Μετάβαση σε περιεχόμενο

Άγχος για εξωσωματική


Takira

Recommended Posts

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Takira είπε:

Και σε σένα κοπέλα μου όλα να σου έρθουν βολικά και εύκολα και να έχεις το μωράκι σου!!!τι ηλικία έχεις εσύ?

32 είμαι. Εσυ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Takira είπε:

33 είμαι εγώ!♥️♥️όταν περάσω επιτροπή θα σου στείλω!!

Κ εγώ τον άλλο μηνα θα περάσω. Διάβασα εδω ότι δεν είναι όπως στην Αθήνα. Πας,αφήνεις τα χαρτια στη γραμματεία, ελέγχει αν λείπει τπτ κ φεύγεις. Κ αν υπάρχει θέμα σου τηλεφωνούν να πας κ αλλά χαρτια. Δεν βλεπεις γιατρους

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια όσον αφορά την επιτροπή δεν είναι τίποτα...ήταν ευγενεσταστοι κ σέβονται το λογο που βρίσκεστε εκεί.... Τουλάχιστον αυτό ένιωσα εγώ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Μαριαννουλα είπε:

Κορίτσια όσον αφορά την επιτροπή δεν είναι τίποτα...ήταν ευγενεσταστοι κ σέβονται το λογο που βρίσκεστε εκεί.... Τουλάχιστον αυτό ένιωσα εγώ...

Κι Εσυ Θεσσαλονίκη πέρασες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 24/1/2020 at 8:24 ΜΜ, ο/η elena0212 είπε:

Κ εγώ τον άλλο μηνα θα περάσω. Διάβασα εδω ότι δεν είναι όπως στην Αθήνα. Πας,αφήνεις τα χαρτια στη γραμματεία, ελέγχει αν λείπει τπτ κ φεύγεις. Κ αν υπάρχει θέμα σου τηλεφωνούν να πας κ αλλά χαρτια. Δεν βλεπεις γιατρους

Ακριβώς έτσι είναι!!!!πέρασα τέλος Νοεμβρίου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ViKcy είπε:

Ακριβώς έτσι είναι!!!!πέρασα τέλος Νοεμβρίου!

Κι Εσυ Θεσσαλονίκη;;;πότε με το καλό ξεκινάς;;;και σε ποιο κεντρο αν επιτρέπεται;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

Κι Εσυ Θεσσαλονίκη;;;πότε με το καλό ξεκινάς;;;και σε ποιο κεντρο αν επιτρέπεται;

Ναι Θεσσαλονικιά και εγώ!!!εγώ περιμένω την Πέμπτη να αδιαθετησω και θα ξεκινήσω διέγερση είμαι στο new Life!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Ναι Θεσσαλονικιά και εγώ!!!εγώ περιμένω την Πέμπτη να αδιαθετησω και θα ξεκινήσω διέγερση είμαι στο new Life!!!

Τελεια!!κ εγώ στο new life θα την κάνω μάλλον. Καλη αρχη κοριτσάκι!! Κ σύντομα να έχεις ευχαριστα νέα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

Τελεια!!κ εγώ στο new life θα την κάνω μάλλον. Καλη αρχη κοριτσάκι!! Κ σύντομα να έχεις ευχαριστα νέα!!!

Σ'ευχαριστω πολύ!!!!Εύχομαι και σε σένα τα καλύτερα!!μακάρι να τα καταφέρουμε με την πρώτη!!💖💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ViKcy είπε:

Ναι Θεσσαλονικιά και εγώ!!!εγώ περιμένω την Πέμπτη να αδιαθετησω και θα ξεκινήσω διέγερση είμαι στο new Life!!!

Και γω εκεί θα την κάνω!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...