Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανουλες καλοκαίρι 2019!!!


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια μου! Γέννησα τον περασμένο Αύγουστο και έχω έναν γιο 5 μηνών! Ψάχνω να βρω μανουλες που έχουν γεννήσει τα μωράκια τους την ίδια περίοδο με μένα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Nicoleta είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! Γέννησα τον περασμένο Αύγουστο και έχω έναν γιο 5 μηνών! Ψάχνω να βρω μανουλες που έχουν γεννήσει τα μωράκια τους την ίδια περίοδο με μένα! 

Καλημέρα! Και εγώ γέννησα τον μπεμπη μου 2 αυγουστου. Εχει και γκρουπακι με πολλα κοριτσια απο τοτε που ημασταν εγκυες αν και εχει ησυχάσει λίγο τους τελευταίους μηνες μαλλον τρεχουμε ολες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η eirini2 είπε:

Καλημέρα! Και εγώ γέννησα τον μπεμπη μου 2 αυγουστου. Εχει και γκρουπακι με πολλα κοριτσια απο τοτε που ημασταν εγκυες αν και εχει ησυχάσει λίγο τους τελευταίους μηνες μαλλον τρεχουμε ολες....

Α! Ωραία! Φέρε με σε επαφή με το γκρουπακι γιατί ψάχνω να βρω μανουλες με παιδάκια στην ίδια ηλικία με το δικό μου να μοιραζόμαστε την εμπειρία μας και δεν βρίσκω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Nicoleta είπε:

Α! Ωραία! Φέρε με σε επαφή με το γκρουπακι γιατί ψάχνω να βρω μανουλες με παιδάκια στην ίδια ηλικία με το δικό μου να μοιραζόμαστε την εμπειρία μας και δεν βρίσκω!

Πολυ καλα εκανες! Δεν ξερω αν μπορεις να το βρεις ετσι... 

https://mammyland.com/topic/28269-kalokairina-bebe-2019/?&page=188#comments

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...