Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανουλες Σεπτεμβρίου 2020


Recommended Posts

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Xrita είπε:

Αχ περαστικά σου βρε κορίτσι!!!Μη διαβάζεις στο ίντερνετ...Έχω διαβάσει κ εγώ αυτό που είπες για το έμβρυο ότι επηρεάζει ο πυρετός αλλά άλλοι λένε ότι δεν επηρεάζει κ είναι καλά προστατευμένο...Μόνο το γιατρό σου να ακούς...Όλα καλά θα είναι...Ειμαστε μαζί...Εγώ 7 και 5...Έκανες τι εμβόλιο για τη γρίπη;;;Εμένα επέμεινε ο γυναικολόγος μου στην αρχή...Γενικά ήμουν κατά κ το έκανα με πολύ φόβο...Κυκλοφορούν πολλές ιώσεις... Τρέμει η ψυχή μου κ μένα...

Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μ! Όχι δεν το είχα κάνει από την αρχή του φθινοπώρου κ ο γυν/γος μου δεν μ είπε κάτι... Αλλά κ γω γενικά αρνητική είμαι με αυτά... αλλά όντως πολύ ταλαιπωρία κ πολύ αγχος μέχρι να περάσει κ τώρα τρέμω μέχρι να φύγει το πρώτο τρίμηνο να πάνε όλα καλά γιατί σέρνονται κ άλλες πολλές ιώσεις...πλέον το αποφάσισα θα κυκλοφορώ με μάσκα και στη δουλειά ακόμη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Elenaki90 είπε:

Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μ! Όχι δεν το είχα κάνει από την αρχή του φθινοπώρου κ ο γυν/γος μου δεν μ είπε κάτι... Αλλά κ γω γενικά αρνητική είμαι με αυτά... αλλά όντως πολύ ταλαιπωρία κ πολύ αγχος μέχρι να περάσει κ τώρα τρέμω μέχρι να φύγει το πρώτο τρίμηνο να πάνε όλα καλά γιατί σέρνονται κ άλλες πολλές ιώσεις...πλέον το αποφάσισα θα κυκλοφορώ με μάσκα και στη δουλειά ακόμη...

Και εγώ κάποιες φορές φοράω μάσκα κ λέω ότι είμαι ευαίσθητη με ακροαστικα ως αιτιολόγηση....Άντε ας σκεφτούμε θετικά...Σε δύο εβδομάδες πιστεύω θα καλυτερεύσει ο καιρός λίγο κ θα μειωθούν οι ιώσεις ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 14/2/2020 at 8:54 ΠΜ, ο/η Xrita είπε:

Μπράβο βρε κορίτσι!!!Η αυχενική είναι μεγάλο άγχος αλλά αν είναι όλα καλά μπορούμε να χαλαρώσουμε λίγο ε;;;Ποτέ εχεις αυχενική;;;

Ε νομίζω πως μετά έστω λιγάκι θα μπορούμε να χαλαρώσουμε! 12/3 έχω ραντεβού για αυχενική και στο ενδιάμεσο θα με ξαναδει και ο γιατρός οπότε ανά δύο βδομάδες θα έχω ραντεβού. Σκέφτομαι πως μετά θα πηγαίνω μια φορά το μήνα και μου φαίνεται τόσο δύσκολο... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Πωπω 22/9 έχω γενέθλια εγώ 😁 άντε με το καλό 💗💗

Μ' αρέσει πολύ ο Σεπτέμβρης! 💗 Θα γεννησουμε και ο καιρός θα είναι ακόμη καλός και θα παραμείνει καλός σχετικα για κάποιο διάστημα ακόμη! Άσε που σκέφτομαι αργότερα και τα γενέθλια τι ωραία εποχή που θα είναι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Xrita είπε:

Άστα ...Υποφέρω πολύ με τις μυρωδιες κάθε μέρα...Πάω να κάνω εμετό αλλά σταματάω...Ο γιατρός μου είπε ότι πρέπει να με εξετάσει καρδιολόγος τυπικά...Και μια φίλη μου που γέννησε, στην αρχή είχε πάει κ αυτή σε καρδιολογο που την έστειλε ο δικός της γυναικολόγος..

Καλημέρα..αχ..σε καταλαβαίνω κορίτσι μου..θα σου έλεγα τουλάχιστον δεν κάνεις εμετούς, γιατί εγώ υποφέρω πολύ όλη μέρα με τους εμετούς..αλλά ξέρω ότι και όταν πας να κάνεις εμετό και δε σου βγαίνει πάλι είναι πολύ επώδυνο..

Εμένα δε μου είπε τίποτα για καρδιολόγο..ούτε το είχα ξανακούσει γενικά..περίεργο..τι θέλουν να δουν δηλαδή;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η whatever είπε:

Μ' αρέσει πολύ ο Σεπτέμβρης! 💗 Θα γεννησουμε και ο καιρός θα είναι ακόμη καλός και θα παραμείνει καλός σχετικα για κάποιο διάστημα ακόμη! Άσε που σκέφτομαι αργότερα και τα γενέθλια τι ωραία εποχή που θα είναι!

Χαχα, καλός είναι..και εγώ πάντα έκανα πάρτυ γενεθλίων λίγες μέρες αφού άνοιγαν τα σχολεία..βολεύει 😅 αλλά για να δούμε εγώ θα γεννήσω Σεπτέμβρη ή Αύγουστο! Γιατί είμαι πολύ αρχές...μπορεί να προτιμώ Αύγουστο 😄😋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Princess28 είπε:

Χαχα, καλός είναι..και εγώ πάντα έκανα πάρτυ γενεθλίων λίγες μέρες αφού άνοιγαν τα σχολεία..βολεύει 😅 αλλά για να δούμε εγώ θα γεννήσω Σεπτέμβρη ή Αύγουστο! Γιατί είμαι πολύ αρχές...μπορεί να προτιμώ Αύγουστο 😄😋

Εντάξει μωρέ τι Αύγουστος τι Σεπτέμβριος!!! Να σου πω και μένα μ' αρέσει πολύ ο Αύγουστος ειδικά προς το τέλος! Όχι για κάποιο λόγο απλά έτσι μου έχει κολλήσει στο μυαλό! Εχω και τον άντρα μου που είναι γεννημένος Ιούλιο και πάντα στα γενέθλια του οι φίλοι και οι συμμαθητές έλειπαν διακοπές και το έχει παράπονο από παιδί! Θυμησε μου τι ΠΗΤ έχεις;;; 

Βρε κορίτσια έχω παρατηρήσει επίσης το εξής. Κάθε πρωί το στήθος μου δεν είναι τόσο πρησμένο ούτε πονάει τόσο. Στη διάρκεια της μέρας γίνεται όμως χειρότερο, πρήζεται και πονάει. Το έχει παρατηρήσει καμμία;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η whatever είπε:

Εντάξει μωρέ τι Αύγουστος τι Σεπτέμβριος!!! Να σου πω και μένα μ' αρέσει πολύ ο Αύγουστος ειδικά προς το τέλος! Όχι για κάποιο λόγο απλά έτσι μου έχει κολλήσει στο μυαλό! Εχω και τον άντρα μου που είναι γεννημένος Ιούλιο και πάντα στα γενέθλια του οι φίλοι και οι συμμαθητές έλειπαν διακοπές και το έχει παράπονο από παιδί! Θυμησε μου τι ΠΗΤ έχεις;;; 

Βρε κορίτσια έχω παρατηρήσει επίσης το εξής. Κάθε πρωί το στήθος μου δεν είναι τόσο πρησμένο ούτε πονάει τόσο. Στη διάρκεια της μέρας γίνεται όμως χειρότερο, πρήζεται και πονάει. Το έχει παρατηρήσει καμμία;

5 ή 6/9 προς το παρόν!! Αλλά σε λίγο που θα έχω την αυχενική ελπίζω να μου πουν κάτι πιο στάνταρ 😁 εσύ;;

Κι εμένα ο δικός μου είναι Ιούλιο, 26 Ιουλίου..πότε είναι ο δικός σου; 😁

Εγώ δεν το έχω παρατηρήσει αυτό, βέβαια εγώ δεν έχω τπτ με το στήθος που λένε, ούτε πιο ευαίσθητο ούτε πονάει ούτε τίποτα...άντε λίγο πρησμένο όπως όταν περιμένω περίοδο είναι, και άντε λίιγο πιο ευαίσθητο καμιά φορά..αλλά τπτ γενικά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Καλησπέρα!! 

Χαχα λίγο δύσκολο μου φαίνεται να έχει φανεί η κοιλίτσα από τόσο νωρίς 😋 μάλλον είναι το πρήξιμο που λένε. Εγώ μπαίνω 12η αύριο μεθαύριο και ακόμη σχεδόν τίποτα από κοιλιά, απλά τη νιώθω λίγο πιο σκληρή!

Επίσης για επισκληρίδιο λένε ότι μπορεί να πειράξει τη σπονδυλική στήλη, να μείνεις παράλυτος κάτι τέτοιο, αλλά οκ νομίζω ότι είναι πολύ μικρές οι πιθανότητες

Μαλλον εχει να κανει  με το σωματοτυπο αν φανει νωρις η Όχι!  Εχω μια φιλη που απο εβφομαδων αρχισε να μεγάλωνει η κοιλιτσα της! Τι να πω εννοειται οτι ειναι και πρηξιμο! Η μαμα μου εκανε επισκληριδιο καο ηταν ολα καλα αλλα οπως λες κι εσυ, παίζουν ολα στις πιθανότητες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Μαλλον εχει να κανει  με το σωματοτυπο αν φανει νωρις η Όχι!  Εχω μια φιλη που απο εβφομαδων αρχισε να μεγάλωνει η κοιλιτσα της! Τι να πω εννοειται οτι ειναι και πρηξιμο! Η μαμα μου εκανε επισκληριδιο καο ηταν ολα καλα αλλα οπως λες κι εσυ, παίζουν ολα στις πιθανότητες!

Από πόσο εβδομάδων; Από εβδομάδων αρχίζει να μεγαλώνει, απλά θέλει καιρό μέχρι να φανεί,.μεγαλώνει η μήτρα βασικά στην αρχή, οπότε στην αρχή αυτό φαίνεται..αλλά μέχρι να διπλασιαστεί κ να μεγαλώσουν όλα και να φανεί περνάνε λίγες εβδομάδες, δε γίνεται απ’την αρχή.. Σίγουρα παίζει ο σωματότυπος, αλλά για πιο μετά!

Όλοι επισκληριδίο κάνουν μωρέ..απλά πάντα όπως και στα φάρμακα πρέπει να σου πουν ας πούμε πιθανές παρενέργειες..πόσο άτυχες να’μαστε να γίνει κάτι σε μας..😛

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Από πόσο εβδομάδων; Από εβδομάδων αρχίζει να μεγαλώνει, απλά θέλει καιρό μέχρι να φανεί,.μεγαλώνει η μήτρα βασικά στην αρχή, οπότε στην αρχή αυτό φαίνεται..αλλά μέχρι να διπλασιαστεί κ να μεγαλώσουν όλα και να φανεί περνάνε λίγες εβδομάδες, δε γίνεται απ’την αρχή.. Σίγουρα παίζει ο σωματότυπος, αλλά για πιο μετά!

Όλοι επισκληριδίο κάνουν μωρέ..απλά πάντα όπως και στα φάρμακα πρέπει να σου πουν ας πούμε πιθανές παρενέργειες..πόσο άτυχες να’μαστε να γίνει κάτι σε μας..😛

Απο 6 εβδομαδων ηθελα μα γραψω 🤣🤣🤣

Πρηξιμο είναι αλλα εμενα  που δεν το ξερουν οι δικοι μου κ ειδικά  η μανα μου με κοιταει καλα καλα 😂😂😂 Αλλα εχεις δικιο θα τους τοβοουμε τελος του μηνα!

Ε ναι ολα πρέπει να τα υπολογιζουμε βεβαια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Princess28 είπε:

5 ή 6/9 προς το παρόν!! Αλλά σε λίγο που θα έχω την αυχενική ελπίζω να μου πουν κάτι πιο στάνταρ 😁 εσύ;;

Κι εμένα ο δικός μου είναι Ιούλιο, 26 Ιουλίου..πότε είναι ο δικός σου; 😁

Εγώ δεν το έχω παρατηρήσει αυτό, βέβαια εγώ δεν έχω τπτ με το στήθος που λένε, ούτε πιο ευαίσθητο ούτε πονάει ούτε τίποτα...άντε λίγο πρησμένο όπως όταν περιμένω περίοδο είναι, και άντε λίιγο πιο ευαίσθητο καμιά φορά..αλλά τπτ γενικά

Τον προλαβαίνεις δεν το προλαβαίνεις τον Σεπτέμβριο! Εγώ προς το παρόν 22/9 μαζί με τα δικά σου γενέθλια! Αυχενική έχω στις 12/3 οπότε έχω ακόμη!!! Ήδη ο γιατρός με έβγαλα μια βδομάδα μεγαλύτερη σχετικά με την τελευταία περίοδο. Αλλάζουν πολύ οι ημερομηνίες με την αυχενική;

15 Ιουλίου είναι ο δικός μου! Στη μέση του καλοκαιριού!

Να σου πω μόνο το στήθος έχω ως σύμπτωμα για να νιώθω μια ασφάλεια... Εεεε δεν το διαπραγματεύομαι να αλλάξει και αυτό!!! Πονάω και νιώθω μια ασφάλεια βρε παιδάκι μου!!! 🙃 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η whatever είπε:

Ε νομίζω πως μετά έστω λιγάκι θα μπορούμε να χαλαρώσουμε! 12/3 έχω ραντεβού για αυχενική και στο ενδιάμεσο θα με ξαναδει και ο γιατρός οπότε ανά δύο βδομάδες θα έχω ραντεβού. Σκέφτομαι πως μετά θα πηγαίνω μια φορά το μήνα και μου φαίνεται τόσο δύσκολο... 

Εγώ δεν ξέρω ακόμα το ραντεβού...Όντως μου φαίνεται κ εμένα δύσκολο...Ας είναι όλα καλά κ δεν πειράζει...Θα το παλέψουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Καλημέρα..αχ..σε καταλαβαίνω κορίτσι μου..θα σου έλεγα τουλάχιστον δεν κάνεις εμετούς, γιατί εγώ υποφέρω πολύ όλη μέρα με τους εμετούς..αλλά ξέρω ότι και όταν πας να κάνεις εμετό και δε σου βγαίνει πάλι είναι πολύ επώδυνο..

Εμένα δε μου είπε τίποτα για καρδιολόγο..ούτε το είχα ξανακούσει γενικά..περίεργο..τι θέλουν να δουν δηλαδή;

Ένα τυπικό έλεγχο από ότι καταλαβαα..Πάντως αυτή η φίλη μου πήγε σε καρδιολογο σταλμένη από το γυναικολόγο δύο φορές,μια στην αρχή της κύησης κ μια στον 8ο μήνα περίπου και μετά πήγε τρίτη φορά  σε άλλο καρδιολόγο ειδικό για την καρδιά του μωρού...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dimitra91 είπε:

Απο 6 εβδομαδων ηθελα μα γραψω 🤣🤣🤣

Πρηξιμο είναι αλλα εμενα  που δεν το ξερουν οι δικοι μου κ ειδικά  η μανα μου με κοιταει καλα καλα 😂😂😂 Αλλα εχεις δικιο θα τους τοβοουμε τελος του μηνα!

Ε ναι ολα πρέπει να τα υπολογιζουμε βεβαια!!

Χαχαχα ε ναι πες της το της καημένης...θα χαρεί πολύ 😍 και θα σε βοηθήσει...άσε που θα σε έχουν στα ώπα ώπα μετά χαχαχαχ

Ε ναι εννοείταιι!! 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η whatever είπε:

Τον προλαβαίνεις δεν το προλαβαίνεις τον Σεπτέμβριο! Εγώ προς το παρόν 22/9 μαζί με τα δικά σου γενέθλια! Αυχενική έχω στις 12/3 οπότε έχω ακόμη!!! Ήδη ο γιατρός με έβγαλα μια βδομάδα μεγαλύτερη σχετικά με την τελευταία περίοδο. Αλλάζουν πολύ οι ημερομηνίες με την αυχενική;

15 Ιουλίου είναι ο δικός μου! Στη μέση του καλοκαιριού!

Να σου πω μόνο το στήθος έχω ως σύμπτωμα για να νιώθω μια ασφάλεια... Εεεε δεν το διαπραγματεύομαι να αλλάξει και αυτό!!! Πονάω και νιώθω μια ασφάλεια βρε παιδάκι μου!!! 🙃 😂

Χαχαχα ναι άσε!! Για να δούμε!! Πότε θα θελήσουν να έρθουν τα μωράκια μας...😛😁

Δε ξέρω αν αλλάζουν πολύ, απλά σου λένε με μεγαλύτερη ακρίβεια νομίζω...αν είσαι όσο σου έχουν πει, ή πιο πολλών ημερών/εβδομάδων ή πιο λίγων.. σε έβγαλε μια βδομαδα μεγαλύτερη ε πωπω !! Για να δούμε εμένα τι θα μου πει..ανυπομονώ!

Ακριβώς στη μέση του καλοκαιριού εσένα όμως 😄

Χαχαχα σε καταλαβαίνω...εγώ έχω την ανακατωσούρα τη ζαλάδα και τους εμετούς...και είναι πολύ έντονα όλα οπότε αν σταματήσουν θα αγχωθώ..βέβαια μπαίνω στη 12η εβδομάδα σήμερα οπότε λένε ότι μετά οι ναυτίες και οι εμετοί αρχίζουν να υποχωρούν..για να δούμε..άσε που θέλω να κλείσω κ αυτή τη 12η που λένε ότι μετά ελαχιστοποιούνται οι πιθανότητες αποβολής..μήπως ηρεμήσω λίγο γιατί ακόμη είμαι μες το άγχος..και την κακή διάθεση από τους εμετούς κ τις ανακατωσούρες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Xrita είπε:

Ένα τυπικό έλεγχο από ότι καταλαβαα..Πάντως αυτή η φίλη μου πήγε σε καρδιολογο σταλμένη από το γυναικολόγο δύο φορές,μια στην αρχή της κύησης κ μια στον 8ο μήνα περίπου και μετά πήγε τρίτη φορά  σε άλλο καρδιολόγο ειδικό για την καρδιά του μωρού...

Κατάλαβα..φαντάζομαι θα μου το έλεγε ο γιατρός αν χρειαζόταν! Και δεν έχω κάποιο πρόβλημα με την καρδιά ούτως ή άλλως χτύπα ξύλο ούτε καμία που ξέρω έχει πάει σε καρδιολόγο στην εγκυμοσύνη οπότε δε βάζω κι άλλο γιατρό στο κεφάλι μου αν δε μου πει ο γυναικολόγος 😅 αλλά εντάξει αν μου το λεγε θα πήγαινα εννοείται οπότε καλά κάνεις να είσαι σίγουρη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Κατάλαβα..φαντάζομαι θα μου το έλεγε ο γιατρός αν χρειαζόταν! Και δεν έχω κάποιο πρόβλημα με την καρδιά ούτως ή άλλως χτύπα ξύλο ούτε καμία που ξέρω έχει πάει σε καρδιολόγο στην εγκυμοσύνη οπότε δε βάζω κι άλλο γιατρό στο κεφάλι μου αν δε μου πει ο γυναικολόγος 😅 αλλά εντάξει αν μου το λεγε θα πήγαινα εννοείται οπότε καλά κάνεις να είσαι σίγουρη

Και εγώ πάω γιατί μου ζήτησε το χαρτί από τον καρδιολόγο αλλιώς δε θα πηγαινα..Μου φαίνεται κ εμένα παραλογο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Xrita είπε:

Και εγώ πάω γιατί μου ζήτησε το χαρτί από τον καρδιολόγο αλλιώς δε θα πηγαινα..Μου φαίνεται κ εμένα παραλογο

Ε νταξει ο κάθε γιατρός είναι διαφορετικός μάλλον ή η κάθε περίπτωση ποιος ξέρει! Δεν πειράζει αφού στο ζήτησε πήγαινε! Καλό κάνει ούτως ή άλλως κακό δεν κάνει 😁 Αυτούς τους μήνες όλο γιατρούς και εξετάσεις θα έχουμε γι’αυτά τα μωράκια 😁👶💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Κορτας είπε:

ΚαλησπερΑ!! 7+4 για μενα

ακουσαμε χθες καρδιά 

ειναι η δεύτερη εγκυμοσύνη έχω ήδη ένα κοριτσάκι 6.5 μηνων

Καλώς ήρθες στην παρέα μας!!Με το καλό όλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Κορτας είπε:

ΚαλησπερΑ!! 7+4 για μενα

ακουσαμε χθες καρδιά 

ειναι η δεύτερη εγκυμοσύνη έχω ήδη ένα κοριτσάκι 6.5 μηνων

Καλησπέραα καλώς ήρθες στην παρέα μας και με το καλό το μωράκι σου!! Κοντά κοντά θα είναι τα παιδάκια σου 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!! Έκανα την αυχενική σήμερα και ευτυχώς όλα καλά! 💗 Τελικά με έβγαλε μεγαλύτερη απ’όσο νόμιζα, 12εβ κ 2ημ είμαι σήμερα...δηλαδή ΠΗΤ έχω 02/09!!! Ααααα!!!!και μάλλονννν είναι αγοράκι 😳😂😂👶👶👶💙💙💙 κοριτσάκι περίμενα εγώ αλλά τι να κάνουμεε....φαινόταν πεντακάθαρα μπορώ να πω κρεμόταν ανάμεσα στα πόδια του κάτι αρκετά μακρύ 😂😂😂🤗

Πώς είστε εσείς;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!! Έκανα την αυχενική σήμερα και ευτυχώς όλα καλά! 💗 Τελικά με έβγαλε μεγαλύτερη απ’όσο νόμιζα, 12εβ κ 2ημ είμαι σήμερα...δηλαδή ΠΗΤ έχω 02/09!!! Ααααα!!!!και μάλλονννν είναι αγοράκι 😳😂😂👶👶👶💙💙💙 κοριτσάκι περίμενα εγώ αλλά τι να κάνουμεε....φαινόταν πεντακάθαρα μπορώ να πω κρεμόταν ανάμεσα στα πόδια του κάτι αρκετά μακρύ 😂😂😂🤗

Πώς είστε εσείς;;

Συγχαρητήρια!!!Με το καλό όλα!!!!♥️🎈😀😀

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια

Πως είστε;;;

Σας έχει δώσει ο γιατρός κάτι για τη ναυτία και τον εμετό;;;Μου έγραψε χτες ένα φυτικό φάρμακο ...Δεν το πήρα ακόμα...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...