Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανουλες Σεπτεμβρίου 2020


Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η Efi30 είπε:

Καλημέρα κορίτσια, ελπιζω να ειστε ολες καλά!!😀😀 χαθηκα λιγάκι γιατι τρεχω σαν το βεγγο όλη μερα! Πρωινο ξύπνημα κάθε μερα να ετοιμασω τη μικρη για το σχολειο, δουλεια, και το απόγευμα πάλι να κανω καμια δουλεια στο σπίτι και να παιξουμε να βγουμε για ποδηλατο-πατινι full day mammy! Εχω και ανακατοσουρες παλι τις τελευταιες μερες και καουρες σαν να μου πιεζει ο μικρος το στομαχι! Αυτο το παιδι δεν με εχει αφησει σε ησυχια το να πω! Ειδα οτι και εσεις ειστε ολες μια χαρα! Εγω εχω 9 ιουλη παλει ραντεβου και δεν περνανε οι μερες!!

Καλημέραα!!

Πωπω χαρά στο κουράγιο σου με όλαυτα που κάνεις 😄😄😄

Κι εγώ 8 Ιουλίου έχω ραντεβού τώρα για το doppler και μου φαίνεται πολύ μακριά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Tina92 είπε:

Καλημέρα πω πω εσένα σε πήρε πολύ με τους εμετούς να σ πω έχεις δοκιμάσει  να περνεις το σύμπλεγμα με τις βιταμίνες β;;; Εγώ στην αρχή υπέφερα από ναυτίες κ εμετούς μέχρι π είχα χάσει 6 ολόκληρα κιλά κ η γιατρός να ναι καλά μ έδωσε βιταμίνες β και σαν θαύμα περάσανε όλα!!!

ημουν στην 28η εβδομάδα, όταν μ το είπε νόμιζα ότι είναι νωρίς αλλά μ ειπαι η γιατρός ότι είναι καλό π γύρισε από τώρα γιατί από δω κ πέρα αρχίζουν να μεγαλώνουν γρήγορα , λιγοστεύει ο χώρος στην κοιλιά και αυτά μετά δυσκολεύονται πιο πολύ να γυρίσουν ,της αδερφής μ σκέψου δεν είχε γυρίσει κ την βοήθησε η μαία να γυρίσει της το γύρισε εκείνη 🤪

Ναι άσε, μέχρι τον 5ο έκανα κάθε μέρα 3-4 εμετούς!! Όχι δεν είχα είχα ακούσει κάτι για τη βιταμίνη β!! Από β παίρνω μόνο ό,τι έχει στις pregnacare που παίρνω κάθε μέρα!! Αλλά αν κάνουν τόσο καλό να τις δοκιμάσω!! Παίρνεις κάποια συγκεκριμένη μάρκα;

Μπράβο στην 28η είχα διαβάσει ότι από τώρα μπορεί να αρχίσει να παίρνει θέση..καλά εσένα πήρε νωρίς νωρίς δηλαδή 😄 δεν κάνει κωλοτούμπες μες τη κοιλιά δλδ πια; Χαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Tina92 είπε:

Καλημεραααααα

αααα έχεις τρέξιμο κ μόνο που τα κανείς όλα αυτά σ βγάζω το καπέλο μπράβο σου εγώ μια βόλτα πάω και μετά είμαι σαν πεθαμένη επισης τις δουλειές χρειάζομαι για να τις  κάνω μια ολόκληρη μέρα γιατί κουράζομαι κ σταματάω με ποναει η μέση έχω καούρες κ η Μπέμπα με χτυπάει  χαμηλά με το κεφαλάκι της🙈🙈🙈αλλά δεν πειράζει χαλάλι της να είναι καλά🥰🥰🥰

πλησιάζει ο καιρός για το ραντεβού σου εγώ έχω στις 15/7 και ανυπομονώ!!!

Μια απ’τα ίδια κι εγώ όταν κάνω δουλειές μου παίρνει όλη τη μέρα γιατί κουράζομαι σταματάω ξαπλώνω λίγο συνεχίζω πάλι κλπ...🤣🤣 κ στη βόλτα κ εμένα με πιάνει ζαλάδα κ μόλις γυρνάμε πρέπει να ξαπλώσω για λίγο, πτώμα τελείως!! Πάλι καλά που δεν κουράζομαι με τη γυμναστική κ τα μαθήματα που θέλω!! Τι είναι αυτό το πράγμα εγώ είμαι γενικά υπερδραστήρια κ δε μπορώ να κάτσω σ ένα σημείο δε κουράζομαι ποτέ..κ τώρα λίγες δουλειές κ τα φτύνω 😁😁😁 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Efi30 είπε:

Καλημέρα κορίτσια, ελπιζω να ειστε ολες καλά!!😀😀 χαθηκα λιγάκι γιατι τρεχω σαν το βεγγο όλη μερα! Πρωινο ξύπνημα κάθε μερα να ετοιμασω τη μικρη για το σχολειο, δουλεια, και το απόγευμα πάλι να κανω καμια δουλεια στο σπίτι και να παιξουμε να βγουμε για ποδηλατο-πατινι full day mammy! Εχω και ανακατοσουρες παλι τις τελευταιες μερες και καουρες σαν να μου πιεζει ο μικρος το στομαχι! Αυτο το παιδι δεν με εχει αφησει σε ησυχια το να πω! Ειδα οτι και εσεις ειστε ολες μια χαρα! Εγω εχω 9 ιουλη παλει ραντεβου και δεν περνανε οι μερες!!

Μπράβο!!! Όλη μέρα στο ποδι... Χαράς το κουράγιο σου.... Αχ, καουρες έχω και εγώ και είναι ανυπόφορες κάποιες φορές.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Μια απ’τα ίδια κι εγώ όταν κάνω δουλειές μου παίρνει όλη τη μέρα γιατί κουράζομαι σταματάω ξαπλώνω λίγο συνεχίζω πάλι κλπ...🤣🤣 κ στη βόλτα κ εμένα με πιάνει ζαλάδα κ μόλις γυρνάμε πρέπει να ξαπλώσω για λίγο, πτώμα τελείως!! Πάλι καλά που δεν κουράζομαι με τη γυμναστική κ τα μαθήματα που θέλω!! Τι είναι αυτό το πράγμα εγώ είμαι γενικά υπερδραστήρια κ δε μπορώ να κάτσω σ ένα σημείο δε κουράζομαι ποτέ..κ τώρα λίγες δουλειές κ τα φτύνω 😁😁😁 

Και εγώ έτσι κορίτσια, μαγειρεμα και πιατα και είναι λες και έχω κάνει το σπίτι ξεσκόνισμα, σκουπισμα,σφουγγάρισμα.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Tina92 είπε:

@Dimitra91έχω ακριβώς το ίδιο θέμα με τους εμετούς σιχαίνομαι κ φοβάμαι να κάνω,μπορεί να υποφέρω και να μην κάνω ποτέ 🤣🤣🤣🤣🙈

κοριτσια εγώ έχω από εχθες τρομερές καούρες τρώω κάτι και με πιάνει νιώθω ότι τα έντερα μ ανεβαίνουν στον λαιμό,η τσίχλα και το νερό με τζίντζερ με βοηθανε  μόνο...εντωμεταξύ δεν σας ειπα ότι η Γιατρός την περασμένη εβδομάδα π είχα ραντεβού μ ειπαι ότι η Μπέμπα έχει γυρίσει με το κεφάλι προς τα κάτω πήρε θέση από τώρα δηλαδή μου ειπαι ότι αυτό είναι πολύ καλό...εσας σε τι θέση είναι;;;

Έχω και εγώ που και που και μου περνάνε μόνο άμα φάω γρανίτα! χαχαχαχα

Κι εμένα με το κεφαλάκι κατω είναι!!! Αλλά γενικά κάνει τούμπες μέσα στην κοιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!!!

Κι εγώ σήμερα έτρεχα απο το πρώι! Κατέβηκα κέντρο πήγα στη γιατρό Η μπουμπου μας είναι 1 κιλό, την είδαμε κάπως σήμερα, η γιατρός είπε ότι είναι πολύ όμορφο μωρό με μαγουλάκια! Είπε επίσης πως μου μοιάζει (καμάρι εγώ, χαχαχαχα)!! Όλα τα βρήκε καλά οπότε προχωράμε! Επόμενο ραντεβού έχω 16/7 και μετά 30 έχω το dopler!

Μετά έτρεχα σε κάτι τράπεζες, πήρα ένα δωράκι για ένα μωράκι και πήρα και τα πρώτα μου σουτιεν θηλασμου να δοκιμάσω. Η κοπέλα μου είπε ότι απο τώρα θα πρέπει να φοράω σουτιέν χωρις μπανέλα! Αυτό με σκότωσε λίγο γιατι έχω στήθος και όταν φοράω σουτιέν χωρίς μπανέλα νιώθω ανασφάλεια!Εσας σας έχουν πει οι γιατροί σας τι σουτιεν να φορατε;;

Ήρθα σπίτι πριν λίγο, έφτιαξα λίγο το χάος εδω πέρα, έκανα την εγγραφή της μικρής μου αδερφής στο Λύκειο 🤣🤣🤣, μίλησα με τον λογιστή μου για κάτι θέματα, πήρα τηλεφωνο στο μαγαζί που παραγγειλα την κούνια γιατί δεν έχει έρθει ακόμα και τωρα μαγειρεύω! Θα κάνω ντουζ και 3 παρα τέταρτο πάω δουλειά!

Γενικά, χαλαρά πράγματα κάνουμε όλες βλέπω! χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Dimitra91 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!!!

Κι εγώ σήμερα έτρεχα απο το πρώι! Κατέβηκα κέντρο πήγα στη γιατρό Η μπουμπου μας είναι 1 κιλό, την είδαμε κάπως σήμερα, η γιατρός είπε ότι είναι πολύ όμορφο μωρό με μαγουλάκια! Είπε επίσης πως μου μοιάζει (καμάρι εγώ, χαχαχαχα)!! Όλα τα βρήκε καλά οπότε προχωράμε! Επόμενο ραντεβού έχω 16/7 και μετά 30 έχω το dopler!

Μετά έτρεχα σε κάτι τράπεζες, πήρα ένα δωράκι για ένα μωράκι και πήρα και τα πρώτα μου σουτιεν θηλασμου να δοκιμάσω. Η κοπέλα μου είπε ότι απο τώρα θα πρέπει να φοράω σουτιέν χωρις μπανέλα! Αυτό με σκότωσε λίγο γιατι έχω στήθος και όταν φοράω σουτιέν χωρίς μπανέλα νιώθω ανασφάλεια!Εσας σας έχουν πει οι γιατροί σας τι σουτιεν να φορατε;;

Ήρθα σπίτι πριν λίγο, έφτιαξα λίγο το χάος εδω πέρα, έκανα την εγγραφή της μικρής μου αδερφής στο Λύκειο 🤣🤣🤣, μίλησα με τον λογιστή μου για κάτι θέματα, πήρα τηλεφωνο στο μαγαζί που παραγγειλα την κούνια γιατί δεν έχει έρθει ακόμα και τωρα μαγειρεύω! Θα κάνω ντουζ και 3 παρα τέταρτο πάω δουλειά!

Γενικά, χαλαρά πράγματα κάνουμε όλες βλέπω! χαχαχα

Είδες πηγε και εσένα 1 κιλό!!!! Τελεια!!!!! Καλε όλη μέρα τρεχεις.... Παναγία μου... Δε κουράζεσαι πιο ευκολα τώρα;;;Όσο για τα σουτιέν κ εμένα με ενοχλουν κάποια με Μπανέλα , αλλά φοραω κάποια άλλα που έχω μπανελα,αλλα που είναι λιγότερο σφιχτά ... Θέλω και εγώ να παρω κανένα μπουστάκι ή θηλασμου... Ο γιατρός δεν μου είχε πει κάτι, δεν τον ρώτησα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Xrita είπε:

Είδες πηγε και εσένα 1 κιλό!!!! Τελεια!!!!! Καλε όλη μέρα τρεχεις.... Παναγία μου... Δε κουράζεσαι πιο ευκολα τώρα;;;Όσο για τα σουτιέν κ εμένα με ενοχλουν κάποια με Μπανέλα , αλλά φοραω κάποια άλλα που έχω μπανελα,αλλα που είναι λιγότερο σφιχτά ... Θέλω και εγώ να παρω κανένα μπουστάκι ή θηλασμου... Ο γιατρός δεν μου είχε πει κάτι, δεν τον ρώτησα.. 

Όχι ακόμα δεν κουράζομαι τόσο, μόνο όταν ανεβαίνω σκάλες :lol:. Σε λίγο καιρό βέβαια θα κουράζομαι κι δεν θα μπορώ να τρέχω έτσι αλλά ευτυχώς σταματάω τη δουλειά 17 Ιουλίου!

Εμένα δεν με ενοχλούν καθόλου ίσα ίσα που νιώθω ασφάλεια! Αλλά άμα πρέπει να φοράω χωρίς θα το κάνω αναγκαστικά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Ναι άσε, μέχρι τον 5ο έκανα κάθε μέρα 3-4 εμετούς!! Όχι δεν είχα είχα ακούσει κάτι για τη βιταμίνη β!! Από β παίρνω μόνο ό,τι έχει στις pregnacare που παίρνω κάθε μέρα!! Αλλά αν κάνουν τόσο καλό να τις δοκιμάσω!! Παίρνεις κάποια συγκεκριμένη μάρκα;

Μπράβο στην 28η είχα διαβάσει ότι από τώρα μπορεί να αρχίσει να παίρνει θέση..καλά εσένα πήρε νωρίς νωρίς δηλαδή 😄 δεν κάνει κωλοτούμπες μες τη κοιλιά δλδ πια; Χαχαχ

Αυτές οι β που έπαιρνα ήταν μόνο β δεν θυμάμαι την μάρκα δεν έχω και το κουτάκι ,αλλά αν ρωτήσεις τον γιατρό σου σίγουρα θα σου πει...

ρίχνει κλοτσιές και κινείται συνήθως το κεφάλι που είναι προς τα κάτω πλέον όλα τα νιώθω να κινούνται χαμηλά 🙈🙈🙈🙈 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Dimitra91 είπε:

Όχι ακόμα δεν κουράζομαι τόσο, μόνο όταν ανεβαίνω σκάλες :lol:. Σε λίγο καιρό βέβαια θα κουράζομαι κι δεν θα μπορώ να τρέχω έτσι αλλά ευτυχώς σταματάω τη δουλειά 17 Ιουλίου!

Εμένα δεν με ενοχλούν καθόλου ίσα ίσα που νιώθω ασφάλεια! Αλλά άμα πρέπει να φοράω χωρίς θα το κάνω αναγκαστικά!

Ε εντάξει, ευτυχώς ξεμεπρδευεις με τη δουλειά!!! Λίγο έμεινε! Εγώ να σου πω την αλήθεια πιατα σηκώνομαι να πλυνω και κουράζομαι... Αν μαθω για σουτιέν νωρίτερα από εσας, θα γραψω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Xrita είπε:

Ε εντάξει, ευτυχώς ξεμεπρδευεις με τη δουλειά!!! Λίγο έμεινε! Εγώ να σου πω την αλήθεια πιατα σηκώνομαι να πλυνω και κουράζομαι... Αν μαθω για σουτιέν νωρίτερα από εσας, θα γραψω! 

Κορίτσια καλημέρα 😊

λοιπον εχθες εδώ Γερμανία είχε 30 βαθμούς και ήταν λες κ είχε 40 τα έιδα όλα 😱😱

οσο για τα σουτιέν εγώ φοράω από τον 6 μήνα με βολεύουν πολύ και είναι σαν να μην φοράς σας στέλνω ποια πήρα αν δεν έχετε αποφασίσει ακόμα κ θέλετε μια γνωμη,εμένα μ βγήκαν καλά τα πρώτα είναι hm και τα δεύτερα mamalicious,είναι δυο μαζί σε ένα πακέτο 

F4299854-B3BB-4D3D-A947-4720FD3DF3B4.jpeg

BDF62C86-1694-40C1-88BD-5BA774919895.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα! 

@Tina92 ωραια φαίνονται αυτά που πήρες! Εχθές δοκιμασα κι εγω αυτα που πηρα απο Mothercare! Ισως ειναι και απο τα καλύτερα σουτιεν που εχω βαλει ποτε,  μαλακα σταθερά ακομα και για μεγάλο στήθος! Παίρνω πίσω ότι είπα για τα σουτιέν χωρις μπανελα 🤣🤣

Εγω πηρα αυτά https://www.mothercare.gr/royha-esoroyha-egkymosynis/esoroyha-axesoyar-egkymosynis/soytien/soytien-thilasmoy/soytien-3 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Καλημερα! 

@Tina92 ωραια φαίνονται αυτά που πήρες! Εχθές δοκιμασα κι εγω αυτα που πηρα απο Mothercare! Ισως ειναι και απο τα καλύτερα σουτιεν που εχω βαλει ποτε,  μαλακα σταθερά ακομα και για μεγάλο στήθος! Παίρνω πίσω ότι είπα για τα σουτιέν χωρις μπανελα 🤣🤣

Εγω πηρα αυτά https://www.mothercare.gr/royha-esoroyha-egkymosynis/esoroyha-axesoyar-egkymosynis/soytien/soytien-thilasmoy/soytien-3 

Καλημερα🌸

Ναι είναι πολύ άνετα....αχχχ τι όμορφο χρωμα αυτό που πήρες τέλειο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Dimitra91 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!!!

Κι εγώ σήμερα έτρεχα απο το πρώι! Κατέβηκα κέντρο πήγα στη γιατρό Η μπουμπου μας είναι 1 κιλό, την είδαμε κάπως σήμερα, η γιατρός είπε ότι είναι πολύ όμορφο μωρό με μαγουλάκια! Είπε επίσης πως μου μοιάζει (καμάρι εγώ, χαχαχαχα)!! Όλα τα βρήκε καλά οπότε προχωράμε! Επόμενο ραντεβού έχω 16/7 και μετά 30 έχω το dopler!

Μετά έτρεχα σε κάτι τράπεζες, πήρα ένα δωράκι για ένα μωράκι και πήρα και τα πρώτα μου σουτιεν θηλασμου να δοκιμάσω. Η κοπέλα μου είπε ότι απο τώρα θα πρέπει να φοράω σουτιέν χωρις μπανέλα! Αυτό με σκότωσε λίγο γιατι έχω στήθος και όταν φοράω σουτιέν χωρίς μπανέλα νιώθω ανασφάλεια!Εσας σας έχουν πει οι γιατροί σας τι σουτιεν να φορατε;;

Ήρθα σπίτι πριν λίγο, έφτιαξα λίγο το χάος εδω πέρα, έκανα την εγγραφή της μικρής μου αδερφής στο Λύκειο 🤣🤣🤣, μίλησα με τον λογιστή μου για κάτι θέματα, πήρα τηλεφωνο στο μαγαζί που παραγγειλα την κούνια γιατί δεν έχει έρθει ακόμα και τωρα μαγειρεύω! Θα κάνω ντουζ και 3 παρα τέταρτο πάω δουλειά!

Γενικά, χαλαρά πράγματα κάνουμε όλες βλέπω! χαχαχα

Καλημέρα! 

Τι όμορφα, μια χαρά όλα 😊😊

Κι εμείς το Μάρτιο στην τρισδιάστατη φωτο είπαμε πως μου μοιάζει..χαχαχα αλλά εντάξει είναι νωρίς ακόμα αυτά αλλάζουν συνεχώς μια μοιάζουν στον έναν μια στον άλλον..εγώ θέλω βέβαια να μοιάζει στον άντρα μου 🥰🥰 αλλά δεν πειράζει μακάρι να κάνουμε κ κοριτσάκι κ να του μοιάζει αυτό 💕💕

Μεγιά και τα σουτιεν πολύ ωραία 😄😄 Παρήγγειλα κ εγώ ένα σουτιέν θηλασμού από h&m που μου άρεσε..αλλά σκέψου να μην πάρεις πολλά γιατί το στήθος σου μπορεί να μεγαλώσει αρκετά τους επόμενους μήνες και να μη σου κάνουν αυτά!! Οπότε καλύτερα ίσως τα υπόλοιπα να τα πάρεις προς το τέλος 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Καλημέρα! 

Τι όμορφα, μια χαρά όλα 😊😊

Κι εμείς το Μάρτιο στην τρισδιάστατη φωτο είπαμε πως μου μοιάζει..χαχαχα αλλά εντάξει είναι νωρίς ακόμα αυτά αλλάζουν συνεχώς μια μοιάζουν στον έναν μια στον άλλον..εγώ θέλω βέβαια να μοιάζει στον άντρα μου 🥰🥰 αλλά δεν πειράζει μακάρι να κάνουμε κ κοριτσάκι κ να του μοιάζει αυτό 💕💕

Μεγιά και τα σουτιεν πολύ ωραία 😄😄 Παρήγγειλα κ εγώ ένα σουτιέν θηλασμού από h&m που μου άρεσε..αλλά σκέψου να μην πάρεις πολλά γιατί το στήθος σου μπορεί να μεγαλώσει αρκετά τους επόμενους μήνες και να μη σου κάνουν αυτά!! Οπότε καλύτερα ίσως τα υπόλοιπα να τα πάρεις προς το τέλος 😁

Εννοείται τα μωράκια περνάνε απο άπειρες φάσεις μέχρι να πάρουν την τελική μορφη τους ειδικα τα πρώτα χρόνια μετά που θα γεννηθούν αλλαζουν συνεχως! Εννοείται  πως δεν εχω πρόβλημα να μοιαζει ατον αντρα μου ισα ισα!😊😊😊

Ναι φυσικά και αυτα τα πήρα 1 cup μεγαλύτερο απο αυτό που φοράω γιατι θα μεγαλώσει το στήθος! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Εννοείται τα μωράκια περνάνε απο άπειρες φάσεις μέχρι να πάρουν την τελική μορφη τους ειδικα τα πρώτα χρόνια μετά που θα γεννηθούν αλλαζουν συνεχως! Εννοείται  πως δεν εχω πρόβλημα να μοιαζει ατον αντρα μου ισα ισα!😊😊😊

Ναι φυσικά και αυτα τα πήρα 1 cup μεγαλύτερο απο αυτό που φοράω γιατι θα μεγαλώσει το στήθος! 

Είναι απίστευτα γενικά τα μωράκια 😄😄😄 ανυπομονώ να τα πάρουμε στην αγκαλιά μας κ να τα δούμε κ από κοντά!! 😍😍

Ο άντρας μου είναι πολύ όμορφος κ ξέρω ότι θα χαρεί κ θα κολακευτεί αν τ μοιάζει τ μωρό μας!! Είναι κ λέων καταλαβαίνεις..🤣😄 Κ τον αγαπάω τόσοο μα τόσο πολύ που θέλω το μωρό μας να του μοιάζει να το βλέπω κ να βλέπω αυτόν 😍😍🥰❤️❤️❤️ Είναι ο έρωτας της ζωής μου έχουμε περάσει τόσα πολλά εδώ κ 11 χρόνια μέχρι να φτάσουμε εδώ που αν σας τα πω είναι σαν ταινία η ιστορία μας χαχαχα ❤️❤️❤️ Κ μόνο μαζί του θα έκανα παιδί κ οικογένεια 💘💘👨‍👩‍👧‍👦 Όπως κ αυτός μαζί μ 💘

Με έπιασε τώρα τ ρομαντικό χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Princess28 είπε:

Είναι απίστευτα γενικά τα μωράκια 😄😄😄 ανυπομονώ να τα πάρουμε στην αγκαλιά μας κ να τα δούμε κ από κοντά!! 😍😍

Ο άντρας μου είναι πολύ όμορφος κ ξέρω ότι θα χαρεί κ θα κολακευτεί αν τ μοιάζει τ μωρό μας!! Είναι κ λέων καταλαβαίνεις..🤣😄 Κ τον αγαπάω τόσοο μα τόσο πολύ που θέλω το μωρό μας να του μοιάζει να το βλέπω κ να βλέπω αυτόν 😍😍🥰❤️❤️❤️ Είναι ο έρωτας της ζωής μου έχουμε περάσει τόσα πολλά εδώ κ 11 χρόνια μέχρι να φτάσουμε εδώ που αν σας τα πω είναι σαν ταινία η ιστορία μας χαχαχα ❤️❤️❤️ Κ μόνο μαζί του θα έκανα παιδί κ οικογένεια 💘💘👨‍👩‍👧‍👦 Όπως κ αυτός μαζί μ 💘

Με έπιασε τώρα τ ρομαντικό χαχαχαχα

Και εγώ ανυπομονώ πολύ να πάρω την Μπέμπα μας αγκαλιά🥰🥰🥰

Ναιιι για πες μας μ αρέσει να ακούω ιστορίες από ερωτευμένα ζευγάρια,κ εγώ με τον άντρα μ είμαστε μαζί από το 2007 ,το 2015 παντρευτήκαμε και είμαστε όπως τότε π γνωριστήκαμε λατρεύουμε ο ένας τον άλλον!!!🙈🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Είναι απίστευτα γενικά τα μωράκια 😄😄😄 ανυπομονώ να τα πάρουμε στην αγκαλιά μας κ να τα δούμε κ από κοντά!! 😍😍

Ο άντρας μου είναι πολύ όμορφος κ ξέρω ότι θα χαρεί κ θα κολακευτεί αν τ μοιάζει τ μωρό μας!! Είναι κ λέων καταλαβαίνεις..🤣😄 Κ τον αγαπάω τόσοο μα τόσο πολύ που θέλω το μωρό μας να του μοιάζει να το βλέπω κ να βλέπω αυτόν 😍😍🥰❤️❤️❤️ Είναι ο έρωτας της ζωής μου έχουμε περάσει τόσα πολλά εδώ κ 11 χρόνια μέχρι να φτάσουμε εδώ που αν σας τα πω είναι σαν ταινία η ιστορία μας χαχαχα ❤️❤️❤️ Κ μόνο μαζί του θα έκανα παιδί κ οικογένεια 💘💘👨‍👩‍👧‍👦 Όπως κ αυτός μαζί μ 💘

Με έπιασε τώρα τ ρομαντικό χαχαχαχα

Tαυτιζόμαστε πολύ νομίζω και είναι πολύ περίεργο! Εμείς ήμασταν μαζί σε όλες τις τάξεις στο σχολείο και απο 18 χρονών είμαστε μαζί (μέσα σε αυτα τα 11 χρόνια όπως λες κι εσύ, έχουμε περάσει πάρα μα πάρα πολλα) και είμαστε πιο καλά και ερωτευμένοι απο ποτέ!!!

Αυτές οι ιστορίες μου αρέσουν πάρα πολύ, είναι υπέροχες!!!! 

Να είστε πάντα αγαπημένοι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Dimitra91 είπε:

Tαυτιζόμαστε πολύ νομίζω και είναι πολύ περίεργο! Εμείς ήμασταν μαζί σε όλες τις τάξεις στο σχολείο και απο 18 χρονών είμαστε μαζί (μέσα σε αυτα τα 11 χρόνια όπως λες κι εσύ, έχουμε περάσει πάρα μα πάρα πολλα) και είμαστε πιο καλά και ερωτευμένοι απο ποτέ!!!

Αυτές οι ιστορίες μου αρέσουν πάρα πολύ, είναι υπέροχες!!!! 

Να είστε πάντα αγαπημένοι!!!!

Αχ, κάπως έτσι είμαστε και εμείς κορίτσια! Γνωριστήκαμε στα 16 ... Δεν ήμασταν παντα μαζι απο τοτε, είχαμε κάποια κενα... Και διαφορετικές σχέσεις ο καθένας χωριστά...Καταληξαμε όμως μαζί...Και Εμείς έχουμε περασει πολλα πολλα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 26/6/2020 at 3:09 ΜΜ, ο/η Tina92 είπε:

Και εγώ ανυπομονώ πολύ να πάρω την Μπέμπα μας αγκαλιά🥰🥰🥰

Ναιιι για πες μας μ αρέσει να ακούω ιστορίες από ερωτευμένα ζευγάρια,κ εγώ με τον άντρα μ είμαστε μαζί από το 2007 ,το 2015 παντρευτήκαμε και είμαστε όπως τότε π γνωριστήκαμε λατρεύουμε ο ένας τον άλλον!!!🙈🥰🥰

Αα είστε πολλά χρόνια κι εσείς 😍 θα σας τ πω άμα βρεθούμε ποτέ για καφέ είναι πολύ μεγάλη ιστορία χαχαχ Να μας πεις κ εσύ τη δικιά σου κ εγώ τρελαίνομαι για ιστορίες αγάπης 🥰🥰😄😄 

Τι ωραίο να είστε ακόμη όπως τότε 😍 ερωτευμένοι κ να λατρεύετε ο ένας τον άλλον ακόμα 😍 εύχομαι πάντα έτσι να’στε!!! Κι εμείς ακόμα τρελοί ο ένας για τον άλλον δε μπορούμε μακριά 😍 

Στις 28 τώρα προχθές κλείσαμε 11 χρόνια θυμάμαι ακόμη τα πάντα την πρώτη φορά που φιληθήκαμε, ακόμη κ την πρώτη φορά που κοιταχτήκαμε, ήταν κεραυνοβόλο χαχα δε μ χει ξανασυμβεί 😍😍 μεγάλος έρωτας, έχουμε περάσει τα πάντα αυτά τα χρόνια κ τώρα είμαστε στα καλύτερά μας❤️❤️ 

Κ για πες εσύ μένατε πάντα Γερμανία ή μετακομίσατε πρόσφατα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 26/6/2020 at 4:25 ΜΜ, ο/η Dimitra91 είπε:

Tαυτιζόμαστε πολύ νομίζω και είναι πολύ περίεργο! Εμείς ήμασταν μαζί σε όλες τις τάξεις στο σχολείο και απο 18 χρονών είμαστε μαζί (μέσα σε αυτα τα 11 χρόνια όπως λες κι εσύ, έχουμε περάσει πάρα μα πάρα πολλα) και είμαστε πιο καλά και ερωτευμένοι απο ποτέ!!!

Αυτές οι ιστορίες μου αρέσουν πάρα πολύ, είναι υπέροχες!!!! 

Να είστε πάντα αγαπημένοι!!!!

Πραγματικά μοιάζει η ιστορία μας (αν εξαιρέσεις ότι δεν ήμασταν μαζί στο σχολείο) !! 🥰

Πωπω μια ζωή μαζί κι εσείς ❤️❤️ Κι εμείς τ ίδιο, απ’τα 18 έχουμε περάσει τα πάντα κ τώρα είμαστε καλύτερα από ποτέ γτ δε μπορούσαμε ποτέ ο ένας χωρίς τον άλλον ❤️❤️

Κ εγώ τρελαίνομαι για τέτοιες ιστορίες, να βρεθούμε κάποια στιγμή όλες να τις πούμε χχαχαχα 😃😃💗

Κι εσείς τ ίδιο πάντα μαζί εύχομαι 💘❤️απότι καταλαβαίνω είστε κ εσείς πολύ δεμένοι 😊🥰❤️ Κ πρέπει να’χουμε κ οι δύο δύσκολους άντρες που μόνο εμείς τους ξέρουμε καλά κ τους κουμαντάρουμε χαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 26/6/2020 at 9:25 ΜΜ, ο/η Xrita είπε:

Αχ, κάπως έτσι είμαστε και εμείς κορίτσια! Γνωριστήκαμε στα 16 ... Δεν ήμασταν παντα μαζι απο τοτε, είχαμε κάποια κενα... Και διαφορετικές σχέσεις ο καθένας χωριστά...Καταληξαμε όμως μαζί...Και Εμείς έχουμε περασει πολλα πολλα....

Αχ κ εσύ μεγάλη ιστορία αγάπης βλέπω ❤️❤️  Κ εμείς είχαμε κάποια κενά από τα 18 που γνωριστήκαμε γτ είχαμε κάποιους έντονους τσακωμούς, αλλά τελικά πάντα μας πέρναγε κ ξανά μαζί γτ δεν αντέχαμε..μέχρι που καταλήξαμε μαζί(αν κ το ήξερα χαχαχ)..κ παντρευτήκαμε κ νοικιάσαμε σπίτι κ περιμένουμε το μωράκι να έρθει 😍😍 αν κ ήθελα να του κάνω κοριτσάκι γτ έχει μια αδυναμία κ θα έπαιρνε κ το όνομα της μαμάς του που έχει πεθάνει, αλλά τι να κάνουμε..το επόμενο❤️ Τι ωραία που καταλήξατε μαζί κ ξεπεράσατε κι εσείς όλαυτα 😍

Πωπω κορίτσια τι μεγάλες αγάπες που έχουμε όλες, είμαστε πολύ τυχερές που έχουμε βρει τον άνθρωπό μας κ το άλλο μας μισό ❤️❤️ Κ που θα κάνουμε το παιδάκι μας με τον άνθρωπο που αγαπάμε ❤️🥰 Φτου φτου μη μας ματιάσω 😍😍🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κορίτσια;;

Αύριο μπαίνω στην 32η εβδομάδα και ανυπομονώ για το doppler την επόμενη εβδομάδα! Ελπίζω να είναι όλα καλά!

Πήγαμε χθες και στο Ρέα που θα γεννήσουμε για πληροφορίες κλπ, πήραμε και το χαρτί για τη βαλίτσα...ευτυχώς μόνο ρουχαλάκια εξόδου θέλουμε για το μωρό, ό,τι χρειάζεται κατά την παραμονή στο μαιευτήριο τα παρέχουν αυτοί! 

Λέω σιγά σιγά να αρχίζω να κοιτάω τα πραγματάκια του μωρού, αυτά που αγοράσαμε και αυτά που έχουμε απ’την αδερφή μου, να δω τι έχω και πόσα απ’το καθένα, για να δω τι πρέπει ακόμα να ψωνίσω!

@Tina92 χθες και προχθές ο μικρούλης είχε λόξυγγα είχε πολύ πλάκα..τις προηγούμενες φορές δε ξέρω αν ήταν αυτό, αλλά τώρα ήταν σίγουρα..λες κ είχα εγώ λόξυγγα αλλά το ένιωθα στην κοιλιά..τώρα που είναι πιο μεγάλο το καταλαβαίνω κ πιο έντονα..κ κράτησε λίγα λεπτά..ρυθμικά χτυπηματάκια μικρά ανά δευτερόλεπτο περίπου, χαχαχα το γλυκούλι..💙

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Τι κάνετε κορίτσια;;

Αύριο μπαίνω στην 32η εβδομάδα και ανυπομονώ για το doppler την επόμενη εβδομάδα! Ελπίζω να είναι όλα καλά!

Πήγαμε χθες και στο Ρέα που θα γεννήσουμε για πληροφορίες κλπ, πήραμε και το χαρτί για τη βαλίτσα...ευτυχώς μόνο ρουχαλάκια εξόδου θέλουμε για το μωρό, ό,τι χρειάζεται κατά την παραμονή στο μαιευτήριο τα παρέχουν αυτοί! 

Λέω σιγά σιγά να αρχίζω να κοιτάω τα πραγματάκια του μωρού, αυτά που αγοράσαμε και αυτά που έχουμε απ’την αδερφή μου, να δω τι έχω και πόσα απ’το καθένα, για να δω τι πρέπει ακόμα να ψωνίσω!

@Tina92 χθες και προχθές ο μικρούλης είχε λόξυγγα είχε πολύ πλάκα..τις προηγούμενες φορές δε ξέρω αν ήταν αυτό, αλλά τώρα ήταν σίγουρα..λες κ είχα εγώ λόξυγγα αλλά το ένιωθα στην κοιλιά..τώρα που είναι πιο μεγάλο το καταλαβαίνω κ πιο έντονα..κ κράτησε λίγα λεπτά..ρυθμικά χτυπηματάκια μικρά ανά δευτερόλεπτο περίπου, χαχαχα το γλυκούλι..💙

Καλησπερα 🌸

Καλά ήμαστε δόξα τον θεό,

αααα πλησιάζει το ραντεβού σας,εμεις έχουμε στις 15/7,σήμερα μπήκαμε στην 30η εβδομάδα,κ εμένα η Μπέμπα είναι αρκετά δραστήρια τις τελευταίες μέρες,τα πράγματα για το μαιευτήριο τα έχω έτοιμα απλά δεν τα έχω βάλει στην τσάντα τα έχω στο ντουλάπι, κ εμαις για την Μπέμπα μόνο ρούχα εξόδου θελουμε αλλά θα πάρω άλλη αλλαξιά γιατί μας είπαν ότι στο μαιευτήριο έχουν ένα δωμάτιο που το έχουν φωτογραφείο κ οποίος θέλει μπορεί να πάει να βγάλει επαγγελματικές φωτό νεογέννητου κ σκεφτηκα ότι είναι τελεια ιδέα να έχεις απο το μωράκι που είναι τόσο μικρό μια όμορφη επαγγελματική φωτό🥰🥰🥰

ναι άρχισε σιγά σιγά να ετοιμάζεις τα πραγματάκια του μπέμπη  γιατί πλησιάζει ο καιρός και καλύτερα αυτά να τα έχεις πισο σου!!!

έχει πολύ πλάκα όταν έχουν λόξιγκα ,η μικρή μας έχει σχεδόν κάθε μέρα!!

μπήκαμε στον Ιούλη πλησιάζει ο καιρός🙏🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...