Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανουλες Σεπτεμβρίου 2020


Recommended Posts

στις πριν 18 λεπτά, ο/η ΚατεριναΣκ είπε:

Ναι εννοείται θα σας στείλω. 

Κατάλαβα. Θα περιμένουμε αύριο να δούμε. εύχομαι να εχει διπλασιαστεί και με το παραπάνω. 

Η εμφύτευση έχει γίνει σίγουρα. Πρώτα γίνεται η εμφύτευση και μετά αρχίζει και παράγεται η β χοριακη..

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ! Μάλιστα, κατάλαβα αλλά δεν το είδαμε κάπου στη μήτρα γιατί είναι πολύ νωρίς ακομα σωστά; Για να φανεί πρέπει να είναι η χοριακή πάνω από μία συγκεκριμένη τιμή;

Εμένα ο θυροειδής μου είναι πάντα απο 2,2 έως 2,48 αλλά μου είχε πει ο ενδοκρινολόγος ότι όταν μάθω πως είμαι έγκυος να πάω αμέσως να με δει γιατί κάτι μου είπε για την τμή αυτή σε σχέση με την εγκυμοσύνη.... Αλλά δεν τον έχω πάρει ακόμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Κορτας είπε:

63.21

Α είναι πολύ νωρίς κι εσένα! Κι εγώ αυτό το άγχος έχω μαζί με εσένα. Σε καταλαβαίνω απόλυτα!

Εμένα ηταν 311 αλλά η τελευταια μου τεπ ειναι 2/12.... μαλλον εγινε καθυστερημενα η συλληψη.

Ολα θα είναι καλά θα το δείς ! Και για τις 2 μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ! Μάλιστα, κατάλαβα αλλά δεν το είδαμε κάπου στη μήτρα γιατί είναι πολύ νωρίς ακομα σωστά; Για να φανεί πρέπει να είναι η χοριακή πάνω από μία συγκεκριμένη τιμή;

Εμένα ο θυροειδής μου είναι πάντα απο 2,2 έως 2,48 αλλά μου είχε πει ο ενδοκρινολόγος ότι όταν μάθω πως είμαι έγκυος να πάω αμέσως να με δει γιατί κάτι μου είπε για την τμή αυτή σε σχέση με την εγκυμοσύνη.... Αλλά δεν τον έχω πάρει ακόμα!

Ναι πρέπει να είναι πάνω από 1500 για να φανεί ο σάκος. 

Α κατάλαβα γιατί υπάρχει θέμα με αυτή την τιμή? Εγώ έχω τώρα 2,17... 

Θα δει τις εξετάσεις μου σήμερα η γιατρός και θα μου πει και αυτή αν ειναι οκ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Άντε μια μέρα έμεινε!!

Εγώ χάλια γιατί ανακατεύομαι και ζαλίζομαι πολύ όλη τη μέρα, και κάνω και κάθε μέρα εμετό..δε μπορώ να φάω σχεδόν τίποτα γιατί όλα με ανακατεύουν.με έχει ρίξει πολύ αυτό..κατά τα άλλα οκ

Ελπίζω να νιώσεις καλύτερα σύντομα...Μόλις ακούσεις το μπεμπέ θα σου περάσουν όλα!!!♥️😜♥️

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Α είναι πολύ νωρίς κι εσένα! Κι εγώ αυτό το άγχος έχω μαζί με εσένα. Σε καταλαβαίνω απόλυτα!

Εμένα ηταν 311 αλλά η τελευταια μου τεπ ειναι 2/12.... μαλλον εγινε καθυστερημενα η συλληψη.

Ολα θα είναι καλά θα το δείς ! Και για τις 2 μας!!!

Κορίτσια περιμένω πως κ πως να δω κ εγώ τη χοριακη την Παρασκευή,αν κ ο γιατρός μου είπε επειδή την έκανα Δευτέρα να περιμένω μέχρι την άλλη Δευτέρα, αλλά δεν παίζει....Ένας γνωστός γιατρός μου είπε να έκανα κ σήμερα..

Τες πα...Θα δείξει...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Xrita είπε:

Κορίτσια περιμένω πως κ πως να δω κ εγώ τη χοριακη την Παρασκευή,αν κ ο γιατρός μου είπε επειδή την έκανα Δευτέρα να περιμένω μέχρι την άλλη Δευτέρα, αλλά δεν παίζει....Ένας γνωστός γιατρός μου είπε να έκανα κ σήμερα..

Τες πα...Θα δείξει...

 

κοριτσάκι καλύτερα σήμερα!!! η χοριακή αυξάνεται 60-100% ανά 2 μέρες. Έτσι ελέγχεις αν πάει καλά. Πχ έχεις 70, θες σε 2 μέρες κοντά στο 140 κ σε αλλες 2, προς 280 (τώρα έβαλα το 100% αλλά κατάλαβες περίπου). Αν πας εσύ και δεις μια τιμή δεν θα μπορείς ακριβώς να καταλάβεις πως μεταβλήθηκε...  αν δεις 1000 οκ δε σε νοιάζει κιόλας αλλά ειλικρινά πρώτη φορά ακούω να σου λέει πήγαινε σε μια βδομάδα... συμφωνώ με το γνωστό σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Α είναι πολύ νωρίς κι εσένα! Κι εγώ αυτό το άγχος έχω μαζί με εσένα. Σε καταλαβαίνω απόλυτα!

Εμένα ηταν 311 αλλά η τελευταια μου τεπ ειναι 2/12.... μαλλον εγινε καθυστερημενα η συλληψη.

Ολα θα είναι καλά θα το δείς ! Και για τις 2 μας!!!

Μακάρι!!!

περσυ στο πρώτο μου παιδάκι πάλι έκανα χοριακη δυο μέρες πριν την περίοδο και ήταν 46.2 και πήγαν όλα καλά.. τώρα είναι πιο μεγάλη.. άντε να δουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Κορτας είπε:

Μακάρι!!!

περσυ στο πρώτο μου παιδάκι πάλι έκανα χοριακη δυο μέρες πριν την περίοδο και ήταν 46.2 και πήγαν όλα καλά.. τώρα είναι πιο μεγάλη.. άντε να δουμε

Αχ να σου ζήσει!!!! Όλα καλά θα πάνε σίγουρα! Περιμένουμε με ανυπομονησία!

@Xrita Να σου πω την αλήθεια κι εμένα η δική μου γιατρός, δεν μου είπε να κάνω κι άλλη χοριακή σε 2 μέρες. Μου είπε να ξαναπάω σε μία εβδομάδα να με δει και να κάνω και χοριακη... αλλά εγω δε μπορώ να περιμένω μεχρι τότε, οπότε θα πάω αυριο απο μόνη μου! :cool:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΚατεριναΣκ είπε:

Αχ κορίτσι μου σε καταλαβαίνω. Εγώ ούτε σήμερα θα ηρεμήσω άμα ακούσω καρδιά. Έτσι την πάτησα την προηγούμενη φορά άκουσα καρδιά 7 βδομάδων και μετά 9 βδομάδων που πήγα ανέμελη ότι όλα είναι καλά δεν την άκουσα😭 γι'αυτό τώρα έχω πει θα χαρώ πραγματικά μετά της 10 βδομάδες μην σου πω μετά την αυχενική θα ηρεμήσω.  

Κάτσε εσύ ποτέ είπες ότι έχεις ξανά ραντεβού? 

Ήταν σκληρό...λογικό να νιώθεις έτσι...αλλά τώρα θα πάνε όλα καλά!! τουλάχιστον αν ακούσεις καρδιά τώρα το άγχος είναι λίγο λιγότερο για μετά..παρά να ακούσεις κατευθείαν 12η εβδομάδα πχ...έτσι δεν είναι; ούτως ή άλλως πόσες πιθανότητες είναι να ξαναγίνει κάτι τέτοιο;

Εγώ έχω αυχενική στις 21 Φεβρουαρίου , κάπου στη 12η εβδομάδα δηλαδή...μου έκλεισε απλά αυτό το ραντεβού, δε μου είπε για νωρίτερα..ίσως επειδή μένω στο εξωτερικό και ήξερε ότι θα φύγω μετά τις γιορτές...αλλά εγώ δε μπορώ να περιμένω μέχρι τότε εννοείται...και εδώ που είμαι δεν κάνουν ραντεβού πριν τη 12η εβδομάδα..πφφ...έχω απογοητευτεί το άγχος δε λέει να μου περάσει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dimitra91 είπε:

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ! Μάλιστα, κατάλαβα αλλά δεν το είδαμε κάπου στη μήτρα γιατί είναι πολύ νωρίς ακομα σωστά; Για να φανεί πρέπει να είναι η χοριακή πάνω από μία συγκεκριμένη τιμή;

Εμένα ο θυροειδής μου είναι πάντα απο 2,2 έως 2,48 αλλά μου είχε πει ο ενδοκρινολόγος ότι όταν μάθω πως είμαι έγκυος να πάω αμέσως να με δει γιατί κάτι μου είπε για την τμή αυτή σε σχέση με την εγκυμοσύνη.... Αλλά δεν τον έχω πάρει ακόμα!

Καλή είναι αυτή η τιμή για εγκυμοσύνη..για εγκυμοσύνη απλά τη θέλουν χαμηλά, κάτω από 2μιση...και ίσως να σου είπε να το προσέξεις γιατί στην εγκυμοσύνη κάποιες φορές ανεβαίνει και θέλεις χάπι...όπως έγινε στην αδερφή μου..και όπως έγινε και με μένα τώρα που ήταν πολύ χαμηλή η τιμή και μόλις έμεινα έγκυος πήγε 4,5...το οποίο είναι μέσα στα φυσιολογικά όρια αλλά για εγκυμοσύνη είναι υψηλό 😉 ίσως γι’αυτό σου είπε να το κοιτάξεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Ήταν σκληρό...λογικό να νιώθεις έτσι...αλλά τώρα θα πάνε όλα καλά!! τουλάχιστον αν ακούσεις καρδιά τώρα το άγχος είναι λίγο λιγότερο για μετά..παρά να ακούσεις κατευθείαν 12η εβδομάδα πχ...έτσι δεν είναι; ούτως ή άλλως πόσες πιθανότητες είναι να ξαναγίνει κάτι τέτοιο;

Εγώ έχω αυχενική στις 21 Φεβρουαρίου , κάπου στη 12η εβδομάδα δηλαδή...μου έκλεισε απλά αυτό το ραντεβού, δε μου είπε για νωρίτερα..ίσως επειδή μένω στο εξωτερικό και ήξερε ότι θα φύγω μετά τις γιορτές...αλλά εγώ δε μπορώ να περιμένω μέχρι τότε εννοείται...και εδώ που είμαι δεν κάνουν ραντεβού πριν τη 12η εβδομάδα..πφφ...έχω απογοητευτεί το άγχος δε λέει να μου περάσει

Που μένεις??????? Γιατί δεν κάνουν πριν την 12η βδομάδα?????  Δεν το έχω ξανά ακούσει αυτό!!! Εμένα μου έκλεισε 28/2 για αυχενική. Και εγώ 12 βδομάδων θα είμαι..Ναι σίγουρα είναι αλλιώς να βλέπεις ανά διαστήματα αν πάει καλά .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Xrita είπε:

Ελπίζω να νιώσεις καλύτερα σύντομα...Μόλις ακούσεις το μπεμπέ θα σου περάσουν όλα!!!♥️😜♥️

 

Μακάρι!! Αυτό περιμένω...έκανες χοριακή εσύ σήμερα;; 🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η ΚατεριναΣκ είπε:

Που μένεις??????? Γιατί δεν κάνουν πριν την 12η βδομάδα?????  Δεν το έχω ξανά ακούσει αυτό!!! Εμένα μου έκλεισε 28/2 για αυχενική. Και εγώ 12 βδομάδων θα είμαι..Ναι σίγουρα είναι αλλιώς να βλέπεις ανά διαστήματα αν πάει καλά .

Στο Λονδίνο μένω τώρα....Άσε με εκνεύρισε γιατί ήταν και ειρωνική....δεν κάνουμε εξετάσεις έτσι για πλάκα μου λέει...τι για πλάκα; Δεν είναι για πλάκα της λέω.αν είναι εξωμήτριο πχ είναι πολύ επικίνδυνο για τη γυναίκα!! Ναι είναι μου λέει...Να δεις έστω ότι είναι ενδομήτριο και ότι χτυπάει η καρδιά, ούτε αυτό;; Και να το δεις τι θα γίνει μου λέει; Και να μη χτυπάει η καρδιά τι θα γίνει;δε μπορείς να κάνεις τίποτα ούτως ή άλλως..άκου εδώ λογική..οπότε δε βλέπω φως από δω...εγώ έστω να ακούσω την καρδιά μια φορά θέλω, να δω ότι είναι όλα καλά..δεν είπα να πηγαίνω κάθε βδομαδα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Στο Λονδίνο μένω τώρα....Άσε με εκνεύρισε γιατί ήταν και ειρωνική....δεν κάνουμε εξετάσεις έτσι για πλάκα μου λέει...τι για πλάκα; Δεν είναι για πλάκα της λέω.αν είναι εξωμήτριο πχ είναι πολύ επικίνδυνο για τη γυναίκα!! Ναι είναι μου λέει...Να δεις έστω ότι είναι ενδομήτριο και ότι χτυπάει η καρδιά, ούτε αυτό;; Και να το δεις τι θα γίνει μου λέει; Και να μη χτυπάει η καρδιά τι θα γίνει;δε μπορείς να κάνεις τίποτα ούτως ή άλλως..άκου εδώ λογική..οπότε δε βλέπω φως από δω...εγώ έστω να ακούσω την καρδιά μια φορά θέλω, να δω ότι είναι όλα καλά..δεν είπα να πηγαίνω κάθε βδομαδα..

Έλεος δεν υπάρχει λογική σε αυτό..τον πρώτο υπέρηχο τον έκανες εδώ Αθήνα και γύρισες Λονδίνο? Έχω ακούσει ότι στο εξωτερικό δεν κάνουν χοριακες και πας στις 6 βδομάδες αμέσως αλλά δεν ήξερα ότι μετά πλάι δεν πας μέχρι 12 βδομάδες....!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

κοριτσάκι καλύτερα σήμερα!!! η χοριακή αυξάνεται 60-100% ανά 2 μέρες. Έτσι ελέγχεις αν πάει καλά. Πχ έχεις 70, θες σε 2 μέρες κοντά στο 140 κ σε αλλες 2, προς 280 (τώρα έβαλα το 100% αλλά κατάλαβες περίπου). Αν πας εσύ και δεις μια τιμή δεν θα μπορείς ακριβώς να καταλάβεις πως μεταβλήθηκε...  αν δεις 1000 οκ δε σε νοιάζει κιόλας αλλά ειλικρινά πρώτη φορά ακούω να σου λέει πήγαινε σε μια βδομάδα... συμφωνώ με το γνωστό σου...

Θα δείξει...Θα γινει ο,τι είναι...Σε ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες!!!Να είσαι καλά!!!😍😛

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dimitra91 είπε:

Αχ να σου ζήσει!!!! Όλα καλά θα πάνε σίγουρα! Περιμένουμε με ανυπομονησία!

@Xrita Να σου πω την αλήθεια κι εμένα η δική μου γιατρός, δεν μου είπε να κάνω κι άλλη χοριακή σε 2 μέρες. Μου είπε να ξαναπάω σε μία εβδομάδα να με δει και να κάνω και χοριακη... αλλά εγω δε μπορώ να περιμένω μεχρι τότε, οπότε θα πάω αυριο απο μόνη μου! :cool:

Μάλλον είναι πολύ νωρίς κ θέλουν να υπάρχει μεγάλη καθυστέρηση περιόδου...Καλή επιτυχία για αύριο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Xrita είπε:

Μάλλον είναι πολύ νωρίς κ θέλουν να υπάρχει μεγάλη καθυστέρηση περιόδου...Καλή επιτυχία για αύριο!!!

Mάλλον έτσι είναι! Ευχαριστώ καλά αποτελέσματα και σε σένα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Dimitra91 είπε:

Αχ να σου ζήσει!!!! Όλα καλά θα πάνε σίγουρα! Περιμένουμε με ανυπομονησία!

@Xrita Να σου πω την αλήθεια κι εμένα η δική μου γιατρός, δεν μου είπε να κάνω κι άλλη χοριακή σε 2 μέρες. Μου είπε να ξαναπάω σε μία εβδομάδα να με δει και να κάνω και χοριακη... αλλά εγω δε μπορώ να περιμένω μεχρι τότε, οπότε θα πάω αυριο απο μόνη μου! :cool:

Ούτε ο δικός μου ζήτησε άλλη χοριακη αλλά και γω δεν άντεξα τελικά! Έκανα χθες και αυξήθηκε μια χαρα οπότε ηρέμησα αρκετά! Αν και είχα τα αποτελέσματα από το μεσημέρι πριν καμμιά ώρα τα άνοιξα γιατί φοβόμουν! 

Αν είναι να ηρεμησεις να κάνεις και συ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια πήρα σήμερα τα αποτελέσματα της δεύτερης χοριακης! Στις 15/1 ήταν 57 και 21/1 626! Και η tsh 1,57! 

Συμπτώματα μια πάνε μια έρχονται! Κάτι το ιδιαίτερο δεν έχω βέβαια. Λίγα πονακια περιόδου, πολύ καούρα μετά το φαγητό και λίγο ευαίσθητο στήθος. Βάσει ΤΕΠ είμαι 4+1. Περιμένω τον υπέρηχο από βδομάδα να δούμε τι γίνεται!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η whatever είπε:

Κορίτσια πήρα σήμερα τα αποτελέσματα της δεύτερης χοριακης! Στις 15/1 ήταν 57 και 21/1 626! Και η tsh 1,57! 

Συμπτώματα μια πάνε μια έρχονται! Κάτι το ιδιαίτερο δεν έχω βέβαια. Λίγα πονακια περιόδου, πολύ καούρα μετά το φαγητό και λίγο ευαίσθητο στήθος. Βάσει ΤΕΠ είμαι 4+1. Περιμένω τον υπέρηχο από βδομάδα να δούμε τι γίνεται!

Μπραβο ρε κοριτσάρα!!!!!!! Μπράβο χάρηκα πάρα πολύ!!!!!!!! Υπέροχά εύχομαι κι εμείς να έχουμε καλά αποτελέσματα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Μπραβο ρε κοριτσάρα!!!!!!! Μπράβο χάρηκα πάρα πολύ!!!!!!!! Υπέροχά εύχομαι κι εμείς να έχουμε καλά αποτελέσματα!!!

Σ' ευχαριστώ πολύ πολύ!!!! Και γω ακόμη δεν το πιστεύω!!!!! Θα έχεις κορίτσι μου και σύ καλά αποτελέσματα!!!! Και τα υπόλοιπα κορίτσια που είναι σε αναμονή!!!!! Όλα θα μας πάνε καλά! 💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η whatever είπε:

Κορίτσια πήρα σήμερα τα αποτελέσματα της δεύτερης χοριακης! Στις 15/1 ήταν 57 και 21/1 626! Και η tsh 1,57! 

Συμπτώματα μια πάνε μια έρχονται! Κάτι το ιδιαίτερο δεν έχω βέβαια. Λίγα πονακια περιόδου, πολύ καούρα μετά το φαγητό και λίγο ευαίσθητο στήθος. Βάσει ΤΕΠ είμαι 4+1. Περιμένω τον υπέρηχο από βδομάδα να δούμε τι γίνεται!

Μπράβο κορίτσι!!!Με το καλό όλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η whatever είπε:

Κορίτσια πήρα σήμερα τα αποτελέσματα της δεύτερης χοριακης! Στις 15/1 ήταν 57 και 21/1 626! Και η tsh 1,57! 

Συμπτώματα μια πάνε μια έρχονται! Κάτι το ιδιαίτερο δεν έχω βέβαια. Λίγα πονακια περιόδου, πολύ καούρα μετά το φαγητό και λίγο ευαίσθητο στήθος. Βάσει ΤΕΠ είμαι 4+1. Περιμένω τον υπέρηχο από βδομάδα να δούμε τι γίνεται!

Να σε ρωτήσω πότε αδιαθέτησες τελευταία φορά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Κορτας είπε:

Να σε ρωτήσω πότε αδιαθέτησες τελευταία φορά;

24/12 αλλά ωορρηξία έκανα σίγουρα στις 2/1. Οπότε και λογικά ειμαι κάποιων ημερών παραπάνω αλλά θα αναπροσαρμοστει στον υπέρηχο. Γενικώς έχω μικρό πρώτο μέρος κύκλου, κάνω ωορρηξία τη 10η μέρα και δεύτερο 15-16 μερες. Περίοδο περίμενα 17/1.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...