Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΓΟΝΙΜΟΠΟΙΗΣΗ


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ !!! ΕΙΜΑΙ ΑΡΚΕΤΟ ΚΑΙΡΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΧΩ ΔΕΙ ΠΟΛΛΑ !! ΑΣ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΙΣΤΟΡΙΑ !! ΕΙΜΑΙ 28 ΧΡΟΝΩΝ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΗ ΜΕ ΕΝΑΝ ΥΠΕΡΟΧΟ ΑΝΔΡΑ 35 ΧΡ. ΕΔΩ ΚΑΙ  2 ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΡΑ !! Η ΜΟΙΡΑ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΜΑΣ ΑΦΗΣΕ ΝΑ ΧΑΡΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΈΝΕΙΑ ΜΑΣ ΟΠΩΣ ΕΙΧΑΜΕ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙ !! ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑΜΕ ΓΙΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΤΟ ΓΑΜΟ ! ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ..... ΚΑΙ ΟΛΟ ΕΡΧΟΤΑΝΕ Η ΚΥΡΙΑ ΜΕ ΤΑ ΚΟΚΚΙΝΑ ( ΠΕΡΙΟΔΟΣ ) ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ !! ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΓΊΝΟΜΑΙ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΗ ΤΡΕΞΑΜΕ ΛΙΓΟ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ !! ΑΝΑΚΑΛΥΨΑΜΕ ΠΩΣ ΕΧΟΥΜΕ ΚΙΡΣΟΚΗΛΗ ΚΑΙ ΕΝΑ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΜΕ ΤΟ ΣΠΕΡΜΑ !! ΚΑΝΑΜΕ ΤΗΝ ΕΓΧΕΙΡΗΣΗ ΑΛΛΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΑΣ ΕΞΑΚΟΛΟΥΘΕΙ !! ΤΟ ΘΕΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΕΧΟΥΜΕ ΣΠΕΡΜΑ ΓΙΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΚΑΙ ΠΡΟΧΩΡΑΜΕ ΠΛΕΟΝ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΒΗΜΑ !! ΑΝ ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΒΗΜΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΛΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ  !!!  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα πριν προχωρήσετε σε αυτό το βήμα υπάρχουν εξετάσεις που πρέπει μα γίνουν όπως ορμονολογικές σπερμοδιαγραμμα σαλπιγγογραφια ίσως υστεροσκοπηση έλεγχος για λοιμώξεις και πολλές ακόμη αναλόγως το ιστορικό σας και μετά τι πρωτόκολλο θα ακολουθήσετε φυσικό κύκλο η με διέγερση (φάρμακα) ξεκινάς 2-3μερα περιόδου με υπερήχους βλέπουμε ενδομήτριο πάχος την οιστραδιολη και ξεκινάς πρόκληση για να βγάλουμε όσο περισσότερα ωάρια συνεχίζεις με ωοληψια και μετά εμβρυομεταφορα .Οτι απορίες έχεις ρωτά μας.Εχεις περάσει επιτροπή ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 1/1/2020 at 2:03 ΠΜ, ο/η Niki94 είπε:

Καλημέρα και χρόνια πολλά τι ακριβός θες να μάθεις..;

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ !! ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΟΛΗ ΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΑΠΟ ΤΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΕΙΤΑ .... 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η karen είπε:

Καλημερα πριν προχωρήσετε σε αυτό το βήμα υπάρχουν εξετάσεις που πρέπει μα γίνουν όπως ορμονολογικές σπερμοδιαγραμμα σαλπιγγογραφια ίσως υστεροσκοπηση έλεγχος για λοιμώξεις και πολλές ακόμη αναλόγως το ιστορικό σας και μετά τι πρωτόκολλο θα ακολουθήσετε φυσικό κύκλο η με διέγερση (φάρμακα) ξεκινάς 2-3μερα περιόδου με υπερήχους βλέπουμε ενδομήτριο πάχος την οιστραδιολη και ξεκινάς πρόκληση για να βγάλουμε όσο περισσότερα ωάρια συνεχίζεις με ωοληψια και μετά εμβρυομεταφορα .Οτι απορίες έχεις ρωτά μας.Εχεις περάσει επιτροπή ;

ΟΧΙ ΑΚΟΜΑ ΤΙΠΟΤΑ !! ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΚΛΕΙΣΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ !! ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ ΣΠΕΡΜΑ ΓΙΑΥΤΟ ΑΠΟΦΑΣΗΣΑΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ !!! ΚΑΙ ΠΗΓΑΙΝΩ ΣΤΑ ΤΥΦΛΑ ΣΑΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ......!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η xr. είπε:

ΟΧΙ ΑΚΟΜΑ ΤΙΠΟΤΑ !! ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΚΛΕΙΣΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ !! ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ ΣΠΕΡΜΑ ΓΙΑΥΤΟ ΑΠΟΦΑΣΗΣΑΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ !!! ΚΑΙ ΠΗΓΑΙΝΩ ΣΤΑ ΤΥΦΛΑ ΣΑΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ......!!

 

Φιλη μου θα χρειαστείς και ουρολόγο θα σασ βοηθήσει με το σπέρμα. Θα στα πει και ο γυναικολόγος σου εχεις επισκεφθεί κάποιο κεντρο εξωσωματικής;Εσυ εχεις κανει κάποιον προληπτικό ελεγχο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΕΙ ΣΕ ΑΝΔΡΟΛΟΓΟ ΟΥΡΟΛΟΓΟ ΕΙΧΑΜΕ ΚΙΡΣΟΚΗΛΗ ΚΑΝΑΜΕ ΕΓΧΕΙΡΗΣΗ ΔΕΝ ΕΙΔΑΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΣΠΕΡΜΑ ΚΑΝΑΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΣΠΕΡΜΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΜΕ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η xr. είπε:

ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΕΙ ΣΕ ΑΝΔΡΟΛΟΓΟ ΟΥΡΟΛΟΓΟ ΕΙΧΑΜΕ ΚΙΡΣΟΚΗΛΗ ΚΑΝΑΜΕ ΕΓΧΕΙΡΗΣΗ ΔΕΝ ΕΙΔΑΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΣΠΕΡΜΑ ΚΑΝΑΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΣΠΕΡΜΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΜΕ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ 

Ακολουθησετε καποια θεραπεία για βελτίωση και με εξωσωματικη αμα δε φτιαχτεί πως θα πατε;Ουτε βιταμίνες τιποτε ;Τα Σπέε ο διαγράμματα σε ίδιο μικροβιολογικό ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΞΕΚΙΝΗΣΕ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΜΙΑ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΓΙΑ 3 ΜΗΝΕΣ ΕΓΩ ΑΠΟ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ !! ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΑ 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η xr. είπε:

ΞΕΚΙΝΗΣΕ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΜΙΑ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΓΙΑ 3 ΜΗΝΕΣ ΕΓΩ ΑΠΟ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ !! ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΑ 

 

Ότι καλύτερο σας ευχομαι. Αντιβιωσεις σας έχει δωσει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 3/1/2020 at 11:39 ΠΜ, ο/η xr. είπε:

ΞΕΚΙΝΗΣΕ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΜΙΑ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΓΙΑ 3 ΜΗΝΕΣ ΕΓΩ ΑΠΟ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ !! ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΑ 

 

Καλησπέρα κοριτσι μου! ευχομαι ολα να σου πανε καλα και συντομα να εχεις το μωρακι σου! Μηπως πρεπει να πας σε εξειδικευμενο κεντρο για σπερμοδιαγραμμα? Τα διαγνωστικα λενε οτι δεν βγαζουν τα αποτελεσματα οπως ακριβως ειναι και καλο ειναι να κανεις σε ενα κεντρο και οχι σε διαφορετικα και να υπαρχει μετρο συγκρισης.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...