Μετάβαση σε περιεχόμενο

Θα γινει το ΘΑΥΜΑΤΑΚΙ;


Sillia

Recommended Posts

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Penny89 είπε:

Κοριτσάκι μου να σου πω κλεισε τα αυτια σου καλα ποσο χρονων είναι αυτο το άτομο που σου λέει έτσι δηλαδή πως σκοτωνεις παιδια πηγαίνοντας με εξωσωματική ρε Θεε μου δως μου δύναμη να ακούσω και αλλες μακακιες ελεος πια ισα ισα ζωη δίνεις κοριτσι μου να εχεις πιστη στον Θεο και αυτό ο Θεος το δίνει ελεος μην ξανακουσεις τετοιες μαλακιες σε παρακαλω φτωχα μυαλα ακου εκει παλιοζηλιαρα χαχαχχςς δεν μπορώ με φουντωσες μωρε χαχαχχαχςς

Χαχαχαχα,Μικρή είναι μωρέ κάπου στα 35 απλά είναι πολύ θρησκόληπτη ,δεν νομίζω ότι το είπε με ζήλια απλά είναι αυτό που λες κλειστό μυαλό!! Τεσπά έτσι είναι όπως τα λες έτσι κι αλλιώς ο Θεός δίνει πνοή στα εμβρυακια ,δεν θα το σκεφτώ παραπάνω και τα αυτιά μου θα τα έχω κλειστά 😉 :-) σε ευχαριστώ κορίτσι μου!!! Ααα να σου πω και το άλλο τέλειο να σε φουντωσω !!! Η μία κουμπάρα μου προσπαθούσε καιρό να κάνει παιδί , ευτυχώς τα κατάφερε με φυσικό τρόπο και όταν γεννήθηκε η μπουμπού φυσικά και την βάφτισα !!! Αφού μεγάλωσε λίγο το παιδί (εμείς προσπαθούσαμε ήδη ένα χρόνο )λέμε στην κουμπάρα μου μαζι με τον άντρα μου να πάμε αύριο όλοι μαζί για μπάνιο με την μικρή,η απάντηση της;;;... συγνώμη αλλά προτιμάμε να βγαίνουμε με άτομα που έχουν παιδιά 🤯

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Αννια27 είπε:

Σε ευχαριστώ αγάπη μου να σας καλά ,εγώ το έχω αποφασίσει θα πάω με εξωσωματική ,θέλω τόσο πολύ να χαρίσω πρώτα ένα παιδί στην αγκαλιά μου μετά στον άντρα μου αλλά και στον πεθερό μου είναι μεγάλος σε ηλικία και θέλω πριν πεθάνει να δει εγγόνι από το γιο μην φύγει με τέτοιο καημό.

Μια χαρά τα σκεφτεσαι...Ευχομαι όλα να πάνε καλά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Χαχαχαχα,Μικρή είναι μωρέ κάπου στα 35 απλά είναι πολύ θρησκόληπτη ,δεν νομίζω ότι το είπε με ζήλια απλά είναι αυτό που λες κλειστό μυαλό!! Τεσπά έτσι είναι όπως τα λες έτσι κι αλλιώς ο Θεός δίνει πνοή στα εμβρυακια ,δεν θα το σκεφτώ παραπάνω και τα αυτιά μου θα τα έχω κλειστά 😉 :-) σε ευχαριστώ κορίτσι μου!!! Ααα να σου πω και το άλλο τέλειο να σε φουντωσω !!! Η μία κουμπάρα μου προσπαθούσε καιρό να κάνει παιδί , ευτυχώς τα κατάφερε με φυσικό τρόπο και όταν γεννήθηκε η μπουμπού φυσικά και την βάφτισα !!! Αφού μεγάλωσε λίγο το παιδί (εμείς προσπαθούσαμε ήδη ένα χρόνο )λέμε στην κουμπάρα μου μαζι με τον άντρα μου να πάμε αύριο όλοι μαζί για μπάνιο με την μικρή,η απάντηση της;;;... συγνώμη αλλά προτιμάμε να βγαίνουμε με άτομα που έχουν παιδιά 🤯

Θα επρεπε να ντρεπεται λεω εγώ καλα ρε πως ειπε τετοια κουβέντα ; τι να πω λειψα μυαλα ρεεε δεν είναι καλα αυτά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Penny89 είπε:

Θα επρεπε να ντρεπεται λεω εγώ καλα ρε πως ειπε τετοια κουβέντα ; τι να πω λειψα μυαλα ρεεε δεν είναι καλα αυτά

Τι να πεις!!!!! Πάντα ήταν περίεργη αλλά παραεγινε μετά το παιδί ,φυσικά μετά από αυτό έχω ξεκόψει αλλά στο παιδί πηγαίνω συνέχεια με την ίδια προσπαθώ να μην δίνω θαρρητα,το παιδί δεν φταίει πουθενά και το υπεραγαπαω !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Τι να πεις!!!!! Πάντα ήταν περίεργη αλλά παραεγινε μετά το παιδί ,φυσικά μετά από αυτό έχω ξεκόψει αλλά στο παιδί πηγαίνω συνέχεια με την ίδια προσπαθώ να μην δίνω θαρρητα,το παιδί δεν φταίει πουθενά και το υπεραγαπαω !!!!!

Καλα εννοείται οτι το παιδι δεν χρωσταει τιποτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Ε! Το άκουσα κι αυτό! Ή καλύτερα θα γράψω το διάβασα κι αυτό! Πως δηλαδή τα σκοτώνεις για να καταλάβω; Ότι μόνο με τον φυσιολογικό τρόπο πρέπει να γίνονται τα παιδιά αλλιώς να μην κάνεις;Εμένα ο πάτερ όταν είχα πάει το πρώτο πράγμα που με είχε ρωτήσει ξέρεις ποιο ήταν; Στους γιατρούς πήγατε; Μου εξήγησε ότι ο θεός πάντα βοηθάει αλλά πρέπει κι εμείς να βοηθάμε τον εαυτό μας. Και με την πίστη μας όλα θα γίνουν!

Και γω οταν πηγα δεν με αποθαρρυνε απλα μου ειπε πριν προβω  σε καποια υποβοηθουμενη διαδικασια να παω την προηγουμενη να λαβω ευχη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Χαχαχαχα,Μικρή είναι μωρέ κάπου στα 35 απλά είναι πολύ θρησκόληπτη ,δεν νομίζω ότι το είπε με ζήλια απλά είναι αυτό που λες κλειστό μυαλό!! Τεσπά έτσι είναι όπως τα λες έτσι κι αλλιώς ο Θεός δίνει πνοή στα εμβρυακια ,δεν θα το σκεφτώ παραπάνω και τα αυτιά μου θα τα έχω κλειστά 😉 :-) σε ευχαριστώ κορίτσι μου!!! Ααα να σου πω και το άλλο τέλειο να σε φουντωσω !!! Η μία κουμπάρα μου προσπαθούσε καιρό να κάνει παιδί , ευτυχώς τα κατάφερε με φυσικό τρόπο και όταν γεννήθηκε η μπουμπού φυσικά και την βάφτισα !!! Αφού μεγάλωσε λίγο το παιδί (εμείς προσπαθούσαμε ήδη ένα χρόνο )λέμε στην κουμπάρα μου μαζι με τον άντρα μου να πάμε αύριο όλοι μαζί για μπάνιο με την μικρή,η απάντηση της;;;... συγνώμη αλλά προτιμάμε να βγαίνουμε με άτομα που έχουν παιδιά 🤯

Οκ.. Τι να πω!! Στεναχωρηθηκα πολυ! Και ομως υπαρχουν και αυτοι οι ανθρωποι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Sillia είπε:

Οκ.. Τι να πω!! Στεναχωρηθηκα πολυ! Και ομως υπαρχουν και αυτοι οι ανθρωποι! 

Υπήρχαν, υπάρχουν και θα υπάρχουν !!!! Δεν πειράζει!!! :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Τι να πεις!!!!! Πάντα ήταν περίεργη αλλά παραεγινε μετά το παιδί ,φυσικά μετά από αυτό έχω ξεκόψει αλλά στο παιδί πηγαίνω συνέχεια με την ίδια προσπαθώ να μην δίνω θαρρητα,το παιδί δεν φταίει πουθενά και το υπεραγαπαω !!!!!

Μήπως μπορεί να έρθει να με παραλάβει ένα ασθενοφόρο; Νομίζω ότι ανέβασα πίεση! Είναι δυνατόν να σου είπε έτσι; Πόσο εύκολα ξεχνάει ο άνθρωπος! Μπράβο για την στάση σου. Το παιδί έχει σημασία. Είσαι πνευματική του μητέρα και οφείλεις να είσαι δίπλα του💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Μήπως μπορεί να έρθει να με παραλάβει ένα ασθενοφόρο; Νομίζω ότι ανέβασα πίεση! Είναι δυνατόν να σου είπε έτσι; Πόσο εύκολα ξεχνάει ο άνθρωπος! Μπράβο για την στάση σου. Το παιδί έχει σημασία. Είσαι πνευματική του μητέρα και οφείλεις να είσαι δίπλα του💗

Λοιπόν και εγώ έχω μια περίεργη κουμπάρα πολύ περίεργη βασικά είναι και γυναίκα του θείου μου (Έχω μικρό θειο μόλις 5 χρονια διαφορα).. αλλά την έχω και χ@@@@  απλά για το παιδί έχω σχέσεις αλλά δεν τις δίνω και εγώ θαρρος καθόλου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια τι διαβάζω και δε μου βγαίνουν τα μάτια βραδιάτικα;;; @Penny89 @Ευάγγελοςτ τα λέτε ολόσωστα κ συμφωνώ 100%! @Αννια27 κουμπάρα - ξεκουμπάρα κοίτα να κόβεις σιγά σιγά γιατί το τελευταίο που χρειάζεσαι είναι τέτοια άτομα στη ζωή σου! τώρα για το άλλο θέμα, οκ και καλύτερα να μην κάνεις κ σεξ γιατί κάθε μήνα πετάς δυνητικά παιδιά, καλό;;; Πες της κ που ξέρεις ότι ο θεός δεν έστειλε στο δρόμο μου το γιατρό κ αυτός δεν επέλεξε να μην προχωρήσει κάποιο έμβρυο; inception! Σοβαρά τώρα... άσε κορίτσι μου το θεό ήσυχο, η πίστη είναι πίστη αλλά καλό είναι να πατάμε στη λογική. Αν (μακριά από εμάς) γνώριζες κάποιον που είχε θέμα υγείας (γιατί και η υπογονιμότητα αυτό είναι!) θα του έλεγες "μην πας στο νοσοκομείο, μην πάρεις θεραπεία, πες μια προσευχή κ φτάνει";;;; άλλο να πιστεύουμε και να ελπίζουμε στη βοήθεια και άλλο να τα περιμένουμε όλα από εκεί. Κανένας ιερέας δεν θα σου πει τέτοιο πράγμα... άλλωστε αν θες και το θεολογικό του πράγματος, γι'αυτό ο άνθρωπος έχει λογική κ παίρνει αποφάσεις και πράττει για να καθορίζει τη μοίρα του, αλλιώς θα ήμασταν μαϊμούδες...  Η μοιρολατρία είναι μιας πρώτης τάξεως δικαιολογία για να μην πράττεις... 

Και άλλη μια φορά... κόψε τους όλους αυτούς! μη φοβάσαι να γίνεις δυσάρεστη και δεν χρειάζεται να είσαι το καλό κορίτσι. Φρόντισε εσένα γιατί έχεις δύσκολο δρόμο και το τελευταίο που θες είναι τέτοιες "φίλες"! Δεν είναι φίλες... το ξέρεις πια αυτό νομίζω... κ ένα τελευταίο και κλείνω, γιατί να ξέρουν όλες αυτές τι κάνεις;;; κάνε παιδί μου τη δουλειά σου και όταν όλα τελειώσουν πες έγινε το θαύμα και αντίο, μη δίνεις λογαριασμό στον καθένα! ό,τι λες θα χρησιμοποιηθεί εναντίον σου  😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tokyo είπε:

κορίτσια τι διαβάζω και δε μου βγαίνουν τα μάτια βραδιάτικα;;; @Penny89 @Ευάγγελοςτ τα λέτε ολόσωστα κ συμφωνώ 100%! @Αννια27 κουμπάρα - ξεκουμπάρα κοίτα να κόβεις σιγά σιγά γιατί το τελευταίο που χρειάζεσαι είναι τέτοια άτομα στη ζωή σου! τώρα για το άλλο θέμα, οκ και καλύτερα να μην κάνεις κ σεξ γιατί κάθε μήνα πετάς δυνητικά παιδιά, καλό;;; Πες της κ που ξέρεις ότι ο θεός δεν έστειλε στο δρόμο μου το γιατρό κ αυτός δεν επέλεξε να μην προχωρήσει κάποιο έμβρυο; inception! Σοβαρά τώρα... άσε κορίτσι μου το θεό ήσυχο, η πίστη είναι πίστη αλλά καλό είναι να πατάμε στη λογική. Αν (μακριά από εμάς) γνώριζες κάποιον που είχε θέμα υγείας (γιατί και η υπογονιμότητα αυτό είναι!) θα του έλεγες "μην πας στο νοσοκομείο, μην πάρεις θεραπεία, πες μια προσευχή κ φτάνει";;;; άλλο να πιστεύουμε και να ελπίζουμε στη βοήθεια και άλλο να τα περιμένουμε όλα από εκεί. Κανένας ιερέας δεν θα σου πει τέτοιο πράγμα... άλλωστε αν θες και το θεολογικό του πράγματος, γι'αυτό ο άνθρωπος έχει λογική κ παίρνει αποφάσεις και πράττει για να καθορίζει τη μοίρα του, αλλιώς θα ήμασταν μαϊμούδες...  Η μοιρολατρία είναι μιας πρώτης τάξεως δικαιολογία για να μην πράττεις... 

Και άλλη μια φορά... κόψε τους όλους αυτούς! μη φοβάσαι να γίνεις δυσάρεστη και δεν χρειάζεται να είσαι το καλό κορίτσι. Φρόντισε εσένα γιατί έχεις δύσκολο δρόμο και το τελευταίο που θες είναι τέτοιες "φίλες"! Δεν είναι φίλες... το ξέρεις πια αυτό νομίζω... κ ένα τελευταίο και κλείνω, γιατί να ξέρουν όλες αυτές τι κάνεις;;; κάνε παιδί μου τη δουλειά σου και όταν όλα τελειώσουν πες έγινε το θαύμα και αντίο, μη δίνεις λογαριασμό στον καθένα! ό,τι λες θα χρησιμοποιηθεί εναντίον σου  😂

Χαχαχα αχ βρε τοκιο μου πόσο ωραία και σωστά τα λες !!!!!!!!!!! Δεν έχω να προσθέσω τίποτα!!! Απλά όπως λες δεν έχω σκοπό να ξαναπώ τίποτα και ο δρόμος ελπιζω να είναι σύντομος αλλά εδώ είστε εσείς να τα συζητάμε 😉 😉 ευχαριστωωωω τόσο πολύ!!!!!! 💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Χαχαχαχα,Μικρή είναι μωρέ κάπου στα 35 απλά είναι πολύ θρησκόληπτη ,δεν νομίζω ότι το είπε με ζήλια απλά είναι αυτό που λες κλειστό μυαλό!! Τεσπά έτσι είναι όπως τα λες έτσι κι αλλιώς ο Θεός δίνει πνοή στα εμβρυακια ,δεν θα το σκεφτώ παραπάνω και τα αυτιά μου θα τα έχω κλειστά 😉 :-) σε ευχαριστώ κορίτσι μου!!! Ααα να σου πω και το άλλο τέλειο να σε φουντωσω !!! Η μία κουμπάρα μου προσπαθούσε καιρό να κάνει παιδί , ευτυχώς τα κατάφερε με φυσικό τρόπο και όταν γεννήθηκε η μπουμπού φυσικά και την βάφτισα !!! Αφού μεγάλωσε λίγο το παιδί (εμείς προσπαθούσαμε ήδη ένα χρόνο )λέμε στην κουμπάρα μου μαζι με τον άντρα μου να πάμε αύριο όλοι μαζί για μπάνιο με την μικρή,η απάντηση της;;;... συγνώμη αλλά προτιμάμε να βγαίνουμε με άτομα που έχουν παιδιά 🤯

Απλά τραγικό....Δε μπορείτε δηλαδή να βγείτε χωρίς να έχει παρέα ή μικρή τους;;; Ή δε μπορείτε να βγείτε όλοι μαζί κ να έρθει κ άλλο φιλικό τους ζευγάρι με μωρό;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Xrita είπε:

Απλά τραγικό....Δε μπορείτε δηλαδή να βγείτε χωρίς να έχει παρέα ή μικρή τους;;; Ή δε μπορείτε να βγείτε όλοι μαζί κ να έρθει κ άλλο φιλικό τους ζευγάρι με μωρό;

Μάλλον το πρώτο!!! Αλλά όπως και να έχει δεν έχει σημασία πια από τότε δεν έχουμε βγει όλοι μαζί ,εγώ πάω στο σπίτι τους για να βλέπω το παιδί και να παίζω λίγο μαζί του :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Μάλλον το πρώτο!!! Αλλά όπως και να έχει δεν έχει σημασία πια από τότε δεν έχουμε βγει όλοι μαζί ,εγώ πάω στο σπίτι τους για να βλέπω το παιδί και να παίζω λίγο μαζί του :-)

Ενταξει,δεν το έχει καταλάβει ότι κάτι θα σε έχει πειράξει;;;;Τι να πεις....Εσύ καλά κάνεις κ πας για το παιδάκι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Xrita είπε:

Ενταξει,δεν το έχει καταλάβει ότι κάτι θα σε έχει πειράξει;;;;Τι να πεις....Εσύ καλά κάνεις κ πας για το παιδάκι!!!

Ναι μωρέ είναι μια κούκλα η μικρή και πανέξυπνη :-):-):-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

κορίτσια τι διαβάζω και δε μου βγαίνουν τα μάτια βραδιάτικα;;; @Penny89 @Ευάγγελοςτ τα λέτε ολόσωστα κ συμφωνώ 100%! @Αννια27 κουμπάρα - ξεκουμπάρα κοίτα να κόβεις σιγά σιγά γιατί το τελευταίο που χρειάζεσαι είναι τέτοια άτομα στη ζωή σου! τώρα για το άλλο θέμα, οκ και καλύτερα να μην κάνεις κ σεξ γιατί κάθε μήνα πετάς δυνητικά παιδιά, καλό;;; Πες της κ που ξέρεις ότι ο θεός δεν έστειλε στο δρόμο μου το γιατρό κ αυτός δεν επέλεξε να μην προχωρήσει κάποιο έμβρυο; inception! Σοβαρά τώρα... άσε κορίτσι μου το θεό ήσυχο, η πίστη είναι πίστη αλλά καλό είναι να πατάμε στη λογική. Αν (μακριά από εμάς) γνώριζες κάποιον που είχε θέμα υγείας (γιατί και η υπογονιμότητα αυτό είναι!) θα του έλεγες "μην πας στο νοσοκομείο, μην πάρεις θεραπεία, πες μια προσευχή κ φτάνει";;;; άλλο να πιστεύουμε και να ελπίζουμε στη βοήθεια και άλλο να τα περιμένουμε όλα από εκεί. Κανένας ιερέας δεν θα σου πει τέτοιο πράγμα... άλλωστε αν θες και το θεολογικό του πράγματος, γι'αυτό ο άνθρωπος έχει λογική κ παίρνει αποφάσεις και πράττει για να καθορίζει τη μοίρα του, αλλιώς θα ήμασταν μαϊμούδες...  Η μοιρολατρία είναι μιας πρώτης τάξεως δικαιολογία για να μην πράττεις... 

Και άλλη μια φορά... κόψε τους όλους αυτούς! μη φοβάσαι να γίνεις δυσάρεστη και δεν χρειάζεται να είσαι το καλό κορίτσι. Φρόντισε εσένα γιατί έχεις δύσκολο δρόμο και το τελευταίο που θες είναι τέτοιες "φίλες"! Δεν είναι φίλες... το ξέρεις πια αυτό νομίζω... κ ένα τελευταίο και κλείνω, γιατί να ξέρουν όλες αυτές τι κάνεις;;; κάνε παιδί μου τη δουλειά σου και όταν όλα τελειώσουν πες έγινε το θαύμα και αντίο, μη δίνεις λογαριασμό στον καθένα! ό,τι λες θα χρησιμοποιηθεί εναντίον σου  😂

Χαχχαχαχχ;ς @Tokyoαυτο δεν το ειχα σκεφτει καλε εχεις δικιο θα πω στον ανδρα μου να τα μαζευει σε βάζο χαχχαχαχα για να μην τα πεταμε αχχαχ;ς αχ δεν μπορω να σαι καλα με εκανες και γελασα καλε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 12/1/2020 at 6:56 ΠΜ, ο/η Ria27 είπε:

Καλημέρα!!! Τι είναι αυτό το "Τ" βρε κορίτσια??? Έκανα το τεστ σήμερα και αδιαθετω στις 14...τι αποτελεσμα είναι αυτό που έβγαλε?? Θετικό η αρνητικό?? 🤔🤔

PicsArt_01-12-06.48.07.jpg

Τελικά;;Τι έγινε;;Είναι θετικό η οχι;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξέρω... 😂 Δεν έκανα άλλο τεστ...σήμερα είναι η πρώτη μέρα που έχω καθυστέρηση ( χτες έπρεπε να αδιαθετησω) και φοβάμαι να κάνω... φοβάμαι ότι θα είναι αρνητικό και ότι πετάω άδικα τα λεφτά μου σε τεστ...😩

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...