Μετάβαση σε περιεχόμενο

<<Με τη νέα την χρονιά θα μας έρθουν τα μωρά>> ! ! !


lactaki

Recommended Posts

στις πριν 7 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Καλημέρα μανουλες και μελλοντικές μανουλες🥰πως σας βρίσκω;;;;

 

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Mitsaki83: ΘΕΤΙΚΟ👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ👶

Princess28: ΘΕΤΙΚΟ👶

katerinaki-dm: ΘΕΤΙΚΟ👶

pangipot: ?

antzy9:?

Σταυρι:08/01

PAPA EVA: 09/01

diana8: 15/01

Kostef: 16/01

Whatever: 17/01

Lactaki: 17/01

Karen: 19/01

Hope19: 19/01

silia: 21/01

Lacostaki: 22/01

Maroulita: 22/01

Evie2: 24/01

Ελενικον: 24/01

I want a baby:29/01 

misofeggaro: 01/02

Aννια27:01/02

Μari84:01/02

Εαυγγελοςτ: 06/02

st3llina: 07/02

ioannastr: 10/02

Όταν καταλάβω τη γόνιμη μέρα κ θα σας στείλω κ αναμενόμενη ημερομηνία περιόδου! Λόγω αποξεσης δεν έχει σταθεροποιηθεί ακόμα ο κύκλος Μ!

Συγχαρητήρια στα θετικά τεστακια που βλέπω και καλή επιτυχία στις υπόλοιπες! 

Έχω αρκετή δουλειά αυτές τις μέρες κ δε προλαβαίνω να σας διαβάζω αναλυτικά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 995
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 3 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλημέρα kostef μου!Αχ κι εγώ αυτό σκεφτόμουν πρίν. Πως την παίρνουμε την απόφαση όμως όταν σε κάθε τετράγωνο ξεπροβάλλει και μια πιτσαρία;😁🍕

Άχ κοριτσιιια μ δύσκολο δεν αποφευηετε το φαγητό δυστυχως... εχω παρει 5 κιλά πριν 2 χρονια π δεν ειναι πολλα αλλα ρε παιδια δε μπορω ν τα χασωωωωωωω δε φευγουν με τιποτα λιγο να ξεφυγω παλι τ ριχνω στο φαγητο... ξεκιναω γυμναστήριο 1 2 βδομαδες ολα τελεια μετα κουραση το ενα το αλλο κ σταματαωωωω.. το φαγητο ειναι φιλοσοφιαβοχι μονο επιβίωση τελικα😅😅😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η JoyCat είπε:

Καλημέρα σας!! Βάλτε με κι εμένα! Εγώ περιμένω περιόδο στις 29/01. Είμαστε στην προσπάθεια και χρειάζομαι συμπαράσταση, να νιώθω ότι δεν είμαστε μόνοι μας. Ελπίζω αυτή τη χρονιά να καταφέρουμε να έχουμε όλες μας θετικά τεστ και σύντομα γλυκά μωράκια στην αγκαλιά μας. Είναι φορές που χάνω πολύ το κουράγιο μου, με παίρνει από κάτω. Ελπίζω να τα ξεπεράσω τα blues και να πάνε όλα καλά!!

Καλώς ήρθες κι εσύ στην παρέα μας κορίτσι! Το πινακακι μας μπορεί να μοιάζει με μια απλή λίστα με ονόματα όμως εγώ βλέπω πέρα από αυτό. Γιατί κρύβει πίσω του επιθυμίες... όνειρα... άτομα που έχουν τις ίδιες προσδοκίες με εσένα. Να γίνουν ή να ξανά γίνουν μανουλες. Φυσικά και δεν είσαι μόνη! Εύχομαι να δεις γρήγορα θετικό δίπλα στο όνομα σου. Γιατί θα το δεις! Όλες θα το δούμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Άχ κοριτσιιια μ δύσκολο δεν αποφευηετε το φαγητό δυστυχως... εχω παρει 5 κιλά πριν 2 χρονια π δεν ειναι πολλα αλλα ρε παιδια δε μπορω ν τα χασωωωωωωω δε φευγουν με τιποτα λιγο να ξεφυγω παλι τ ριχνω στο φαγητο... ξεκιναω γυμναστήριο 1 2 βδομαδες ολα τελεια μετα κουραση το ενα το αλλο κ σταματαωωωω.. το φαγητο ειναι φιλοσοφιαβοχι μονο επιβίωση τελικα😅😅😅

Ακριβώς! Είναι απόλαυση πως να το κάνουμε! Κι εγώ δεν είναι ότι πρέπει να χάσω πάρα πολλά άλλα με ενοχλούν ψυχολογικά κυρίως! Συνήθισα να είμαι αρκετά αδύνατη και τώρα μου κακοφαίνεται. Βασικά τώρα που το σκέφτομαι από τότε που γνώρισα τον άντρα μου πάχυνα. Άρα δεν φταίω εγώ;🥺🙄 Αυτός φταίει! Νομίζω ότι ήρθε η ώρα να τον χωρίσω!😁😄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια μου καλησπέρα...θέλω την γνώμη σας σε κάτι αν κ δε παίζει η θετική εκδοχή των πραγμάτων.. έκανα ένα τεστ σήμερα 27η μέρα καθώς σήμερα είμαι 14 μέρες μετά την ωορηξία κ είμαι καθαρή...το τεστ αρνητικό... αλλά πολύ πιο κάτω εμφανίστηκε μια γραμμή καμια σχέση με εκεί που πρέπει να είναι...να σας την επισυνάψω να το δείτε.. ???έτσι είναι σε όλα? το έκανα τώρα το μεσημερί.. καλά αν ήμουν θα έδειχνε πιστεύω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η lactaki είπε:

κορίτσια μου καλησπέρα...θέλω την γνώμη σας σε κάτι αν κ δε παίζει η θετική εκδοχή των πραγμάτων.. έκανα ένα τεστ σήμερα 27η μέρα καθώς σήμερα είμαι 14 μέρες μετά την ωορηξία κ είμαι καθαρή...το τεστ αρνητικό... αλλά πολύ πιο κάτω εμφανίστηκε μια γραμμή καμια σχέση με εκεί που πρέπει να είναι...να σας την επισυνάψω να το δείτε.. ???έτσι είναι σε όλα? το έκανα τώρα το μεσημερί.. καλά αν ήμουν θα έδειχνε πιστεύω...

thumbnail_IMG_20200117_153531.thumb.jpg.d5ceaaeec55b9b3afe8ad138eeb2c8c7.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

thumbnail_IMG_20200117_153531.thumb.jpg.d5ceaaeec55b9b3afe8ad138eeb2c8c7.jpg

δεν έχω εμπειρία από αυτά τα τεστ.. το αρνητικό όμως πως είναι;; βγάζει μια γραμμουλα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

thumbnail_IMG_20200117_153531.thumb.jpg.d5ceaaeec55b9b3afe8ad138eeb2c8c7.jpg

Εγώ Εχω κάνει τέτοια τεστ να πας να πάρεις ενα φαρμακείου γιατί μπορεί να είναι και θετικό η να είναι άκυρο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lactaki είπε:

thumbnail_IMG_20200117_153531.thumb.jpg.d5ceaaeec55b9b3afe8ad138eeb2c8c7.jpg

Lactaki μου από ότι θυμάμαι και σε εμένα το κάνει αυτό. Ειδικά αν το δεις από τα πλάγια είναι κατακόκκινο. Σαν να συσσωρεύεται εκεί. Πάντως το σημαντικό είναι ότι δεν σου έχει έρθει! Δοκίμασε κι ένα ακόμα αύριο το πρωί που θα έχεις καθυστέρηση.💗😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλώς ήρθες κι εσύ στην παρέα μας κορίτσι! Το πινακακι μας μπορεί να μοιάζει με μια απλή λίστα με ονόματα όμως εγώ βλέπω πέρα από αυτό. Γιατί κρύβει πίσω του επιθυμίες... όνειρα... άτομα που έχουν τις ίδιες προσδοκίες με εσένα. Να γίνουν ή να ξανά γίνουν μανουλες. Φυσικά και δεν είσαι μόνη! Εύχομαι να δεις γρήγορα θετικό δίπλα στο όνομα σου. Γιατί θα το δεις! Όλες θα το δούμε!

Σ'ευχαριστώ πολύ για την ελπίδα που μου δίνεις!! Με συγκίνησες! Όσο περισσότερο καιρό προσπαθείς, τόσο χάνεις την ελπίδα κάποιες φορές. Αλλά πρέπει να βρίσκουμε τρόπο να αναπτερώνουμε το ηθικό μας! Ο γιατρός μου είπε "αν δεν μείνεις έγκυος εσύ το 2020, εγώ θα σκίσω τα πτυχία μου". Το εύχομαι σε όλες μας!! Να ζήσουμε τη μεγάλη χαρά να κρατήσουμε σύντομα το ζουζουνάκι μας στην αγκαλιά μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Ακριβώς! Είναι απόλαυση πως να το κάνουμε! Κι εγώ δεν είναι ότι πρέπει να χάσω πάρα πολλά άλλα με ενοχλούν ψυχολογικά κυρίως! Συνήθισα να είμαι αρκετά αδύνατη και τώρα μου κακοφαίνεται. Βασικά τώρα που το σκέφτομαι από τότε που γνώρισα τον άντρα μου πάχυνα. Άρα δεν φταίω εγώ;🥺🙄 Αυτός φταίει! Νομίζω ότι ήρθε η ώρα να τον χωρίσω!😁😄

Να σ πω κ μεις απο τοτε π ειμαστε μαζι τα δικα τ κιλα αυξομειωνοντε πολυ.  Εγω τα εχασα καποια στιγμη κ τα ξαναπηρα μετα ... εεεμ ο ερωτας περναει απο το στομάχι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Κορτας είπε:

 Βλέπετε κάτι;

748F3A90-F015-464A-959D-0D0F3708B7E0.jpeg

ναιιιι βλέπω αχνη αχνη γραμμούλα κάνε κ αύριο το πρωί σε ποια μέρα εισαι κορίτσι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Κορτας είπε:

 Βλέπετε κάτι;

748F3A90-F015-464A-959D-0D0F3708B7E0.jpeg

όντως φαίνεται μια αχνή γραμμή, όμως αυτά δεν πρέπει στο θετικό να βγάζουν σταυρό; νομίζω ότι είναι γραμμή ελέγχου αυτή η κάθετη. Ίσως να κάνω λάθος. Αν δεν θέλει σταυρό πάντως αλλά απλή κάθετη γραμμή τότε ξεκάθαρα φαίνεται!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια έχω ένα κοριτσάκι 5.5 μηνων

και τώρα βλέπω αυτο

σε πέντε ημέρες περιμένω να αδιαθετήσω 

οχι δεν βγάζει σταυρο, απλή καθετη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η lactaki είπε:

thumbnail_IMG_20200117_153531.thumb.jpg.d5ceaaeec55b9b3afe8ad138eeb2c8c7.jpg

@lactaki τρελανε μας..... θα πας να περεις κανα αλλο ν κανεις το πρωι??? Ποσο τελειο θα είναι να ανοιξες το θεμα κ να σαι κ εσυ εγκυουλα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Mitsaki83: ΘΕΤΙΚΟ👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ👶

Princess28: ΘΕΤΙΚΟ👶

katerinaki-dm: ΘΕΤΙΚΟ👶

Whatever: ΘΕΤΙΚΟ👶

pangipot: ?

antzy9:?

Σταυρι:08/01

PAPA EVA: 09/01

diana8: 15/01

Lactaki: 17/01

Karen: 19/01

Hope19: 19/01

silia: 21/01

Lacostaki: 22/01

Maroulita: 22/01

Evie2: 24/01

Ελενικον: 24/01

I want a baby:29/01 

joycat: 29/01

misofeggaro: 01/02

Aννια27:01/02

Μari84:01/02

Εαυγγελοςτ: 06/02

st3llina: 07/02

ioannastr: 10/02

Kostef: 12/02

@whatever μουυυυυυ χιλιαααα συγνώμη καταλάθος όλα καλά είναι καρδιά μου έχεις ένα μπεμπακι όλο τρέλα μέσα στην κοιλίτσα σου!!! Συγνώμη κ πάλι :-( !!!!! @JoyCat καλώς ήρθες κορίτσι μου εδώ είμαστε όλες για να στηρίζουμε η μία η άλλη !!! Σίγουρα θα μείνεις !!!! Όλες θα γίνουμε μανουλες το 2020 !!! Εάν επιτρέπεται πόσο καιρό προσπαθείς;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Κορτας είπε:

Κορίτσια έχω ένα κοριτσάκι 5.5 μηνων

και τώρα βλέπω αυτο

σε πέντε ημέρες περιμένω να αδιαθετήσω 

οχι δεν βγάζει σταυρο, απλή καθετη

Αντεεεε αγαπηηη με το καλο το δευτερο..... ποσο τέλειο 

 

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ioannastr είπε:

Εγώ μια χαρά τη βλέπω τη γραμμουλα!!! Ποιος είναι ο ενδοιασμος;;;;

Νομιζω οτι η γραμμη η 2η ειναι σε λαθος σημειο... πολυ πθο μακρυα απο τη γραμμη ελέγχου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Κοριτσαρα μουυυυυυ αύριο το πρωί πάρε ένα άλλο και έλα να κάνουμε πάρτυ 🥳

χαχαχαχα έχω αλλά χλωμό ρε φίλη... το έκανα σήμερα το μεσημερι αλλά κάτι θα έδειχνε... σιγά μην είμαι...θα έρθει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Αντεεεε αγαπηηη με το καλο το δευτερο..... ποσο τέλειο 

 

Νομιζω οτι η γραμμη η 2η ειναι σε λαθος σημειο... πολυ πθο μακρυα απο τη γραμμη ελέγχου 

ειναι πάρα πολύ μακριά δεν είναι εκεί που πρέπει για να είναι θετικό το τεστ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...