Μετάβαση σε περιεχόμενο

<<Με τη νέα την χρονιά θα μας έρθουν τα μωρά>> ! ! !


lactaki

Recommended Posts

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Alex2016 είπε:

Δεν εχουμε κάποιο ιδιαιτερο θεμα. Το 1ο παιδακι μας ηρθε με φυσιολογική σύλληψη. Λόγω ηλικίας ειναι δυσκολα τα πραγματα και μας πιεζει ο χρονος και προχωρήσαμε σε εξωσωματική.

Καταλαβα κοριτσι μου!Σου ευχομαι να πετυχεις με την πρωτη προσπαθεια εξωσωματικης κ να ερθει συντομα το αδερφακι 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 995
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Mitsaki83: ΘΕΤΙΚΟ👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ👶

Princess28: ΘΕΤΙΚΟ👶

katerinaki-dm: ΘΕΤΙΚΟ👶

Whatever: ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrita: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σταυρι: ?

diana8: ?

Karen: 19/01

silia: 21/01

Ελενικον: 24/01

Hope19: 29/01

Alex2016: 29/01

joycat: 29/01

misofeggaro: 01/02

Aννια27:01/02

Μari84:01/02

pangipot: 04/02

Εαυγγελοςτ: 06/02

PAPA EVA: 06/02

LadyP: 06/02

st3llina: 07/02

ioannastr: 10/02

Kostef: 12/02

Maroulita? : 13/02

Evie2: 14/02

Lacostaki: 14/02

Lactaki: 15/02

I want a baby:26/02 

 

Κοριτσαρες μου σας διαβάζω αλλά δεν έχω προλάβει να σας γράψω !!! @Hope19 μου πως είσαι;;;; @Frogel μουυυυυ μπράβοοοοοοο αγαπακι μου δεν ξέρεις πόσο χάρηκα για εσένα να προσέχεις την πριγκίπισσα σου και να νιώθεις ευλογημένη και μην μας ξεχνάς να μας πασπαλιζεις μπεμπεδοσκονη 😉 !!! Στα νέα μας κορίτσια καλώς ήρθατε!!! @Tokyo μου να ξέρεις σε θαυμάζω που τα ξέρεις όλα τόσο καλά ,και εγώ προσπαθώ καιρό να τα μάθω και να τα καταλάβω για να ξέρω τι θα μου κάνουν με την εξωσωματική,αλλά ακόμα δεν τα έχω καταφέρει :-( !!! @stavri λάθος όνομα !!! @Σταυρι μουυυ είδα τα νέα σου εύχομαι το μπεμπακι σου να είναι σε αυτά τα εβρυακια και να το κρατάς σύντομα στην αγκαλιά σου 💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Αννια27 σ'ευχαριστώ για τα καλά λόγια αλλά ειλικρινά όταν μπεις στο χορό χορεύεις... πριν λίγους μήνες δεν είχα ιδέα για την εξωσωματική και λίγους ακόμα πιο παλιά,ούτε για τη φυσική σύλληψη... έχω πολλές αστείες απορίες να διηγηθώ! όπως όμως θα δεις κ συ με το καλό όταν μπαίνεις σε κάτι τόσο σοβαρό που αφορά πρωτίστως εσένα (την υγεία και τη ζωή σου) και έπειτα την οικογένεια που έχεις κ θα έχεις, δεν γίνεται να μην ενημερωθείς. Αν φυσικά θες να ξέρεις που πατάς και να είσαι σε θέση να πάρεις κ τις σωστές αποφάσεις όταν χρειαστεί. Έτσι το βλέπω εγώ δλδ. Ναι εμπιστεύομαι το γιατρό μου πολύ (γι'αυτό τον έχω άλλωστε) αλλά δεν μπορεί να αποφασίσει στη θέση μου! Πρέπει όταν μου μιλάει να ξέρω τι λέει, όχι να τα πετάξω επάνω του και ό,τι κάτσει... άλλωστε και ο σωστός γιατρός το ίδιο θέλει. Τα περισσότερα από αυτόν τα έχω μάθει κ με την προτροπή του έχω δει άρθρα, ομιλίες κλπ. Οπότε ανασκουμπώσου γιατί όπως μου είχε πει και εκείνος στην αρχή (κ τον ευγνωμονώ) "έχεις διάβασμα"! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, τα φωτα σας!!!

Βγηκαν οι εξετάσεις μου.. αυριο θα μιλησω με υην γιατρό αλλα ως τοτε θα σκασω...

FSH 7,2 mIU

LH 2,51mIU

PRL 17,91 ng

Ε2 89 pg

DHEA-S 210,4 μg

Προγεστερόνη 0,55 ng (θα την κανω κ μια βδομαδα πριν την περίοδο)

Τεστοστερόνη 0,21 ng

Πως τις βλέπετε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Maroulita? είπε:

Κορίτσια, τα φωτα σας!!!

Βγηκαν οι εξετάσεις μου.. αυριο θα μιλησω με υην γιατρό αλλα ως τοτε θα σκασω...

FSH 7,2 mIU

LH 2,51mIU

PRL 17,91 ng

Ε2 89 pg

DHEA-S 210,4 μg

Προγεστερόνη 0,55 ng (θα την κανω κ μια βδομαδα πριν την περίοδο)

Τεστοστερόνη 0,21 ng

Πως τις βλέπετε;;;

Πω πω maroulita μου δεν καταλαβαίνω τίποτα!😁 Δεν σου έχει δίπλα τις φυσιολογικές τιμές για να σε κατατοπίσει; Είμαι σίγουρη όμως ότι κάποια κορίτσια θα ξέρουν! 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 27/1/2020 at 7:26 ΜΜ, ο/η Frogel είπε:

Κορίτσια μου ομορφαα εγώ σήμερα έκανα την αυχενική και είναι όλα καλά...χάρηκα τοοοσο πολύ και συγκινήθηκα και δεν το πιστευαααα το πλασματακι που έχω μέσα μου..σας εύχομαι όλες να το ζήσετε πολύ σύντομα και να νιώσετε αυτήν την ευλογία..σας στέλνω άπειρη μπεμπεδοσκονη και πολλές μωρουλοπατουσιτσες.. ❤️ ❤️

Aχχχ μπράβο βρε κορίτσι μου! Πολύ χαίρομαι για εσένα ειλικρινά!!!! Ανυπομονώ για τη στιγμή που θα νιώσω κι εγώ το ίδιο! Τώρα να ηρεμήσεις και αν ήσουν αγχωμένη να ξεαγχωθείς (νομίζω κι εγώ μέχρι την αυχενική διαφάνεια θα είμαι αγχωμένη) και να απολαύσεις λεπτό προς λεπτό αυτό το θαυματάκι  που συναίβει στην ζωή σου!!!! Σε φιλώ!!!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Maroulita? είπε:

Κορίτσια, τα φωτα σας!!!

Βγηκαν οι εξετάσεις μου.. αυριο θα μιλησω με υην γιατρό αλλα ως τοτε θα σκασω...

FSH 7,2 mIU

LH 2,51mIU

PRL 17,91 ng

Ε2 89 pg

DHEA-S 210,4 μg

Προγεστερόνη 0,55 ng (θα την κανω κ μια βδομαδα πριν την περίοδο)

Τεστοστερόνη 0,21 ng

Πως τις βλέπετε;;;

κορίτσι πρέπει να τις δει  ο γιατρός, εμείς τώρα οκ εμπειρικά ό,τι πούμε! Το θέμα είναι ότι αυτά διαβάζονται όλα μαζί γιατί η κάθε μια δε σημαίνει μόνο κάτι από μόνη της αλλά συνδιαστικά με την άλλη! κ αυτό το κάνει μόνο γιατρός... 

τώρα εντελώς μα εντελώς εμπειρικά έχω την εντύπωση ότι είναι λίγο χαμηλή η LH και κάπως υψηλή η Ε2. Όμως ξέρω ότι αυτές οι 3 αλληλοεπηρεάζονται οπότε μπορεί όλες μαζί να είναι μια χαρά. Στείλε τις στο γιατρό να σου πει σίγουρα κοριτσάκι! DHEA και τεστοστερόνη δεν έχω κάνει ποτέ οπότε δεν ξέρω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρήκα αυτό...
Κοίταξα λίγο τις τιμες σου και τις βρήκα νομίζω γενικά καλά.
http://www.biormoniki.gr/v1/normal_values/
Η δεύτερη στήλη είναι για τις γυναίκες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Βρήκα αυτό...
Κοίταξα λίγο τις τιμες σου και τις βρήκα νομίζω γενικά καλά.
http://www.biormoniki.gr/v1/normal_values/
Η δεύτερη στήλη είναι για τις γυναίκες.

ναι καλές είναι απλά το θέμα είναι ότι συνδέονται... η LH με την FSH και την Ε2 έχουν συγκεκριμένη αναλογία... μου τα είχε πει ο δικός μου αλλά δεν τα θυμάμαι... αλλιώς σαν τιμές μια χαρά φαίνονται...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Tokyo είπε:

ναι καλές είναι απλά το θέμα είναι ότι συνδέονται... η LH με την FSH και την Ε2 έχουν συγκεκριμένη αναλογία... μου τα είχε πει ο δικός μου αλλά δεν τα θυμάμαι... αλλιώς σαν τιμές μια χαρά φαίνονται...

Η αλήθεια είναι πως εκτός από μια φορά προλακτίνη, δεν έχω κάνει καμία άλλη...
Οπότε εγώ δεν έχω καμία ιδέα... 
Αλλά συνήθως αυτά ρυθμίζονται, έτσι δεν είναι;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η misofeggaro είπε:

Η αλήθεια είναι πως εκτός από μια φορά προλακτίνη, δεν έχω κάνει καμία άλλη...
Οπότε εγώ δεν έχω καμία ιδέα... 
Αλλά συνήθως αυτά ρυθμίζονται, έτσι δεν είναι;;

δεν ξέρω ειλικρινά... σίγουρα η προλακτίνη κ η προγεστερόνη, οι άλλες δεν ξέρω πως φτιάχνουν. Σου λέω η σχέση τους πρέπει να έχει μια συγκεκριμένη τιμή κ διαβάζονται ανάλογα με τη σχέση αυτή. Γι'αυτό γυναικολόγος ή ενδοκρινολόγος πρέπει να τις δει... εμείς τώρα λέμε η καθεμιά ανάλογα τι έχει δει και μπορεί να λέμε κ βλακείες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Mitsaki83: ΘΕΤΙΚΟ👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ👶

Princess28: ΘΕΤΙΚΟ👶

katerinaki-dm: ΘΕΤΙΚΟ👶

Whatever: ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrita: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σταυρι: ?

diana8: ?

Karen: 19/01

silia: 21/01

Ελενικον: 24/01

Hope19: 29/01

Alex2016: 29/01

joycat: 29/01

misofeggaro: 01/02

Aννια27:01/02

Μari84:01/02

pangipot: 04/02

Εαυγγελοςτ: 06/02

PAPA EVA: 06/02

LadyP: 06/02

st3llina: 07/02

ioannastr: 10/02

Kostef: 12/02

Maroulita? : 13/02

Evie2: 14/02

Lacostaki: 14/02

Lactaki: 15/02

I want a baby:26/02 

 

Κοριτσαρες μου σας διαβάζω αλλά δεν έχω προλάβει να σας γράψω !!! @Hope19 μου πως είσαι;;;; @Frogel μουυυυυ μπράβοοοοοοο αγαπακι μου δεν ξέρεις πόσο χάρηκα για εσένα να προσέχεις την πριγκίπισσα σου και να νιώθεις ευλογημένη και μην μας ξεχνάς να μας πασπαλιζεις μπεμπεδοσκονη 😉 !!! Στα νέα μας κορίτσια καλώς ήρθατε!!! @Tokyo μου να ξέρεις σε θαυμάζω που τα ξέρεις όλα τόσο καλά ,και εγώ προσπαθώ καιρό να τα μάθω και να τα καταλάβω για να ξέρω τι θα μου κάνουν με την εξωσωματική,αλλά ακόμα δεν τα έχω καταφέρει :-( !!! @stavri λάθος όνομα !!! @Σταυρι μουυυ είδα τα νέα σου εύχομαι το μπεμπακι σου να είναι σε αυτά τα εβρυακια και να το κρατάς σύντομα στην αγκαλιά σου 💕

Αννια μου δεν ξεχνώ ποτέ να στέλνω την ημερισια μπεμπεδοσκονη χιχιχιχιχι..κάθε φορά που μπαίνω να σας διαβάσω ανυπομονώ για τα θετικά νέα σας..είμαι σίγουρη ότι θα το γεμίσουμε το πινακακι..είναι τυχερό..εγώ να δεις πόσο χαίρομαι για σένα που είσαι μια μαχητρια και είμαι και σίγουρη ότι όλα θα πάνε καλά..και για κάτι που ειπώθηκε πριν μέρες δεν έχεις να πας πουθενά εδώ θα σε στηρίζουμε όλες και πάμε και στα κορίτσια της εξωσωματικής θα έχεις διπλή στήριξη..:) ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ευχαριστω πολυ!! 

Οπως τα βλεπω ειναι μεσα στα φυσιολογικά ορια αλλα κ παλι δεν βγαζω ακρη! 

Θα μιλησω κ με τη γιατρο να με κατατοπίσει. 

Μακαρι να είναι ολα οκ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dimitra91 είπε:

Aχχχ μπράβο βρε κορίτσι μου! Πολύ χαίρομαι για εσένα ειλικρινά!!!! Ανυπομονώ για τη στιγμή που θα νιώσω κι εγώ το ίδιο! Τώρα να ηρεμήσεις και αν ήσουν αγχωμένη να ξεαγχωθείς (νομίζω κι εγώ μέχρι την αυχενική διαφάνεια θα είμαι αγχωμένη) και να απολαύσεις λεπτό προς λεπτό αυτό το θαυματάκι  που συναίβει στην ζωή σου!!!! Σε φιλώ!!!❤️

Κοριτσάρα μου ομορφηηηη θα έρθει η στιγμή αυτή τόσο γρήγορα που δε θα το πιστεύεις..αυτό λέμε με το αγόρι μου πόσο γρήγορα πέρασε το πρώτο τρίμηνο .γενικά δεν ήμουν αγχωμενη γιατί έχοντας περάσει μια αποβολή πριν από αυτήν την εγκυμοσύνη κατάλαβα ότι δεν περνάνε όλα από το χέρι μας όποτε έλεγα εμείς κάνουμε ότι καλύτερο μπορούμε και το μπεμπεκι κάνει ότι καλύτερο μπορεί και θα πάνε όλα καλά..:) εννοείται ότι παιρνεις μια ανάσα παραπάνω από την καλή αυχενική παρόλα αυτά :)) να απολαμβάνεις την εγκυμοσύνη σου κι εσύ από τώρα και μέχρι να γνωρίσουμε επιτελους αυτά τα μωρά..όπως μου λένε όλες οι μανουλες σαν την πρώτη εγκυμοσύνη δεν έχει όποτε όλα να τα κάνουμε πολύ..πολύ χαλάρωση πολύ χρόνο με τα αγόρια μας και με τον εαυτό μας όλα πολύ :) σε φιλώ και αν χρειαστείς κάτι και μπορώ να βοηθήσω πες μουυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Maroulita? είπε:

Κορίτσια ευχαριστω πολυ!! 

Οπως τα βλεπω ειναι μεσα στα φυσιολογικά ορια αλλα κ παλι δεν βγαζω ακρη! 

Θα μιλησω κ με τη γιατρο να με κατατοπίσει. 

Μακαρι να είναι ολα οκ!!

Aυτο κορίτσι είναι το καλύτερο!  Αυτή θα τις αξιολογήσει σαν σύνολο κ θα σου πει! Καμια φορά τα όρια είναι εντελώς ενδεικτικά κ παραπλανούν, οπότε στείλε τα άμεσα να σου πει! 

Καλά αποτελέσματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Frogel είπε:

Αννια μου δεν ξεχνώ ποτέ να στέλνω την ημερισια μπεμπεδοσκονη χιχιχιχιχι..κάθε φορά που μπαίνω να σας διαβάσω ανυπομονώ για τα θετικά νέα σας..είμαι σίγουρη ότι θα το γεμίσουμε το πινακακι..είναι τυχερό..εγώ να δεις πόσο χαίρομαι για σένα που είσαι μια μαχητρια και είμαι και σίγουρη ότι όλα θα πάνε καλά..και για κάτι που ειπώθηκε πριν μέρες δεν έχεις να πας πουθενά εδώ θα σε στηρίζουμε όλες και πάμε και στα κορίτσια της εξωσωματικής θα έχεις διπλή στήριξη..:) ❤️

Κορίτσακι μου πόσο με συγκρίνεις πάντα !!! Σου στέλνω όλες τις καρδούλες του κόσμου και σε εσένα και στην πριγκίπισσα 😉💕💖👩‍❤️‍👩

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου! Πως είστε σήμερα; Εγώ δε σηκώθηκα καλά δυστυχώς☹️ Έχω λίγο συνάχι. Με ενοχλεί κι ο λαιμός μου!🤧 Ελπίζω να μην χειροτερευσω. Έχω μήνες να αρρωστήσω και τώρα που έχω μια υποχρέωση το Σάββατο και έχω κλείσει κομμώτρια κτλ. βρήκε να με πιάσει!😤 Να έχετε μια υπέροχη ημέρα!😘

@Hope19 πως είσαι κορίτσι μου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Mitsaki83: ΘΕΤΙΚΟ👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ👶

Princess28: ΘΕΤΙΚΟ👶

katerinaki-dm: ΘΕΤΙΚΟ👶

Whatever: ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrita: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σταυρι: ?

diana8: ?

Karen: 19/01

silia: 21/01

Ελενικον: 24/01

Hope19: 29/01

Alex2016: 29/01

joycat: 29/01

misofeggaro: 01/02

Aννια27:01/02

Μari84:01/02

pangipot: 04/02

Εαυγγελοςτ: 06/02

PAPA EVA: 06/02

LadyP: 06/02

st3llina: 07/02

ioannastr: 10/02

Kostef: 12/02

Maroulita? : 13/02

Evie2: 14/02

Lacostaki: 14/02

Lactaki: 15/02

I want a baby:26/02 

 

Κοριτσαρες μου σας διαβάζω αλλά δεν έχω προλάβει να σας γράψω !!! @Hope19 μου πως είσαι;;;; @Frogel μουυυυυ μπράβοοοοοοο αγαπακι μου δεν ξέρεις πόσο χάρηκα για εσένα να προσέχεις την πριγκίπισσα σου και να νιώθεις ευλογημένη και μην μας ξεχνάς να μας πασπαλιζεις μπεμπεδοσκονη 😉 !!! Στα νέα μας κορίτσια καλώς ήρθατε!!! @Tokyo μου να ξέρεις σε θαυμάζω που τα ξέρεις όλα τόσο καλά ,και εγώ προσπαθώ καιρό να τα μάθω και να τα καταλάβω για να ξέρω τι θα μου κάνουν με την εξωσωματική,αλλά ακόμα δεν τα έχω καταφέρει :-( !!! @stavri λάθος όνομα !!! @Σταυρι μουυυ είδα τα νέα σου εύχομαι το μπεμπακι σου να είναι σε αυτά τα εβρυακια και να το κρατάς σύντομα στην αγκαλιά σου 💕

Kαλημέρα κοριτσάκι μου γλυκό. Εγώ αδιαθέτησα κανονικά. 12-13 μέρες μετά την οωρρηξια. Τουλάχιστον τα Utrogestan με βοηθησαν να ερθει σχετικά σωστά. Νομιζω τωρα επανηλθα μετα τις ενεσεις του Νοεμβρη. Γιατι περασα ενα κυκλο 18 ημερων λογω των ενεσεων , μετα 23η και τωρα ολα καλα επανηλθε.

 Θα καλέσω σήμερα το γιατρό να κανονίσουμε τις επεμβάσεις. 

Θα κάνω μαζί λαπαροσκόπηση-υστεροσκόπηση. Είχαμε μεινει στην πρώτη συζήτηση αλλα τωρα θα του πω οτι το αποφασισα να το κανουμε μετα τον επόμενο κυκλο. Υποθετω τελος Φεβρουαριου ,αρχες Μαρτη. Θα μου πει ποτε πρεπει. Ξερεις μηως ποιες μερες του κυκλου γινεται?

Να σου πω ανυπομονώ γιατι θα εχω μια πληρη εικονα για ολα τωρα. Να δουμε την κλειστη σαλπιγγα , να δουμε και την αλλη μην εχει τιποτα συμφυσεις και ολα γενικα. Γιατι, να σου πω την αληθεια σκεφτομαι μακαρι να ξυπνησω και να μου πει ειχες και αυτο το θεμα και το λυσαμε. Θα παρω μια ανασα γιατι θα ξερω οτι κατι βρεθηκε και λυθηκε. Ή τελοσπαντων θα ξερω πως πρεπει να προχωρησω. 

@Ευάγγελοςτ καλημέρα κορίτσι μου. Πόσο σιγκινούμαι που με σκέφτεστε.

Τα νέα μου τα γράφω από πάνω. Τώρα τι έγινε με τα τεστ δεν ξέρω. Αλλά δεν πειράζει. Ευχομαι να βρεθει κατι και να λυθει.

Δεν σας το κρυβω χθες εκλαιγα ολη μερα κρυφα γιατι ανθρωπος ειμαι δεν μπορω να το αντεξω ολο αυτο. Με εχει κουρασει. Για αυτο δεν μπηκα να γραψω. Θελω απλα να μπω σ εμια σειρα. Ας ειναι και η εξωσωματική ή ας βρεθει κατι τελοσπαντων να καταλαβω τι πρεπει να κανω. Δεν μπορω αλλο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η st3llina είπε:

Καλημερα κοριτσια μου!Καλως ηρθαν και οι καινουριες κοπελες κ ευχομαι συντομα ολες να δουμε θετικα τεστακια 🍼🍼🍼.

Για εμενα δεν πηγε τοσο καλα αυτος ο μηνας απο επαφες γιατι λογω της κουρασης με την ανακαινιση του σπιτιου μας σηκωσαμε κ οι 2 πολλα βαρη κ αρκετα βραδια πεφταμε ξεροι για υπνο οποτε δεν εκμεταλλευτηκαμε αρκετες μερες.Το στηθος μου ποναει ηδη εδω κ καιρο το ιδιο κ η μεση κ νομιζω πως ειδικα η μεση ειναι απο τις δουλειες που καναμε τοσες μερες.Οποτε δεν εχω ελπιδες αυτο το μηνα κ περιμενω τον επομενο που ελπιζω να ειναι κ πιο ξεκουραστος/τυχερος για μας 😁.

Πολλα πολλα +++++ σε οσες κοπελες δεν περιμενουν.Αντε να γεμισουμε το πινακακι μας!

Στελλινα μου μην απογοητευεσαι , ποτε δεν ξερεις. Πόσες φορες εχει ερθει σε κοπελες εκει που δεν το περιμενανε και λενε οτι ειχαν μονο  μια επαφη ενω το προσπαθησαν καιρο. Ευχομαι να δεις θετικό τεστακι. Αλλα και να μη δεις πας δυναμικα για τον επομενο μηνα.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! Πως είστε σήμερα; Εγώ δε σηκώθηκα καλά δυστυχώς☹️ Έχω λίγο συνάχι. Με ενοχλεί κι ο λαιμός μου!🤧 Ελπίζω να μην χειροτερευσω. Έχω μήνες να αρρωστήσω και τώρα που έχω μια υποχρέωση το Σάββατο και έχω κλείσει κομμώτρια κτλ. βρήκε να με πιάσει!😤 Να έχετε μια υπέροχη ημέρα!😘

@Hope19 πως είσαι κορίτσι μου;

Περαστικά κορίτσι μου....έχει ιώσεις ο καιρός αυτός!! Να πίνεις ζεστά και να ξεκουραστείς όσο μπορείς για να σου περάσει άμεσα!! Κ panadol cold & flu 3 φορές τη μέρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η ioannastr είπε:

Περαστικά κορίτσι μου....έχει ιώσεις ο καιρός αυτός!! Να πίνεις ζεστά και να ξεκουραστείς όσο μπορείς για να σου περάσει άμεσα!! Κ panadol cold & flu 3 φορές τη μέρα...

Ευχαριστώ ioanna μου! Τώρα που είπα κι εγώ να γίνω όμορφη 👸αρρώστησα. Με βλέπω με κόκκινα μάτια και έρπη στα χείλη στην εκδήλωση🧟. Κι αν κολλήσω και τον μικρό δεν θα πάω πουθενά στο τέλος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Ευχαριστώ ioanna μου! Τώρα που είπα κι εγώ να γίνω όμορφη 👸αρρώστησα. Με βλέπω με κόκκινα μάτια και έρπη στα χείλη στην εκδήλωση🧟. Κι αν κολλήσω και τον μικρό δεν θα πάω πουθενά στο τέλος!

καλημέρα! έρπη δεν ξέρω αν έβγαλες αλλά αν απλά νιώθεις ότι ΘΑ βγάλεις πάρε fylicin! ειλικρινά δεν ξέρω πως και τι αλλά όταν παίρνω fylicin (πια συνέχεια δλδ) δεν βγάζω έρπη στα χείλη! Έχω σωθεί... παλιότερα είχα κάθε μήνα με το που έρχονταν περίοδος και τσουπ σώθηκα! πλέον ζήτημα είναι να βγει καμιά δυο φορές το χρόνο και αυτό όταν έχω αμελήσει το χαπάκι... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Ευχαριστώ ioanna μου! Τώρα που είπα κι εγώ να γίνω όμορφη 👸αρρώστησα. Με βλέπω με κόκκινα μάτια και έρπη στα χείλη στην εκδήλωση🧟. Κι αν κολλήσω και τον μικρό δεν θα πάω πουθενά στο τέλος!

Περαστικουλια.... Γρήγορη ανάρρωση!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια...

Δε μπαίνω συνέχεια αλλά σας διαβάζω..

Ακόμα δεν έχω χαρεί...Έχω πολύ άγχος...Είχα πονακια δεξιά σα σούβλες μικρές....Εκνευριστηκα με το γιατρό..Άλλαξα γιατρό...Έβγαλα έρπη,εξαπλώθηκε στο πηγουνι(τώρα καλύτερα)Μου είπε ότι είναι αρχή ακόμα κ περιμενω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Xrita είπε:

Καλημέρα κορίτσια...

Δε μπαίνω συνέχεια αλλά σας διαβάζω..

Ακόμα δεν έχω χαρεί...Έχω πολύ άγχος...Είχα πονακια δεξιά σα σούβλες μικρές....Εκνευριστηκα με το γιατρό..Άλλαξα γιατρό...Έβγαλα έρπη,εξαπλώθηκε στο πηγουνι(τώρα καλύτερα)Μου είπε ότι είναι αρχή ακόμα κ περιμενω...

περαστικά κορίτσι! φιλισιν παίρνεις;;; εγώ με αυτό έχω σωθεί από τον έρπη... 

με τους γιατρούς ακούω πολλά κουλά τελευταία... δεν ξέρω τι γίνεται! ελπίζω να είσαι στον κατάλληλο τώρα 😉 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλησπέρα κορίτσια μ!!! Εκανα τεστ πάλι τώρα το μεσημέρι!  νομιζω τελικά πάει καλά το πράγμα!   
    • Έλα κορίτσι μου ευχαριστώ για το ενδιαφέρον❤️ η μητρα και ο τράχηλος είναι πεντακάθαρα! Ίσως η περίοδος να αργησει και να έρθει μέχρι και σε 50 μέρες και να μην ανησυχήσω! Μου έβαλε να κάνω κάποιες εξετάσεις για αυτοάνοσα και θρομβοφιλια τις έκανα και θα βγουν μέχρι την Τρίτη! Επίσης περιμενουμε να βγουν και οι καρυοτυποι (εμβρύου και οι δικοί μας) και μετά το πασχα έκλεισα ραντεβού να με δει και να συζητήσουμε τι θα βγάλουν οι εξετάσεις και έχει στο μυαλό του να μου δώσει κάποια αγωγη γτ έπεσαν λίγο και τα ανδρογονα μου και με βάση το ιστορικό μου και τος εξετάσεις να μου δώσει αγωγη! Επίσης μου είπε να μη τρώω κάποια τρόφιμα και να μη περνώ κάποιες βιταμίνες γτ πυροδοτούν τις ενδορφινες με αποτελεσμα να μη κάνω ποιοτικά ωάρια! Τελος μου είπε πως αφού θα λείπει ο σύντροφος το καλοκαιρι μπορούμε να καταψηξει ο σύντροφος σπερμα και να κάνω σπερματεγχυνση κάποια στιγμή το καλοκαιρι αφού παρω την αγωγη και μετά🙏
    • Ναι ακούγονται ενθαρρυντικά 🙏μου είπε θα το παλέψουμε μαζί και είμαι σίγουρος ότι το μωρακι θα έρθει🙏 δυστυχώς τις γιορτές δεν θα είναι ο σύντροφος εδώ όποτε θα τις περάσουμε μοναχικά! Θα πάω στα πεθερικά μου βέβαια αλλά όσο να ναι δεν είναι το ίδιο😢 ευτυχως μου το είπε και από μόνος του ότι αν λείπει ο σύντροφος θα κάνουμε μαζί την προσπάθεια 🙏 Ενδιαφέρεται πολύ γ αυτό και εγώ τον εμπιστεύομαι πολύ! Δεν με ξεπετάει και μας εξηγεί τα πάντα 🙏 Ναι ενοιωσα μια ανακούφιση γτ θέλει να το ψάξουμε λιγακι αλλά και μου δεν μας άφησε να προσπαθησουμε μόνοι μας και βλεπουμε! Από μονος του μας είπε ότι αν θελουμε να κάνουμε σπερματεγχυνση  να καταλήξουμε σπερμα και ας λείπει ο συζυγος θα το κάνουμε μαζί με τον γιατρό 🙏 Κορίτσι μου η διατροφή που ανέφερα προφανώς είναι για την δικιά μου περίπτωση με βάση το ιστορικό μου (ΣΠΩ, υψηλή αμη, χαμηλά ανδρογονα, υπερινσουλιναιμια κτλ) μη βάζεις κατά νου αυτά που είπα γτ κάθε περίπτωση είναι διαφορετική! Μου είπε να αποφεύγω αυτά καθώς πυροδοτούν τις ενδορφινες και κατά συνέπεια δεν βοηθούν σε ποιοτικά ωάρια! Μου είπε επακριβώς πως αν σας πηγαινα για εξωσωματικη θα σας έπαιρναν 4000-5000 και θα περνάμε τα τέτοια μας τώρα! Έτσι ακριβώς μου είπε🤪 θέλει λέει να το παλέψουμε ακόμη να βγουν και οι εξετάσεις και από εκεί και περα να δούμε πως θα προχωρήσουμε🙏 αχ κοριτσάκι μου τι έχεις περάσει και εσυ😩
    • ΄Άρα αυτά επιτρέπονται και βοηθάνε; Τότε ο γιατρός της @Mpourmpouloγιατί της είπε να τα ελαττώσει;
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...