Μετάβαση σε περιεχόμενο

<<Με τη νέα την χρονιά θα μας έρθουν τα μωρά>> ! ! !


lactaki

Recommended Posts

στις πριν 5 ώρες, ο/η ioannastr είπε:

Άννια μου τι έγινε? δεν έχω παρακολουθήσει όλη τη συζήτηση, αλλά σου έχει συμβεί κάτι?

Έλα κορίτσακι μου,όχι όλα καλά είναι απλά επιτέλους,θα ξεκινήσω σε γιατρούς για εξωσωματική και λέω ότι ελπιζω να βρω τον γιατρό που δεν θα με δει ως πορτοφόλι αλλά θα με προσέξει κιόλας,λες να ζητάω πολλά;;;😋 Εσύ όλα καλά κορίτσι μου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 995
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 3 ώρες, ο/η I want a baby είπε:

Κορίτσια καλησπέρα. Έκανα σήμερα το πρωί γύρω στις 12:00  το τεστ ωορρηξίας και βγήκε θετικό. Άρα σημαίνει ότι τις επόμενες ώρες ή αύριο θα έχω ωορρηξία; Να ξανα κάνω ακόμη ένα το βράδυ να δω τι θα δείξει ή δεν έχει νόημα αφού βγήκε ήδη θετικό;

Βουρ στον αντρουλι σου,μην σηκωθείτε από το κρεβάτι 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Mitsaki83: ΘΕΤΙΚΟ👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ👶

Princess28: ΘΕΤΙΚΟ👶

pangipot: ?

antzy9:?

Hope19: ?

Σταυρι:08/01

PAPA EVA: 09/01

diana8: 15/01

katerinaki-dm: 15/01

Kostef: 16/01

ioannastr: 10/02

Whatever: 17/01

Lactaki: 17/01

Karen: 19/01

silia: 21/01

Lacostaki: 22/01

Maroulita: 22/01

Evie2: 24/01

Ελενικον: 24/01

I want a baby:29/01 

misofeggaro: 01/02

Aννια27:01/02

Εαυγγελοςτ: 06/02

st3llina: 07/02

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Έλα κορίτσακι μου,όχι όλα καλά είναι απλά επιτέλους,θα ξεκινήσω σε γιατρούς για εξωσωματική και λέω ότι ελπιζω να βρω τον γιατρό που δεν θα με δει ως πορτοφόλι αλλά θα με προσέξει κιόλας,λες να ζητάω πολλά;;;😋 Εσύ όλα καλά κορίτσι μου;

Καλημέρα!! Εντάξει,ανησύχησα..λέω κάτι έχασα εδώ!!! Ελπίζω να μην ζητάς-ζητάμε πολλά κ να είναι το λογικό αυτό!! Εμείς πήραμε τα αποτελέσματα για τις μικρόελλείψεις του χρωμοσωματος Ψ κ είναι όλα καλά,ευτυχώς!! Περιμένουμε τέλος του μήνα τον Καρυοτυπο κ την Κυστικη Ίνωση,να κάνουμε το δεύτερο σπερμοδιαγραμμα..την άλλη Πέμπτη θα κάνω εγώ την σαλπιγγογραφια..αυτά...είμαστε εν αναμονή αποτελεσμάτων ακόμα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ioannastr είπε:

Καλημέρα!! Εντάξει,ανησύχησα..λέω κάτι έχασα εδώ!!! Ελπίζω να μην ζητάς-ζητάμε πολλά κ να είναι το λογικό αυτό!! Εμείς πήραμε τα αποτελέσματα για τις μικρόελλείψεις του χρωμοσωματος Ψ κ είναι όλα καλά,ευτυχώς!! Περιμένουμε τέλος του μήνα τον Καρυοτυπο κ την Κυστικη Ίνωση,να κάνουμε το δεύτερο σπερμοδιαγραμμα..την άλλη Πέμπτη θα κάνω εγώ την σαλπιγγογραφια..αυτά...είμαστε εν αναμονή αποτελεσμάτων ακόμα!!

Σημασία έχει ότι ξεκινήσατε! Η αρχή είναι το ήμισυ του παντός! Όλα θα βρουν το δρόμο τους σιγά σιγά! Άντε να μας έρθουν κι άλλα θετικά γιατί καλομαθαμε τώρα τελευταία και τα περιμένουμε πως και πως!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Mitsaki83: ΘΕΤΙΚΟ👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ👶

Princess28: ΘΕΤΙΚΟ👶

pangipot: ?

antzy9:?

Hope19: ?

Σταυρι:08/01

PAPA EVA: 09/01

diana8: 15/01

katerinaki-dm: 15/01

Kostef: 16/01

ioannastr: 10/02

Whatever: 17/01

Lactaki: 17/01

Karen: 19/01

silia: 21/01

Lacostaki: 22/01

Maroulita: 22/01

Evie2: 24/01

Ελενικον: 24/01

I want a baby:29/01 

misofeggaro: 01/02

Aννια27:01/02

Εαυγγελοςτ: 06/02

st3llina: 07/02

 

Τι ωραία που βλέπω ημερομηνία δίπλα στο όνομα σου Αννια μου! Τώρα μάλιστα!!! Είναι έτοιμο το πινακακι μας να φορτωθεί με θετικά!!!!😃😘💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 9/1/2020 at 11:16 ΜΜ, ο/η Sillia είπε:

Κοριτσια Συγχαρητηρια για τα θετικα αποτελεσματα! Εγω περιμενω 21/1.. Μακαρι να ναι τυχερο ρο 2020 για ολες..

 

Σου εύχομαι ενα σπορακι κοριτσι μ 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 κ φυσικα θα περιμενουμε να μας πεις❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια μου τι κανετε ειστε καλα??? Εγω πηγα στον γιατρο εχθές ολα καλα ειιναι δοξα το θεο εζω βαλει 1 κιλο σε 3 μιση περίπου μηνες ο γιατρος μ με ειπε κορμαρα χαχαχαχααχ η μπουμπουκα μου εχθες ειχε τον ομφάλιο ανάμεσα στα πόδια της αλλα μου ειπε φαίνεται για κορίτσι το εψαξε πολύ βεβαια δεν του ειπα τπτ τι μου ειπν στην αυχενική χαχαχαχαχαχα του ειπα να μου πει τι βλεπει αυτός 😍😍😍😍σημερα μπαινω στην 15 εβδομάδα πω πω κοριτσια μ ποσο γρήγορα περασε ο καιρός 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ελενακι12 είπε:

Καλησπερα κοριτσακια μου τι κανετε ειστε καλα??? Εγω πηγα στον γιατρο εχθές ολα καλα ειιναι δοξα το θεο εζω βαλει 1 κιλο σε 3 μιση περίπου μηνες ο γιατρος μ με ειπε κορμαρα χαχαχαχααχ η μπουμπουκα μου εχθες ειχε τον ομφάλιο ανάμεσα στα πόδια της αλλα μου ειπε φαίνεται για κορίτσι το εψαξε πολύ βεβαια δεν του ειπα τπτ τι μου ειπν στην αυχενική χαχαχαχαχαχα του ειπα να μου πει τι βλεπει αυτός 😍😍😍😍σημερα μπαινω στην 15 εβδομάδα πω πω κοριτσια μ ποσο γρήγορα περασε ο καιρός 

Γειά σου Ελενάκι μου!Πράγματι! Σαν χθές το θυμάμαι που μας το ανακοινωσες! Δίκαιο έχει ο γιατρός! Μα ένα κιλό μόνο!!!! Μπράβο! Είναι πολύ καλό αυτό και για την υγεία σου αλλά και για την ψυχολογία σου επίσης! Ας τολμήσει να μας πει κάτι άλλο ο γιατρός! Είναι κι επισήμως το μικρότερο μέλος της γυναικοπαρεας μας! Δεν θα μας χαλάσει αυτός τα σχέδια!😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η ioannastr είπε:

Καλημέρα!! Εντάξει,ανησύχησα..λέω κάτι έχασα εδώ!!! Ελπίζω να μην ζητάς-ζητάμε πολλά κ να είναι το λογικό αυτό!! Εμείς πήραμε τα αποτελέσματα για τις μικρόελλείψεις του χρωμοσωματος Ψ κ είναι όλα καλά,ευτυχώς!! Περιμένουμε τέλος του μήνα τον Καρυοτυπο κ την Κυστικη Ίνωση,να κάνουμε το δεύτερο σπερμοδιαγραμμα..την άλλη Πέμπτη θα κάνω εγώ την σαλπιγγογραφια..αυτά...είμαστε εν αναμονή αποτελεσμάτων ακόμα!!

Άντε κορίτσακι μου μπράβο καλά αποτελέσματα ,όλα θα γίνουν το 2020 όλες θα γίνουμε μανουλες 😉 :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Τι ωραία που βλέπω ημερομηνία δίπλα στο όνομα σου Αννια μου! Τώρα μάλιστα!!! Είναι έτοιμο το πινακακι μας να φορτωθεί με θετικά!!!!😃😘💗

Χαχαχαχα είπα αφού πρώτα ο Θεός ξεκινάω και εγώ να αρχίσω να βλέπω και το δικό μου όνομα γραμμένο 😉 πόσο χάρηκα που το είδες και χάρηκες !!! Πόσο όμορφη ψυχή έχεις!!!!! 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Γειά σου Ελενάκι μου!Πράγματι! Σαν χθές το θυμάμαι που μας το ανακοινωσες! Δίκαιο έχει ο γιατρός! Μα ένα κιλό μόνο!!!! Μπράβο! Είναι πολύ καλό αυτό και για την υγεία σου αλλά και για την ψυχολογία σου επίσης! Ας τολμήσει να μας πει κάτι άλλο ο γιατρός! Είναι κι επισήμως το μικρότερο μέλος της γυναικοπαρεας μας! Δεν θα μας χαλάσει αυτός τα σχέδια!😁

Κουκλίτσα μου γλυκια φαντασου κ δεν προσεχω απλα κρεας δεν τρωω ουτε το βραδυ τρωω κ μονο σουπες 😂😂εσυ πως είσαι ψυχουλα μου ολ; καλα?????? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 13/1/2020 at 8:33 ΜΜ, ο/η Αννια27 είπε:

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Mitsaki83: ΘΕΤΙΚΟ👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ👶

Princess28: ΘΕΤΙΚΟ👶

pangipot: ?

antzy9:?

Hope19: ?

Σταυρι:08/01

PAPA EVA: 09/01

diana8: 15/01

katerinaki-dm: 15/01

Kostef: 16/01

ioannastr: 10/02

Whatever: 17/01

Lactaki: 17/01

Karen: 19/01

silia: 21/01

Lacostaki: 22/01

Maroulita: 22/01

Evie2: 24/01

Ελενικον: 24/01

I want a baby:29/01 

misofeggaro: 01/02

Aννια27:01/02

Εαυγγελοςτ: 06/02

st3llina: 07/02

 

Αννια μου πολυ χαίρομαι για εσενα καρδια μου απο εδω κ περα σοθ εύχομαι ολα γρηγορα να ερθουν ετσι οπως τα θέλεις... Αναμένω για ττο ++++++ σου❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Αννια μου πολυ χαίρομαι για εσενα καρδια μου απο εδω κ περα σοθ εύχομαι ολα γρηγορα να ερθουν ετσι οπως τα θέλεις... Αναμένω για ττο ++++++ σου❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Ωωωωω γλυκακιιιι μουυυυ και εγώ ανυπομονώ για την πριγκίπισσα σου να βγει τυχερή και γερή ,άντε αγάπη μου όλα καλά θα πάνε και θα περάσει τόσο γρήγορα ο καιρός ούτε που θα το καταλάβεις!!!! 🥰💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ελενακι12 είπε:

Κουκλίτσα μου γλυκια φαντασου κ δεν προσεχω απλα κρεας δεν τρωω ουτε το βραδυ τρωω κ μονο σουπες 😂😂εσυ πως είσαι ψυχουλα μου ολ; καλα?????? 

Καλά Ελενάκι μου πριν λίγο γυρίσαμε από τον παιδίατρο. Είχαμε το τυπικό ραντεβού για να δούμε την ανάπτυξη του μικρού μας. Κάναμε το μπανάκι μας και τώρα αραξαμε στον καναπέ. Κρέας γιατί δεν τρως; Εγώ είχα κόψει τα γλυκά και τα απ' έξω κι έτσι σε όλη την εγκυμοσύνη πήρα μόνο 8 κιλά. Φαντάσου ότι ο άντρας μου είχε χάσει 10 κιλά. Τι να κάνει ο καημένος έπρεπε να συμπαρασταθεί στην γυναικούλα του!😘💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Αννια27  το πρωί έκανα το τεστ’ σήμερα είχα αναμονή περιόδου! Θα περιμένω να περάσουν οι μέρες να κάνω χοριακη! 

image.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η katerinaki-dm είπε:

@Αννια27  το πρωί έκανα το τεστ’ σήμερα είχα αναμονή περιόδου! Θα περιμένω να περάσουν οι μέρες να κάνω χοριακη! 

image.jpg

Είσαι έγκυος κορίτσι μου; 😃😃😃😃😃😃😃😃😃Με το καλό! Άντε πήραμε μπροστά! Γιατί να περάσουν οι ημέρες όμως; Πρέπει να ενημερώσεις τον γιατρό σου και να πας αύριο κιόλας να κάνεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Είσαι έγκυος κορίτσι μου; 😃😃😃😃😃😃😃😃😃Με το καλό! Άντε πήραμε μπροστά! Γιατί να περάσουν οι ημέρες όμως; Πρέπει να ενημερώσεις τον γιατρό σου και να πας αύριο κιόλας να κάνεις.

Γιατί είναι αχνό θετικό! Κ να πω τώρα πρώτον ο υπέρηχος δν θα δείξει κάτι κ να περιμένω λίγο να περάσουν οι μέρες να κάνω χοριακη λέω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η katerinaki-dm είπε:

Γιατί είναι αχνό θετικό! Κ να πω τώρα πρώτον ο υπέρηχος δν θα δείξει κάτι κ να περιμένω λίγο να περάσουν οι μέρες να κάνω χοριακη λέω 

Την χοριακη(και πιθανότατα θα σου δώσει και εξέταση προγεστερόνης) την κάνεις για να δεις αν εξελίσσεται σωστά η κύηση. Δεν έχει σημασία πόσο έχεις τώρα. Ταπεινή μου άποψη είναι ότι πρέπει να ενημερώσεις τον γυναικολόγο σου για να σε κατευθύνει! Και πάλι πολλά πολλά συγχαρητήρια!!!!!!!!😘💗💗💗💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η katerinaki-dm είπε:

@Αννια27  το πρωί έκανα το τεστ’ σήμερα είχα αναμονή περιόδου! Θα περιμένω να περάσουν οι μέρες να κάνω χοριακη! 

image.jpg

Συγχαρητηρια κοριτσι μου !!!! Εγω αδιαθετησα σημερα... κυρια στην ωρα της :) 

παω για τον επομενο μηνα !!! ♥️ Ευχομαι να πανε καλα απο την αρχη μεχρι το τελος !!!! Μπραβο🍼🍼🍼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 13/1/2020 at 8:33 ΜΜ, ο/η Αννια27 είπε:

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Mitsaki83: ΘΕΤΙΚΟ👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ👶

Princess28: ΘΕΤΙΚΟ👶

pangipot: ?

antzy9:?

Hope19: ?

Σταυρι:08/01

PAPA EVA: 09/01

diana8: 15/01

katerinaki-dm: 15/01

Kostef: 16/01

ioannastr: 10/02

Whatever: 17/01

Lactaki: 17/01

Karen: 19/01

silia: 21/01

Lacostaki: 22/01

Maroulita: 22/01

Evie2: 24/01

Ελενικον: 24/01

I want a baby:29/01 

misofeggaro: 01/02

Aννια27:01/02

Εαυγγελοςτ: 06/02

st3llina: 07/02

 

Πω πω πόσα θετικά και πόσα περιμένουμε ακομα.. ελπίζω να  έχουμε πολλά πολλά θετικά τεστακια!!! Και εγώ αρχές Γενάρη έμαθα για την εγκυμοσύνη μου. Έχουμε ομαδουλα με μανουλες Σεπτεμβρίου 2020. Σας περιμένω εκεί. Εύχομαι να μαζευτούμε πολλές. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η katerinaki-dm είπε:

@Αννια27  το πρωί έκανα το τεστ’ σήμερα είχα αναμονή περιόδου! Θα περιμένω να περάσουν οι μέρες να κάνω χοριακη! 

image.jpg

Συγχαρητήρια!!! Εύχομαι μια τεράστια χοριακη. Να έχεις μια τελειομηνη εγκυμοσύνη.. τι όμορφη εικόνα είναι αυτή με τις 2 γραμμουλες!!!

Σε περιμένουμε και στην ομάδα μας στις Μανουλες Σεπτεμβρίου 2020!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@katerinaki-dm Συγχαρητήρια!! Επιτέλους κι αλλη εγκυουλα στην παρεα μας.

Δεν γράφω πολύ συχνά γιατί έχω πολύ δουλειά αυτές τις μέρες.

@Αννια27 κορίτσι μου καλή αρχή και είμαι σίγουρη ότι σε λίγο καιρό θα βάλεις το δικό σου όνομα με θετικό δίπλα!

Εγώ περιμένω τώρα στις 29/1. Έχω πρόβλημα στην οωρρηξια τους τελευαταίους μήνες αλλά δεν το βαζω κάτω. Βρηκαμε παλι ωριμο οωθηλακιο 18χιλιοστα, εκανα την ovitrelle θα παρω και προγεστερονη από αύριο και ελπιζω.

Σε κανένα δίμηνο αποφάσισα να κάνω  μια λαπαροσκόπηση και μια υστεροσκόπηση μαζί να δω τι γίνεται εκεί μέσα καθώς έχω κ πρόβλημα στη σάλπιγγα αλλά και αυτές τις διαταραχές στην περίοδο μου και ωστοσο αν βρεθει και καποιο θεμα να το διορθωσουμε. Θα έχουμε μια συνολική εικόνα μετά. Μετά θα συνεχίσω για κανένα 6μηνο μήπως το πετύχω και μετά θα κινηθώ προς εξωσωματική. Μπήκε ένα πλάνο όμως και νοιώθω αρκετά ηρεμη τώρα.

Ελπίζω βεβαια πάλι και αυτο το μηνα  να γινει κάτι και να μη χρειαστεί τίποτα από τα παραπάνω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η katerinaki-dm είπε:

@Αννια27  το πρωί έκανα το τεστ’ σήμερα είχα αναμονή περιόδου! Θα περιμένω να περάσουν οι μέρες να κάνω χοριακη! 

image.jpg

Τι όμορφη εικόνα!!!! Συγχαρητήρια κορίτσι μου...είσαι έγκυος!!! Να πας για χοριακή, δε χρειάζεται να περιμένεις κάτι. Μόλις ενημερώσεις το γιατρό σου οτι έκανες τεστ και βγήκε θετικό, θα σου πει να πας να κάνεις χοριακή!! Να πας και να μας ενημερώσεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...