Μετάβαση σε περιεχόμενο

<<Με τη νέα την χρονιά θα μας έρθουν τα μωρά>> ! ! !


lactaki

Recommended Posts

στις πριν 12 λεπτά, ο/η whatever είπε:

Ποτέ δεν ξέρεις! Λοιπόν εγώ είχα ζητήσει έναν πλήρη ορμονολογικο έλεγχο και νομίζω περιελάμβανε tsh, προλακτίνη, οιστραδιόλη, προγεστερόνη ( καλύτερα να γίνει μια εβδομάδα μετά την ωορρηξία) , τεστοστερόνη και άλλες που δεν τις θυμάμαι τώρα. Δεν περιελάμβανε αυτή που δείχνει το απόθεμα ωαρίων αλλά ίσως θεωρείται πιο εξειδικευμένη και δεν περιλαμβάνεται στον ορμονολογικο; Δεν το γνωρίζω αυτό.

Όλες οι εξετάσεις γίνονται 2η με 6η μέρα του κύκλου

Σ ευχαριστω κοριτσι!!  Ομολογω πως δεν ηξερα καθολου τις μερες που πρέπει να γινει, ειχα στο μυαλό μου οτι πρέπει να περάσει η περίοδος..Να 'σαι καλα!!! 🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 995
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα κορίτσια!

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ όλες για τις ευχές σας!!! Μακάρι να είναι όλα καλά!!!!🤩🤩🤩

Εύχομαι πολύ σύντομα να γεμίσει το πινακάκι με θετικά τεστάκια!!!!!! Σας στέλνω όλη μου την θετική ενέργεια!!!! ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια τι κάνετε; εγώ είμαι 3 μέρες πριν την περίοδο και πριν λίγο είχα ελάχιστα ροζ στο σκουπισμα οπότε μάλλον θα έρθει νωρίτερα η κυρία 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 

στις πριν 5 ώρες, ο/η whatever είπε:

Πίστεψα ότι θα μας έκανες την έκπληξη.... Επισκεψου τον νέο γιατρό και θα τα βάλετε όλα σε μια σειρά πολύ σύντομα!!!

Βρε κορίτσια οσες έχετε ήδη εμπειρία από μια κύηση είναι φυσιολογικό να μην έχεις κάθε μέρα τα ίδια συμπτώματα; Δηλαδή τη μια μέρα να έχεις ενοχλήσεις στο στήθος και όχι στην κοιλιά και την άλλη το ανάποδο; Και γενικώς να υπάρχουν εναλλαγές;

Σήμερα ας πούμε δεν με ενοχλεί το στηθος, πάρα μόνο ελάχιστα, έχω μόνο πιο συχνά πονακια περιόδου, όχι έντονα σαν μια ενόχληση και έχω πλέον και διάφανα υγρά που δεν είχα τις προηγούμενες μέρες. Λίγο αγχώθηκα και εκεί που έλεγα δεν θα κάνω άλλη χοριακη μέχρι το ραντεβού τώρα μετράω ώρες αντίστροφα να πάω για εξετάσεις

Είναι φυσιολογικό κορίτσι μου να έχεις εναλλαγές στα συμπτώματα μην αγχώνεσαι :) εγώ σε όλο το πρώτο τρίμηνο που διανύω είχα τη μια μέρα ζαλάδες την άλλη αϋπνία την άλλη ανακατωσουρα την άλλη να μην μπορώ να αγγίξω το στήθος μου..όλα καλά θα είναι :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

Καλησπέρα κορίτσια τι κάνετε; εγώ είμαι 3 μέρες πριν την περίοδο και πριν λίγο είχα ελάχιστα ροζ στο σκουπισμα οπότε μάλλον θα έρθει νωρίτερα η κυρία 

Τι να σου ήρθε τόσο νωρίτερα;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Maroulita? είπε:

Κορίτσια μου πόσο όμορφο το πινακακι μας!!

Εν αναμονή περιόδου εγώ και μαλλον θα εμφανιστεί νωρίτερα καθώς είχα κ θετικό τεστ ωορρηξίας 2 μερες πριν απ'την μέρα που περίμενα.. Οπότε αύριο μεθαύριο θα την δούμε την κυρία!

Σκέφτομαι μόλις αδιαθετησω (γιατι θα αδιαθετησω, το νιωθω) να μιλήσω με την γυναικολόγο μου να με κατευθύνει για να κάνω επιτέλους ορμονικές εξετάσεις! Είναι κάτι που πρέπει να προσέξω; Κάποια εξέταση που ενδεχομένως πρέπει οπωσδήποτε να γίνει; Να εχω μια ιδέα πριν παω! 🙂

Όπως τα λέει η @whatever. Θες Ε2 (οιστραδιολη), προλακτινη (PRL), LH (η ορμόνη της ωορρηξίας), FSH κ προγεστερόνη (PRG) τη 2η μέρα κύκλου το πολυ 3η.  Η ΑΜΗ αν θες να κάνεις δεν εχει σημασια μέρα το ίδιο και η TSH (θυρεοειδή). Καλά αποτελέσματα κορίτσι! Μίλα με το γιατρό να σε κατευθύνει... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Τι να σου ήρθε τόσο νωρίτερα;;;

Κι εγώ δεν ξέρω δεν μου έχει ξανά τύχει τώρα θα περιμένω να δω αν κατεβει κανονικό αίμα που μάλλον θα κατέβει γιατί έχω πόνους περιόδου.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Frogel είπε:

 

Είναι φυσιολογικό κορίτσι μου να έχεις εναλλαγές στα συμπτώματα μην αγχώνεσαι :) εγώ σε όλο το πρώτο τρίμηνο που διανύω είχα τη μια μέρα ζαλάδες την άλλη αϋπνία την άλλη ανακατωσουρα την άλλη να μην μπορώ να αγγίξω το στήθος μου..όλα καλά θα είναι :)

Σ' ευχαριστώ πολύ για την απάντηση! Αγχώνομαι υπερβολικά λόγω προηγούμενων αποβολών και ψειριζω τα πάντα! Μάλλον πρέπει λίγο να χαλαρώσω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μουυυ τι κάνετε;;; Εγώ μόλις έκλεισα μόλις τώρα ραντεβού για την επιτροπή του ΕΟΠΥΥ για εξωσωματική!!! Το πιο κοντινό ήταν 06/03 🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μουυυ τι κάνετε;;; Εγώ μόλις έκλεισα μόλις τώρα ραντεβού για την επιτροπή του ΕΟΠΥΥ για εξωσωματική!!! Το πιο κοντινό ήταν 06/03 🙂

Άντε με το καλό κορίτσι! Καλημέρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μουυυ τι κάνετε;;; Εγώ μόλις έκλεισα μόλις τώρα ραντεβού για την επιτροπή του ΕΟΠΥΥ για εξωσωματική!!! Το πιο κοντινό ήταν 06/03 🙂

Καλημερα στο κορίτσι μου το ομορφο αχχχχχ ποσο τελειααααα ξερω θα σε φαει η αγωνια μεχρι τοτε αλλα εχεις χρονο να ηρεμήσεις κ να χαλαρωσεις ❤️❤️❤️❤️❤️❤️πολύ κυ χαρηκααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! 

Έχω ξεκινήσει τεστ ωορηξιας από την 14η μέρα... Δεύτερη γραμμή δεν εμφανιζόταν πουθενά... Είχα άρχισε να απελπιζομαι, ώσπου σήμερα το πρωί είδα αυτό... Ευτυχώς έκανα την επαφή μου εχθές και αν κοκκινησει και άλλο ίσως προσπαθήσω πάλι την Τετάρτη... 18η μέρα σήμερα άρα πάω για μεγαλύτερο κύκλο... 

dc3c52bb3bdeaf89f117e5c921e3050b.0.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κ απο μενα κοριτσια μου!Συγχαρητηρια στα κοριτσια μας που ειναι εγκυουλες,ποσο πολυ χαιρομαι κ ας μη γνωριζομαστε.Ο κοινος στοχος που εχουμε ολες μας φερνει πιο κοντα 😊😊.Ευχομαι ηρεμες κ τελειομηνες εγκυμοσυνες να εχετε κ με το καλο κ σε μας τις υπολοιπες.Εγω κοριτσια μου μπαινω στα κλεφτα κ σας διαβαζω καποια βραδια,εχουμε ξεκινησει ανακαινιση στο σπιτι εχουμε μαστορους (Αννια με νιωθεις;Εσεις τελειωσατε τα δικα σας;).Εεε ειμαι μαλλον κ σε γονιμες κ λεω μαλλον γιατι με τις διακυμανσεις του κυκλου μου μονο απο τα υγρα το καταλαβαινω.Οποτε ολα μαζι μαζεμενα κ ο,τι γινει,τις επαφες μας αυτο το μηνα τις κανουμε κυριως για μας κ οχι μονο για μωρακι 😁.

Αννια μου καλη αρχη με την επιτροπη κουκλα μουΝομιζω το εχω ξαναγραψει οτι ειχα φιλη που εμεινε φυσιολογικα λιγο πριν ξεκινησει διαδικασιες εξωσωματικης.Στο ευχομαι κοριτσαρα μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Κι εγώ δεν ξέρω δεν μου έχει ξανά τύχει τώρα θα περιμένω να δω αν κατεβει κανονικό αίμα που μάλλον θα κατέβει γιατί έχω πόνους περιόδου.. 

Καλημέρα!! κ εμένα αυτό το μήνα μου ήρθε 3 μέρες νωρίτερα και έχω πολύ σταθερό κύκλο και δε μου έχει συμβεί ξανά....Μίλησα με τον γιατρό μου και μου λέει δεν είναι τίποτα για 3 μέρες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Αννια27 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μουυυ τι κάνετε;;; Εγώ μόλις έκλεισα μόλις τώρα ραντεβού για την επιτροπή του ΕΟΠΥΥ για εξωσωματική!!! Το πιο κοντινό ήταν 06/03 🙂

Μαζί!!! κ η @Taggeris... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Καλημέρα! 

Έχω ξεκινήσει τεστ ωορηξιας από την 14η μέρα... Δεύτερη γραμμή δεν εμφανιζόταν πουθενά... Είχα άρχισε να απελπιζομαι, ώσπου σήμερα το πρωί είδα αυτό... Ευτυχώς έκανα την επαφή μου εχθές και αν κοκκινησει και άλλο ίσως προσπαθήσω πάλι την Τετάρτη... 18η μέρα σήμερα άρα πάω για μεγαλύτερο κύκλο... 

dc3c52bb3bdeaf89f117e5c921e3050b.0.jpg

Καλημερα κοριτσακι μου!Μπραβο,ειδες;Ετσι την πατησα και εγω τον περασμενο μηνα,υπολογισα στο περιπου την ωορρηξια μου κ κοιτουσα τι μου εβγαζε η εφαρμογη κ σταματησα νωριτερα τις επαφες.Κ τελικα αδιαθετησα 48η μερα του κυκλου.Βεβαια εγω δεν εχω παρει τεστ ωορρηξιας αλλα αν ειχα συνεχισει προσπαθειες ισως πιανοταν το σπορακι Αρα;Επαφες επαφες επαφες μερα παρα μερα για οσες προσπαθουμε, χωρις να υπολογιζουμε, γιατι ποτε δεν ξερουμε ακριβως πότε γινεται η ωορρηξια μας.Αλλες φορες θα καθυστερησει λογω αγχους,στεναχωριας ή ακομη κ απο ενα απλο κρυωμα.Οσες περισσοτερες επαφες εχουμε τοσο πιο πολυ αυξανονται οι πιθανοτητες.Εγω απο το Νοεμβρη λογικα λαθος προσπαθουσα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Αννια27 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μουυυ τι κάνετε;;; Εγώ μόλις έκλεισα μόλις τώρα ραντεβού για την επιτροπή του ΕΟΠΥΥ για εξωσωματική!!! Το πιο κοντινό ήταν 06/03 🙂

Καλημέρα!! Μπράβο!! Τόσο σύντομα; Πίστευα ότι όταν πας με τον ΕΟΠΥΥ καθυστερούν όλα πολύ! Εύχομαι καλή επιτυχία και πολύ σύντομα!!

Κι εγώ το σκέφτομαι για Μάρτιο για εξωσωματική. Οπότε λες να το ζήσουμε μαζί;

Εμείς προσπαθούμε ένα χρόνο. Την πρώτη φορά που προσπαθήσαμε, πέρσι το Γενάρη, έκανα κάποιες δουλειές που δεν μπορούσα να αποφύγω λίγο μετά την ωορρηξία (φαντάσου ότι έμεινα στο κρεβάτι μια ολόκληρη μέρα μετά απ'την κούραση) και μια-δυο μέρες μετά μου ήρθε πολύ αίμα. Ήταν πριν την περίοδο και μετά ήρθε και η περίοδος αρνητικά. Συνεχίσαμε να προσπαθούμε και μόλις το Νοέμβριο ανακαλύψαμε ότι τελικά και ο σύζυγος είχε θέμα κι εγώ είχα καμιά δεκαριά πολύποδες σε σημείο που δεν φαίνονταν με τους υπερήχους.. :( Μου είπαν ότι ήταν αδύνατο να κρατήσω μωρό και να είχα τελειόμηνη εγκυμοσύνη με την κατάσταση της μήτρας μου :( Οπότε αφού έκανα επέμβαση, απόξεση μετά και ο σύζυγος θεραπεία αντίστοιχα, έχουμε μόνο απ'το Δεκέμβρη που είμαστε καλά.. Αυτή είναι η ιστορία μου μέχρι τώρα.

Ουσιαστικά δηλαδή είναι δεύτερος μήνας προσπαθειών αφού λύσαμε τα προβλήματά μας. Αλλά το ψυχολογικό και η ηλικία μετράει διαφορετικά, γι'αυτό σκέφτομαι την εξωσωματική. Εσείς πόσο καιρό προσπαθείτε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η JoyCat είπε:

Καλημέρα!! Μπράβο!! Τόσο σύντομα; Πίστευα ότι όταν πας με τον ΕΟΠΥΥ καθυστερούν όλα πολύ! Εύχομαι καλή επιτυχία και πολύ σύντομα!!

Κι εγώ το σκέφτομαι για Μάρτιο για εξωσωματική. Οπότε λες να το ζήσουμε μαζί;

Εμείς προσπαθούμε ένα χρόνο. Την πρώτη φορά που προσπαθήσαμε, πέρσι το Γενάρη, έκανα κάποιες δουλειές που δεν μπορούσα να αποφύγω λίγο μετά την ωορρηξία (φαντάσου ότι έμεινα στο κρεβάτι μια ολόκληρη μέρα μετά απ'την κούραση) και μια-δυο μέρες μετά μου ήρθε πολύ αίμα. Ήταν πριν την περίοδο και μετά ήρθε και η περίοδος αρνητικά. Συνεχίσαμε να προσπαθούμε και μόλις το Νοέμβριο ανακαλύψαμε ότι τελικά και ο σύζυγος είχε θέμα κι εγώ είχα καμιά δεκαριά πολύποδες σε σημείο που δεν φαίνονταν με τους υπερήχους.. :( Μου είπαν ότι ήταν αδύνατο να κρατήσω μωρό και να είχα τελειόμηνη εγκυμοσύνη με την κατάσταση της μήτρας μου :( Οπότε αφού έκανα επέμβαση, απόξεση μετά και ο σύζυγος θεραπεία αντίστοιχα, έχουμε μόνο απ'το Δεκέμβρη που είμαστε καλά.. Αυτή είναι η ιστορία μου μέχρι τώρα.

Ουσιαστικά δηλαδή είναι δεύτερος μήνας προσπαθειών αφού λύσαμε τα προβλήματά μας. Αλλά το ψυχολογικό και η ηλικία μετράει διαφορετικά, γι'αυτό σκέφτομαι την εξωσωματική. Εσείς πόσο καιρό προσπαθείτε;

Το ψυχολογικο κομματι το καταλαβαινω,το θεμα της ηλικιας επισης (ειμαι 36) αλλα αφου βρηκατε τα θεματα σας γιατι να μη δωσεις λιγο χρονο ακομη να το προσπαθησετε φυσιολογικα κοριτσι μου;Το κλασικο 6μηνο που λενε οι γιατροι οταν εισαι ανω των 35.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

St3llina Το σκεφτόμαστε πολύ! Εγώ είμαι ένα χρόνο μεγαλύτερή σου. 

Η αλήθεια είναι ότι τώρα κιόλας μετακομίζουμε σε πολύ ωραίο σπίτι!! Λες να πάρω κουράγιο απ'τα πράγματα που όλα μπαίνουν σε σειρά σιγά σιγά και να κάνω μια υπομονή παραπάνω; 😕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η JoyCat είπε:

Καλημέρα!! Μπράβο!! Τόσο σύντομα; Πίστευα ότι όταν πας με τον ΕΟΠΥΥ καθυστερούν όλα πολύ! Εύχομαι καλή επιτυχία και πολύ σύντομα!!

Κι εγώ το σκέφτομαι για Μάρτιο για εξωσωματική. Οπότε λες να το ζήσουμε μαζί;

Εμείς προσπαθούμε ένα χρόνο. Την πρώτη φορά που προσπαθήσαμε, πέρσι το Γενάρη, έκανα κάποιες δουλειές που δεν μπορούσα να αποφύγω λίγο μετά την ωορρηξία (φαντάσου ότι έμεινα στο κρεβάτι μια ολόκληρη μέρα μετά απ'την κούραση) και μια-δυο μέρες μετά μου ήρθε πολύ αίμα. Ήταν πριν την περίοδο και μετά ήρθε και η περίοδος αρνητικά. Συνεχίσαμε να προσπαθούμε και μόλις το Νοέμβριο ανακαλύψαμε ότι τελικά και ο σύζυγος είχε θέμα κι εγώ είχα καμιά δεκαριά πολύποδες σε σημείο που δεν φαίνονταν με τους υπερήχους.. :( Μου είπαν ότι ήταν αδύνατο να κρατήσω μωρό και να είχα τελειόμηνη εγκυμοσύνη με την κατάσταση της μήτρας μου :( Οπότε αφού έκανα επέμβαση, απόξεση μετά και ο σύζυγος θεραπεία αντίστοιχα, έχουμε μόνο απ'το Δεκέμβρη που είμαστε καλά.. Αυτή είναι η ιστορία μου μέχρι τώρα.

Ουσιαστικά δηλαδή είναι δεύτερος μήνας προσπαθειών αφού λύσαμε τα προβλήματά μας. Αλλά το ψυχολογικό και η ηλικία μετράει διαφορετικά, γι'αυτό σκέφτομαι την εξωσωματική. Εσείς πόσο καιρό προσπαθείτε;

Γιατί να πας σε εξωσωματική κορίτσι μου; Αφού λύσατε τα προβλήματα καλό είναι να δοκιμάσετε κανένα εξάμηνο. Δεν ξέρω την ηλικία σου βέβαια αλλά εγώ θα προσπαθούσα λίγο έτσι!😘💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Αννια27 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μουυυ τι κάνετε;;; Εγώ μόλις έκλεισα μόλις τώρα ραντεβού για την επιτροπή του ΕΟΠΥΥ για εξωσωματική!!! Το πιο κοντινό ήταν 06/03 🙂

Πω πω τόσο μακρινή ημερομηνία. Να το έχω στο νου μου από Φθινόπωρο που θα ξεκινήσω κ εγώ αν δεν έρθει. Ελπίζω βέβαια η λαπαροσκόπηση να βρει και να λύσει το πρόβλημα. Γιατί πραγματικά εύχομαι να βρεθεί κάτι ώστε να ξέρουμε ότι ήταν αυτό και λύθηκε.

Κορίτσι μου σκέψου ότι είσαι πολύ κοντά στο όνειρο!! Σου αξίζει γιατί φαίνεσαι υπέροχος άνθρωπος από τον τρόπο που μας γράφεις και μας εμψυχώνεις όλες!! Σίγουρα σε λίγους μήνες θα μας δείξεις το θετικό σου τεστ. Αυτό ονειρέψου και να είσσαι σίγουρη ότι έρχεται.. Είσαι πολύ κοντά στο όνειρο! Λίγπυς μήνες ακόμα υπομονή.. Σε φιλώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Άντε και οι τρεις μαζί Να είμαστε γουρλιδικες

Μακάρι κορίτσακι μου!!! Να συνεννοηθούμε να πάμε περίπου την ίδια ώρα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η JoyCat είπε:

St3llina Το σκεφτόμαστε πολύ! Εγώ είμαι ένα χρόνο μεγαλύτερή σου. 

Η αλήθεια είναι ότι τώρα κιόλας μετακομίζουμε σε πολύ ωραίο σπίτι!! Λες να πάρω κουράγιο απ'τα πράγματα που όλα μπαίνουν σε σειρά σιγά σιγά και να κάνω μια υπομονή παραπάνω; 😕

Εγω θα σου πω ναι!!!Δες το με αισιοδοξια,καινουριο σπιτακι κ θα ερθει κ το νινι.Και σ αυτο ψιλοπαραλληλα παμε ,εμεις κανουμε ανακαινιση στο σπιτι που θα μεινουμε κ ανυπομονω να το τελειωσουμε κ να γεμισει με μωρουδιλα...Κ επισης θα σογ πω οτι η μικρη μου αδερφουλα (2 χρονια μικροτερη μου)προσπαθουσαν 6 χρονια κ ξερεις ποτε επιασε;Στη δικη της μετακομιση που σηκωνε κ βαρη και απ ολα!Αμα θελει να πιαστει το σπορακι πιανεται 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Καλημέρα! 

Έχω ξεκινήσει τεστ ωορηξιας από την 14η μέρα... Δεύτερη γραμμή δεν εμφανιζόταν πουθενά... Είχα άρχισε να απελπιζομαι, ώσπου σήμερα το πρωί είδα αυτό... Ευτυχώς έκανα την επαφή μου εχθές και αν κοκκινησει και άλλο ίσως προσπαθήσω πάλι την Τετάρτη... 18η μέρα σήμερα άρα πάω για μεγαλύτερο κύκλο... 

dc3c52bb3bdeaf89f117e5c921e3050b.0.jpg

Ίσως; Τώρα είναι που πρέπει να προσπαθήσεις εντατικά! Το βλέπω αρκετά κόκκινο άρα λογικά είσαι κοντά στην ωορρηξία! Εύχομαι την επόμενη φορά να μας στείλεις την ίδια εικόνα αλλά σε τέστ εγκυμοσύνης!💗😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...