Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανουλες Σεπτεμβρίου 2020


Recommended Posts

στις On 22/4/2020 at 10:51 ΠΜ, ο/η @nn@ είπε:

Κορίτσια καλημέρα!

Ελπίζω να είστε καλά εσείς και τα μωράκια σας!

Αύριο πάω για άμνιο και είμαι αρκετά αγχωμένη!

 

Kαλησπέρα κορίτσι..Ελπίζω να σου έφυγε το άγχος και να είσαι καλά κ εσύ και το μπεμπέ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 24/4/2020 at 6:01 ΜΜ, ο/η Tina92 είπε:

Κορίτσια τι κάνετε πως είναι τα μπεμπέ σας;;;

Καλησπέρα!!!

Καλά λέμε,αν και η καραντίνα και όλος αυτός ο φόβος προσωπικά με έχει κουράσει...

Εσύ τι κάνεις;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Xrita είπε:

Καλησπέρα!!!

Καλά λέμε,αν και η καραντίνα και όλος αυτός ο φόβος προσωπικά με έχει κουράσει...

Εσύ τι κάνεις;;;

Και εμείς δόξα τον θεό καλά εκτός από κάτι πονοκεφάλους που έχω την τελευταία εβδομάδα χωρίς να έχω πίεση,όσο για την καραντίνα προσέχω όρο μπορώ  αλλά δεν τον σκέφτομαι πλέον τον ιό γιατί έχω που έχω το άγχος να πάνε όλα καλά με την εγκυμοσύνη ,αν αγχωθώ κ για αυτό πάει θα σαλτάρω, την Τρίτη έχω ραντεβού στον γιατρό και ανυπομονώ...εσυ ποτέ έχεις πάλι;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!! Τι κάνετε; Ελπίζω να είστε όλες σούπερ!

@Tina92 @Princess28 και γω κορίτσια το νιώθω πλεον το μωράκι, το βράδυ πάντα όταν ειμαι ξαπλωμένη. Αυτό ακριβώς που είπατε και σεις. Μικρά απαλα χτυπηματακια ! Πρώτη φορά το κατάλαβα τη Δευτέρα, τελευταία μέρα της 18ης, και από τότε κάθε μέρα εμφανίζεται! Το κατάλαβε και ο αντρας μου βέβαια μόνο μια φορά που είχα φάει και τρία πουρακια σοκολατένια και εκείνη τη μέρα κινούταν περισσότερο! Ομολογώ ότι τώρα συνειδητοποίησα πως μεγαλώνει ένα ανθρωπάκι εκεί μέσα!

Κατά τ' αλλά όλα καλά και γω. Βγήκα χθες για περπάτημα και το ευχαριστήθηκα, δεν φαντάζεστε πόσο! Με ταλαιπωρούσε τις προηγούμενες μέρες το έντερο λόγω του σιδήρου και δεν είχα διάθεση και κουράγιο να κάνω τίποτα. 

Γενικώς είναι μέρες που δεν νιώθω καν ότι είμαι έγκυος και μέρες που θα έχω και πονακια και ενοχλήσεις και διάφορα 'συμπτωματα' που σχετίζονται με την εγκυμοσύνη. Και σεις έτσι είστε;

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η whatever είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Τι κάνετε; Ελπίζω να είστε όλες σούπερ!

@Tina92 @Princess28 και γω κορίτσια το νιώθω πλεον το μωράκι, το βράδυ πάντα όταν ειμαι ξαπλωμένη. Αυτό ακριβώς που είπατε και σεις. Μικρά απαλα χτυπηματακια ! Πρώτη φορά το κατάλαβα τη Δευτέρα, τελευταία μέρα της 18ης, και από τότε κάθε μέρα εμφανίζεται! Το κατάλαβε και ο αντρας μου βέβαια μόνο μια φορά που είχα φάει και τρία πουρακια σοκολατένια και εκείνη τη μέρα κινούταν περισσότερο! Ομολογώ ότι τώρα συνειδητοποίησα πως μεγαλώνει ένα ανθρωπάκι εκεί μέσα!

Κατά τ' αλλά όλα καλά και γω. Βγήκα χθες για περπάτημα και το ευχαριστήθηκα, δεν φαντάζεστε πόσο! Με ταλαιπωρούσε τις προηγούμενες μέρες το έντερο λόγω του σιδήρου και δεν είχα διάθεση και κουράγιο να κάνω τίποτα. 

Γενικώς είναι μέρες που δεν νιώθω καν ότι είμαι έγκυος και μέρες που θα έχω και πονακια και ενοχλήσεις και διάφορα 'συμπτωματα' που σχετίζονται με την εγκυμοσύνη. Και σεις έτσι είστε;

 

Καλημέρα κορίτσι μ!!

πολυ χαίρομαι π το ένιωσες και εσυ το μπεμπακι σου και εγώ κάθε μέρα το νιώθω κυρίως  όταν είμαι ξάπλα και βάζω τη χέρι μ!!!

Όσο αφορά για τα συμπτώματα π λες εγώ έχω μια εβδομάδα τώρα που μετά τ τρεις το μεσημέρι μέχρι να πάω για ύπνο έχω πονοκέφαλο χωρίς όμως να έχω πίεση γιατί την μετράω κάθε μέρα ,με ποναει και η μέση μου και με τα έντερα μ δεν μπορώ να κοιμηθώ τελείως ξάπλα ,την Τρίτη έχω ραντεβού στην γιατρό,από κοιλιτσα πως πας εσυ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Xrita είπε:

Kαλησπέρα κορίτσι..Ελπίζω να σου έφυγε το άγχος και να είσαι καλά κ εσύ και το μπεμπέ!!

Καλημέρα!

Μια χαρά είμαστε και οι δύο! Τελικά δεν είναι κάτι αυτή εξέταση!Ήταν ανώδυνη και τέλειωσε σε 10 δευτερόλεπτα. 

Εσύ πως είσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tina92 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μ!!

πολυ χαίρομαι π το ένιωσες και εσυ το μπεμπακι σου και εγώ κάθε μέρα το νιώθω κυρίως  όταν είμαι ξάπλα και βάζω τη χέρι μ!!!

Όσο αφορά για τα συμπτώματα π λες εγώ έχω μια εβδομάδα τώρα που μετά τ τρεις το μεσημέρι μέχρι να πάω για ύπνο έχω πονοκέφαλο χωρίς όμως να έχω πίεση γιατί την μετράω κάθε μέρα ,με ποναει και η μέση μου και με τα έντερα μ δεν μπορώ να κοιμηθώ τελείως ξάπλα ,την Τρίτη έχω ραντεβού στην γιατρό,από κοιλιτσα πως πας εσυ;

Ακόμη απίστευτο μου φαίνεται!!!

Πάντα σε πιάνει το απόγευμα; Παίζει να είναι από τον αυχένα; Τουλάχιστον δεν είναι από την πίεση! Γιατί και μένα με πιάνει κάποιες φορές και μετράω και γω την πίεση αλλά είναι από τον αυχένα τελικά.

Με τον ύπνο και γω ζοριζομαι γιατί πάντα κοιμόμουν μπρούμυτα και πλέον ο γιατρός δεν μου το επιτρέπει οπότε παιδευομαι μέχρι να βολευτω... Ευτυχώς τις τελευταίες μέρες αν με πάρει ο ύπνος κοιμάμαι κανονικά και σταμάτησαν τα ξενύχτια!

Κάτι γίνεται και από κοιλίτσα! Εμφανίστηκε! Βέβαια αν με δεις από μπροστά ή φοράω κάτι λίγο φαρδύ ακόμη δεν φαίνεται! Πάντως υπάρχει πλέον!

Τρίτη ε; Τι καλά!!! Εγώ έχω ακόμη μέρες... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η whatever είπε:

Ακόμη απίστευτο μου φαίνεται!!!

Πάντα σε πιάνει το απόγευμα; Παίζει να είναι από τον αυχένα; Τουλάχιστον δεν είναι από την πίεση! Γιατί και μένα με πιάνει κάποιες φορές και μετράω και γω την πίεση αλλά είναι από τον αυχένα τελικά.

Με τον ύπνο και γω ζοριζομαι γιατί πάντα κοιμόμουν μπρούμυτα και πλέον ο γιατρός δεν μου το επιτρέπει οπότε παιδευομαι μέχρι να βολευτω... Ευτυχώς τις τελευταίες μέρες αν με πάρει ο ύπνος κοιμάμαι κανονικά και σταμάτησαν τα ξενύχτια!

Κάτι γίνεται και από κοιλίτσα! Εμφανίστηκε! Βέβαια αν με δεις από μπροστά ή φοράω κάτι λίγο φαρδύ ακόμη δεν φαίνεται! Πάντως υπάρχει πλέον!

Τρίτη ε; Τι καλά!!! Εγώ έχω ακόμη μέρες... 

Ναι πάντα το απόγευμα από την δεξιά πλευρά στο μέτωπο  και με βαράει και στο μάτι μπορεί να είναι και κανένα νεύρο τι να πω δεν ξέρω,στην αρχή ανυσηχισα αλλά μετά σκεφτικά αφού δεν έχω πίεση δεν θα είναι κάτι κακό,θα το πω στην γιατρό μου!!!

και εμένα η κοιλιτσα μ μην φανταστείς δεν είναι και πολύ μεγάλη ενώ στην αρχή μ φαινόταν τώρα νομίζω είναι κανονική και από ότι φαίνεται είναι μυτερή,(που λένε ότι στα αγοράκια έχουν μυτερές κοιλιές εγώ έχω κοριτσάκι) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η @nn@ είπε:

Καλημέρα!

Μια χαρά είμαστε και οι δύο! Τελικά δεν είναι κάτι αυτή εξέταση!Ήταν ανώδυνη και τέλειωσε σε 10 δευτερόλεπτα. 

Εσύ πως είσαι;

Χαίρομαι! Καλα και εγώ... Σπίτι... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Tina92 είπε:

Και εμείς δόξα τον θεό καλά εκτός από κάτι πονοκεφάλους που έχω την τελευταία εβδομάδα χωρίς να έχω πίεση,όσο για την καραντίνα προσέχω όρο μπορώ  αλλά δεν τον σκέφτομαι πλέον τον ιό γιατί έχω που έχω το άγχος να πάνε όλα καλά με την εγκυμοσύνη ,αν αγχωθώ κ για αυτό πάει θα σαλτάρω, την Τρίτη έχω ραντεβού στον γιατρό και ανυπομονώ...εσυ ποτέ έχεις πάλι;;;

Εχω σε ένα μήνα, είχα πάει την Τρίτη που μας περασε! Μου φαίνεται αιώνας!! Υπομονή με τους πονοκεφαλους, είχε κ μια φίλη μου έγκυος! Είχα και εγώ για κάποιες μέρες πολυ έντονους... Πρέπει να είναι από τις ορμόνες... Καλά κανεις και το αντιμετωπίζεις έτσι με τον ιο,εγω προσπαθω αλλά με αγχώνει πολυ το θεμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η whatever είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Τι κάνετε; Ελπίζω να είστε όλες σούπερ!

@Tina92 @Princess28 και γω κορίτσια το νιώθω πλεον το μωράκι, το βράδυ πάντα όταν ειμαι ξαπλωμένη. Αυτό ακριβώς που είπατε και σεις. Μικρά απαλα χτυπηματακια ! Πρώτη φορά το κατάλαβα τη Δευτέρα, τελευταία μέρα της 18ης, και από τότε κάθε μέρα εμφανίζεται! Το κατάλαβε και ο αντρας μου βέβαια μόνο μια φορά που είχα φάει και τρία πουρακια σοκολατένια και εκείνη τη μέρα κινούταν περισσότερο! Ομολογώ ότι τώρα συνειδητοποίησα πως μεγαλώνει ένα ανθρωπάκι εκεί μέσα!

Κατά τ' αλλά όλα καλά και γω. Βγήκα χθες για περπάτημα και το ευχαριστήθηκα, δεν φαντάζεστε πόσο! Με ταλαιπωρούσε τις προηγούμενες μέρες το έντερο λόγω του σιδήρου και δεν είχα διάθεση και κουράγιο να κάνω τίποτα. 

Γενικώς είναι μέρες που δεν νιώθω καν ότι είμαι έγκυος και μέρες που θα έχω και πονακια και ενοχλήσεις και διάφορα 'συμπτωματα' που σχετίζονται με την εγκυμοσύνη. Και σεις έτσι είστε;

 

Και εγώ το νιώθω αυτό με τις μέρες και τις ενοχλήσεις... Άλλες π.χ εχω ενοχλήσεις χαμηλά και άλλες όχι... Και εγώ αυτά τ α μικρά χτυπηματακια τα εχω νιώσει και μάλλον δεν είναι το έντερο!!! Καλά έκανες για το περπατημα, πρεπει να περπαταμε!!! Εγώ φοβάμαι να βγαίνω με τον ιό και εχω παει πολυ λίγες φορές για περπατημα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 26/4/2020 at 9:56 ΠΜ, ο/η whatever είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Τι κάνετε; Ελπίζω να είστε όλες σούπερ!

@Tina92 @Princess28 και γω κορίτσια το νιώθω πλεον το μωράκι, το βράδυ πάντα όταν ειμαι ξαπλωμένη. Αυτό ακριβώς που είπατε και σεις. Μικρά απαλα χτυπηματακια ! Πρώτη φορά το κατάλαβα τη Δευτέρα, τελευταία μέρα της 18ης, και από τότε κάθε μέρα εμφανίζεται! Το κατάλαβε και ο αντρας μου βέβαια μόνο μια φορά που είχα φάει και τρία πουρακια σοκολατένια και εκείνη τη μέρα κινούταν περισσότερο! Ομολογώ ότι τώρα συνειδητοποίησα πως μεγαλώνει ένα ανθρωπάκι εκεί μέσα!

Κατά τ' αλλά όλα καλά και γω. Βγήκα χθες για περπάτημα και το ευχαριστήθηκα, δεν φαντάζεστε πόσο! Με ταλαιπωρούσε τις προηγούμενες μέρες το έντερο λόγω του σιδήρου και δεν είχα διάθεση και κουράγιο να κάνω τίποτα. 

Γενικώς είναι μέρες που δεν νιώθω καν ότι είμαι έγκυος και μέρες που θα έχω και πονακια και ενοχλήσεις και διάφορα 'συμπτωματα' που σχετίζονται με την εγκυμοσύνη. Και σεις έτσι είστε;

 

Καλησπέρα κορίτσι! Εγώ έχω κάθε μέρα ανακατωσούρες, μετά από όταν τρώω πιο πολύ..αυτό κυρίως, δεν έχω άλλα που πάνε κ έρχονται..τις τελευταίες μέρες έχω κ έναν πόνο στο κόκαλο κάτω απ’το στήθος..σκέφτομαι μήπως κάτι πιέζει εκεί δε ξέρω..εδώ κ 2 μέρες δε φοράω σουτιέν μήπως το πίεζε κι αυτό, αλλά ακόμη με πονάει..θα δούμε.. εσύ τι ενοχλήσεις κ συμπτώματα έχεις;

Καλά κάνεις και περπατάς!το έψαξα κ κάνει καλό..τι εννοείς σε πονούσε το έντερο λόγω σιδήρου;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 22/4/2020 at 6:34 ΜΜ, ο/η Tina92 είπε:

Τι να πω μακάρι να είναι τα μωράκια θέλω να έρθει η Τετάρτη πως κ πως!!!🥰που κ που έχω και συχνουρία κ πιέζομαι χαμηλά,αστα το καλό είναι ότι δεν το έχω κάθε μέρα!!!🤪

Κι εγώ έχω συχνοουρία, λογικό είναι πιστεύω 😅 πώς είσαι κατά τ άλλα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 26/4/2020 at 1:55 ΜΜ, ο/η Tina92 είπε:

Ναι πάντα το απόγευμα από την δεξιά πλευρά στο μέτωπο  και με βαράει και στο μάτι μπορεί να είναι και κανένα νεύρο τι να πω δεν ξέρω,στην αρχή ανυσηχισα αλλά μετά σκεφτικά αφού δεν έχω πίεση δεν θα είναι κάτι κακό,θα το πω στην γιατρό μου!!!

και εμένα η κοιλιτσα μ μην φανταστείς δεν είναι και πολύ μεγάλη ενώ στην αρχή μ φαινόταν τώρα νομίζω είναι κανονική και από ότι φαίνεται είναι μυτερή,(που λένε ότι στα αγοράκια έχουν μυτερές κοιλιές εγώ έχω κοριτσάκι) 

Ρώτα την γιατρό σου αύριο για να μην έχεις αυτό το άγχος όταν σε ξαναπιάσει! 

Μυτερή ε; Εμένα προς το παρών μου φαίνεται ομοιόμορφη αλλά δεν ξέρω και τι έχω! 

στις πριν 23 ώρες, ο/η Xrita είπε:

Και εγώ το νιώθω αυτό με τις μέρες και τις ενοχλήσεις... Άλλες π.χ εχω ενοχλήσεις χαμηλά και άλλες όχι... Και εγώ αυτά τ α μικρά χτυπηματακια τα εχω νιώσει και μάλλον δεν είναι το έντερο!!! Καλά έκανες για το περπατημα, πρεπει να περπαταμε!!! Εγώ φοβάμαι να βγαίνω με τον ιό και εχω παει πολυ λίγες φορές για περπατημα... 

Μπα δε νομίζω να ήταν το έντερο!!! Να σου πω εγώ βγαίνω όσο μπορώ απλά αποφεύγω τους κλειστούς χώρους, αν και πηγαίνω μια φορά την εβδομάδα στο σούπερ μάρκετ προτιμάμε ώρα και μερα που ξέρουμε ότι δεν έχει πολύ κόσμο. Να βγαίνεις και συ για περπάτημα εφόσον στο επιτρέπει ο γιατρός σου αλλά να τηρείς όλες τις προφυλάξεις. Εμείς για παράδειγμα αν βγούμε απλά για περπάτημα μόλις γυρίσουμε από τη βόλτα αφήνουμε τα ρούχα που φορούσαμε στο μπαλκόνι και κάνουμε πάντα ντουζ. Απαραίτητο ή όχι όλο αυτό δεν ξέρω αλλά έτσι νιώθω ασφάλεια και δεν αγχώνομαι καθόλου να βγω. Δε νομίζω ότι θα άντεχα να μη βγω καθόλου

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι! Εγώ έχω κάθε μέρα ανακατωσούρες, μετά από όταν τρώω πιο πολύ..αυτό κυρίως, δεν έχω άλλα που πάνε κ έρχονται..τις τελευταίες μέρες έχω κ έναν πόνο στο κόκαλο κάτω απ’το στήθος..σκέφτομαι μήπως κάτι πιέζει εκεί δε ξέρω..εδώ κ 2 μέρες δε φοράω σουτιέν μήπως το πίεζε κι αυτό, αλλά ακόμη με πονάει..θα δούμε.. εσύ τι ενοχλήσεις κ συμπτώματα έχεις;

Καλά κάνεις και περπατάς!το έψαξα κ κάνει καλό..τι εννοείς σε πονούσε το έντερο λόγω σιδήρου;;

Ακόμη ανακατωσουρες ε; Ο γιατρός τι σου λέει; Παίζει αφού δεν σταμάτησαν μέχρι τώρα να συνεχίσουν μέχρι τέλους; Δεν έχω ιδέα για τον πόνο κάτω από το στήθος. Μήπως είναι και αυτό κάτι αντίστοιχο με τα κόκκαλα που ανοίγουν στη λεκάνη ή λέω βλακείες; 

Όταν ξεκίνησα να παίρνω σίδηρο κάθε μέρα μου δημιούργησε τρομερή δυσκοιλιότητα και δε βοηθούσε ούτε το ντουφαλακ. Οπότε όταν πέρασαν κάποιες μέρες και γω δεν.... άρχισε να πονάει πολύ το έντερο. Φοβήθηκα λίγο για τους πόνους αλλά κατάλαβαινα ότι σίγουρα ήταν το έντερο. Μου άλλαξε ο γιατρός σίδηρο και ευτυχώς δεν με ξαναεπιασε. 

Κάτι τσιμπηματακια έχω αλλά και αυτά μια φορά στις πέντε μέρες και βάλε.... Είναι φυσιολογικά πονακια αλλά όταν δεν τα έχω σκέφτομαι γιατί δεν έχω τίποτα και όταν τα έχω αναρωτιέμαι αν είναι όλα καλά.... 😲 😵 Παραλογιζομαι μόνη μου!!! Ευτυχώς δεν κρατάει πολύ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Princess28 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!! Τι κάνετε;

@Dimitra91 πώς είσαι αγάπη όλα καλά;

Καλησπέρα!!!!

Χάθηκα λίγο γιατί έχω καιρό να ανοίξω το pc και από το κινητό δεν μπορώ να μπω στο φορουμ.... Καλά είμαι, προσπαθώ να ξεκουράζομαι γενικά, άλλες μέρες έχω πονάκια και τραβήγματα άλλες πάλι δεν έχω τίποτα! 2 φορές βραδινές ώρες ενώ ήμουν ξαπλωμένη, ένιωσα χαμηλά στην κοιλιά μου ελαφριά χτυπηματάκια και ήταν σίγουρα η μπέμπα μας!!! Φαντάζομαι όσο περνάει ο καιρός θα την ακούμε όλο και περισσότερο!!!

Εσύ πως είσαι;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς να ορίσετε μικρουλια!!! (ΠΗΤ)

@Princess28 ==> 2/9 💗 👶 αγόρι!

@Mammatobe ==>3/9💗 👶αγόρι!

@Tina92 ==> 15/9 💗👶 

@whatever ==> 22/9 💗👶 

@@nn@ ==> 25/9 💗 👶 αγόρι!

@Dimitra91 ==>25/9💗👶κορίτσι!

@Xrita ==> 27/7 💗 👶

@Κορτας ==> 29/9 💗 👶 κορίτσι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η whatever είπε:

Καλώς να ορίσετε μικρουλια!!! (ΠΗΤ)

@Princess28 ==> 2/9 💗 👶 αγόρι!

@Mammatobe ==>3/9💗 👶αγόρι!

@Tina92 ==> 15/9 💗👶 

@whatever ==> 22/9 💗👶 

@@nn@ ==> 25/9 💗 👶 αγόρι!

@Dimitra91 ==>25/9💗👶κορίτσι!

@Xrita ==> 27/7 💗 👶

@Κορτας ==> 29/9 💗 👶 κορίτσι!

Εγώ όταν θα έχεις χρόνο βάλε με κοριτσάκι 🌸😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Princess28 είπε:

Κι εγώ έχω συχνοουρία, λογικό είναι πιστεύω 😅 πώς είσαι κατά τ άλλα;

Κατά τα αλλά καλά η μικρή είναι αρκετά δραστήρια 🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς να ορίσετε μικρουλια!!! (ΠΗΤ)

@Princess28 ==> 2/9 💗 👶 αγόρι!

@Mammatobe ==>3/9💗 👶αγόρι!

@Tina92 ==> 15/9 💗👶 κορίτσι!

@whatever ==> 22/9 💗👶 

@@nn@ ==> 25/9 💗 👶 αγόρι!

@Dimitra91 ==>25/9💗👶κορίτσι!

@Xrita ==> 27/7 💗 👶

@Κορτας ==> 29/9 💗 👶 κορίτσι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια, 

Ήθελα να ρωτήσω αν σε καμία έχουν ανέβει πολυ τα λευκά αιμοσφαίρια;;Εμένα είναι μέσα στα φυσιολογικά όρια, αλλά διαβάζω ότι στην εγκυμοσυνη ανεβαίνουν... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου ευχομαι να είστε όλες με τα μπεμπέ σας καλά ,έκανα την β επιπέδου και δόξα τον θεό όλα είναι καλά ,πήραμε και φωτογραφία 3 d και είδαμε το κοριτσάκι μας ,τα χαρακτηριστικά της ,έχει την μύτη μ ετσι μας φάνηκε 😂😂😂σημασία έχει ότι είναι καλά!!!μου ανέβηκε πολύ η διάθεση και τώρα λέω πρώτα ο θεός να το απολαμβάνω σιγά σιγά και να μην αγχώνομαι🥰

Επόμενο ραντεβού  μου έκλεισε η γυναικολόγος 28/5 για καμπύλη ζαχαρου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 27/4/2020 at 3:31 ΜΜ, ο/η Xrita είπε:

Γεια σας κορίτσια, 

Ήθελα να ρωτήσω αν σε καμία έχουν ανέβει πολυ τα λευκά αιμοσφαίρια;;Εμένα είναι μέσα στα φυσιολογικά όρια, αλλά διαβάζω ότι στην εγκυμοσυνη ανεβαίνουν... 

Έκανα εξετάσεις αίματος γενικές  πριν 3 εβδομάδες ξαι ήταν όλα κανονικά τώρα δεν ξέρω στην πορεία αν θα ανεβουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Tina92 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου ευχομαι να είστε όλες με τα μπεμπέ σας καλά ,έκανα την β επιπέδου και δόξα τον θεό όλα είναι καλά ,πήραμε και φωτογραφία 3 d και είδαμε το κοριτσάκι μας ,τα χαρακτηριστικά της ,έχει την μύτη μ ετσι μας φάνηκε 😂😂😂σημασία έχει ότι είναι καλά!!!μου ανέβηκε πολύ η διάθεση και τώρα λέω πρώτα ο θεός να το απολαμβάνω σιγά σιγά και να μην αγχώνομαι🥰

Επόμενο ραντεβού  μου έκλεισε η γυναικολόγος 28/5 για καμπύλη ζαχαρου

Συγχαρητήρια!!!Μπράβο, να ηρεμήσεις και εσύ τώρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες!!!

στις On 27/4/2020 at 4:31 ΜΜ, ο/η Xrita είπε:

Γεια σας κορίτσια, 

Ήθελα να ρωτήσω αν σε καμία έχουν ανέβει πολυ τα λευκά αιμοσφαίρια;;Εμένα είναι μέσα στα φυσιολογικά όρια, αλλά διαβάζω ότι στην εγκυμοσυνη ανεβαίνουν... 

Εμένα είχαν ανέβει λίγο εκτός ορίων στις πρώτες εξετάσεις που είχα κάνει. Στις τελευταίες που έκανα πριν 2-3 εβδομάδες έχουν πέσει λίγο και είναι εντός φυσιολογικων ορίων προς τα πάνω. Όλα καλά μου είπε ο γιατρός. Και γω έχω διαβάσει αυτά που λες και στην αρχή όταν είδα τα φυσιολογικά αποτελέσματα ανησύχησα!

στις πριν 13 ώρες, ο/η Tina92 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου ευχομαι να είστε όλες με τα μπεμπέ σας καλά ,έκανα την β επιπέδου και δόξα τον θεό όλα είναι καλά ,πήραμε και φωτογραφία 3 d και είδαμε το κοριτσάκι μας ,τα χαρακτηριστικά της ,έχει την μύτη μ ετσι μας φάνηκε 😂😂😂σημασία έχει ότι είναι καλά!!!μου ανέβηκε πολύ η διάθεση και τώρα λέω πρώτα ο θεός να το απολαμβάνω σιγά σιγά και να μην αγχώνομαι🥰

Επόμενο ραντεβού  μου έκλεισε η γυναικολόγος 28/5 για καμπύλη ζαχαρου

Τι ωραία νέα! Πήρατε και τη φωτογραφία σας! Νομίζω είσαι η πρώτη που έκανε β επιπέδου ε; 

Θυμάστε σε ποια βδομάδα περίπου κάνουμε καμπύλη ζαχάρου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...