Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθεια 3ης εγκυμοσύνης στα 40


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η misofeggaro είπε:

Πως είσαι κορίτσι μου; Αδιαθέτησες;;;

6η μέρα άφαντη ακόμη η περίοδος, θα πάω αύριο για χοριακη. Αν και επειδή είχα την 4η μέρα αρνητικό τεστ θεωρώ ότι για πρώτη φορά στα 40 μου είναι κάποια ανωμαλία στην περίοδο. Θα δείξει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Όχι Λαλαλαλαλλαλ έχω πολλά υγρά και στήθος σφιχτό (σαν ροζ αγγελία μου κάνει αυτό όπως το έγραψα) αλλά δεν με πονάει καθόλου... 

Χαχαχαχαχαχαχαχα ποσο τέλεια λαλαλαλα λαλαλλα μακάρι να μην έρθει δεν πειράζει ας μην πονάει δεν είναι νόμος τα υγρά τα θέλουμε οεοοοο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Stefania15 είπε:

6η μέρα άφαντη ακόμη η περίοδος, θα πάω αύριο για χοριακη. Αν και επειδή είχα την 4η μέρα αρνητικό τεστ θεωρώ ότι για πρώτη φορά στα 40 μου είναι κάποια ανωμαλία στην περίοδο. Θα δείξει 

Εκτός αν μπαίνω σε καμία πρόωρη κλιμακτήριο.... Πότε δεν ξέρω η κάποια άλλη διαταραχηΠρώτη φορά απουσία περιόδου τόσες μέρες με αρνητικό τεστ την 4η μέρα καθυστέρησης Τι να πω θα δείξει αυριο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δυστυχώς, μετά τα 40 ή και πιο πριν, η περίοδος κάνει διάφορα όντως.... Ο κύκλος ξαφνικά γίνεται πολύ άστατος, π.χ. από 24 έως και 45 μέρες.... Τα βλέπω κ εγώ και μου κακοφαίνεται, γιατί ήμουν πάντοτε ακριβής.. Με το που πατάς τα 40 λες και σε πολλά πράγματα "γυρίζει ο διακόπτης". Εννοείται, όμως, ότι αυτό δεν αλλάζει τις επιδιώξεις μας. Σύντομα να φέρεις ευχάριστα νέα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η demie_14 είπε:

Δυστυχώς, μετά τα 40 ή και πιο πριν, η περίοδος κάνει διάφορα όντως.... Ο κύκλος ξαφνικά γίνεται πολύ άστατος, π.χ. από 24 έως και 45 μέρες.... Τα βλέπω κ εγώ και μου κακοφαίνεται, γιατί ήμουν πάντοτε ακριβής.. Με το που πατάς τα 40 λες και σε πολλά πράγματα "γυρίζει ο διακόπτης". Εννοείται, όμως, ότι αυτό δεν αλλάζει τις επιδιώξεις μας. Σύντομα να φέρεις ευχάριστα νέα!

Δεν είναι απόλυτο αυτό. Εγώ δεν έχω τέτοια θέματα μετά τα 40. Ο κύκλος μου είναι σταθερός στις 25-26 μέρες απλά κάποιες φορές μπορεί να έρθει 2-3 μέρες νωριτερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 9/2/2020 at 2:44 ΜΜ, ο/η Lacostaki είπε:

Δεν είναι απόλυτο αυτό. Εγώ δεν έχω τέτοια θέματα μετά τα 40. Ο κύκλος μου είναι σταθερός στις 25-26 μέρες απλά κάποιες φορές μπορεί να έρθει 2-3 μέρες νωριτερα

Ασφαλώς. Είναι θέμα του εκάστοτε οργανισμού. Μιλάμε πάντα κατά γενική ομολογία. Σε άλλες περιπτώσεις, θα ακούσεις από τα 35 τις αλλαγές, σε άλλες στα 40 ή 45.

Και όταν λέω ότι "γυρίζει ο διακόπτης" εννοώ ότι οι δυνάμεις δεν είναι στο απόλυτο, ενώ κάποιες ευαισθησίες εκδηλώνονται σε μεγαλύτερο βαθμό. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...