Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χοριακή γοναδοτροπίνη ενεση


Άντρεα

Recommended Posts

Κοπέλες καλησπέρα. Όσες κάνατε σπερματέγχυση και βαλατε χοριακή γοναδοτροπίνη ενεση παρουσιάσατε συμπτώματα όπως πρισμενο στήθος και ζαλάδες? Επίσης στις πόσες μέρες είναι καλό να γίνει το τεστ για να μην βγει ψευδως θετικό?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Άντρεα είπε:

Κοπέλες καλησπέρα. Όσες κάνατε σπερματέγχυση και βαλατε χοριακή γοναδοτροπίνη ενεση παρουσιάσατε συμπτώματα όπως πρισμενο στήθος και ζαλάδες? Επίσης στις πόσες μέρες είναι καλό να γίνει το τεστ για να μην βγει ψευδως θετικό?

Καλημέρα! Καλές γιορτές!

Εγώ έκανα για την εξωσωματική δεν με πείραξε καθόλου... Κανένα σύμπτωμα απολύτως...

Για το άλλο που ρωτας νομίζω καμιά 10ρια μέρες σίγουρα, αλλά καλύτερα ρώτα το γιατρό! Κάνε τεστ τη μέρα που σου είπε κ οχι νωρίτερα, έτσι μόνο θα είσαι σίγουρη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Καλημέρα! Καλές γιορτές!

Εγώ έκανα για την εξωσωματική δεν με πείραξε καθόλου... Κανένα σύμπτωμα απολύτως...

Για το άλλο που ρωτας νομίζω καμιά 10ρια μέρες σίγουρα, αλλά καλύτερα ρώτα το γιατρό! Κάνε τεστ τη μέρα που σου είπε κ οχι νωρίτερα, έτσι μόνο θα είσαι σίγουρη...

Σ ευχαριστώ πολύ. Καλή επιτυχία στην εξωσωματική κορίτσι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...