Μετάβαση σε περιεχόμενο

Θα γινει το ΘΑΥΜΑΤΑΚΙ;


Sillia

Recommended Posts

Καλησπέρα!! Εμείς δεν προσπαθούσαμε,αν και αρχίσαμε να το συζητάμε... κ όσο περνάει ο καιρός το θέλουμε όλο κ πιο πολύ. Μακάρι όλες μας σιγά σιγά να πετύχουμε το θετικό τεστακι και να αποκτήσουμε το Μωρακι που θελουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

Καλησπέρα!! Εμείς δεν προσπαθούσαμε,αν και αρχίσαμε να το συζητάμε... κ όσο περνάει ο καιρός το θέλουμε όλο κ πιο πολύ. Μακάρι όλες μας σιγά σιγά να πετύχουμε το θετικό τεστακι και να αποκτήσουμε το Μωρακι που θελουμε

Αχ μακαρι! Ελπιζω συντομα γιατι ειναι πολυ ψυχοφθορα η αναμονη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια, εύχομαι όλες να αποκτήσουμε το θαύματα κι μας !!!! Είμαι κ εγώ στο κλαμπ σχεδόν τρία χρόνια αλλά νομίζω ότι στον τίτλο πρέπει να μπει ! και όχι ; ,Θέλει αισιοδοξία και ηρεμία για να έρθει το μπεμπακι 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια, εύχομαι όλες να αποκτήσουμε το θαύματα κι μας !!!! Είμαι κ εγώ στο κλαμπ σχεδόν τρία χρόνια αλλά νομίζω ότι στον τίτλο πρέπει να μπει ! και όχι ; ,Θέλει αισιοδοξία και ηρεμία για να έρθει το μπεμπακι 😉

Αχ σωστη παρατηρηση!! Χαιρομαι για την αισιοδοξια σου 😉! Πως το κανεις;; Σου ευχομαι συντομα να χεις ευχαριστα νεα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Sillia είπε:

Αχ σωστη παρατηρηση!! Χαιρομαι για την αισιοδοξια σου 😉! Πως το κανεις;; Σου ευχομαι συντομα να χεις ευχαριστα νεα!!

Καλημέρα κορίτσι μου,εεε κοίτα έπεσε πολύ μα πολύ κάτω η ψυχική μου υγεία με όλα αυτά οπότε κάποια στιγμή σηκώθηκα και λέω έλα τώρα στο 2019-20 όλες μπορούν να αποκτήσουν μωράκι ,δεν θα τρελαθουμε κιόλας 😉 οπότε γι'αυτό πλέον είμαι σίγουρη 🥰 εσύ θυμησε μου κοριτσι πόσο καιρό προσπαθείς;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Sillia είπε:

😍κοριτσια καλησπερα! Ποσες ειμαστε που προσπαθουμε καιρο και ελπιζουμε σε ενα σπορακι.. 

Πολλές! Αλλά φέτος θα ρθει! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marakipap είπε:

προσευχη η δύναμη της ατελείωτη, η προσφορά της μεγαλη.το θαυμα θα γινει συν θεω...

Αλήθεια το πιστεύεις ότι μπορεί να βοηθήσει;; Δεν το λέω ειρωνικά να πω θέλω γνώμες η εάν έχουν αισθανθεί καλύτερα μέσα από αυτό

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η marakipap είπε:

προσευχη η δύναμη της ατελείωτη, η προσφορά της μεγαλη.το θαυμα θα γινει συν θεω...

Πιστεύω ακράδαντα πως αν ο Θεός θέλει θα βοηθήσει είτε με φυσικό τρόπο είτε στην εξωσωματικη...Σκαμε,δε Σκαμε όλα είναι γραμμένα στο θεϊκό σχέδιο που απλά δεν μπορούμε πάντα εμείς να κατανοήσουμε!Πιστεύω ότι εκείνος ξέρει αν και πότε θα στείλει ένα μωράκι...Όλα αυτά τα πιστεύω χωρίς να σημαίνει ότι τα εφαρμόζω κ δεν έχω άγχος ή στεναχώρια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Xrita είπε:

Πιστεύω ακράδαντα πως αν ο Θεός θέλει θα βοηθήσει είτε με φυσικό τρόπο είτε στην εξωσωματικη...Σκαμε,δε Σκαμε όλα είναι γραμμένα στο θεϊκό σχέδιο που απλά δεν μπορούμε πάντα εμείς να κατανοήσουμε!Πιστεύω ότι εκείνος ξέρει αν και πότε θα στείλει ένα μωράκι...Όλα αυτά τα πιστεύω χωρίς να σημαίνει ότι τα εφαρμόζω κ δεν έχω άγχος ή στεναχώρια...

Μακάρι να ισχύει κορίτσακι μου και να είναι για καλό!!! Οπότε τι σημαίνει ότι κάποιος μπορεί να πιστεύει και να μην προσπαθεί με άλλους μεθόδους;;;γιατί έχει βρεθεί ένα πολύ δικό μου άτομο να μου λέει μην προχωρήσεις σε εξωσωματική γιατί έτσι σκοτώνεις παιδιά κατά κάποιο τρόπο και δεν είναι του Θεού,τι να πω ...δεν έχω λόγια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Μακάρι να ισχύει κορίτσακι μου και να είναι για καλό!!! Οπότε τι σημαίνει ότι κάποιος μπορεί να πιστεύει και να μην προσπαθεί με άλλους μεθόδους;;;γιατί έχει βρεθεί ένα πολύ δικό μου άτομο να μου λέει μην προχωρήσεις σε εξωσωματική γιατί έτσι σκοτώνεις παιδιά κατά κάποιο τρόπο και δεν είναι του Θεού,τι να πω ...δεν έχω λόγια....

Ε! Το άκουσα κι αυτό! Ή καλύτερα θα γράψω το διάβασα κι αυτό! Πως δηλαδή τα σκοτώνεις για να καταλάβω; Ότι μόνο με τον φυσιολογικό τρόπο πρέπει να γίνονται τα παιδιά αλλιώς να μην κάνεις;Εμένα ο πάτερ όταν είχα πάει το πρώτο πράγμα που με είχε ρωτήσει ξέρεις ποιο ήταν; Στους γιατρούς πήγατε; Μου εξήγησε ότι ο θεός πάντα βοηθάει αλλά πρέπει κι εμείς να βοηθάμε τον εαυτό μας. Και με την πίστη μας όλα θα γίνουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Ε! Το άκουσα κι αυτό! Ή καλύτερα θα γράψω το διάβασα κι αυτό! Πως δηλαδή τα σκοτώνεις για να καταλάβω; Ότι μόνο με τον φυσιολογικό τρόπο πρέπει να γίνονται τα παιδιά αλλιώς να μην κάνεις;Εμένα ο πάτερ όταν είχα πάει το πρώτο πράγμα που με είχε ρωτήσει ξέρεις ποιο ήταν; Στους γιατρούς πήγατε; Μου εξήγησε ότι ο θεός πάντα βοηθάει αλλά πρέπει κι εμείς να βοηθάμε τον εαυτό μας. Και με την πίστη μας όλα θα γίνουν!

Πες μου εσύ βρε κορίτσι μου γιατί λέει επειδή συνήθως τα εμβρυακια είναι 2-3ημερων και βάζουνε πολλά και μετά δεν προχωρούν είναι σαν να ξέρεις όταν ξεκινάς ότι θα σκοτώσεις κάποια έμβρυα !!! Τότε είχα πανικοβληθεί έλεγα εγώ αγαπάω πολύ τα παιδιά δεν θέλω να κάνω κάτι τέτοιο!! Αλλά μετά σκέφτηκα λογικά και λέω τι λέω εάν θέλει ο Θεός ας με βοηθήσει να επιζήσουν όλα τα εμβρυακια μου :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!! Τι είναι αυτό το "Τ" βρε κορίτσια??? Έκανα το τεστ σήμερα και αδιαθετω στις 14...τι αποτελεσμα είναι αυτό που έβγαλε?? Θετικό η αρνητικό?? 🤔🤔

PicsArt_01-12-06.48.07.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ria27 είπε:

Από την πάνω μεριά είναι ολοκαθαρο...από την κάτω μεριά έχει αυτήν την άχνη γραμμή...

Εμένα για θετικό μου μοιάζει! Αλλά δεν το έχω κάνει ποτέ το συγκεκριμένο τεστ. Κάνε ακόμα ένα αν μπορείς το απόγευμα ή αύριο το πρωί. Πάντως πιο πιθανό μου φαίνεται να είσαι. Μακάρι κορίτσι μου!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τώρα εμφανίστηκε και απο πάνω!!! Έχει περάσει όμως μια ώρα από όταν το έκανα!!! 😮😮 Έχω πάθει σοκ...θα με τρελάνει αυτό το τεστ!!!

IMG_20200112_085932.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 11/1/2020 at 10:28 ΠΜ, ο/η Αννια27 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου,εεε κοίτα έπεσε πολύ μα πολύ κάτω η ψυχική μου υγεία με όλα αυτά οπότε κάποια στιγμή σηκώθηκα και λέω έλα τώρα στο 2019-20 όλες μπορούν να αποκτήσουν μωράκι ,δεν θα τρελαθουμε κιόλας 😉 οπότε γι'αυτό πλέον είμαι σίγουρη 🥰 εσύ θυμησε μου κοριτσι πόσο καιρό προσπαθείς;

Και γω αυτο λεω!! Αλλαα τσουπ ξαφνικα πεφτωω.. Περιπου 2,5 χρονια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η marakipap είπε:

προσευχη η δύναμη της ατελείωτη, η προσφορά της μεγαλη.το θαυμα θα γινει συν θεω...

🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Ria27 είπε:

Τώρα εμφανίστηκε και απο πάνω!!! Έχει περάσει όμως μια ώρα από όταν το έκανα!!! 😮😮 Έχω πάθει σοκ...θα με τρελάνει αυτό το τεστ!!!

IMG_20200112_085932.jpg

πάρε ένα πιο αξιοπιστο τεστ .. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Ria27 είπε:

Τώρα εμφανίστηκε και απο πάνω!!! Έχει περάσει όμως μια ώρα από όταν το έκανα!!! 😮😮 Έχω πάθει σοκ...θα με τρελάνει αυτό το τεστ!!!

IMG_20200112_085932.jpg

Πάρε ένα ακόμα τεστακι από το φαρμακείο!!! Εγώ για θετικό το βλέπω :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Μακάρι να ισχύει κορίτσακι μου και να είναι για καλό!!! Οπότε τι σημαίνει ότι κάποιος μπορεί να πιστεύει και να μην προσπαθεί με άλλους μεθόδους;;;γιατί έχει βρεθεί ένα πολύ δικό μου άτομο να μου λέει μην προχωρήσεις σε εξωσωματική γιατί έτσι σκοτώνεις παιδιά κατά κάποιο τρόπο και δεν είναι του Θεού,τι να πω ...δεν έχω λόγια....

Αχ κορίτσι μου δεν ξέρω...Δεν το είχα σκεφτεί...Δεν σκοτώνεις παιδιά ...Γιατί;;;Με ένα ωάριο κ ένα σπερματοζωάριο που δεν φτάνουν καν μήνα;;;Δεν ξέρω.... ο θεός παντού μπορεί να βοηθήσει είτε στο φυσικό τρόπο είτε στην υποβοηθούμενη...Εγώ αυτό πιστεύω...Να ακούς την καρδιά σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Xrita είπε:

Αχ κορίτσι μου δεν ξέρω...Δεν το είχα σκεφτεί...Δεν σκοτώνεις παιδιά ...Γιατί;;;Με ένα ωάριο κ ένα σπερματοζωάριο που δεν φτάνουν καν μήνα;;;Δεν ξέρω.... ο θεός παντού μπορεί να βοηθήσει είτε στο φυσικό τρόπο είτε στην υποβοηθούμενη...Εγώ αυτό πιστεύω...Να ακούς την καρδιά σου

Σε ευχαριστώ αγάπη μου να σας καλά ,εγώ το έχω αποφασίσει θα πάω με εξωσωματική ,θέλω τόσο πολύ να χαρίσω πρώτα ένα παιδί στην αγκαλιά μου μετά στον άντρα μου αλλά και στον πεθερό μου είναι μεγάλος σε ηλικία και θέλω πριν πεθάνει να δει εγγόνι από το γιο μην φύγει με τέτοιο καημό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Σε ευχαριστώ αγάπη μου να σας καλά ,εγώ το έχω αποφασίσει θα πάω με εξωσωματική ,θέλω τόσο πολύ να χαρίσω πρώτα ένα παιδί στην αγκαλιά μου μετά στον άντρα μου αλλά και στον πεθερό μου είναι μεγάλος σε ηλικία και θέλω πριν πεθάνει να δει εγγόνι από το γιο μην φύγει με τέτοιο καημό.

Κοριτσάκι μου να σου πω κλεισε τα αυτια σου καλα ποσο χρονων είναι αυτο το άτομο που σου λέει έτσι δηλαδή πως σκοτωνεις παιδια πηγαίνοντας με εξωσωματική ρε Θεε μου δως μου δύναμη να ακούσω και αλλες μακακιες ελεος πια ισα ισα ζωη δίνεις κοριτσι μου να εχεις πιστη στον Θεο και αυτό ο Θεος το δίνει ελεος μην ξανακουσεις τετοιες μαλακιες σε παρακαλω φτωχα μυαλα ακου εκει παλιοζηλιαρα χαχαχχςς δεν μπορώ με φουντωσες μωρε χαχαχχαχςς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...