Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανουλες Σεπτεμβρίου 2020


Recommended Posts

Πήγα για υπέρηχο. Ακούσαμε καρδούλα αλλά στα γρήγορα γιατί είχε δουλειά πολύ. Μου έγραψε να πάω να κάνω και καμπύλη ζαχάρου.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η ΚατεριναΣκ είπε:

Πήγα για υπέρηχο. Ακούσαμε καρδούλα αλλά στα γρήγορα γιατί είχε δουλειά πολύ. Μου έγραψε να πάω να κάνω και καμπύλη ζαχάρου.. 

Άντε μπράβο!Με το καλό!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ενώ το Σαββατοκύριακο είχα πονακια παντού στη μήτρα(δεν ειχα κάνει χοριακη) χτες κ σήμερα πονάω δεξιά αλλά είναι πόνος εντονοςπου έρχεται κ φεύγει..Νομίζω ότι είναι η σάλπιγγα δεξιά αλλά δε ξέρω κιόλας ...Πήρα το γιατρό κ μου είπε η μαία ότι είναι φυσιολογικό...Έχετε παρόμοια συμπτώματα;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@ΚατεριναΣκ Αχ τι ωραία κορίτσι μου!!! Μπράβο!!

@Xrita Kορίτσι μου κι εγώ έχω πονάκια γενικά. Και πιο έντονα και πιο ηπια.... Και κυρίως από δεξιά! Μου είπε οτι ειναι φυσιολογικό αλλά και εγω φοβάμαι λίγο!

Πήρα τη χοριακή μου και από 311 που ήταν στις 21/1 πήγε στα 706 σήμερα!

Πως το βλέπετε; Φυσιολογικό;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

@ΚατεριναΣκ Αχ τι ωραία κορίτσι μου!!! Μπράβο!!

@Xrita Kορίτσι μου κι εγώ έχω πονάκια γενικά. Και πιο έντονα και πιο ηπια.... Και κυρίως από δεξιά! Μου είπε οτι ειναι φυσιολογικό αλλά και εγω φοβάμαι λίγο!

Πήρα τη χοριακή μου και από 311 που ήταν στις 21/1 πήγε στα 706 σήμερα!

Πως το βλέπετε; Φυσιολογικό;

Μια χαρά είναι ναι!! Διπλασιάστηκε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dimitra91 είπε:

@ΚατεριναΣκ Αχ τι ωραία κορίτσι μου!!! Μπράβο!!

@Xrita Kορίτσι μου κι εγώ έχω πονάκια γενικά. Και πιο έντονα και πιο ηπια.... Και κυρίως από δεξιά! Μου είπε οτι ειναι φυσιολογικό αλλά και εγω φοβάμαι λίγο!

Πήρα τη χοριακή μου και από 311 που ήταν στις 21/1 πήγε στα 706 σήμερα!

Πως το βλέπετε; Φυσιολογικό;

Σε ευχαριστώ Δήμητρα!Να σου πω ποτέ σου είπε για τον πρώτο υπέρηχο;;;Εμένα μου είπε να κάνω τη Δευτέρα κ αν έχει πάει γύρω στο 1000 να κλείσουμε ραντεβού....🙄😟😕😓😓😓😓

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η ΚατεριναΣκ είπε:

Έλεος δεν υπάρχει λογική σε αυτό..τον πρώτο υπέρηχο τον έκανες εδώ Αθήνα και γύρισες Λονδίνο? Έχω ακούσει ότι στο εξωτερικό δεν κάνουν χοριακες και πας στις 6 βδομάδες αμέσως αλλά δεν ήξερα ότι μετά πλάι δεν πας μέχρι 12 βδομάδες....!!!!!!!

Ούτε στις 6 δεν πας!! Ο πρώτος υπέρηχος είναι ανάμεσα στις 12-14 βδομαδες κατευθείαν..δε σημαίνει ότι θα είναι 12..μπορει να σου κλείσουν για 13 ή 14η...άσε χάλια...ευτυχώς που πάω και στην Αθήνα...αλλά επειδή δουλεύω δεν είναι πολύ εύκολο να πάω Ελλάδα μεσοβδόμαδα...αλλά ούτε μπορώ να περιμένω να ακούσω καρδιά μέχρι 12η εβδομάδα που θα έρθω στην Αθήνα για την αυχενική...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Ούτε στις 6 δεν πας!! Ο πρώτος υπέρηχος είναι ανάμεσα στις 12-14 βδομαδες κατευθείαν..δε σημαίνει ότι θα είναι 12..μπορει να σου κλείσουν για 13 ή 14η...άσε χάλια...ευτυχώς που πάω και στην Αθήνα...αλλά επειδή δουλεύω δεν είναι πολύ εύκολο να πάω Ελλάδα μεσοβδόμαδα...αλλά ούτε μπορώ να περιμένω να ακούσω καρδιά μέχρι 12η εβδομάδα που θα έρθω στην Αθήνα για την αυχενική...

Υπομονή!!!Έχεις απόλυτο δίκιο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Xrita είπε:

Σε ευχαριστώ Δήμητρα!Να σου πω ποτέ σου είπε για τον πρώτο υπέρηχο;;;Εμένα μου είπε να κάνω τη Δευτέρα κ αν έχει πάει γύρω στο 1000 να κλείσουμε ραντεβού....🙄😟😕😓😓😓😓

Ααα θα έχει πάει λογικα!!!! :D

Εχω πάει ήδη μια φορά (προφανώς γιατί TEP εχω 2/12 και θεωρησε μάλλον ότι θα φαίνεται κάτι) αλλά λόγω πολυκυστικών δεν ξέρουμε ακριβώς πότε έγινε η συλληψη. Μετα την 1η χοριακή  μου είπε να ξαναπάω να με δει την άλλη Τρίτη και δεδομένου ότι τώρα η 2η είναι στα 706 μέχρι τότε θα πρέπει φυσιολογικά να εχει ανέβει πολύ και να δούμε κάτι στον υπέρηχο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Ααα θα έχει πάει λογικα!!!! :D

Εχω πάει ήδη μια φορά (προφανώς γιατί TEP εχω 2/12 και θεωρησε μάλλον ότι θα φαίνεται κάτι) αλλά λόγω πολυκυστικών δεν ξέρουμε ακριβώς πότε έγινε η συλληψη. Μετα την 1η χοριακή  μου είπε να ξαναπάω να με δει την άλλη Τρίτη και δεδομένου ότι τώρα η 2η είναι στα 706 μέχρι τότε θα πρέπει φυσιολογικά να εχει ανέβει πολύ και να δούμε κάτι στον υπέρηχο!

Καταλαβααα....Ε ναι αν έχεις τώρα 706 σίγουρα Τρίτη πρώτα ο Θεός θα φαίνεται!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Xrita είπε:

Καταλαβααα....Ε ναι αν έχεις τώρα 706 σίγουρα Τρίτη πρώτα ο Θεός θα φαίνεται!!!

Aαααααααααααχ μακαρι :rolleyes:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dimitra91 είπε:

Ααα θα έχει πάει λογικα!!!! :D

Εχω πάει ήδη μια φορά (προφανώς γιατί TEP εχω 2/12 και θεωρησε μάλλον ότι θα φαίνεται κάτι) αλλά λόγω πολυκυστικών δεν ξέρουμε ακριβώς πότε έγινε η συλληψη. Μετα την 1η χοριακή  μου είπε να ξαναπάω να με δει την άλλη Τρίτη και δεδομένου ότι τώρα η 2η είναι στα 706 μέχρι τότε θα πρέπει φυσιολογικά να εχει ανέβει πολύ και να δούμε κάτι στον υπέρηχο!

Μπράβο σου κορίτσι μου!!!! Πολύ καλή η χοριακη σου!!!! Και απ' ότι βλέπω από τα νούμερα της χοριακης πρέπει να είμαστε κοντά στις μέρες!!! Και γω θα πάω Τρίτη για τον πρώτο υπέρηχο και ανυπομονώ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η whatever είπε:

Μπράβο σου κορίτσι μου!!!! Πολύ καλή η χοριακη σου!!!! Και απ' ότι βλέπω από τα νούμερα της χοριακης πρέπει να είμαστε κοντά στις μέρες!!! Και γω θα πάω Τρίτη για τον πρώτο υπέρηχο και ανυπομονώ!!!

Ευχαριστώ!!! ❤️❤️ Τι χοριακή έχεις εσύ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Ευχαριστώ!!! ❤️❤️ Τι χοριακή έχεις εσύ;;;

626 η τελευταία που την έκανα Τρίτη απόγευμα! Γι' αυτό λέω είμαστε κοντά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η whatever είπε:

626 η τελευταία που την έκανα Τρίτη απόγευμα! Γι' αυτό λέω είμαστε κοντά!

Αχχ τέλεια! Αντε βρε κορίτσι μου, να μας πάνε όλα καλά!!!!! Περιμένω να πούμε τα νέα μας την Τρίτη!!! Εύχομαι να δούμε σάκο τουλάχιστον!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Dimitra91 είπε:

@ΚατεριναΣκ Αχ τι ωραία κορίτσι μου!!! Μπράβο!!

@Xrita Kορίτσι μου κι εγώ έχω πονάκια γενικά. Και πιο έντονα και πιο ηπια.... Και κυρίως από δεξιά! Μου είπε οτι ειναι φυσιολογικό αλλά και εγω φοβάμαι λίγο!

Πήρα τη χοριακή μου και από 311 που ήταν στις 21/1 πήγε στα 706 σήμερα!

Πως το βλέπετε; Φυσιολογικό;

Τέλεια κορίτσι μου! Από Δευτέρα λογικά θα φαίνεται το νινακι σου! Στον αντρουλη σου το είπες; Νομίζω διάβασα ότι δεν του το έχεις πει ακόμα. Αν όχι τι να πω βρε dimitra μου; Πρέπει στο λεξικό δίπλα από την λέξη υπομονή να βάλουν την φωτογραφία σου!😄💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Τέλεια κορίτσι μου! Από Δευτέρα λογικά θα φαίνεται το νινακι σου! Στον αντρουλη σου το είπες; Νομίζω διάβασα ότι δεν του το έχεις πει ακόμα. Αν όχι τι να πω βρε dimitra μου; Πρέπει στο λεξικό δίπλα από την λέξη υπομονή να βάλουν την φωτογραφία σου!😄💗

Ευχαριστω πολύ πολύ!!Ανυπομονώ! Χαχαχαχ, όχι δεν του το είπα ακόμα! Του ετοιμάζω τώρα κάποια πράγματα για να του το ανακοινώσω όμορφα και θα του το πω το Σάββατο πρώτα ο Θεός!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Ευχαριστω πολύ πολύ!!Ανυπομονώ! Χαχαχαχ, όχι δεν του το είπα ακόμα! Του ετοιμάζω τώρα κάποια πράγματα για να του το ανακοινώσω όμορφα και θα του το πω το Σάββατο πρώτα ο Θεός!

Το Σάββατο;;;😲😲😲😲😲

Καλά σε θαυμάζω!!!!!!! Θα περιμένουμε να μας πεις τις αντιδράσεις του πάντως! Ο καημενουλης θα τα χάσει! Μήπως να το τραβήξεις βίντεο;😁😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Το Σάββατο;;;😲😲😲😲😲

Καλά σε θαυμάζω!!!!!!! Θα περιμένουμε να μας πεις τις αντιδράσεις του πάντως! Ο καημενουλης θα τα χάσει! Μήπως να το τραβήξεις βίντεο;😁😘

To σκέφτομαι να τραβήξω αλλά δεν ξέρω φοβάμαι μην καρφωθώ! χαχα θα δω πως θα το κάνω! Πιστευω βεβαια οτι κατι έχει ψιλιαστει, αλλά θα δείξει! Εγω θα είμαι η καημενούλα μετα γιατί ξέρω ότι θα με πρήξει με την πολύ προσοχή του και δεν μπορώ εκνευρίζομαι! χχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Το Σάββατο;;;😲😲😲😲😲

Καλά σε θαυμάζω!!!!!!! Θα περιμένουμε να μας πεις τις αντιδράσεις του πάντως! Ο καημενουλης θα τα χάσει! Μήπως να το τραβήξεις βίντεο;😁😘

Επίσης, με βοηθάει και το γεγονός ότι εκείνος δουλεύει από το πρωί μέχρι το μεσημέρι κι εγώ από το μεσημέρι μέχρι το βράδυ οπότε δεν μπήκα στον πειρασμό να του το πω γιατι τον βλέπω μόνο 4 ώρες μετά τις 9 εκ των οποίων τη 1 βλέπουμε άγριες μέλισσες οπότε, περνάνε οι μέρες και έχω καταφέρει να το κρατήσω κρυφό! χαχαχα

Δεν είναι μόνο δλδ υπομονή! Είναι και οι συγκυρίες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Επίσης, με βοηθάει και το γεγονός ότι εκείνος δουλεύει από το πρωί μέχρι το μεσημέρι κι εγώ από το μεσημέρι μέχρι το βράδυ οπότε δεν μπήκα στον πειρασμό να του το πω γιατι τον βλέπω μόνο 4 ώρες μετά τις 9 εκ των οποίων τη 1 βλέπουμε άγριες μέλισσες οπότε, περνάνε οι μέρες και έχω καταφέρει να το κρατήσω κρυφό! χαχαχα

Δεν είναι μόνο δλδ υπομονή! Είναι και οι συγκυρίες!

Καλά εγώ θα ήμουν ικανή να το φωνάξω και με τηλεβόα! Να το δημοσιεύσω στις εφημερίδες...Δεν υπάρχει περίπτωση κάτι θα έκανα! Θα είχα σκάσει! Παρεπιπτόντως ωραίες οι άγριες μέλισσες! Κι εμείς το βλέπουμε!

Τώρα που το σκέφτομαι πιο πιθανό είναι να το μάθει από την Ριζω παρά να του το πεις εσύ!😄😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλά εγώ θα ήμουν ικανή να το φωνάξω και με τηλεβόα! Να το δημοσιεύσω στις εφημερίδες...Δεν υπάρχει περίπτωση κάτι θα έκανα! Θα είχα σκάσει! Παρεπιπτόντως ωραίες οι άγριες μέλισσες! Κι εμείς το βλέπουμε!

Τώρα που το σκέφτομαι πιο πιθανό είναι να το μάθει από την Ριζω παρά να του το πεις εσύ!😄😘

χαχαχαχχαχχαχαχχαχχααχαχαχ ναι πιο πιθανόν γιατι εγώ αν δεν θέλω να πω κάτι, δεν το λέω και να με βασανίζουν! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Xrita είπε:

Κορίτσια ενώ το Σαββατοκύριακο είχα πονακια παντού στη μήτρα(δεν ειχα κάνει χοριακη) χτες κ σήμερα πονάω δεξιά αλλά είναι πόνος εντονοςπου έρχεται κ φεύγει..Νομίζω ότι είναι η σάλπιγγα δεξιά αλλά δε ξέρω κιόλας ...Πήρα το γιατρό κ μου είπε η μαία ότι είναι φυσιολογικό...Έχετε παρόμοια συμπτώματα;;;

Κορίτσι γενικά και εγώ νιώθω κάποια πονακια Μ είναι φυσιολογικό μεγαλώνει η μήτρα. Μην σε ανησυχεί...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...