Μετάβαση σε περιεχόμενο

<<Με τη νέα την χρονιά θα μας έρθουν τα μωρά>> ! ! !


lactaki

Recommended Posts

στις πριν 18 λεπτά, ο/η ioannastr είπε:

Εγώ μια χαρά τη βλέπω τη γραμμουλα!!! Ποιος είναι ο ενδοιασμος;;;;

είναι πολύ μακριά  από εκεί που θα έπρεπε να είναι...χαχαχαα!!! αρνητικό ειναι... η γραμμή ειναι πιο κοντά στην άλλη αμα είναι θετικό... δεν ήρθε ακόμα η ώρα μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 995
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 3 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

ειναι πάρα πολύ μακριά δεν είναι εκεί που πρέπει για να είναι θετικό το τεστ...

Δεν χανεις κατι να κανεις αλλο εμα ομως ρεεεε... μπορει ν ειναι κατασκευαστικό λαθος κ ν αστην εβγαλε εκει..  μην απογοητεύεσαι .. απλα εγω σαν ευη θα εκανα αλλο εμα γιατί θα με ετρωγε μεσα μ ητσν λαθος δεν ηταν λαθος... χωρις ν θελω απαραίτητα να σ φουσκωσω τα μυαλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

όντως φαίνεται μια αχνή γραμμή, όμως αυτά δεν πρέπει στο θετικό να βγάζουν σταυρό; νομίζω ότι είναι γραμμή ελέγχου αυτή η κάθετη. Ίσως να κάνω λάθος. Αν δεν θέλει σταυρό πάντως αλλά απλή κάθετη γραμμή τότε ξεκάθαρα φαίνεται!

νομίζω πως η γραμμη ελέγχου είναι η διπλανή που είναι έντονη... το αχνό δίπλα είναι το θετικούλη .. δεν είμαι κ σίγουρη οτι είναι χωρίς το σταυρό...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Δεν χανεις κατι να κανεις αλλο εμα ομως ρεεεε... μπορει ν ειναι κατασκευαστικό λαθος κ ν αστην εβγαλε εκει..  μην απογοητεύεσαι .. απλα εγω σαν ευη θα εκανα αλλο εμα γιατί θα με ετρωγε μεσα μ ητσν λαθος δεν ηταν λαθος... χωρις ν θελω απαραίτητα να σ φουσκωσω τα μυαλα

έχω της ίδιας εταιρίας θα κάνω με πρωινά αν δεν μ έρθει..... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

έχω της ίδιας εταιρίας θα κάνω με πρωινά αν δεν μ έρθει..... 

Τελεια σορυ κιολασ αν επεμεινα πολυ.. απο χαρα το λεω .. το ιδιο σκοπε εχουμε ολες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

είναι πολύ μακριά  από εκεί που θα έπρεπε να είναι...χαχαχαα!!! αρνητικό ειναι... η γραμμή ειναι πιο κοντά στην άλλη αμα είναι θετικό... δεν ήρθε ακόμα η ώρα μου...

Κάτσε βρε κορίτσι μου...κάνε άλλο ένα αύριο το πρωί!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

νομίζω πως η γραμμη ελέγχου είναι η διπλανή που είναι έντονη... το αχνό δίπλα είναι το θετικούλη .. δεν είμαι κ σίγουρη οτι είναι χωρίς το σταυρό...

δεν ξερω ενα clear blue τετοιο που εχω εχει τη μικρη γραμμη που δειχνει οτι το τεστ εγινε σωστα κ λειτουργει, μια καθετη γραμμη ελεγχου που εμφανιζεται εφοσον το κανεις κ αν ειναι θετικο σταυρος αλλιως μενει η μια αλλα αυτο μπορει να ειναι αλλο, εχει πολλα αυτη η εταιρια. Εγω λεω αυτο αλλα σιγουρα εχει κ αλλα 

image.jpeg.65b2d7b0badefc8e698f04a3a16f8ac5.jpeg

Μαλλον ομως εχεις δικιο το αλλο ειναι θετικό! πρεπει να ειναι αυτο! τωρα το ειδα 

image.jpeg.a1e60033f61d5bdcb3834218f8c6124b.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η lactaki είπε:

χαχαχαχα έχω αλλά χλωμό ρε φίλη... το έκανα σήμερα το μεσημερι αλλά κάτι θα έδειχνε... σιγά μην είμαι...θα έρθει..

Σταματά καλεεεεε μέχρι να έρθει ελπίζουμε!!!! Περιμένω νέα σουυυυ 💕🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Mitsaki83: ΘΕΤΙΚΟ👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ👶

Princess28: ΘΕΤΙΚΟ👶

katerinaki-dm: ΘΕΤΙΚΟ👶

Whatever: ΘΕΤΙΚΟ👶

pangipot: ?

antzy9:?

Σταυρι:08/01

PAPA EVA: 09/01

diana8: 15/01

Lactaki: 17/01

Karen: 19/01

Hope19: 19/01

silia: 21/01

Lacostaki: 22/01

Maroulita: 22/01

Evie2: 24/01

Ελενικον: 24/01

I want a baby:29/01 

joycat: 29/01

misofeggaro: 01/02

Aννια27:01/02

Μari84:01/02

Εαυγγελοςτ: 06/02

st3llina: 07/02

ioannastr: 10/02

Kostef: 12/02

@whatever μουυυυυυ χιλιαααα συγνώμη καταλάθος όλα καλά είναι καρδιά μου έχεις ένα μπεμπακι όλο τρέλα μέσα στην κοιλίτσα σου!!! Συγνώμη κ πάλι :-( !!!!! @JoyCat καλώς ήρθες κορίτσι μου εδώ είμαστε όλες για να στηρίζουμε η μία η άλλη !!! Σίγουρα θα μείνεις !!!! Όλες θα γίνουμε μανουλες το 2020 !!! Εάν επιτρέπεται πόσο καιρό προσπαθείς;;

Μη ζητάς συγνώμη κορίτσι μου! Και γω αστειευόμενη το είπα! Εννοείται πως έγινε καταλάθος! Μη στεναχωριέσαι!

Καλημέρα σε όλη τη παρέα! Καλό Σαββατοκύριακο να έχουμε!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλώς ήρθες κι εσύ στην παρέα μας κορίτσι! Το πινακακι μας μπορεί να μοιάζει με μια απλή λίστα με ονόματα όμως εγώ βλέπω πέρα από αυτό. Γιατί κρύβει πίσω του επιθυμίες... όνειρα... άτομα που έχουν τις ίδιες προσδοκίες με εσένα. Να γίνουν ή να ξανά γίνουν μανουλες. Φυσικά και δεν είσαι μόνη! Εύχομαι να δεις γρήγορα θετικό δίπλα στο όνομα σου. Γιατί θα το δεις! Όλες θα το δούμε!

Μου άρεσε πάρα πολύ αυτό που έγραψες! 💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπαίνω κι εγώ κορίτσια μου χθες κάποια στιγμή και βλέπω το θετικό τεστακι! 🎉Από την χαρά μου ούτε το όνομα δεν είδα!😁😄 Μου μιλούσε και ο άντρας μου εκείνη την στιγμή... Επειδή είχε προηγηθεί αυτό με το άλλο τέστ νόμιζα ότι το είχε στείλει το lactaki!😃 Πανηγύριζω εγώ!🥳Λέω εντάξει μαλλιοτράβηγμα την άλλη φορά ποια θα ανοίξει το θεματακι! Και μετά βλέπω το όνομα! 🤦

@Κορτας Συγχαρητήρια κορίτσι μου. Με το καλό! Να χαίρεσαι και το παιδάκι σου!💗

@lactaki μου εύχομαι να μας φτιάξεις την ημέρα σήμερα!😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσια,

Δεν σας γραφω συχνα τον τελευταιο αρκετο καιρο αλλα σας διαβάζω αρκετα συχνα! Ευχομαι σε ολες τις εγκυουλες καλη κύηση και στις υπόλοιπες να ερθει συντομα το θαυματακι σας! Εγω εχω 16 ημερες καθυστερηση ειχα κανει τεστ στις 7/1 αλλα ηταν αρνητικο. Πριν λιγο ξαναεκανα κι αλλα..... Νομιζω ειναι θετικα αν κα αχνες γραμμες...

15793542072961458414715.thumb.jpg.a0feb73a50047da660d62385e0949ffb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Καλησπέρα κοριτσια,

Δεν σας γραφω συχνα τον τελευταιο αρκετο καιρο αλλα σας διαβάζω αρκετα συχνα! Ευχομαι σε ολες τις εγκυουλες καλη κύηση και στις υπόλοιπες να ερθει συντομα το θαυματακι σας! Εγω εχω 16 ημερες καθυστερηση ειχα κανει τεστ στις 7/1 αλλα ηταν αρνητικο. Πριν λιγο ξαναεκανα κι αλλα..... Νομιζω ειναι θετικα αν κα αχνες γραμμες...

15793542072961458414715.thumb.jpg.a0feb73a50047da660d62385e0949ffb.jpg

Φυσικά και είναι θετικά κορίτσι μου!😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃Συγχαρητήρια! Έμπαινα συχνά στην συζήτηση σας για να δω αν είσαι έγκυος. Μου είχε κάνει εντύπωση η υπομονή σου! Πω πω εγώ θα είχα σκάσει τόσες ημέρες. Θα έκανες αργά ωορρηξία για αυτό μάλλον σου βγήκε αρνητικό το άλλο! Και πάλι πολλά πολλά συγχαρητήρια! Να μας στέλνεις την θετική σου ενέργεια! 😘💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Φυσικά και είναι θετικά κορίτσι μου!😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃Συγχαρητήρια! Έμπαινα συχνά στην συζήτηση σας για να δω αν είσαι έγκυος. Μου είχε κάνει εντύπωση η υπομονή σου! Πω πω εγώ θα είχα σκάσει τόσες ημέρες. Θα έκανες αργά ωορρηξία για αυτό μάλλον σου βγήκε αρνητικό το άλλο! Και πάλι πολλά πολλά συγχαρητήρια! Να μας στέλνεις την θετική σου ενέργεια! 😘💗

Ναι κοριτσι μου μαλλον ετσι πουωτα λες ειναι! σε ευχαριστω παρα πολυ! Να εισαι καλα και σου στρλνω οοοοολη μου τη θετικη ενεργεια! Συντομα να δουμε πολλα πολλα θετικα τεστακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγαπημένες μου ευχαριστώ πολύ που με σκεφτήκατε σήμερα.... δεν έχει έρθει η ώρα μου ακόμα όμως, θα πάω στο γιατρό κ θα μπουνε πάλι όλα σε μια νέα σειρά με σωστή καθοδήγηση.. μόνο κ μόνο μ αυτό νιώθω μια αισιοδοξία... έκανα που λέτε τεστάκι σήμερα αλλά αρνητικότατο.. δεν έχω αδιαθετήσει όμως... ίσως κάτι ορμονικό, ίσως αλλάξει ο κύκλος μου ίσως αύριο.. θα δούμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Dimitra91 είπε:

Ναι κοριτσι μου μαλλον ετσι πουωτα λες ειναι! σε ευχαριστω παρα πολυ! Να εισαι καλα και σου στρλνω οοοοολη μου τη θετικη ενεργεια! Συντομα να δουμε πολλα πολλα θετικα τεστακια!

Συγχαρητήρια κ από μένα γλυκιά μου!!!!!! με το καλό!!!!! πολύ χάρηκα... μπράβο να γεμίζει το πινακάκι μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Dimitra91 είπε:

Καλησπέρα κοριτσια,

Δεν σας γραφω συχνα τον τελευταιο αρκετο καιρο αλλα σας διαβάζω αρκετα συχνα! Ευχομαι σε ολες τις εγκυουλες καλη κύηση και στις υπόλοιπες να ερθει συντομα το θαυματακι σας! Εγω εχω 16 ημερες καθυστερηση ειχα κανει τεστ στις 7/1 αλλα ηταν αρνητικο. Πριν λιγο ξαναεκανα κι αλλα..... Νομιζω ειναι θετικα αν κα αχνες γραμμες...

15793542072961458414715.thumb.jpg.a0feb73a50047da660d62385e0949ffb.jpg

Δημητρούλα μουυυυυ μπραβο ρε κοριτσαρα συγχαρητήρια σου εύχομαι τελειομηνη και υπέροχη εγκυμοσύνη χάρηκα παραααα πολύ...

❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Dimitra91 είπε:

Καλησπέρα κοριτσια,

Δεν σας γραφω συχνα τον τελευταιο αρκετο καιρο αλλα σας διαβάζω αρκετα συχνα! Ευχομαι σε ολες τις εγκυουλες καλη κύηση και στις υπόλοιπες να ερθει συντομα το θαυματακι σας! Εγω εχω 16 ημερες καθυστερηση ειχα κανει τεστ στις 7/1 αλλα ηταν αρνητικο. Πριν λιγο ξαναεκανα κι αλλα..... Νομιζω ειναι θετικα αν κα αχνες γραμμες...

15793542072961458414715.thumb.jpg.a0feb73a50047da660d62385e0949ffb.jpg

Μπράβο κοριτσάκι μου ήμουν σίγουρη ότι είσαι έγκυος και περίμενα πως και πως να κάνεις το τεστ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες μου χάθηκα κι εγώ λιγάκι είχα τρελές ανακατωσουρες και ζαλάδες πέρασα σχεδόν ένα μήνα στο σπίτι έχασα τέσσερα κιλά αλλά δεν μας νοιάζει καθολουυυυυ...το μπεμπεκι είναι καλά και αυτό μετράει..27 του μήνα έχουμε αυχενική και ανυπομονώ να περάσει κι αυτό με καλά αποτελέσματα και να ηρεμήσω η γυναίκα..τώρα είμαι καλύτερα άρχισα να τρώω και λίγο πιο καλά και να βγαίνω και καμιά βόλτα..αμηηηην..@lactaki μου σου έχω ξαναπεί πόσο αισιόδοξη είμαι για σένα είμαι σίγουρη ότι θα δεις το θετικό σου σύντομα..κρατά την αισιοδοξία σου και βουρ στον καινούργιο γιατρό :)

πολλα συγχαρητήρια στις πολλές καινούριες μανουλες με το καλό να πάνε όλα καλαααααα.. ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Κοριτσαρες μου χάθηκα κι εγώ λιγάκι είχα τρελές ανακατωσουρες και ζαλάδες πέρασα σχεδόν ένα μήνα στο σπίτι έχασα τέσσερα κιλά αλλά δεν μας νοιάζει καθολουυυυυ...το μπεμπεκι είναι καλά και αυτό μετράει..27 του μήνα έχουμε αυχενική και ανυπομονώ να περάσει κι αυτό με καλά αποτελέσματα και να ηρεμήσω η γυναίκα..τώρα είμαι καλύτερα άρχισα να τρώω και λίγο πιο καλά και να βγαίνω και καμιά βόλτα..αμηηηην..@lactaki μου σου έχω ξαναπεί πόσο αισιόδοξη είμαι για σένα είμαι σίγουρη ότι θα δεις το θετικό σου σύντομα..κρατά την αισιοδοξία σου και βουρ στον καινούργιο γιατρό :)

πολλα συγχαρητήρια στις πολλές καινούριες μανουλες με το καλό να πάνε όλα καλαααααα.. ❤️

Μακάρι κορίτσι μου... όλα να πάνε καλά από εδώ κ πέρα!! είμαι αισιόδοξη  γιατί πιστεύω πως θα είμαι σε καλά χέρια που θα με καθοδηγούν σωστά κ δε θα πρέπει να σκέφτομαι εγώ τι εξετάσεις πρέπει να κάνω... όπως κ να έχει ας μ έρθει τουλάχιστον να πάω παρακάτω... είμαι 15 μέρες μετά την ωορρηξία...

σου εύχομαι τα καλύτερα... όλα καλά θα είναι με το μπεμπάκι μ όλες τις εξετάσεις σύντομα θα το έχεις στην αγκαλιά σου!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Dimitra91 είπε:

Καλησπέρα κοριτσια,

Δεν σας γραφω συχνα τον τελευταιο αρκετο καιρο αλλα σας διαβάζω αρκετα συχνα! Ευχομαι σε ολες τις εγκυουλες καλη κύηση και στις υπόλοιπες να ερθει συντομα το θαυματακι σας! Εγω εχω 16 ημερες καθυστερηση ειχα κανει τεστ στις 7/1 αλλα ηταν αρνητικο. Πριν λιγο ξαναεκανα κι αλλα..... Νομιζω ειναι θετικα αν κα αχνες γραμμες...

15793542072961458414715.thumb.jpg.a0feb73a50047da660d62385e0949ffb.jpg

Συγχαρητήρια!!! Έριχνα και γω μια κλεφτη ματιά στο άλλο θέμα και έχω να πω και γω χαρά στην υπομονή σου! Μια υγιή και τελειομηνη εγκυμοσύνη να έχεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Dimitra91 είπε:

Ναι κοριτσι μου μαλλον ετσι πουωτα λες ειναι! σε ευχαριστω παρα πολυ! Να εισαι καλα και σου στρλνω οοοοολη μου τη θετικη ενεργεια! Συντομα να δουμε πολλα πολλα θετικα τεστακια!

Κορίτσακι μου είσαι με τα χίλια εγκυουλα 🥳 μπράβοοοοοοο με το καλό μια τέλεια τελειομηνη εγκυμοσύνη 💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 17/1/2020 at 9:27 ΜΜ, ο/η Κορτας είπε:

Κορίτσια έχω ένα κοριτσάκι 5.5 μηνων

και τώρα βλέπω αυτο

σε πέντε ημέρες περιμένω να αδιαθετήσω 

οχι δεν βγάζει σταυρο, απλή καθετη

Θετικό είναι κορίτσι. Πήγαινε Δευτέρα πρωί κατευθείαν για χοριακή

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...