Μετάβαση σε περιεχόμενο

<<Με τη νέα την χρονιά θα μας έρθουν τα μωρά>> ! ! !


lactaki

Recommended Posts

στις πριν 55 λεπτά, ο/η ioannastr είπε:

Τελικά η Σαμάνη εξαφανίστηκε ε??? 

Και εγώ την σκεφτόμουν σήμερα...
Κριμα.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 995
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 15 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλά Ελενάκι μου πριν λίγο γυρίσαμε από τον παιδίατρο. Είχαμε το τυπικό ραντεβού για να δούμε την ανάπτυξη του μικρού μας. Κάναμε το μπανάκι μας και τώρα αραξαμε στον καναπέ. Κρέας γιατί δεν τρως; Εγώ είχα κόψει τα γλυκά και τα απ' έξω κι έτσι σε όλη την εγκυμοσύνη πήρα μόνο 8 κιλά. Φαντάσου ότι ο άντρας μου είχε χάσει 10 κιλά. Τι να κάνει ο καημένος έπρεπε να συμπαρασταθεί στην γυναικούλα του!😘💗

Ολα ενταξει με το μικρο σας??? Δεν μου κάθεται καθολου καλα τρωω κ μετα εχω δυσφορία πιο πολυ σουπες της τρωω κ της απολαμβάνω ακομα κ φιδε τρωω😂😂😂😂😂μπραβο 8 κιλα τπτ δεν ειναι χαχχαχχαχαχα ετσι πρεπει χρειαζόμαστε συμπαράστασή οπως κ να χει παντως καλο του εκανε 😂😂😂😂😂😂😂βεβαια αν ο ανθρωπος ειχε λιγα κιλακια παραπάνω 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Ωωωωω γλυκακιιιι μουυυυ και εγώ ανυπομονώ για την πριγκίπισσα σου να βγει τυχερή και γερή ,άντε αγάπη μου όλα καλά θα πάνε και θα περάσει τόσο γρήγορα ο καιρός ούτε που θα το καταλάβεις!!!! 🥰💕

Ποσο σαγαπω εισαι τοσο καλος ανθρωπος❤️❤️❤️❤️... Σε ευχαριστώ ψυχη μου να εισαι καλα κ εγω αυτο βλεπω  περνάει τοσο γρήγορα ο καιρός αλλα θελω κ εγω τοσο ποκυ να την κρατησω αγκαλιά μου❤️❤️😍😍😍😍🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η katerinaki-dm είπε:

@Αννια27  το πρωί έκανα το τεστ’ σήμερα είχα αναμονή περιόδου! Θα περιμένω να περάσουν οι μέρες να κάνω χοριακη! 

image.jpg

Γεια σου κοριτσάκι μου όμορφο μα ποσο ομορφη φωτογραφία 😍😍😍😍😍σου ευχομαι με το καλο κ να εχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Και εγώ την σκεφτόμουν σήμερα...
Κριμα.... 

Εγώ την σκέφτομαι συνέχεια κορίτσια. Την συμπάθησα πολύ γιατί κατάλαβα από τον τρόπο που έγραφε ότι πρόκειται για έναν πολύ καλό  άνθρωπο και με χιούμορ. Εύχομαι μόνο να είναι καλά και να μας γράψει σύντομα τα νέα της.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Ολα ενταξει με το μικρο σας??? Δεν μου κάθεται καθολου καλα τρωω κ μετα εχω δυσφορία πιο πολυ σουπες της τρωω κ της απολαμβάνω ακομα κ φιδε τρωω😂😂😂😂😂μπραβο 8 κιλα τπτ δεν ειναι χαχχαχχαχαχα ετσι πρεπει χρειαζόμαστε συμπαράστασή οπως κ να χει παντως καλο του εκανε 😂😂😂😂😂😂😂βεβαια αν ο ανθρωπος ειχε λιγα κιλακια παραπάνω 😁

Όλα καλά! Μεγαλώνει το θηριακι μου! Δεν κατάλαβα πως έφτασε 3,5!!! Εδώ δεν κατάλαβα εγώ πως έφτασα σε αυτήν την ηλικία!😁 Πω! Δεν τις μπορώ καθόλου τις σούπες! Σημασία έχει που σου αρέσουν γιατί είναι θρεπτικές και μπορείς να προσθέσεις πολλά μέσα. Η αλήθεια είναι ότι έχασε παραπάνω από ότι έπρεπε αλλά τώρα που τα ξαναπήρε τον πειράζω συνεχώς! Του λέω άντε να με αφήσεις έγκυο να χάσουμε κανένα κιλό γιατί παρατραβηξε το κακό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η katerinaki-dm είπε:

@Αννια27  το πρωί έκανα το τεστ’ σήμερα είχα αναμονή περιόδου! Θα περιμένω να περάσουν οι μέρες να κάνω χοριακη! 

image.jpg

Μπράβο κορίτσι μου πολλά συγχαρητήρια!!!! Να πάνε όλα καλά εύχομαι!!! Άντε να περνούσε σειρά σιγά σιγα και οι υπόλοιπες!!

Πάντως γουρλίδικα όλα τα θέματα που ανοίγουμε πιστεύω έχουμε 2 εγκυμοσύνες το μήνα μέσο όρο!!! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η katerinaki-dm είπε:

@Αννια27  το πρωί έκανα το τεστ’ σήμερα είχα αναμονή περιόδου! Θα περιμένω να περάσουν οι μέρες να κάνω χοριακη! 

image.jpg

Κορίτσι μου συγχαρητήρια. Συγκινήθηκα με το που είδα τη φωτογραφία! Μόνο ευτυχισμένες στιγμές σου εύχομαι απο'δω και στο εξής!
Κάποιο μυστικό υπάρχει που έκανες αυτόν το μήνα και βοήθησε να βοηθήσει κι εμάς ή ήταν τύχη;
Πολύ χαίρομαι να βλέπω θετικά τεστάκια σε όλα τα κορίτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η katerinaki-dm είπε:

@Αννια27  το πρωί έκανα το τεστ’ σήμερα είχα αναμονή περιόδου! Θα περιμένω να περάσουν οι μέρες να κάνω χοριακη! 

image.jpg

Κατερινάκι μουυυυυ συγχαρητήρια είσαι έγκυος μπράβοοοοοοο με το καλό μια τεράστια χοριακη 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Hope19 είπε:

@katerinaki-dm Συγχαρητήρια!! Επιτέλους κι αλλη εγκυουλα στην παρεα μας.

Δεν γράφω πολύ συχνά γιατί έχω πολύ δουλειά αυτές τις μέρες.

@Αννια27 κορίτσι μου καλή αρχή και είμαι σίγουρη ότι σε λίγο καιρό θα βάλεις το δικό σου όνομα με θετικό δίπλα!

Εγώ περιμένω τώρα στις 29/1. Έχω πρόβλημα στην οωρρηξια τους τελευαταίους μήνες αλλά δεν το βαζω κάτω. Βρηκαμε παλι ωριμο οωθηλακιο 18χιλιοστα, εκανα την ovitrelle θα παρω και προγεστερονη από αύριο και ελπιζω.

Σε κανένα δίμηνο αποφάσισα να κάνω  μια λαπαροσκόπηση και μια υστεροσκόπηση μαζί να δω τι γίνεται εκεί μέσα καθώς έχω κ πρόβλημα στη σάλπιγγα αλλά και αυτές τις διαταραχές στην περίοδο μου και ωστοσο αν βρεθει και καποιο θεμα να το διορθωσουμε. Θα έχουμε μια συνολική εικόνα μετά. Μετά θα συνεχίσω για κανένα 6μηνο μήπως το πετύχω και μετά θα κινηθώ προς εξωσωματική. Μπήκε ένα πλάνο όμως και νοιώθω αρκετά ηρεμη τώρα.

Ελπίζω βεβαια πάλι και αυτο το μηνα  να γινει κάτι και να μη χρειαστεί τίποτα από τα παραπάνω

Μπράβο αγαπακι μου βρήκες το πλάνο σου και την ηρεμία σου ελπίζω!!! Όλα καλά θα πάνε ,θα δεις πολύ σύντομα θα δεις το θετικό σου 😉🥰 και ότι χρειαστείς είμαστε εδώ :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Mitsaki83: ΘΕΤΙΚΟ👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ👶

Princess28: ΘΕΤΙΚΟ👶

katerinaki-dm: ΘΕΤΙΚΟ👶

pangipot: ?

antzy9:?

Σταυρι:08/01

PAPA EVA: 09/01

diana8: 15/01

Kostef: 16/01

ioannastr: 10/02

Whatever: 17/01

Lactaki: 17/01

Karen: 19/01

Hope19: 19/01

silia: 21/01

Lacostaki: 22/01

Maroulita: 22/01

Evie2: 24/01

Ελενικον: 24/01

I want a baby:29/01 

misofeggaro: 01/02

Aννια27:01/02

Εαυγγελοςτ: 06/02

st3llina: 07/02

Επεξεργάστηκε από Αννια27
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ελενακι12 είπε:

Ποσο σαγαπω εισαι τοσο καλος ανθρωπος❤️❤️❤️❤️... Σε ευχαριστώ ψυχη μου να εισαι καλα κ εγω αυτο βλεπω  περνάει τοσο γρήγορα ο καιρός αλλα θελω κ εγω τοσο ποκυ να την κρατησω αγκαλιά μου❤️❤️😍😍😍😍🥰🥰🥰🥰

Ωωωωω γλυκακιιιι μουυυυ καρδιά μου όμορφη σε ευχαριστώ τοσοοοο πολύ έχω δεθεί τόσο πολύ με κάποιες !!!! Μακάρι να καταφέρουμε κάποια στιγμή να τα πούμε κ από κοντά :-)😉🥰💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@katerinaki-dm συγχαρητήριααααα!!! χαίρομαι που άνοιξα εγώ το τυχερό σου θεματάκι!!!!

κορίτσια μου εγώ 25η σήμερα αλλά δε θα είναι ο τυχερός μου μήνας... επειδή εδώ με τρελάνανε πήρα την απόφαση να πάω σε πιο ειδικό κ να επισκέπτομαι την Αθήνα από δω κ πέρα...στις αρχές τον άλλο μήνα έχω ραντεβού, κ ξεκινάμε από την αρχή να έχουμε επιτέλους την σωστή κατεύθυνση!!!! αυτά τα νεάκια μουυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Mitsaki83: ΘΕΤΙΚΟ👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ👶

Princess28: ΘΕΤΙΚΟ👶

katerinaki-dm: ΘΕΤΙΚΟ👶

pangipot: ?

antzy9:?

Σταυρι:08/01

PAPA EVA: 09/01

diana8: 15/01

Kostef: 16/01

ioannastr: 10/02

Whatever: 17/01

Lactaki: 17/01

Karen: 19/01

Hope19: 19/02

silia: 21/01

Lacostaki: 22/01

Maroulita: 22/01

Evie2: 24/01

Ελενικον: 24/01

I want a baby:29/01 

misofeggaro: 01/02

Aννια27:01/02

Εαυγγελοςτ: 06/02

st3llina: 07/02

Αννια μου 29/1 είναι η ημερομηνια μου.. Αλλά δεν πειράζει ετσι κι αλλιως δεν θελω να ερθει χαχα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

@katerinaki-dm συγχαρητήριααααα!!! χαίρομαι που άνοιξα εγώ το τυχερό σου θεματάκι!!!!

κορίτσια μου εγώ 25η σήμερα αλλά δε θα είναι ο τυχερός μου μήνας... επειδή εδώ με τρελάνανε πήρα την απόφαση να πάω σε πιο ειδικό κ να επισκέπτομαι την Αθήνα από δω κ πέρα...στις αρχές τον άλλο μήνα έχω ραντεβού, κ ξεκινάμε από την αρχή να έχουμε επιτέλους την σωστή κατεύθυνση!!!! αυτά τα νεάκια μουυ!!!

Μπράβο lactaki.. Έιναι σημαντικό και για την ψυχολογία μας να μπαίνουμε σε σωστή κατεύθυνση και να νοιώθουμε ασφαλείς. Θα δεις το 2020 θα είναι το τυχερό μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Αννια μου 29/1 είναι η μερομηνια μου.. Αλλά δεν πειράζει ετσι κι αλλιως δεν θελω να ερθει χαχα!!

Χαχαχαχα σωστή ,αλλά θα το αλλάξω αμέσως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου! Δεν ξέρω αν φαίνεται καθαρά το τεστ αλλά είναι θετικό! Είμαι δυο μέρες πριν την περίοδο

Ακόμη δεν το έχω συνειδητοποιήσει και είμαι τρομοκρατημένη λόγω των δύο αποβολών. Γενικώς είμαι πολύ συγκρατημένη. Αύριο θα πάω για χοριακη και προγεστερόνη. Προς το παρόν πηγαίνω συνέχεια τουαλέτα νομίζοντας ότι αδιαθετω. Φοβάμαι να χαρώ προς το παρόν

IMG_20200115_083318.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η katerinaki-dm είπε:

@Αννια27  το πρωί έκανα το τεστ’ σήμερα είχα αναμονή περιόδου! Θα περιμένω να περάσουν οι μέρες να κάνω χοριακη! 

image.jpg

Συγχαρητήρια!!! Τι ωραία!!!! Θετικό τεστακι και για μένα σήμερα!!!

Εύχομαι να έχουμε τελειομηνες και υγιείς εγκυμοσύνες!!! 💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η whatever είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου! Δεν ξέρω αν φαίνεται καθαρά το τεστ αλλά είναι θετικό! Είμαι δυο μέρες πριν την περίοδο

Ακόμη δεν το έχω συνειδητοποιήσει και είμαι τρομοκρατημένη λόγω των δύο αποβολών. Γενικώς είμαι πολύ συγκρατημένη. Αύριο θα πάω για χοριακη και προγεστερόνη. Προς το παρόν πηγαίνω συνέχεια τουαλέτα νομίζοντας ότι αδιαθετω. Φοβάμαι να χαρώ προς το παρόν

IMG_20200115_083318.jpg

Συγχαρητήρια κοπέλα μου κ σε εσένα!!! Όλα να σου πάνε καλά αυτή τη φορά... Βροχή οι εγκυμοσύνες σημερα

Ωστόσο δεν κρατήθηκα έκανα κ εγώ ένα τεστ σήμερα.. Αρνητικό βγήκε αλλά δεν πειράζει!!! Κ εγώ 17 περιμένω περίοδο! Έτσι κ έρθει πρέπει να το πάρω απόφαση να αρχίσω λίγο δίαιτα για τα κιλά των εορτών χάχαχα..... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η whatever είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου! Δεν ξέρω αν φαίνεται καθαρά το τεστ αλλά είναι θετικό! Είμαι δυο μέρες πριν την περίοδο

Ακόμη δεν το έχω συνειδητοποιήσει και είμαι τρομοκρατημένη λόγω των δύο αποβολών. Γενικώς είμαι πολύ συγκρατημένη. Αύριο θα πάω για χοριακη και προγεστερόνη. Προς το παρόν πηγαίνω συνέχεια τουαλέτα νομίζοντας ότι αδιαθετω. Φοβάμαι να χαρώ προς το παρόν

IMG_20200115_083318.jpg

Αχ θα τρελαθώ!😃😄 Τι καταπληκτική ημέρα η σημερινή! Με το δεξί μπήκε ο χρόνος μας! Συγχαρητήρια κοριτσάρα μου! Με το καλό! Ξέχνα το παρελθόν τώρα έχεις ένα νινακι να φροντίσεις κι όλα θα πάνε υπέροχα. Περιμένουμε χοριακη!😘💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η katerinaki-dm είπε:

@Αννια27  το πρωί έκανα το τεστ’ σήμερα είχα αναμονή περιόδου! Θα περιμένω να περάσουν οι μέρες να κάνω χοριακη! 

image.jpg

Συγχαρητήρια!!!! Να πας για χοριακή αύριο κι όλας, εννοείται ότι θα δείξει. Πρώτα δείχνει η χοριακή και μετά το τεστ!! Άντε και πες μας μετά το νούμερο 🤗 Επίσης πάρε τηλ και τον γιατρό σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η whatever είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου! Δεν ξέρω αν φαίνεται καθαρά το τεστ αλλά είναι θετικό! Είμαι δυο μέρες πριν την περίοδο

Ακόμη δεν το έχω συνειδητοποιήσει και είμαι τρομοκρατημένη λόγω των δύο αποβολών. Γενικώς είμαι πολύ συγκρατημένη. Αύριο θα πάω για χοριακη και προγεστερόνη. Προς το παρόν πηγαίνω συνέχεια τουαλέτα νομίζοντας ότι αδιαθετω. Φοβάμαι να χαρώ προς το παρόν

IMG_20200115_083318.jpg

Τελειαα!!! Δεύτερο θετικό τεστ σήμερα....!!! Εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνης!!!!! Και εγώ έχω αγχωθει γιατί είχα και εγώ αποβολή πριν ένα 6 μηνό.. αλλά όλα καλά θα μας πάνε αυτή τη φορά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα Κοριτσάκια μου τι τέλεια νέα είναι αυτά σήμερα 2 θετικά μαζί καλή αρχή στις νέες εγκυουλες όλα να πάνε τέλεια.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kostef είπε:

Συγχαρητήρια κοπέλα μου κ σε εσένα!!! Όλα να σου πάνε καλά αυτή τη φορά... Βροχή οι εγκυμοσύνες σημερα

Ωστόσο δεν κρατήθηκα έκανα κ εγώ ένα τεστ σήμερα.. Αρνητικό βγήκε αλλά δεν πειράζει!!! Κ εγώ 17 περιμένω περίοδο! Έτσι κ έρθει πρέπει να το πάρω απόφαση να αρχίσω λίγο δίαιτα για τα κιλά των εορτών χάχαχα..... 

Σ' ευχαριστώ πάρα πολύ! Σου εύχομαι και σένα σύντομα!!! Και γω όπως είδες δυσκολευτηκα να κρατηθώ! Μέχρι να αδιαθετησεις όμως μπορείς να ελπίζεις! Ποτέ δεν ξέρεις!

Αχ και γω δεν έχω μόνο αυτών των γιορτών αλλά έχω και των προηγούμενων γιορτών!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...