Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γιατί δεν φάνηκε έμβρυο στον υπέρηχο ?


Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα! Είχα καθυστερηση περίπου μία εβδομάδα κ έκανα τεστ ,βγήκε θετικό και έκλεισα ραντεβού στο γιατρό μου να επιβεβαιώσει την εγκυμοσύνη. Σύμφωνα με τον τελευταία περίοδο μου υπολόγιζε ότι είναι 6 εβδομάδων περίπου. Είδαμε σάκο όχι όμως έμβρυο . Μου είπε να ξαναπάω σε 10 μέρες γιατί επειδή δεν έχω σταθερό κύκλο ίσως αργήσει λίγο να φανεί. Να ανησυχήσω ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκιά μου με το καλό!!!! Να έχεις μια ήσυχη εγκυμοσύνη! Είναι πολύ φυσιολογικό που δεν είδες μη φοβάσαι! Γύρω στην 7 με 8 βλέπουν εμβρυικα στοιχεία και ίσως ακούσεις καρδιά.. Πιθανόν να τη δεις να αναβοσβήνει στην οθόνη! Δεν είναι τπτ δεδομένο πχ 7 βδομάδα ακούς καρδιά... Γτ παίζει κ αν έγινε πρώιμη ή καθυστερημένη σύλληψη... Απόλαυσε το κορίτσι μου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου! Δεν υπάρχει κανένας λόγος ανησυχίας. Κ εγώ στην πρώτη μου επίσκεψη στον γυναικολόγο είδαμε μόνο σάκο. Είχα τις ίδιες απορίες Κ ανησυχία με σένα. Στο επόμενο ραντεβού μου μόλις μια βδομάδα μετά είδαμε εμβρυακα στοιχεία κ προς έκπληξη μου ακούσαμε κ καρδούλα! Ολα θα πανε καλα! Εγω την Τριτη μπαινω στον τεταρτο μήνα. Να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η melodyy είπε:

Γλυκιά μου με το καλό!!!! Να έχεις μια ήσυχη εγκυμοσύνη! Είναι πολύ φυσιολογικό που δεν είδες μη φοβάσαι! Γύρω στην 7 με 8 βλέπουν εμβρυικα στοιχεία και ίσως ακούσεις καρδιά.. Πιθανόν να τη δεις να αναβοσβήνει στην οθόνη! Δεν είναι τπτ δεδομένο πχ 7 βδομάδα ακούς καρδιά... Γτ παίζει κ αν έγινε πρώιμη ή καθυστερημένη σύλληψη... Απόλαυσε το κορίτσι μου! 

Ευχαριστώ πολύ! Αν κ είναι η δεύτερη μου εγκυμοσύνη έχω λίγο άγχος που δεν φάνηκε τίποτα ενώ στην πρώτη με τον πρώτο υπέρηχο! Μακάρι όλα να πάνε καλά σε όλες τις μέλλουσες μανουλες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Angelina85 είπε:

Συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου! Δεν υπάρχει κανένας λόγος ανησυχίας. Κ εγώ στην πρώτη μου επίσκεψη στον γυναικολόγο είδαμε μόνο σάκο. Είχα τις ίδιες απορίες Κ ανησυχία με σένα. Στο επόμενο ραντεβού μου μόλις μια βδομάδα μετά είδαμε εμβρυακα στοιχεία κ προς έκπληξη μου ακούσαμε κ καρδούλα! Ολα θα πανε καλα! Εγω την Τριτη μπαινω στον τεταρτο μήνα. Να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη!

Να είσαι καλά κορίτσι μου,όσο να είναι καθυσηχαζομαι με αυτα που μου λέτε! Στην πρώτη μου εγκυμοσύνη είχα απο τον πρώτο υπέρηχο δει το μωράκι μου κ αγχώθηκα τώρα! Σου εύχομαι ολόψυχα μια καλή κ τελειομηνη εγκυμοσύνη κ με το καλό το μωρουλινι σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλό!Σε καταλαβαίνω εγώ πήγα στην 7η και δεν είχε φανεί ακόμα μόνο κάτι εμβρυϊκά στοιχεία!!Θα φανεί και όλα θα πάνε υπέροχα! Ευχομαι μια καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ εγώ πήγα νωρίς κ δεν φαινόταν κάτι μέσα στον σάκο. Μετά από μια εβδομάδα ακούσαμε καρδιά. Και μετά από δύο βδομάδες είδαμε ένα πλασματακι να χορεύει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Mamaioannas είπε:

Με το καλό!Σε καταλαβαίνω εγώ πήγα στην 7η και δεν είχε φανεί ακόμα μόνο κάτι εμβρυϊκά στοιχεία!!Θα φανεί και όλα θα πάνε υπέροχα! Ευχομαι μια καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη!!

Ευχαριστώ πολύ! Μακάρι όλα να πάνε καλά κ σε αυτή την εγκυμοσύνη μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Joannaero είπε:

Κ εγώ πήγα νωρίς κ δεν φαινόταν κάτι μέσα στον σάκο. Μετά από μια εβδομάδα ακούσαμε καρδιά. Και μετά από δύο βδομάδες είδαμε ένα πλασματακι να χορεύει

Είναι ο πιο γλυκός χορός που βλέπουμε πράγματι! Μακάρι όλα να είναι οκ κ μένα κορίτσι μου! Στις 3/2 έχω δεύτερο υπερηχο κ ανυπομονώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...