Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανουλες Σεπτεμβρίου 2020


Recommended Posts

στις On 12/4/2020 at 1:26 ΜΜ, ο/η Dimitra91 είπε:

Ναι ειναι πολύ περίεργο, δεν το έχω συνηθίσει ακόμα!  Εγω  φοράω κολαν εγκυμοσύνης οπότε κάνει μπαμ ειδικά όταν είμαι μεσα στο σπίτι 😅, έξω τώρα συνήθως με λίγο φαρδια φορεματα κυκλοφορώ πλέον οπότε φαίνεται αλλά όχι τραγικά! Σίγουρα θα εχει μεγαλώσει η κοιλίτσα σου εστω και λίγο! Αλλά είναι και ανάλογα το μωρό και το σώμα! Η συνυφάδα μου (πολύ αδυνατη) στα τελη της εγκυμοσύνης είχε την κοιλιά που έχω εγώ τωρα ενώ η κολλητη μου φίλη (ακομα πιο αδυνατη) είχε μία τεραααααστια κοιλιά μιλάμε η καημένη υπέφερε! Οπότε αυτό παιζει!!!! Αρκεί να είναι καλά τα μωράκια μας!!!!!

Εμένα με εχει πιάσει μια  ανησυχία τωρα αν ολα πανε καλά.... την Μ. Πέμπτη ξαναπάω...

Ax λιγο υπομονή!!!Φτάνουν οι μέρες...Εγώ έχω σε μια εβδομάδα και μου φαίνεται αιώνας....Τις ίδιες σκέψεις κάνουμε όλες...Νομίζω όταν αρχίσουμε να τα νιώθουμε, ισως ηρεμησουμε λιγο..Εγώ έχω σταματησει να νιωθω τις τελευταιες μερες αυτο το σκιρτημα σαν πεταλουδα κατω και ανησυχω...Απλα περιμενω να περασουν οι μερες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 12/4/2020 at 12:12 ΜΜ, ο/η Dimitra91 είπε:

Ναι κι εγω, εχω κάνει ήδη 2 μικρές στην κοιλιά βέβαια. Αλλά όπως είπα επειδή είναι κληρονομικό και επειδή έχω και υπερευαίσθητο δέρμα δε νομιζω να τις γλυτώσω αλλά δε πειράζει, θα κάνω λειζερ αν είναι πολύ άσχημες μετά την εγκυμοσύνη! Το Bio oil ωστόσο, είχα ακούσει πολύ καλά λόγια κ το είχα πάρει,είναι πολύ λιπαρό για μένα και δεν το αντέχω πάνω μου δυστυχώς!

Έχει και η anaplasis ένα λαδάκι για πρόληψη ραγάδων στην εγκυμοσύνη.

Είναι λιγότερο λιπαρό από το bio oil και μου φάνηκε αρκετά καλό σε ένα δειγματάκι που δοκίμασα.

Και εγώ έχω το λέιζερ στα υπόψιν για μετά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Dimitra91 είπε:

Τι έγινε κορίτσι μου είδες το μωράκι σου;;;;;

Ναιι, μια χαρά όλα! Είναι 304 γραμμάρια 🤗💗💗💗 την προηγούμενη φορά που είχα πάει ήταν 140 😊 τώρα έχω επόμενο ραντεβού τη β’ επιπέδου!! Εσύ την Πέμπτη πας;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Xrita είπε:

Ax λιγο υπομονή!!!Φτάνουν οι μέρες...Εγώ έχω σε μια εβδομάδα και μου φαίνεται αιώνας....Τις ίδιες σκέψεις κάνουμε όλες...Νομίζω όταν αρχίσουμε να τα νιώθουμε, ισως ηρεμησουμε λιγο..Εγώ έχω σταματησει να νιωθω τις τελευταιες μερες αυτο το σκιρτημα σαν πεταλουδα κατω και ανησυχω...Απλα περιμενω να περασουν οι μερες....

Εγώ ενιωσα κλατι σα χτυπηματακι αλλά δεν ξερω αν ήταν το μωρό! Ναι δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι, μόνο υπομονή!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η @nn@ είπε:

Έχει και η anaplasis ένα λαδάκι για πρόληψη ραγάδων στην εγκυμοσύνη.

Είναι λιγότερο λιπαρό από το bio oil και μου φάνηκε αρκετά καλό σε ένα δειγματάκι που δοκίμασα.

Και εγώ έχω το λέιζερ στα υπόψιν για μετά!

Αλήθεια δεν το εχω ξαναακούσει θα το κοιτάξω σε ευχαριστω!!!!

@Princess28 Μπράβο κορίτσι μου πολύ καλα!!!!!!❤️❤️ Ναι πάω Πέμπτη, δεν μου έχει πει ακομα βαρος εμένα αλλά θα ρωτησω τωρα να δω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Princess28 είπε:

Ναιι, μια χαρά όλα! Είναι 304 γραμμάρια 🤗💗💗💗 την προηγούμενη φορά που είχα πάει ήταν 140 😊 τώρα έχω επόμενο ραντεβού τη β’ επιπέδου!! Εσύ την Πέμπτη πας;

Τελειααααα κορίτσι μου🌸🌸🌸🌸🌸εγώ έχω σε δυο εβδομάδες ραντεβού,σε ποια εβδομάδα είσαι;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dimitra91 είπε:

Αλήθεια δεν το εχω ξαναακούσει θα το κοιτάξω σε ευχαριστω!!!!

@Princess28 Μπράβο κορίτσι μου πολύ καλα!!!!!!❤️❤️ Ναι πάω Πέμπτη, δεν μου έχει πει ακομα βαρος εμένα αλλά θα ρωτησω τωρα να δω!!!

Ούτε εμένα μου είχε πει πιο πριν, τη προηγούμενη φορά μου είπε και αυτή μόνο. Μας έδωσε και φωτό έγχρωμη όχι ασπρόμαυρη και φαίνεται κανονικά 😊🤗 Άντε να πας να μας πεις κι εσύ τι σου είπε ❤️❤️ Σε ποια εβδομάδα είσαι τώρα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Tina92 είπε:

Τελειααααα κορίτσι μου🌸🌸🌸🌸🌸εγώ έχω σε δυο εβδομάδες ραντεβού,σε ποια εβδομάδα είσαι;;;

Σ’ ευχαριστώ 😍😍❤️ Αύριο μπαίνω στην 21η!! Εσύ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 12/4/2020 at 12:46 ΜΜ, ο/η whatever είπε:

Καλώς να ορίσετε μικρουλια!!! (ΠΗΤ)

@Princess28 ==> 2/9 💗 👶 

@Mammatobe ==>3/9💗 👶αγόρι!

@Tina92 ==> 15/9 💗👶 

@whatever ==> 22/9 💗👶 

@@nn@ ==> 25/9 💗 👶 

@Dimitra91 ==>25/9💗👶κορίτσι!

@Xrita ==> 27/7 💗 👶

@Κορτας ==> 29/9 💗 👶 κορίτσι!

Αγοράκι κι εμένα 😊👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Princess28 είπε:

Ούτε εμένα μου είχε πει πιο πριν, τη προηγούμενη φορά μου είπε και αυτή μόνο. Μας έδωσε και φωτό έγχρωμη όχι ασπρόμαυρη και φαίνεται κανονικά 😊🤗 Άντε να πας να μας πεις κι εσύ τι σου είπε ❤️❤️ Σε ποια εβδομάδα είσαι τώρα;

Εμενα μου λέει παντα μηκος μωρού και βλέπω και 3d εικόνες. Την προηγούμενη φορά μόνο δεν είδαμε 3d! Βαρος θα την ρωτησω τωρα!

Αντε 2 μέρες έμειναν!!!!! Είμαι στην 17η! Και μου είχε πει ότι κάθε 25 αλλάζω μήνα! Άρα 25/4 μπαίνω στον 5ο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Princess28 είπε:

Σ’ ευχαριστώ 😍😍❤️ Αύριο μπαίνω στην 21η!! Εσύ;

Εγώ σήμερα μπήκα στην 18η αλλά όταν θα πάω στον γιατρό θα είμαι στην 20η

Β επιπέδου ποτέ σου είπε;;;η την έκανες εχθες;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Dimitra91 είπε:

Εμενα μου λέει παντα μηκος μωρού και βλέπω και 3d εικόνες. Την προηγούμενη φορά μόνο δεν είδαμε 3d! Βαρος θα την ρωτησω τωρα!

Αντε 2 μέρες έμειναν!!!!! Είμαι στην 17η! Και μου είχε πει ότι κάθε 25 αλλάζω μήνα! Άρα 25/4 μπαίνω στον 5ο!

Εμένα δε μου είχε δώσει έγχρωμη φωτό, μόνο ασπρόμαυρες μέχρι τώρα, ούτε μήκος μου λέει ποτέ 😅 πρώτη φορά είδαμε έγχρωμα το μωρό!! Και μου είπε 14 εκατοστά από το κεφάλι μέχρι τον πωπό 😅

Άντε να πας κι εσύ να δούμε τι θα σου πει!! 😍

Τώρα ναι θα μπεις στον 5ο στις 25, αλλά στους μήνες που έχουν 5 εβδομάδες πώς πάει; Εγώ έχω μια εφαρμογή που λέει πόσο ακριβώς είμαι, οπότε το βλέπω από εκεί 😊 Την άλλη εβδομάδα μπαίνω στον 6ο εγώ 😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Tina92 είπε:

Εγώ σήμερα μπήκα στην 18η αλλά όταν θα πάω στον γιατρό θα είμαι στην 20η

Β επιπέδου ποτέ σου είπε;;;η την έκανες εχθες;;

Όχι δεν την έκανα..θα κλείναμε σε 2 εβδομάδες για β’ επιπέδου αλλά δεν είχε ραντεβού, οπότε κλείσαμε σε 3 εβδομάδες να την κάνω! Απλά θα είναι πολύ αργά, θα έχω μόλις μπει στην 24η εβδομάδα..ελπίζω να μην υπάρχει κάποιο θέμα

Πότε θα την κάνεις εσύ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Εμένα δε μου είχε δώσει έγχρωμη φωτό, μόνο ασπρόμαυρες μέχρι τώρα, ούτε μήκος μου λέει ποτέ 😅 πρώτη φορά είδαμε έγχρωμα το μωρό!! Και μου είπε 14 εκατοστά από το κεφάλι μέχρι τον πωπό 😅

Άντε να πας κι εσύ να δούμε τι θα σου πει!! 😍

Τώρα ναι θα μπεις στον 5ο στις 25, αλλά στους μήνες που έχουν 5 εβδομάδες πώς πάει; Εγώ έχω μια εφαρμογή που λέει πόσο ακριβώς είμαι, οπότε το βλέπω από εκεί 😊 Την άλλη εβδομάδα μπαίνω στον 6ο εγώ 😍

Τελειααα μια χαρα ειναι το καμαρι σου  😍😍😍😍

Κοιτα αυτο ειναι κατα προσέγγιση!  εφοσον 25.8 μπαινω στον μηνα μου, μου ειπε χοντρικα να λεω οτι αλλαζω μηνα καθε 25! Ναι 1 μερα εμεινε να περασει να δω το μικρο μου να ηρεμήσω!

Ποια εφαρμογη χρησιμοποιεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Όχι δεν την έκανα..θα κλείναμε σε 2 εβδομάδες για β’ επιπέδου αλλά δεν είχε ραντεβού, οπότε κλείσαμε σε 3 εβδομάδες να την κάνω! Απλά θα είναι πολύ αργά, θα έχω μόλις μπει στην 24η εβδομάδα..ελπίζω να μην υπάρχει κάποιο θέμα

Πότε θα την κάνεις εσύ;

Σε δυο εβδομάδες που θα πάω θα κάνω την β επιπέδου,δεν θα εχεισ κανένα  θέμα γιατί η γυναίκα. μ είχε πει ότι η β επι. γίνετε ανάμεσα στην 20η με 24 η εβδομάδα όποτε είσαι μέσα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Dimitra91 είπε:

Τελειααα μια χαρα ειναι το καμαρι σου  😍😍😍😍

Κοιτα αυτο ειναι κατα προσέγγιση!  εφοσον 25.8 μπαινω στον μηνα μου, μου ειπε χοντρικα να λεω οτι αλλαζω μηνα καθε 25! Ναι 1 μερα εμεινε να περασει να δω το μικρο μου να ηρεμήσω!

Ποια εφαρμογη χρησιμοποιεις?

Καλημέρα!

Ναι μια ημέρα μας έμεινε!

Έχει αισθανθεί καμία το μωράκι της; Εγώ δεν έχω νιώσει κάτι ακόμα ,εκτός και αν δεν το έχω καταλάβει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Dimitra91 είπε:

Τελειααα μια χαρα ειναι το καμαρι σου  😍😍😍😍

Κοιτα αυτο ειναι κατα προσέγγιση!  εφοσον 25.8 μπαινω στον μηνα μου, μου ειπε χοντρικα να λεω οτι αλλαζω μηνα καθε 25! Ναι 1 μερα εμεινε να περασει να δω το μικρο μου να ηρεμήσω!

Ποια εφαρμογη χρησιμοποιεις?

Ναι το γλυκούλι 😍😍😍

Χμμ κατάλαβα..για χοντρικά στο είπε..γιατί αν θες να μάθεις ακριβώς πρέπει να δεις την εβδομάδα που είσαι..ούτως ή άλλως με εβδομάδες μετράνε την εγκυμοσύνη.. εγώ πχ όπως το λέει η γιατρός σου, 2 Μαίου θα έμπαινα στον 6ο αφού 2 Αυγούστου μπαίνω στο μήνα μου..αλλά βάσει εβδομάδων μπαίνω την άλλη Τετάρτη, 22 Απριλίου..που αυτό είναι το ακριβές 😄 τότε μπαίνω δηλαδή στην 22η εβδομάδα που είναι η πρώτη εβδομάδα του 6ου..και ανυπομονώ 🤗☺️🥰 τώρα ανυπομονώ και να πάω πάλι στο γιατρό να το δω 🥰🥰🥰

Χρησιμοποιώ το ovia pregnancy, κατέβασε τη να την έχεις κι εσύ!! Λέει διάφορα, και σου λέει και σε ποια εβδομάδα είσαι, τι μέγεθος έχει το μωρό, δείχνει και τα πατουσάκια και τα χεράκια πόσο είναι σε αυτή την εβδομάδα!! ☺️☺️☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Tina92 είπε:

Σε δυο εβδομάδες που θα πάω θα κάνω την β επιπέδου,δεν θα εχεισ κανένα  θέμα γιατί η γυναίκα. μ είχε πει ότι η β επι. γίνετε ανάμεσα στην 20η με 24 η εβδομάδα όποτε είσαι μέσα 

Μια χαρά 💗💗💗 κι εγώ έλεγα μήπως τώρα που πήγα μου έκανε τη β’ επιπέδου, γιατί ήμουν στην 20η, αλλά λέω θα μου το είχε πει αν ήταν...γιατί τις μεγάλες εξετάσεις τις κάνουμε στο μαιευτήριο όχι στο ιατρείο του..εντωμεταξύ κάπου είχα διαβάσει 20η-23η ότι γίνεται γι’αυτό αγχώθηκα..αλλά μάλλον θα είναι μέχρι 24η όπως λες 😄 Εσύ σε 2 εβδομάδες θα είσαι στην 20η;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η @nn@ είπε:

Καλημέρα!

Ναι μια ημέρα μας έμεινε!

Έχει αισθανθεί καμία το μωράκι της; Εγώ δεν έχω νιώσει κάτι ακόμα ,εκτός και αν δεν το έχω καταλάβει...

Κι εγώ τίποτα ρε γαμώτο! Που να πω με σιγουριά δηλαδή...αλλά με ρώτησε ο γιατρός προχθές που πήγα αν έχω νιώσει κάτι, και του λέω όχι ακόμη τίποτα, και μου λέει ε τώρα σε λίγο θα αρχίσεις σιγά σιγά...άρα είναι φυσιολογικό 😅 και ήμουν στην 20η εβδομάδα όταν πήγα! Εσύ σε ποια εβδομάδα είσαι; Ανυπομονώ να αρχίσουμε να νιώθουμε κλωτσιές και να βλέπουμε τα πατουσάκια στη κοιλιά μας!! Τότε θα είμαστε και λιγότερο αγχωμένες πιστεύω 💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η @nn@ είπε:

Καλημέρα!

Ναι μια ημέρα μας έμεινε!

Έχει αισθανθεί καμία το μωράκι της; Εγώ δεν έχω νιώσει κάτι ακόμα ,εκτός και αν δεν το έχω καταλάβει...

Καλημέρα☀️
Εγώ κάτι φτερουγίσματα αλλά μόνο όταν είμαι ξαπλωμένη και ήρεμη 

 

Επεξεργάστηκε από Tina92
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Κι εγώ τίποτα ρε γαμώτο! Που να πω με σιγουριά δηλαδή...αλλά με ρώτησε ο γιατρός προχθές που πήγα αν έχω νιώσει κάτι, και του λέω όχι ακόμη τίποτα, και μου λέει ε τώρα σε λίγο θα αρχίσεις σιγά σιγά...άρα είναι φυσιολογικό 😅 και ήμουν στην 20η εβδομάδα όταν πήγα! Εσύ σε ποια εβδομάδα είσαι; Ανυπομονώ να αρχίσουμε να νιώθουμε κλωτσιές και να βλέπουμε τα πατουσάκια στη κοιλιά μας!! Τότε θα είμαστε και λιγότερο αγχωμένες πιστεύω 💗

Την Μ.Παρασκευή μπαίνω στην 18η. Φοβάμαι ότι και να νιώσω κάτι θα το μπερδέψω με κανένα έντερο!

Είναι και η 1η μου εγκυμοσύνη ,οπότε από εμπειρία μηδέν!

Σίγουρα μόλις αρχίσουμε να τα νιώθουμε θα είμαστε πιο ήρεμες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Princess28 είπε:

Μια χαρά 💗💗💗 κι εγώ έλεγα μήπως τώρα που πήγα μου έκανε τη β’ επιπέδου, γιατί ήμουν στην 20η, αλλά λέω θα μου το είχε πει αν ήταν...γιατί τις μεγάλες εξετάσεις τις κάνουμε στο μαιευτήριο όχι στο ιατρείο του..εντωμεταξύ κάπου είχα διαβάσει 20η-23η ότι γίνεται γι’αυτό αγχώθηκα..αλλά μάλλον θα είναι μέχρι 24η όπως λες 😄 Εσύ σε 2 εβδομάδες θα είσαι στην 20η;

Ναι μην αγχώνεσαι και αδερφή μ π την ρώτησα 24η την έκανε....εγώ τώρα είμαι 18+2 όποτε σε δυο θα είμαι 20+3 γιατί το ραντεβού είναι Τετάρτη και έχω και εγώ αγωνία να την ξαναδώ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Ναι το γλυκούλι 😍😍😍

Χμμ κατάλαβα..για χοντρικά στο είπε..γιατί αν θες να μάθεις ακριβώς πρέπει να δεις την εβδομάδα που είσαι..ούτως ή άλλως με εβδομάδες μετράνε την εγκυμοσύνη.. εγώ πχ όπως το λέει η γιατρός σου, 2 Μαίου θα έμπαινα στον 6ο αφού 2 Αυγούστου μπαίνω στο μήνα μου..αλλά βάσει εβδομάδων μπαίνω την άλλη Τετάρτη, 22 Απριλίου..που αυτό είναι το ακριβές 😄 τότε μπαίνω δηλαδή στην 22η εβδομάδα που είναι η πρώτη εβδομάδα του 6ου..και ανυπομονώ 🤗☺️🥰 τώρα ανυπομονώ και να πάω πάλι στο γιατρό να το δω 🥰🥰🥰

Χρησιμοποιώ το ovia pregnancy, κατέβασε τη να την έχεις κι εσύ!! Λέει διάφορα, και σου λέει και σε ποια εβδομάδα είσαι, τι μέγεθος έχει το μωρό, δείχνει και τα πατουσάκια και τα χεράκια πόσο είναι σε αυτή την εβδομάδα!! ☺️☺️☺️

Ναι στην ουσια οταν με ρωταει η πεθερα μ πχ ποσο ειμαι, επειδη δεν καταλαβαινει τις εβδομαδες καθως δεν τα μετρουσαν ετσι παλια, της λεω οτι καθε 25 αλλαζω μηνα και ξεμπερδευω! Εγω το μετραω κανονικα με εβδομαδες! 😊😊😊

Ωραια μολις την κατεβασα αν ειναι καλυτερη απο αυτη που εχω θα την αντικαταστησω! 

😍😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Dimitra91 είπε:

Ναι στην ουσια οταν με ρωταει η πεθερα μ πχ ποσο ειμαι, επειδη δεν καταλαβαινει τις εβδομαδες καθως δεν τα μετρουσαν ετσι παλια, της λεω οτι καθε 25 αλλαζω μηνα και ξεμπερδευω! Εγω το μετραω κανονικα με εβδομαδες! 😊😊😊

Ωραια μολις την κατεβασα αν ειναι καλυτερη απο αυτη που εχω θα την αντικαταστησω! 

😍😍😍😍

Τέλεια 😍☺️ Ποια εφαρμογή έχεις εσύ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Princess28 είπε:

Τέλεια 😍☺️ Ποια εφαρμογή έχεις εσύ;

Pregnancy+ λεγεται ωραια ειναι και αυτη! Αν θελεις δοκιμασε την!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...