Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κράμπες στην κοιλια... Ανησυχώ..,!


Recommended Posts

Καλημερααα κορίτσια θελω την βοήθεια σας... Εδω και καιρο προσπαθω να μείνω εγκυος στο δεύτερο μωράκι μου... Και εκει που ειχα χάσει καθε ελπιδα για να μεινω εκανα πριν 4 μερες το τεστ και βγηκε θετικό... Τωρα πριν μάθω πως ήμουν έγκυος ειχα δυνατές κραμπες αριστερα και δεξια στην κοιλια και απο αυτο το συμπτωμα ένιωθα οτι ημουν εγκυος.. Αλλα τώρα ανυσηχω πολυ... Γιατι αυτους τους πονους τους εχω πολυ έντονους... Οταν φτερνιζομαι, οταν αλλαζω μερια οταν κοιμαμαι... Φοβαμαι μην χασω το μωρό.... Στο παρελθόν ειχα μια αποβολή.. Για αυτο φοβαμαι πολυ... Βοηθηστε με σας παρακαλω... Θελω να μου πειτε αν σας εχει συμβει και σε σας... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ιωαννα12 είπε:

Καλημερααα κορίτσια θελω την βοήθεια σας... Εδω και καιρο προσπαθω να μείνω εγκυος στο δεύτερο μωράκι μου... Και εκει που ειχα χάσει καθε ελπιδα για να μεινω εκανα πριν 4 μερες το τεστ και βγηκε θετικό... Τωρα πριν μάθω πως ήμουν έγκυος ειχα δυνατές κραμπες αριστερα και δεξια στην κοιλια και απο αυτο το συμπτωμα ένιωθα οτι ημουν εγκυος.. Αλλα τώρα ανυσηχω πολυ... Γιατι αυτους τους πονους τους εχω πολυ έντονους... Οταν φτερνιζομαι, οταν αλλαζω μερια οταν κοιμαμαι... Φοβαμαι μην χασω το μωρό.... Στο παρελθόν ειχα μια αποβολή.. Για αυτο φοβαμαι πολυ... Βοηθηστε με σας παρακαλω... Θελω να μου πειτε αν σας εχει συμβει και σε σας... 

Καλημέρα και συγχαρητήρια για το μωράκι σου.


Και εγώ από την αρχή είχα πολλούς πόνους χαμηλά στην κοιλιά, και το προηγούμενο βράδυ πριν κάνω το τεστ που ήταν θετικό πόναγα λες και θα κατέβαινε περιοδος. Πάντως κοίτα μήπως είναι το έντερο σου και όχι η μήτρα σου. Και μίλα με τον γιατρό σου!


Καλή πρωτοχρονιά

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είχα κι εγώ και νόμιζα ότι χάνω το μωρό,αλλά τελικά ήταν μόνο κολικοί. Όχι ότι ανακουφιστηκα βέβαια... Σφιγγομουν γιατί ήμουν με τον σύντροφό μου.🤫

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγώ είχα έντονους πόνους περιόδου τις δύο πρώτες εβδομάδες σε σημείο που νόμιζα κάθε φορά που πήγαινα τουαλέτα ότι θα δω αίμα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαλλον αυτο πρεπει να ειναι.... Γενικος δεν εχω αλλα πονακια αλλα ο εμετος δεν σταματάει... Απεχθάνομαι το παραμικρό που βλέπω... Μου μιριζουν τα παντα απαίσια....! Αυτη εγκυμοσυνη με εχει παρει πολυ χάλια...! Τελος παντων σας ευχαριστω πολυ για τις απαντησης σας να ειστε καλα και καλη χρονια να εχετε με υγεια, αγαπη, ευτυχία...! Να χερεστε τα μορακια σας 🥰🙏🌹

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...