Μετάβαση σε περιεχόμενο

<<Με τη νέα την χρονιά θα μας έρθουν τα μωρά>> ! ! !


lactaki

Recommended Posts

στις Just now, ο/η Maroulita? είπε:

@katerinaki-dm @whatever

Συγχαρητήρια κορίτσια!!! Όλα να πάνε καλά..να έχετε μια τελειομηνη εγκυμοσύνη!!!! 

Ευχαριστούμε πολύ κορίτσι 😍❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 995
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Αχ θα τρελαθώ!😃😄 Τι καταπληκτική ημέρα η σημερινή! Με το δεξί μπήκε ο χρόνος μας! Συγχαρητήρια κοριτσάρα μου! Με το καλό! Ξέχνα το παρελθόν τώρα έχεις ένα νινακι να φροντίσεις κι όλα θα πάνε υπέροχα. Περιμένουμε χοριακη!😘💗

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ κορίτσι μου! 💗

Έχεις δίκιο! Τώρα είμαι πιο προετοιμασμένη και αντιμετωπίζω τα αίτια των προηγούμενων αποβολών οπότε θεωρητικά δεν έχω κάτι να φοβάμαι! Άντε να δούμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Princess28 είπε:

Συγχαρητήρια!!!! Να πας για χοριακή αύριο κι όλας, εννοείται ότι θα δείξει. Πρώτα δείχνει η χοριακή και μετά το τεστ!! Άντε και πες μας μετά το νούμερο 🤗 Επίσης πάρε τηλ και τον γιατρό σου!!

Πήρα τηλ την γιατρό μου και θα κάνω χοριακη την Δευτέρα!!! Είμαι στο εξωτερικό για ταξίδι του μέλιτος με τον άντρα μου! Το καλύτερο δώρο ...... ευχαριστώ πολύ ❣️❣️❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η whatever είπε:

Συγχαρητήρια!!! Τι ωραία!!!! Θετικό τεστακι και για μένα σήμερα!!!

Εύχομαι να έχουμε τελειομηνες και υγιείς εγκυμοσύνες!!! 💗

Τελειαααα ναιιι ευχαριστώ παρά πολύ!!! Μόνο θετικά τεστ να έχουμε να γεμίσει όλη η λίστα φέτος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η lactaki είπε:

@katerinaki-dm συγχαρητήριααααα!!! χαίρομαι που άνοιξα εγώ το τυχερό σου θεματάκι!!!!

κορίτσια μου εγώ 25η σήμερα αλλά δε θα είναι ο τυχερός μου μήνας... επειδή εδώ με τρελάνανε πήρα την απόφαση να πάω σε πιο ειδικό κ να επισκέπτομαι την Αθήνα από δω κ πέρα...στις αρχές τον άλλο μήνα έχω ραντεβού, κ ξεκινάμε από την αρχή να έχουμε επιτέλους την σωστή κατεύθυνση!!!! αυτά τα νεάκια μουυ!!!

Σε ευχαριστώ παρά πολύ! Εύχομαι ολόψυχα να έρθει μέσα στο 2020 θετικά αποτελέσματα! ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΚατεριναΣκ είπε:

Τελειαα!!! Δεύτερο θετικό τεστ σήμερα....!!! Εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνης!!!!! Και εγώ έχω αγχωθει γιατί είχα και εγώ αποβολή πριν ένα 6 μηνό.. αλλά όλα καλά θα μας πάνε αυτή τη φορά.

Ευχαριστώ πάρα πολύ!!!! Και σε σένα το ίδιο εύχομαι!!! Μια τελειομηνη και υγιή εγκυμοσύνη αυτή τη φορά!!! Όλα να πάμε τέλεια!!! Προσπαθώ να μην αφήνω τις προηγούμενες απώλειες να με επηρεάζουν... Αλλά αλήθεια ακόμη δεν το έχω συνειδητοποιήσει. Νιώθω λίγο παγωμένη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Κατερινάκι μουυυυυ συγχαρητήρια είσαι έγκυος μπράβοοοοοοο με το καλό μια τεράστια χοριακη 😘

Σε ευχαριστώ παρά πολύ!!!!! Ναιιι ανυπομονώ να δω ποσό θα είναι! Εύχομαι ότι καλύτερο σύντομα  ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλησπέρα Κοριτσάκια μου τι τέλεια νέα είναι αυτά σήμερα 2 θετικά μαζί καλή αρχή στις νέες εγκυουλες όλα να πάνε τέλεια.. 

Να σαι καλά κορίτσι μου!!! Εύχομαι και σε σένα σύντομα να έρθει μια εγκυμοσύνη!

@Maroulita? Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου! Εύχομαι και σε σένα ότι επιθυμείς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η I want a baby είπε:

Κορίτσι μου συγχαρητήρια. Συγκινήθηκα με το που είδα τη φωτογραφία! Μόνο ευτυχισμένες στιγμές σου εύχομαι απο'δω και στο εξής!
Κάποιο μυστικό υπάρχει που έκανες αυτόν το μήνα και βοήθησε να βοηθήσει κι εμάς ή ήταν τύχη;
Πολύ χαίρομαι να βλέπω θετικά τεστάκια σε όλα τα κορίτσια!

Δν είχα άγχος κ είχα μόνο δυο επαφές κ απλά δν πλύθηκα αμέσως! Δν είναι « κόλπο » ... είχα το νου μου στο ταξίδι που είμαστε τώρα! Στο ταξίδι τ μέλιτος κ το πρωί πήγα από ενα φΑρμακειο τ έκανα, έπαθα σοκ κ τον ξύπνησα με φιλια! Ξετρελάθηκε! Είναι το 2ο μας! Εύχομαι ολόψυχα να δεις κ εσυ ένα θετικό αποτέλεσμα!!!!  ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Kostef είπε:

Μπράβο κορίτσι μου πολλά συγχαρητήρια!!!! Να πάνε όλα καλά εύχομαι!!! Άντε να περνούσε σειρά σιγά σιγα και οι υπόλοιπες!!

Πάντως γουρλίδικα όλα τα θέματα που ανοίγουμε πιστεύω έχουμε 2 εγκυμοσύνες το μήνα μέσο όρο!!! 

 

Ναι μακάρι μέσα στο 2020 να έχει γεμίσει η λίστα με θετικά τεστ!!!! ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η ioannastr είπε:

Τι όμορφη εικόνα!!!! Συγχαρητήρια κορίτσι μου...είσαι έγκυος!!! Να πας για χοριακή, δε χρειάζεται να περιμένεις κάτι. Μόλις ενημερώσεις το γιατρό σου οτι έκανες τεστ και βγήκε θετικό, θα σου πει να πας να κάνεις χοριακή!! Να πας και να μας ενημερώσεις...

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι’ είμαι εξωτερικό την Δευτέρα το πρωί θα πάω να κάνω!!!!!! Έχω επικοινωνήσει με την γιατρό μου’ σε ευχαριστώ παρά πολύ ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η whatever είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου! Δεν ξέρω αν φαίνεται καθαρά το τεστ αλλά είναι θετικό! Είμαι δυο μέρες πριν την περίοδο

Ακόμη δεν το έχω συνειδητοποιήσει και είμαι τρομοκρατημένη λόγω των δύο αποβολών. Γενικώς είμαι πολύ συγκρατημένη. Αύριο θα πάω για χοριακη και προγεστερόνη. Προς το παρόν πηγαίνω συνέχεια τουαλέτα νομίζοντας ότι αδιαθετω. Φοβάμαι να χαρώ προς το παρόν

IMG_20200115_083318.jpg

Κοριτσαρα μουυυυυυ πόσο χαίρομαι για εσενααααα μπράβοοοοοοο χίλια μπράβο με το καλό να έχεις μια τέλεια τελειομηνη εγκυμοσύνη 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Mitsaki83: ΘΕΤΙΚΟ👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ👶

Princess28: ΘΕΤΙΚΟ👶

katerinaki-dm: ΘΕΤΙΚΟ👶

Whatever: ΘΕΤΙΚΟ👶

pangipot: ?

antzy9:?

PAPA EVA: ?

diana8: 15/01

Kostef: 16/01

Lactaki: 17/01

Karen: 19/01

Hope19: 19/01

silia: 21/01

Lacostaki: 22/01

Maroulita: 22/01

Evie2: 24/01

Ελενικον: 24/01

I want a baby:29/01 

misofeggaro: 01/02

Aννια27:01/02

Εαυγγελοςτ: 06/02

st3llina: 07/02

ioannastr: 10/02

 

Ρε κοριτσαρες μουυυυ πόσο χαίρομαι γίνανε πολλά τα θετικά πάμε να τα γεμίσουμε μπεμπακια :-):-):-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Mitsaki83: ΘΕΤΙΚΟ👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ👶

Princess28: ΘΕΤΙΚΟ👶

katerinaki-dm: ΘΕΤΙΚΟ👶

Whatever: ΘΕΤΙΚΟ👶

pangipot: ?

antzy9:?

PAPA EVA: ?

diana8: 15/01

Kostef: 16/01

Lactaki: 17/01

Karen: 19/01

Hope19: 19/01

silia: 21/01

Lacostaki: 22/01

Maroulita: 22/01

Evie2: 24/01

Ελενικον: 24/01

I want a baby:29/01 

misofeggaro: 01/02

Aννια27:01/02

Εαυγγελοςτ: 06/02

st3llina: 07/02

ioannastr: 10/02

 

Ρε κοριτσαρες μουυυυ πόσο χαίρομαι γίνανε πολλά τα θετικά πάμε να τα γεμίσουμε μπεμπακια :-):-):-)

Συγχαρητήρια στα κορίτσια!!!!!

Σας εύχομαι οτι καλύτερο απο καρδιας 😘 

Μπορω να μπω και εγω στην λιστα;;;

Περιμενω περίοδο στις 1/2 (και εύχομαι να μην ερθει)!!!!!   

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μουυυ

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Mitsaki83: ΘΕΤΙΚΟ👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ👶

Princess28: ΘΕΤΙΚΟ👶

katerinaki-dm: ΘΕΤΙΚΟ👶

Whatever: ΘΕΤΙΚΟ👶

pangipot: ?

antzy9:?

PAPA EVA: ?

diana8: 15/01

Kostef: 16/01

Lactaki: 17/01

Karen: 19/01

Hope19: 19/01

silia: 21/01

Lacostaki: 22/01

Maroulita: 22/01

Evie2: 24/01

Ελενικον: 24/01

I want a baby:29/01 

misofeggaro: 01/02

@Mari84 :01/02

Aννια27:01/02

Εαυγγελοςτ: 06/02

st3llina: 07/02

ioannastr: 10/02

Καλώς ήρθες στην παρέα μας Μαρι :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Κοριτσαρα μουυυυυυ πόσο χαίρομαι για εσενααααα μπράβοοοοοοο χίλια μπράβο με το καλό να έχεις μια τέλεια τελειομηνη εγκυμοσύνη 🥰

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ κορίτσι μου!!! 💗 Μακάρι να πάνε όλα καλά!!!

Εύχομαι και σε σένα σύντομα!!! Θα τα καταφέρουμε όλες και θα το γεμίσουμε το πινακακι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η whatever είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου! Δεν ξέρω αν φαίνεται καθαρά το τεστ αλλά είναι θετικό! Είμαι δυο μέρες πριν την περίοδο

Ακόμη δεν το έχω συνειδητοποιήσει και είμαι τρομοκρατημένη λόγω των δύο αποβολών. Γενικώς είμαι πολύ συγκρατημένη. Αύριο θα πάω για χοριακη και προγεστερόνη. Προς το παρόν πηγαίνω συνέχεια τουαλέτα νομίζοντας ότι αδιαθετω. Φοβάμαι να χαρώ προς το παρόν

IMG_20200115_083318.jpg

Συγχαρητήρια!!!! Φυσικά κ φαίνεται ξεκάθαρα η δεύτερη γραμμουλα κ είσαι έγκυος!!! 2 σε μια μέρα!!! Τι ωραία νέα..... να έχετε μια καλή εγκυμοσύνη,να χαίρεστε την κάθε μέρα σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η ioannastr είπε:

Συγχαρητήρια!!!! Φυσικά κ φαίνεται ξεκάθαρα η δεύτερη γραμμουλα κ είσαι έγκυος!!! 2 σε μια μέρα!!! Τι ωραία νέα..... να έχετε μια καλή εγκυμοσύνη,να χαίρεστε την κάθε μέρα σας!!!

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου! Εύχομαι και σε σένα σύντομα ένα θετικό τεστακι!!!

Κορίτσια τελικά έκανα χθες το απόγευμα χοριακη και πήρα σήμερα τα αποτελέσματα. 57 μονάδες δύο μερες σχεδόν πριν την περίοδο! Αν γνωρίζετε πως τη βλέπετε; Περιμένω και προγεστερόνη για να μιλήσω με τον γιατρό

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η whatever είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου! Εύχομαι και σε σένα σύντομα ένα θετικό τεστακι!!!

Κορίτσια τελικά έκανα χθες το απόγευμα χοριακη και πήρα σήμερα τα αποτελέσματα. 57 μονάδες δύο μερες σχεδόν πριν την περίοδο! Αν γνωρίζετε πως τη βλέπετε; Περιμένω και προγεστερόνη για να μιλήσω με τον γιατρό

Καλημέρα κορίτσι μου! Συγχαρητήρια!!! Μια χαρά είναι οι μονάδες, είναι και νωρίς ακόμα! Απλά να ξανακάνεις αύριο μεθαύριο να δεις ότι ανεβαίνει σωστά 😉😊 

Πότε είχες τελευταία περίοδο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η whatever είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου! Εύχομαι και σε σένα σύντομα ένα θετικό τεστακι!!!

Κορίτσια τελικά έκανα χθες το απόγευμα χοριακη και πήρα σήμερα τα αποτελέσματα. 57 μονάδες δύο μερες σχεδόν πριν την περίοδο! Αν γνωρίζετε πως τη βλέπετε; Περιμένω και προγεστερόνη για να μιλήσω με τον γιατρό

Σούπερ είναι! Ακόμα είσαι πριν την καθυστέρηση. Αλλά και μετά να ήσουν δεν θα υπήρχε θέμα. Δεν έχει σημασία πόσο έχεις στη πρώτη αλλά στις επόμενες. Πόσο χαίρομαι που μας έρχονται νινακια! Και πάλι με το καλό κορίτσι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου να σας ρωτήσω κάτι; Μόλις μου ήρθαν τα τεστακια ωορρηξίας και είπα να παραγγείλω και τεστακια fsh. Βασικά ιδέα δεν είχα τι είναι ακριβώς αυτή η ορμόνη αλλά είπα από περιέργεια να κάνω. Κατάλαβα καλά ότι την κάνεις ενώ έχεις περίοδο; Μου φάνηκε λίγο περίεργο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου! Συγχαρητήρια!!! Μια χαρά είναι οι μονάδες, είναι και νωρίς ακόμα! Απλά να ξανακάνεις αύριο μεθαύριο να δεις ότι ανεβαίνει σωστά 😉😊 

Πότε είχες τελευταία περίοδο;

@Ευάγγελοςτ ευχαριστώ και πάλι!!!

Σίγουρα είναι καλύτερες από τις προηγούμενες φορές! Μίλησα με τον γιατρό είναι και η προγεστερόνη πολύ καλή. Βέβαια δεν μου ζήτησε άλλη εξέταση χοριακης, μου είπε να πάω κατευθείαν σε δύο βδομάδες για υπέρηχο. Δε νομίζω να αντέξω μέχρι τότε και μάλλον θα κάνω στις 4 μέρες από τη χθεσινή! 24/12 είχα τελευταία περίοδο και ωορρηξία σίγουρα στις 2/1. Έχω ωχρινικη 15-16 μερες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα Κοριτσάκια μου τι κάνετε; εγώ είμαι 6 μέρες πριν την περίοδο και έχουν αρχίσει ήδη τα πονακια.. Οπότε μάλλον δεν έχω ελπίδες γιαυτό τον μηνα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Κορίτσια μου να σας ρωτήσω κάτι; Μόλις μου ήρθαν τα τεστακια ωορρηξίας και είπα να παραγγείλω και τεστακια fsh. Βασικά ιδέα δεν είχα τι είναι ακριβώς αυτή η ορμόνη αλλά είπα από περιέργεια να κάνω. Κατάλαβα καλά ότι την κάνεις ενώ έχεις περίοδο; Μου φάνηκε λίγο περίεργο.

Πρώτη φορά τα ακούω από εσένα δεν τα ξέρω καθόλου! Και σε τι βοηθάνε αυτά? 

Τον άλλο μήνα μάλλον θα χρειαστώ να ξαναπαραγγειλω κ εγώ ωορρηξιας.... 

Και εγώ νιώθω να μου έρχεται περίοδος ☹️☹️☹️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Κορίτσια μου να σας ρωτήσω κάτι; Μόλις μου ήρθαν τα τεστακια ωορρηξίας και είπα να παραγγείλω και τεστακια fsh. Βασικά ιδέα δεν είχα τι είναι ακριβώς αυτή η ορμόνη αλλά είπα από περιέργεια να κάνω. Κατάλαβα καλά ότι την κάνεις ενώ έχεις περίοδο; Μου φάνηκε λίγο περίεργο.

Καλησπέρα.
Πήρα και εγώ αλλά ξέχασα να κάνω το 2ο...
Ναι, στις οδηγίες του δικού μου λέει κάνεις την 3η μέρα, με περίοδο δλδ, μετά σε 7 μέρες και μετά πάλι σε 7 μέρες.
Αλλά εγώ δεν κατάλαβα πως ερμηνευεται το αποτέλεσμα.
Ελπίζω να θυμηθώ να κάνω έστω το 3ο και να διαβάσω πάλι την ερμηνία των αποτελεσμάτων...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...