Μετάβαση σε περιεχόμενο

<<Με τη νέα την χρονιά θα μας έρθουν τα μωρά>> ! ! !


lactaki

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 995
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλύτερα ευτυχώς κορίτσι μου! Τον πρόλαβα τον άτιμο😄. Έχεις δίκαιο πρέπει να ανοίξουμε θεματακι σιγά σιγά!

Ποιο από κα κορίτσια μας θέλει;;;😘

χα! τέλεια! ειλικρινά δεν ξέρω πως κ τι αλλά το φιλισιν σε αυτό το θέμα κάνει θαύματα! πόσες φορές το έχω νιώσει να ερχεται ή βλέπω ένα τόσο δα σπυράκι κ πλακώνομαι στα χαπάκια κ αντίο!!! το έχω πει σε 2-3 γιατρούς κ μου λένε ότι δεν υπάρχει κάποια σχετική μελέτη / σύνδεση όμως πρακτικά δουλεύει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Κορίτσια μου τα φώτα σας ,σήμερα πήγα στο γιατρό (καινούργιος) μου φάνηκε πολύ καλός και ελπίζω με αυτόν να δέσει το γλυκό !!! Κοιταγαμε τις εξετάσεις για την επιτροπή και μετά μου έκανε υπέρηχο (στον παλιό υπέρηχο είχα μια κύστη 3εκατοστα λόγω ενδομητριωσης ) τώρα όμως αυτή η κύστη είναι 6 εκατοστά 😲 μου είπε να πάρω αντισυλληπτικά για δύο μήνες μήπως φύγει και να κάνω την εξέταση CA125 και μετά θα προχωρήσει σε εξωσωματική , ωστόσο να περάσω κανονικά επιτροπή!!! Τρόμαξα να πω την αλήθεια @Tokyo τα φώτα σου

IMG_20200129_202013.jpg

Ναι κορίτσι μου μην αγχώνεσαι... κ εγώ ειχα μια κύστη 9,5 κ αφαιρέθηκε με λαμπαροσκόπηση.. μιας κ έγραψες σχετικα να σας πω κ εγώ τα νέα μου. πήγα για τεστ παπ όπως σας είπα.. ΄

μ έκανε κ υπέρηχο και τί είδαμε προς έκπληξή μας???? η ενδομητρίωση μάλλον κ δυστυχώς επέστρεψε... είχα κύστη.. οπότε εκείνη μου πρότεινε χωρίς να γνωρίζει οτι θα φύγω Αθήνα... να ξεκινήσω χάπια αντισυλλιπτικά μόλις αδιαθετήσω κ παράλληλα να κάνω τα χαρτιά μου για επιστροπή εξωσωματικής... δε πρέπει να το αφήσουμε ξανά να φουντώσει κ κορίτσι πραγματικά απορώωωω 10 μήνες έχουν περάσει από την επέμβαση ούτε χρόνος.... πότε πρόλαβε???τι να πω αυτή τη στιγμή είμαι σε φάση να θέλω να συμφωνεί κ ο γιατρός στην Αθήνα που θα με δει να κάνω εξωσωματική να τελειώνουμε.... 

μην αγχώνεσαι κάνε αυτό που σ ειπε να φύγει γιατί αν μεγαλώσει κ άλλο δε τη γλιτώνεις την λαμπαρασκοπηση..πάρτα τώρα που είναι νωρίς να ξεμπερδεύεις... ειναι υπουλη η ενδομητρίωση..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Ναι κορίτσι μου μην αγχώνεσαι... κ εγώ ειχα μια κύστη 9,5 κ αφαιρέθηκε με λαμπαροσκόπηση.. μιας κ έγραψες σχετικα να σας πω κ εγώ τα νέα μου. πήγα για τεστ παπ όπως σας είπα.. ΄

μ έκανε κ υπέρηχο και τί είδαμε προς έκπληξή μας???? η ενδομητρίωση μάλλον κ δυστυχώς επέστρεψε... είχα κύστη.. οπότε εκείνη μου πρότεινε χωρίς να γνωρίζει οτι θα φύγω Αθήνα... να ξεκινήσω χάπια αντισυλλιπτικά μόλις αδιαθετήσω κ παράλληλα να κάνω τα χαρτιά μου για επιστροπή εξωσωματικής... δε πρέπει να το αφήσουμε ξανά να φουντώσει κ κορίτσι πραγματικά απορώωωω 10 μήνες έχουν περάσει από την επέμβαση ούτε χρόνος.... πότε πρόλαβε???τι να πω αυτή τη στιγμή είμαι σε φάση να θέλω να συμφωνεί κ ο γιατρός στην Αθήνα που θα με δει να κάνω εξωσωματική να τελειώνουμε.... 

μην αγχώνεσαι κάνε αυτό που σ ειπε να φύγει γιατί αν μεγαλώσει κ άλλο δε τη γλιτώνεις την λαμπαρασκοπηση..πάρτα τώρα που είναι νωρίς να ξεμπερδεύεις... ειναι υπουλη η ενδομητρίωση..

Κρίμα ρε κορίτσι πραγματικά κρίμα, σε τόσο λίγο χρονικό διάστημα. Δεν υπάρχει περίπτωση να είναι κυστικό ωοθυλάκιο αυτή τη φορά που είναι πιο απλή περίπτωση και φεύγει με αντισυλληπτικά; Δηλαδή σου είπε να πας εξωσωματική χωρίς να γίνει πρώτα αφαίρεση της κύστης; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Κρίμα ρε κορίτσι πραγματικά κρίμα, σε τόσο λίγο χρονικό διάστημα. Δεν υπάρχει περίπτωση να είναι κυστικό ωοθυλάκιο αυτή τη φορά που είναι πιο απλή περίπτωση και φεύγει με αντισυλληπτικά; Δηλαδή σου είπε να πας εξωσωματική χωρίς να γίνει πρώτα αφαίρεση της κύστης; 

δεν ειμαστε απολύτως σίγουροι ακόμη .. μ πε να πάω μολις αδιαθετήσω 2η μέρα να δει αν αδειάζει η όχι.. από τη θέση κ την εικόνα της μ πε οτι μάλλον προκειται για ενδομητριωσης.. μ πε να πάρω χάπια αντισσυλιπτικά για να φύγει λογικα... για επέμβαση δε μ πε τίποτα ούτε να το σκέφτομαι δε θέλω.... μ έκανε εντύπωση όμως γιατί τον Δεκέμβρη έκανα υπέρηχο σ άλλο γιατρό στο νοσοκομείο κ δεν είδε τίποτα.. μέσα σ ενα μήνα μπορεί να δημιουργήθηκε δλδ? τι να πω...

πάντως ούτως η αλλιώς εγώ έχω κλείσει ραντεβού Αθήνα να με παρακολουθούν από εκεί από δω κ πέρα... θα με δει κ θα δούμε πως θα κινηθούμε... αλλά ειλικρινα σ μιλάω θέλω να συμφωνούν οι απόψεις τους να τελειώνω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lactaki είπε:

Ναι κορίτσι μου μην αγχώνεσαι... κ εγώ ειχα μια κύστη 9,5 κ αφαιρέθηκε με λαμπαροσκόπηση.. μιας κ έγραψες σχετικα να σας πω κ εγώ τα νέα μου. πήγα για τεστ παπ όπως σας είπα.. ΄

μ έκανε κ υπέρηχο και τί είδαμε προς έκπληξή μας???? η ενδομητρίωση μάλλον κ δυστυχώς επέστρεψε... είχα κύστη.. οπότε εκείνη μου πρότεινε χωρίς να γνωρίζει οτι θα φύγω Αθήνα... να ξεκινήσω χάπια αντισυλλιπτικά μόλις αδιαθετήσω κ παράλληλα να κάνω τα χαρτιά μου για επιστροπή εξωσωματικής... δε πρέπει να το αφήσουμε ξανά να φουντώσει κ κορίτσι πραγματικά απορώωωω 10 μήνες έχουν περάσει από την επέμβαση ούτε χρόνος.... πότε πρόλαβε???τι να πω αυτή τη στιγμή είμαι σε φάση να θέλω να συμφωνεί κ ο γιατρός στην Αθήνα που θα με δει να κάνω εξωσωματική να τελειώνουμε.... 

μην αγχώνεσαι κάνε αυτό που σ ειπε να φύγει γιατί αν μεγαλώσει κ άλλο δε τη γλιτώνεις την λαμπαρασκοπηση..πάρτα τώρα που είναι νωρίς να ξεμπερδεύεις... ειναι υπουλη η ενδομητρίωση..

Λυπάμαι κορίτσακι μου που ξανά επέστρεψε ,ναι ρε παιδί μου και εμένα ήταν 3 εκατοστά και μετά από 6 μήνες έφτασε 6.5 εκατοστά!!! Θα την βρούμε όμως την άκρη λακοστακι μου :-) και εγώ φτιάχνω τα χαρτιά μου για επιτροπή τώρα και μόλις ξεμπερδεψω με την κύστη πάμε για εξωσωματική μου είπε ο γιατρός !! Το πιστεύεις ότι ανυπομονώ;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lactaki είπε:

δεν ειμαστε απολύτως σίγουροι ακόμη .. μ πε να πάω μολις αδιαθετήσω 2η μέρα να δει αν αδειάζει η όχι.. από τη θέση κ την εικόνα της μ πε οτι μάλλον προκειται για ενδομητριωσης.. μ πε να πάρω χάπια αντισσυλιπτικά για να φύγει λογικα... για επέμβαση δε μ πε τίποτα ούτε να το σκέφτομαι δε θέλω.... μ έκανε εντύπωση όμως γιατί τον Δεκέμβρη έκανα υπέρηχο σ άλλο γιατρό στο νοσοκομείο κ δεν είδε τίποτα.. μέσα σ ενα μήνα μπορεί να δημιουργήθηκε δλδ? τι να πω...

πάντως ούτως η αλλιώς εγώ έχω κλείσει ραντεβού Αθήνα να με παρακολουθούν από εκεί από δω κ πέρα... θα με δει κ θα δούμε πως θα κινηθούμε... αλλά ειλικρινα σ μιλάω θέλω να συμφωνούν οι απόψεις τους να τελειώνω...

λακτάκι μου μην ανησυχείς... θα σε φτιάξει ο δικός μας! Είμαι απόλυτα σίγουρη ότι θα την βρεις τη λύση! Κ μένα θα με δει μέσα του μήνα να δει πως πάω :-) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

@Αννια27 καλημέρα!!! χαχαχ έχω γίνει βλέπω κ επίσημα ο γιατρός του site χαχαχαχα Τέτοια γνώση να μου έλειπε...

Κοριτσάκι αυτή τη φορά δεν έχω ιδέα γιατί δεν είχα ποτέ θέματα τέτοια, ευτυχώς δλδ. Δεν έχω κάνει ποτέ κύστη κ ή κυστικό ωοθυλάκιο, ούτε είχα θέματα με πολυκυστικές, ενδομητρίωση κλπ... ήμουν εντελώς ξεκάθαρα στο ανεξήγητο του ανεξήγητου οπότε δεν έχω συζητήσει ποτέ με το γιατρό τέτοια θέματα. Το μόνο που έχω να προτείνω αν ενδιαφέρεσαι είναι καλό γιατρό... εμένα αυτός με έβαλε σε σειρά κ με βοήθησε και αν δεν ήταν αυτός ούτε ξέρω που θα κατέληγα! Ίσως όμως άλλα κορίτσια στο γκρουπ της εξωσωματικής να έχουν κάποια εμπειρία να μοιραστούν... επίσης το ταμείο μου λειτουργεί διαφορετικά οπότε ούτε επιτροπή πέρασα για να σου πω να πας ή όχι από τώρα... καλά αποτελέσματα σου εύχομαι κοριτσάκι!

Χαχαχαχα πραγματικά έχεις γίνει ο γιατρός μας 😉 θα το ανεβάσω και στα κορίτσια της εξωσωματικής!!! Ελπίζω αυτή τη φορά να μην πέφτω έξω στο ένστικτο μου για το γιατρό @st3llina μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Xrita είπε:

Σε ευχαριστώ!Αννια μου είναι ο γιατρός που σου ελεγα της εξωσωματικής κ που είχαμε πάει μόνο μια φορά για να μας κατευθύνει με το σπέρμα...Ο δικός μου που τον είχα τα τελευταία χρόνια αποδείχτηκε τραγικός...Νιώθω λίγο περίεργα που δεν τον ξέρω ...θα δείξει..Γενικά έχει γνώσεις πολλές όπως κ πολύ πελατεία...Το θέμα είναι να μη χάνεται η έγγυος στην πελατεία...θα δείξει...

Έχεις δίκιο κορίτσακι μου , έχουμε χάσει τα αυγά και τα πασχαλιά πλέον!!! Τι να κοιτάξουμε γιατρούς; Εξετάσεις; Να μαθαίνουμε μόνες μας ; Τι από όλα; Πάντως εγώ στον καινούργιο γιατρό ακολούθησα την συμβουλή της Τόκυο και τον ρωτάω τα πάντα τα πάντα όμως!!! Εύχομαι να είναι ο γιατρός σου αυτός που θα φέρει το μωράκι σου στον κόσμο :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η lactaki είπε:

δεν ειμαστε απολύτως σίγουροι ακόμη .. μ πε να πάω μολις αδιαθετήσω 2η μέρα να δει αν αδειάζει η όχι.. από τη θέση κ την εικόνα της μ πε οτι μάλλον προκειται για ενδομητριωσης.. μ πε να πάρω χάπια αντισσυλιπτικά για να φύγει λογικα... για επέμβαση δε μ πε τίποτα ούτε να το σκέφτομαι δε θέλω.... μ έκανε εντύπωση όμως γιατί τον Δεκέμβρη έκανα υπέρηχο σ άλλο γιατρό στο νοσοκομείο κ δεν είδε τίποτα.. μέσα σ ενα μήνα μπορεί να δημιουργήθηκε δλδ? τι να πω...

πάντως ούτως η αλλιώς εγώ έχω κλείσει ραντεβού Αθήνα να με παρακολουθούν από εκεί από δω κ πέρα... θα με δει κ θα δούμε πως θα κινηθούμε... αλλά ειλικρινα σ μιλάω θέλω να συμφωνούν οι απόψεις τους να τελειώνω...

Το ότι δεν το είδε ο γιατρός στο νοσοκομείο το Δεκέμβριο δεν σημαίνει ότι δεν υπήρχε κι εγώ είχα πάει σε έναν άσχετο πριν 2 χρόνια και είδε ένα μικρό ινωμοιωνατακι στη μήτρα που δεν ενοχλούσε και καθόλου απ ότι μου είπε και δεν μου είπε καν ότι έπρεπε να το παρακολουθώ κι εγώ έκανα την βλακεια παρόλο που την είδα την μεγάλη τη μαυρίλα στον υπερυχο να τον εμπιστευτώ γιατί σκέφτηκα γιατρός είναι κάτι παραπάνω ξέρει... Το αποτέλεσμα όπως έχω ξανά πει τον Ιούνιο που έκανα το χειρουργείο το ινωμυωμα είχε φτάσει 13 εκατοστά και είχε πιάσει όλη την μήτρα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Έχεις δίκιο κορίτσακι μου , έχουμε χάσει τα αυγά και τα πασχαλιά πλέον!!! Τι να κοιτάξουμε γιατρούς; Εξετάσεις; Να μαθαίνουμε μόνες μας ; Τι από όλα; Πάντως εγώ στον καινούργιο γιατρό ακολούθησα την συμβουλή της Τόκυο και τον ρωτάω τα πάντα τα πάντα όμως!!! Εύχομαι να είναι ο γιατρός σου αυτός που θα φέρει το μωράκι σου στον κόσμο :-)

Έχεις δικιο...Ολα αυτά σκεφτομαστε...Σε ευχαριστώ πολύ Αννια μου...Θα δείξει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια μου χαθηκα λιγο ειχα διαβασμα για την εξεταστικη σημερα τελειωσα !!! Συγχαρητηρια στα κοριτσια που ειδα στο πινακακι ηρθε και το δικο τουσ θαυματακι.!!! Ευχομαι καλη επιτυχια σε ολες μας κοριτσια μου !!!! 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγκινεί η Πέννυ Μπαλτατζή: “Είχα τέσσερις άτυχες εγκυμοσύνες. Το πρώτο ήταν κανονική γέννα”

Η Πέννυ Μπαλτατζή ήταν η σημερινή καλεσμένη της Φαίης μας στο “Πρω1νό” και συγκίνησε κατά τη διάρκεια της συνέντευξής της με τα όσα εξομολογήθηκε.

Η τραγουδίστρια αναφέρθηκε στη γέννηση του γιου της και τη χαρά που έφερε τόσο στην ίδια, όσο και στον σύζυγό της, Χρήστο Τζούτη. Ωστόσο, μίλησε και για τις τέσσερις άτυχες εγκυμοσύνες που είχε πριν φέρει στον κόσμο τον γιο της και έστειλε το δικό της μήνυμα σε όλες της γυναίκες.

 

Φανερά συγκινημένη, ανέφερε: “Το μωρό είναι στο καμαρίνι, δε μπορώ να το αποχωριστώ, είμαι θηλάζουσα μαμά. Την άλλη Παρασκευή γίνεται 4 μηνών. Γεννήθηκε πρόωρα, την 35η εβδομάδα, αλλά όλα καλά. Είμαστε με τον σύζυγό μου έξι χρόνια μαζί. Είχα τέσσερις άτυχες εγκυμοσύνες. Το πρώτο ήταν κανονική γέννα με τεχνητούς πόνους για να αποβληθεί το έμβρυο. Ο οργανισμός δεν μπήκε στην διαδικασία τοκετού, δεν πρόλαβε. Ήταν ζωντανό το μωράκι και έπρεπε να το τελειώσουν, λόγω ανεπάρκειας πλακούντα. Δε θα έβγαινε υγιές αυτό το παιδάκι, αν θα έβγαινε. Το δεύτερο ήταν εξωμήτριο και τα άλλα δυο παλίνδρομες.

Το σώμα μας είναι πολύ σοφά πλασμένο. Πρέπει να το εμπιστευτούμε. Τα παλίνδρομα ήταν από εξωσωματικές. Οι δυο πρώτες εγκυμοσύνες ήταν φυσιολογικές. Το πιο ψυχοφθόρο ήταν οι εξωσωματικές. Έχασα τα έμβρυα στο μήνα. Είπα πως δεν θα ξαναμπώ σε αυτή τη δοκιμασία. Ένιωθα πως το σώμα μου βιάζεται. Δεν ήθελα να κάνω παιδί από απωθημένο. Όταν έφυγε αυτή η σκέψη και προσπαθήσαμε κανονικά έμεινα έγκυος αμέσως. Το σώμα ξέρει όταν το αφήσουμε στην ησυχία του”.



https://www.faysbook.gr/best-of-tv/sygkinei-i-penny-mpaltatzi-quot-eicha-tesseris-atyches-egkymosynes-to-proto-itan-kanoniki-genna-quot/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η st3llina είπε:

Καλημερα κοριτσακια μου!!!Καλε δε θα φτιαξουμε νεο θεματακι;

Αντε,αντε να παιρνουν μπρος κ τα θετικα!!!

Αντε ναι να φτιάξουμε!!!!  Ποια θα αναλάβει;;;

Η @lactaki ηταν γουρλου!!! Ποια θα είναι η επόμενη;;;

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Συγκινεί η Πέννυ Μπαλτατζή: “Είχα τέσσερις άτυχες εγκυμοσύνες. Το πρώτο ήταν κανονική γέννα”

Η Πέννυ Μπαλτατζή ήταν η σημερινή καλεσμένη της Φαίης μας στο “Πρω1νό” και συγκίνησε κατά τη διάρκεια της συνέντευξής της με τα όσα εξομολογήθηκε.

Η τραγουδίστρια αναφέρθηκε στη γέννηση του γιου της και τη χαρά που έφερε τόσο στην ίδια, όσο και στον σύζυγό της, Χρήστο Τζούτη. Ωστόσο, μίλησε και για τις τέσσερις άτυχες εγκυμοσύνες που είχε πριν φέρει στον κόσμο τον γιο της και έστειλε το δικό της μήνυμα σε όλες της γυναίκες.

 

Φανερά συγκινημένη, ανέφερε: “Το μωρό είναι στο καμαρίνι, δε μπορώ να το αποχωριστώ, είμαι θηλάζουσα μαμά. Την άλλη Παρασκευή γίνεται 4 μηνών. Γεννήθηκε πρόωρα, την 35η εβδομάδα, αλλά όλα καλά. Είμαστε με τον σύζυγό μου έξι χρόνια μαζί. Είχα τέσσερις άτυχες εγκυμοσύνες. Το πρώτο ήταν κανονική γέννα με τεχνητούς πόνους για να αποβληθεί το έμβρυο. Ο οργανισμός δεν μπήκε στην διαδικασία τοκετού, δεν πρόλαβε. Ήταν ζωντανό το μωράκι και έπρεπε να το τελειώσουν, λόγω ανεπάρκειας πλακούντα. Δε θα έβγαινε υγιές αυτό το παιδάκι, αν θα έβγαινε. Το δεύτερο ήταν εξωμήτριο και τα άλλα δυο παλίνδρομες.

Το σώμα μας είναι πολύ σοφά πλασμένο. Πρέπει να το εμπιστευτούμε. Τα παλίνδρομα ήταν από εξωσωματικές. Οι δυο πρώτες εγκυμοσύνες ήταν φυσιολογικές. Το πιο ψυχοφθόρο ήταν οι εξωσωματικές. Έχασα τα έμβρυα στο μήνα. Είπα πως δεν θα ξαναμπώ σε αυτή τη δοκιμασία. Ένιωθα πως το σώμα μου βιάζεται. Δεν ήθελα να κάνω παιδί από απωθημένο. Όταν έφυγε αυτή η σκέψη και προσπαθήσαμε κανονικά έμεινα έγκυος αμέσως. Το σώμα ξέρει όταν το αφήσουμε στην ησυχία του”.



https://www.faysbook.gr/best-of-tv/sygkinei-i-penny-mpaltatzi-quot-eicha-tesseris-atyches-egkymosynes-to-proto-itan-kanoniki-genna-quot/

την είδα όλη την συνέντευξη και συγκινήθηκα τόσο πολύ με την κοπέλα!! έδωσε πολύ κουράγιο με τα λόγια της σε όλα τα κορίτσια που προσπαθούν.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Maroulita? είπε:

Αντε ναι να φτιάξουμε!!!!  Ποια θα αναλάβει;;;

Η @lactaki ηταν γουρλου!!! Ποια θα είναι η επόμενη;;;

 

Άντε κορίτσια πάμε για Φλεβάρη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lactaki είπε:

εγώ έχω να προτείνω το @misofeggaro... θα ήθελα πολύ να ανοίξει ένα νέο θέμα ...τυχερό για εκείνη κ για όλες!!!!

Συμφωνωωωω @misofeggaro άνοιξε τοοοο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Με πείσατε,,,
Πάω!!! 
και ετοιμαστείτε για τρελό τίτλο... 

Κι εγώ συμφωνώ!!!!!!!

Τρέλανε μας λέμε!!!!

Λαλαλαλαλααααααα!!!!😄😄😄😄😄😄😄😄😄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...