Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΠΙΤΡΟΠΗ


Recommended Posts

Κ την έκθεση προηγούμενων προσπαθειών....θα σου χρειαστούν δυο αντίγραφα...ενα για το επίδομα κ ενα για να πάρεις τα φάρμακα αν θυμάμαι καλά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου να σας ρωτήσω κι εγώ κάτι;;αν έχεις στην κατάψυξη έμβρυα να υποθέσω δεν μπορείς να πάρεις τη 2η δόση φαρμάκων;;; έκανα ήδη μια αποτυχημένη ΕΤ και έχω ακόμη 3...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 29/12/2019 at 1:07 ΜΜ, ο/η Sofia35 είπε:

Κορίτσια μου να σας ρωτήσω κι εγώ κάτι;;αν έχεις στην κατάψυξη έμβρυα να υποθέσω δεν μπορείς να πάρεις τη 2η δόση φαρμάκων;;; έκανα ήδη μια αποτυχημένη ΕΤ και έχω ακόμη 3...

Απ οτι ξερω δεν γινεται να σου δωσουν με ηδη εμβρυα στη καταψυξη

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 29/12/2019 at 8:26 ΠΜ, ο/η karen είπε:

Καλημερα σας,στην δεύτερη προσπάθεια σας μέσω εοππυ τι χρειαστήκατε μια χοριακη και το χαρτί της επιτροπής 

Αν δεν εχει περασει ενα ετος απο την αποφαση χρειαζεσαι την χοριακη, την αποφαση της επιτροπης και εκθεση προηγουμενων προσπαθειων. Αν εχει περασει το ετος τα θες ολα παλι σπο την αρχη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 29/12/2019 at 1:07 ΜΜ, ο/η Sofia35 είπε:

Κορίτσια μου να σας ρωτήσω κι εγώ κάτι;;αν έχεις στην κατάψυξη έμβρυα να υποθέσω δεν μπορείς να πάρεις τη 2η δόση φαρμάκων;;; έκανα ήδη μια αποτυχημένη ΕΤ και έχω ακόμη 3...

Δεν έχει νόημα να πάρεις ξανά φάρμακα εφοσον θα κανεις απλή εμβρυομεταφορα και όχι διέγερση.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...