράβο κορίτσι!!!! Είσαι εγκυουλα! Είχες καθυστέρηση πόσο? Είμαστε πολύ κοντά στις μέρες!!

Είχα μια βδομάδα ... Τελευταία περίοδος 1/1 !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Smurf88 είπε:

Γεια σας και από μένα κορίτσια!!! Μπαίνω και εγώ στην παρέα καθώς είμαι στον 1ο μήνα προσπαθειών για δεύτερο μωράκι....Έχω μια μπουμπού 15 μηνών και μόλις τον περασμένο μήνα αποθηλάσαμε και μου ήρθε η 1η περίοδος...Είναι λίγο άνω κάτω ακόμα οι ορμόνες αλλά πιστεύω να είναι για καλό, μιας και δυσκολευτήκαμε να πιάσουμε την μικρή και κάναμε εξωσωματική τελικά!!

@misofeggaro πολύ χαίρομαι για σενα!!!! με το καλό να μας πεις τα αποτελέσματα!!!!

Καλή επιτυχία και σε όλες τις υπόλοιπες...δεν πρόλαβα να διαβάσω όλα τα μηνύματα!

Καλησπέρα...Έχω ακούσει παρά πολλές περιπτώσεις που στην πρώτη εγκυμοσύνη Είχαν κάνει εξωσωματική και το δεύτερο παιδάκι ήρθε άμεσος...μακάρι το ίδιο να γίνει και σε εσένα...Κάνατε καιρό προσπάθειες για το πρώτο ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Smurf88 είπε:

Γεια σας και από μένα κορίτσια!!! Μπαίνω και εγώ στην παρέα καθώς είμαι στον 1ο μήνα προσπαθειών για δεύτερο μωράκι....Έχω μια μπουμπού 15 μηνών και μόλις τον περασμένο μήνα αποθηλάσαμε και μου ήρθε η 1η περίοδος...Είναι λίγο άνω κάτω ακόμα οι ορμόνες αλλά πιστεύω να είναι για καλό, μιας και δυσκολευτήκαμε να πιάσουμε την μικρή και κάναμε εξωσωματική τελικά!!

@misofeggaro πολύ χαίρομαι για σενα!!!! με το καλό να μας πεις τα αποτελέσματα!!!!

Καλή επιτυχία και σε όλες τις υπόλοιπες...δεν πρόλαβα να διαβάσω όλα τα μηνύματα!

Γειά σου κορίτσι μου! Καλώς ήρθες στην παρέα μας! Καταρχήν να σου ζήσει το μπουμπουκακι σου! Γερό κι ευλογημένο να είναι!Να μπεις κι εσύ στο τυχερό μας πινακακι!😘

Μόνο εμένα μου ήρθε η περίοδος από τον τρίτο μήνα βρε κορίτσια μου; Ούτε στο θηλασμό δεν με άφησε ήσυχη η άτιμη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Denizz είπε:

Καλησπέρα...Έχω ακούσει παρά πολλές περιπτώσεις που στην πρώτη εγκυμοσύνη Είχαν κάνει εξωσωματική και το δεύτερο παιδάκι ήρθε άμεσος...μακάρι το ίδιο να γίνει και σε εσένα...Κάνατε καιρό προσπάθειες για το πρώτο ; 

Μεγάλη ιστορία....τα έζησα όλα!!Βιοχημική, παλλίνδρομη, σπερματεγχύσεις και εξωσωματική!!!Σύνολο 5 χρόνια...Ελπίζω να μηδένισε το κοντερ και να είναι όντως πιο εύκολα τα πράγματα τώρα!!!

@Taggeris σκέψου ότι έκοψα το θηλασμό γι αυτό το λόγο...δεν ήθελα να περάσει και άλλο ο καιρός!!Ακόμα και όταν άρχισα να κόβω γεύματα δεν εμφανίστηκε παρά μόνο ένα μήνα πριν με πολύ μικρή ροή όμως!!!Αυτό το μήνα ήταν σαν της εφηβείας!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααα λιγο δε μπηκα το πρωι κ δε σας προλαβαινω...

Κοριτσακια μου @misofeggaro και @Αννια27 περιμενουμεεεε με τοση χαρα,μακαρι κ για τις 2 σας κοριτσαρες μου σας αγαπω ❤❤

@Ευάγγελοςτ εγω μια μερα μετα απο σενα περιμενω,στις 7!Επειδη εγω δεν εχω πολλα να περιμενω κ εχω χασει τη μπαλα με τον κυκλο μου λεω απο τον επομενο μηνα να παρω τεστακια ωορρηξιας μπας και...Σε καταλαβαινω που δε θες να κανεις τεστ για να μην απογοητευτεις.Αλλααααα μετα την καθυστερηση...βουρ!Εχεις γενικα σταθερο κυκλο;Εγω σημερα 33η μερα κ φυσικα εχω πονο σε μεση κοιλια κ στηθος οπως παντα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρνητική κορίτσια μου...
Τώρα μπορώ να καταρρεύσω με την ησυχία μου... 
Καλά αποτελέσματα στην @Αννια27 μας...
Και περιμένω και τα υπόλοιπα θετικά νέα από εσάς ... 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η misofeggaro είπε:

Αρνητική κορίτσια μου...
Τώρα μπορώ να καταρρεύσω με την ησυχία μου... 
Καλά αποτελέσματα στην @Αννια27 μας...
Και περιμένω και τα υπόλοιπα θετικά νέα από εσάς ... 

 

Οοοοοοο ρε αγάπη ήμουν τόσο σίγουρη κρίμα ρε γαμωτο @Αννια27 περιμένω νέα σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Smurf88 πιστεύω είναι η ψυχολογία που θα αλλάξει τα πάντα...πάντα αυτές που έχουν ένα παιδάκι είναι πιο χαλαρές από όταν προσπαθούσαν να αποκτήσουν το πρώτο...φαντάζομαι έχεις το μωρό και γεμίζει όλη η μέρα σου...όχι σαν και εμένα που σκέφτομαι συνέχεια ημερομηνίες συμπτώματα κτλ....!!!Σου εύχομαι να έρθει άμεσος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η st3llina είπε:

Αααα λιγο δε μπηκα το πρωι κ δε σας προλαβαινω...

Κοριτσακια μου @misofeggaro και @Αννια27 περιμενουμεεεε με τοση χαρα,μακαρι κ για τις 2 σας κοριτσαρες μου σας αγαπω ❤❤

@Ευάγγελοςτ εγω μια μερα μετα απο σενα περιμενω,στις 7!Επειδη εγω δεν εχω πολλα να περιμενω κ εχω χασει τη μπαλα με τον κυκλο μου λεω απο τον επομενο μηνα να παρω τεστακια ωορρηξιας μπας και...Σε καταλαβαινω που δε θες να κανεις τεστ για να μην απογοητευτεις.Αλλααααα μετα την καθυστερηση...βουρ!Εχεις γενικα σταθερο κυκλο;Εγω σημερα 33η μερα κ φυσικα εχω πονο σε μεση κοιλια κ στηθος οπως παντα.

Ναι έχω κύκλο 28-30. Σπάνια ξεφεύγω πιο πάνω! Πιστεύω ότι αύριο θα μου έρθει! Αν όχι μπορεί να μπω στον πειρασμό και να κάνω την Πέμπτη!😁 33 ημέρες; Είναι συνηθισμένο ή έχεις καθυστέρηση; Λέτε βρε κορίτσια μου να το πάμε τραίνο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Αρνητική κορίτσια μου...
Τώρα μπορώ να καταρρεύσω με την ησυχία μου... 
Καλά αποτελέσματα στην @Αννια27 μας...
Και περιμένω και τα υπόλοιπα θετικά νέα από εσάς ... 

 

Κορίτσακι μου :-( ειχα τόσες ελπίδες για εσένα !!!!! Μην καταρρεύσεις σε παρακαλώ!!!! Είμαστε όλες εδώ για εσένα ,σε αγκαλιάζω σφιχτά 💕💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Ναι έχω κύκλο 28-30. Σπάνια ξεφεύγω πιο πάνω! Πιστεύω ότι αύριο θα μου έρθει! Αν όχι μπορεί να μπω στον πειρασμό και να κάνω την Πέμπτη!😁 33 ημέρες; Είναι συνηθισμένο ή έχεις καθυστέρηση; Λέτε βρε κορίτσια μου να το πάμε τραίνο;

Μακαριιιιιι ελααα θέλω εγκυουλες Ευαγγελοςτ τωραααααα !!!!!! :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η st3llina είπε:

Αααα λιγο δε μπηκα το πρωι κ δε σας προλαβαινω...

Κοριτσακια μου @misofeggaro και @Αννια27 περιμενουμεεεε με τοση χαρα,μακαρι κ για τις 2 σας κοριτσαρες μου σας αγαπω ❤❤

@Ευάγγελοςτ εγω μια μερα μετα απο σενα περιμενω,στις 7!Επειδη εγω δεν εχω πολλα να περιμενω κ εχω χασει τη μπαλα με τον κυκλο μου λεω απο τον επομενο μηνα να παρω τεστακια ωορρηξιας μπας και...Σε καταλαβαινω που δε θες να κανεις τεστ για να μην απογοητευτεις.Αλλααααα μετα την καθυστερηση...βουρ!Εχεις γενικα σταθερο κυκλο;Εγω σημερα 33η μερα κ φυσικα εχω πονο σε μεση κοιλια κ στηθος οπως παντα.

Πόσες καρδούλες να σου στείλω δεν ξέρω σου στείλω μια και πολλαπλασίασε την με 1000 💖 !!! Κάθε πότε σου έρχεται κανονικά;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Αρνητική κορίτσια μου...
Τώρα μπορώ να καταρρεύσω με την ησυχία μου... 
Καλά αποτελέσματα στην @Αννια27 μας...
Και περιμένω και τα υπόλοιπα θετικά νέα από εσάς ... 

 

Όχι!!!!! Φυσικά και δεν θα καταρρεύσεις! Είπαμε όσες φορές και να μας γονατίζουν τα γεγονότα εμείς θα σηκωνόμαστε ξανά και ξανά! Θα τα καταφέρουμε θα δεις! Τελεία και παύλα!💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τώρα βρε κορίτσια μου δεν μπορώ να μην το γράψω. Διαβάζω πριν μπω... Απίστευτο περιστατικό! 

Πήγαν για τσιγάρο και τους έκλεψαν τα παϊδακια από το τραπέζι!

Δεν νομίζω να περνάει από το μυαλό σας ότι το έκανα εγώ;😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Τώρα βρε κορίτσια μου δεν μπορώ να μην το γράψω. Διαβάζω πριν μπω... Απίστευτο περιστατικό! 

Πήγαν για τσιγάρο και τους έκλεψαν τα παϊδακια από το τραπέζι!

Δεν νομίζω να περνάει από το μυαλό σας ότι το έκανα εγώ;😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁

αχ με εκανες και γελασα...
το διαβασα  χθες, τους τα πηρε ενας κυριος, θαμωνας, να ταισει τα σκυλακια του ο γλυκουλης... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Ναι έχω κύκλο 28-30. Σπάνια ξεφεύγω πιο πάνω! Πιστεύω ότι αύριο θα μου έρθει! Αν όχι μπορεί να μπω στον πειρασμό και να κάνω την Πέμπτη!😁 33 ημέρες; Είναι συνηθισμένο ή έχεις καθυστέρηση; Λέτε βρε κορίτσια μου να το πάμε τραίνο;

Οχι κοριτσακι μου για μενα ειναι πολυ συνηθισμενο τετοιο νουμερο...Και 43 εχω κανει τον περασμενο μηνα.Και ετρεχα 2/1 να κανω χοριακη σαν την τρελη.Ε πηρα το κουλουρακι μου κ ησυχασα.Δεν πειραζει.Αυτο το μηνα οποτε ερθει.Κ θα κλεισω στο γυναικολογο μπας κ με ρυθμισει σαν κυκλο καπως.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Αρνητική κορίτσια μου...
Τώρα μπορώ να καταρρεύσω με την ησυχία μου... 
Καλά αποτελέσματα στην @Αννια27 μας...
Και περιμένω και τα υπόλοιπα θετικά νέα από εσάς ... 

 

Μπορούμε να καταρρεύσουμε παρέα. Μόλις είδα καφετιά κ έχω τρελούς πόνους περιόδου...

Ούτε τεστ δε θα προλάβω να κάνω, στα κόκκινα θα είμαι ως αύριο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Αρνητική κορίτσια μου...
Τώρα μπορώ να καταρρεύσω με την ησυχία μου... 
Καλά αποτελέσματα στην @Αννια27 μας...
Και περιμένω και τα υπόλοιπα θετικά νέα από εσάς ... 

 

Οοοοοχι,δε θα καταρρευσεις αγαπη μου!!!Το λαλαλα προχωραει ακαθεκτο χαρη σ εσενα ❤❤❤❤.Θα ερθει η στιγμη σου κοριτσακι μου συντομα, να το ξερεις!Θεμα χρονου ειναι μονο 💋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...