Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ενδομητριωση και εξωσωματικη


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Karamela! είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Δεν ειναι πιο ευκολη οταν σ εχει πειραξει η κυστη τις σαλπιγγες και δεν ειναι διαβατες για να βρεθουν και να γονιμοποίηθουν! Ειχα μικρου βαθμου και δνε έκανα θεραπεια. Αλλα ειχε προλαβει να κανει την ζημια της στις σαλπιγγες! 

Εύχομαι να πάνε όλα καλά αλλά ούτως ή άλλως ευτυχώς με την εξωσωματική το θέμα με τις σαλπιγγες λύνεται. Σου εύχομαι η επόμενη φορά να είναι κ η τελευταία κ να πάνε όλα τέλεια! Όλη τη θετική μου ενέργεια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Karamela! είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Δεν ειναι πιο ευκολη οταν σ εχει πειραξει η κυστη τις σαλπιγγες και δεν ειναι διαβατες για να βρεθουν και να γονιμοποίηθουν! Ειχα μικρου βαθμου και δνε έκανα θεραπεια. Αλλα ειχε προλαβει να κανει την ζημια της στις σαλπιγγες! 

Ωχ κατάλαβα.. Δεν έχω φτάσει σ αυτό το σημείο ενημέρωσης ακομη😉 ελπίζω την επόμενη φορά να είναι η τυχερή! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Ευη 2 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ περαστικά σου κ εσενα.κ εσύ είπες έκανες λαπαροσκοπηση ή όχι; 

Οχι δεν έκανα,ο πρώτος γιατρός μ έλεγε να κάνω κ αυτός που εχω τώρα λέει όχι κ με βάση το σπερμοδιαγραμμα του άντρα μου μας είπε εξωσωματική κατευθείαν. Αύριο έχω ραντεβού για να πούμε από κοντά κ θα δείξει. Αν κ να σου πω δεν θέλω νομίζω να μπω στη διαδικασία της εξοσωματικης τώρα, δηλ μία λέω ναι μία όχι. Πολύ μπερδεμένη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Αναστασία31 είπε:

Οχι δεν έκανα,ο πρώτος γιατρός μ έλεγε να κάνω κ αυτός που εχω τώρα λέει όχι κ με βάση το σπερμοδιαγραμμα του άντρα μου μας είπε εξωσωματική κατευθείαν. Αύριο έχω ραντεβού για να πούμε από κοντά κ θα δείξει. Αν κ να σου πω δεν θέλω νομίζω να μπω στη διαδικασία της εξοσωματικης τώρα, δηλ μία λέω ναι μία όχι. Πολύ μπερδεμένη. 

Άμα προσπαθείς καιρό γιατί να μην κάνεις εξωσωματικη κορίτσι μ; εγώ είμαι πολύ υπέρ από ένα σημειο κ μετα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Αννια27 είπε:

Κορίτσια μου εγώ έκλεισα επιτροπή για εξωσωματική!!! Ελπίζω να πετύχω εξωσωματική με την ενδομητριωση 😉

Μακάρι κορίτσι μ γλυκό να πάνε όλα καλά κ να με ενημερώσεις ν ξέρω να το έχω κ εγώ υπόψιν μου! Πολύ πολύ πολύ καλή επιτυχία!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Ευη 2 είπε:

Εύχομαι να πάνε όλα καλά αλλά ούτως ή άλλως ευτυχώς με την εξωσωματική το θέμα με τις σαλπιγγες λύνεται. Σου εύχομαι η επόμενη φορά να είναι κ η τελευταία κ να πάνε όλα τέλεια! Όλη τη θετική μου ενέργεια 

Οχι δυστυχως δεν λυνεται! Γιατι εκανα την πρώτη προσπάθεια και λογω των σαλπίγγων επιασα εξωμητριο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ευη 2 είπε:

Μακάρι κορίτσι μ γλυκό να πάνε όλα καλά κ να με ενημερώσεις ν ξέρω να το έχω κ εγώ υπόψιν μου! Πολύ πολύ πολύ καλή επιτυχία!!! 

Σε ευχαριστώ τόσο πολύ ευακι μουυυ!!! Εύχομαι να μην χρειαστεί να σου πω τίποτα ,να είσαι ήδη εγκυουλα 💕🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Αννια27 είπε:

Σε ευχαριστώ τόσο πολύ ευακι μουυυ!!! Εύχομαι να μην χρειαστεί να σου πω τίποτα ,να είσαι ήδη εγκυουλα 💕🙏

Μακάρι να είμαστε να σταματήσει το μαρτύριο μας 💞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Karamela! είπε:

Οχι δυστυχως δεν λυνεται! Γιατι εκανα την πρώτη προσπάθεια και λογω των σαλπίγγων επιασα εξωμητριο! 

Ναι αλλά φαντάζομαι ότι είναι θέμα τύχης κ θα ξαναπροσπαθησεις ε; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Ευη 2 είπε:

Άμα προσπαθείς καιρό γιατί να μην κάνεις εξωσωματικη κορίτσι μ; εγώ είμαι πολύ υπέρ από ένα σημειο κ μετα

Ναι σίγουρα απλά μάλλον δεν είμαι τώρα τώρα έτοιμη ψυχολογικά. Θα το ψάξω λίγο πρώτα για το που κ όλα αυτά. Ευχαριστώ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Κορίτσια μου εγώ έκλεισα επιτροπή για εξωσωματική!!! Ελπίζω να πετύχω εξωσωματική με την ενδομητριωση 😉

Μπράβο τέλεια!!! Να είσαι χαλαρή κ όλα θα πάνε καλά!!! Να μας πεις νέα σου.. 🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Αναστασία31 είπε:

Μπράβο τέλεια!!! Να είσαι χαλαρή κ όλα θα πάνε καλά!!! Να μας πεις νέα σου.. 🤗

Καλημέρα κορίτσι μου και σε ευχαριστώ πάρα πολύ 💕 μακάρι να πάνε όλα καλά !!! Και εσύ να χαλαρώσεις και εύχομαι να έρθει από μόνο του το μπεμπακι σου ;-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...