Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Η ομάδα αυτή απευθύνεται σε μανούλες που έμαθαν πρόσφατα οτι περιμένουν το μωρακι τους (η μωρακια) προς Ιουλιο ή Αύγουστο. Για να δούμε ποσες ειμαστε ??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 1 ώρα, ο/η Frogel είπε:

Καλημερααααα θα είμαι κι εγώ καλοκαιρινή μανούλα πρώτα ο Θεός..:) είμαι 5ε+2η..:) εσύ??

καλημερααα... ναιι να ρθουν με το καλο τα μικρουλια μας.. εγω ακομη δεν εχω εξακριβωσει εβδομαδα... γτ χοριακη την Παρασκευή βγηκε 597 και χθες 2.250... λογικα 5η εβδομαδα κ εγω... την επόμενη εβδομάδα στν υπέρηχο θα μαθουμε πιο συγκεκριμένα... ανυπομονω..να ειναι καλα τπτ αλλο ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η zwoulini είπε:

καλημερααα... ναιι να ρθουν με το καλο τα μικρουλια μας.. εγω ακομη δεν εχω εξακριβωσει εβδομαδα... γτ χοριακη την Παρασκευή βγηκε 597 και χθες 2.250... λογικα 5η εβδομαδα κ εγω... την επόμενη εβδομάδα στν υπέρηχο θα μαθουμε πιο συγκεκριμένα... ανυπομονω..να ειναι καλα τπτ αλλο ???

Μραβοοοο..τέλεια χοριακη :) ποτέ είχες τελευταία περίοδο??

Εγώ έχω στις 20του μήνα ραντεβού και ανυπομονώ να ακούσω τον τέλειο ήχο της καρδουλας του σποριου.. ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Μραβοοοο..τέλεια χοριακη :) ποτέ είχες τελευταία περίοδο??

Εγώ έχω στις 20του μήνα ραντεβού και ανυπομονώ να ακούσω τον τέλειο ήχο της καρδουλας του σποριου.. ❤️

31.10 ηταν... απλα επειδη θηλαζω ακομη τον 1ο μικρουλη μου που ειναι 11 μηνων, δεν ειχα σταθερό κυκλο και η αληθεια ειναι πως δεν το περίμενα να εχω κ αλλο μπεμπακι τοσο γρηγορα... αλλα υγιες να ναι κ ευπρόσδεκτο εννοείται :).

Μακαρι να ειναι ολα καλα, δλδ ν έχουν ξεκινησει καλα και με το καλο μας ερθουνε :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και από μένα.... 8 εβδομάδων σήμερα... Και περιμένω 27 Δεκεμβρίου να πάω να το ακούσω για δεύτερη φορά... Είμαστε 1.2εκατοστα!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η zwoulini είπε:

31.10 ηταν... απλα επειδη θηλαζω ακομη τον 1ο μικρουλη μου που ειναι 11 μηνων, δεν ειχα σταθερό κυκλο και η αληθεια ειναι πως δεν το περίμενα να εχω κ αλλο μπεμπακι τοσο γρηγορα... αλλα υγιες να ναι κ ευπρόσδεκτο εννοείται :).

Μακαρι να ειναι ολα καλα, δλδ ν έχουν ξεκινησει καλα και με το καλο μας ερθουνε :)

Κι εγώ είχα 3/11 είμαστε πολύ κοντααα..τι όμορφα μωρέ να το χαίρεσαι το μικρουλι σου και με το καλό και το αδερφάκι..από συμπτώματα ξεκίνησε τίποτα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλορίζικο το θεματάκι κοριτσια μου.. Εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη σε όλες μας! Δεν το πιστεύω ότι το λέω για μένα αυτό ??? Τελευταία περίοδος 9/11 μόλις χθες το έμαθα και από ώρα σε ώρα περιμένω τη τιμή της χοριακη μου! Καλώς σας βρήκα κοπέλες μου! Εύχομαι σύντομα να μας ακολουθήσουν και τα υπόλοιπα κοριτσια του γκρουπ ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Frogel είπε:

Κι εγώ είχα 3/11 είμαστε πολύ κοντααα..τι όμορφα μωρέ να το χαίρεσαι το μικρουλι σου και με το καλό και το αδερφάκι..από συμπτώματα ξεκίνησε τίποτα??

νιωθω ωρες ωρες σαν πονο περιοδου στην κοιλιά... σαν ενοχληση αλλα οχι τρελος πονος... μεχρι ν δω οτι ολα ειναι καλα κ προχωραει καλα θα σκασω... πωπωπω... με το καλο ολα τα μωρακια μας.καλως ηρθατε ολες κορίτσια .... να ρθουν υγιεστατα τα καλοκαιρινά μωρουλια μας αχ ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια, και εγώ πιθανή ημερομηνία 1/8!!! @zwoulini και εγω έχω πονακια είναι φυσιολογικό λέει ο γιατρός!!! Εύχομαι καλές και τελειομηνες εγκυμοσύνες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Ampempa είπε:

Γειά σας κορίτσια, και εγώ πιθανή ημερομηνία 1/8!!! @zwoulini και εγω έχω πονακια είναι φυσιολογικό λέει ο γιατρός!!! Εύχομαι καλές και τελειομηνες εγκυμοσύνες! 

οοο με το καλο το μωρακι σου... αχ αντε ν δουμε... ανυπομονω να παω κι εγω στο ραντεβού μου την επομενη εβδομαδα για να συζητήσουμε γτ φοβαμαι λιγο κ λογω της πρώτης καισαρικης πριν 11 μηνες.. για τα ραμματα κλπ :$ ελπιζω να ναι ολα καλα... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η zwoulini είπε:

οοο με το καλο το μωρακι σου... αχ αντε ν δουμε... ανυπομονω να παω κι εγω στο ραντεβού μου την επομενη εβδομαδα για να συζητήσουμε γτ φοβαμαι λιγο κ λογω της πρώτης καισαρικης πριν 11 μηνες.. για τα ραμματα κλπ :$ ελπιζω να ναι ολα καλα... :)

Κοριτσάρα μου μην αγχώνεσαι νομίζω ότι αν είναι η απόσταση μεταξύ της μιας και της άλλης γέννας ειναι πάνω από 1 χρόνο δεν έχεις πρόβλημα..θα δεις ότι θα σε καθησυχάσει ο γιατρός σου..:) 

Εγώ κορίτσια έχω πολύ ανακατωσουρα ειδικά μέχρι το μεσιμερι..πεινάω και ανακατεύομαι ταυτόχρονα..ευτυχώς δεν έχω εμετούς..και πολύ κούραση απειρηηη νυστα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Frogel είπε:

Κοριτσάρα μου μην αγχώνεσαι νομίζω ότι αν είναι η απόσταση μεταξύ της μιας και της άλλης γέννας ειναι πάνω από 1 χρόνο δεν έχεις πρόβλημα..θα δεις ότι θα σε καθησυχάσει ο γιατρός σου..:) 

Εγώ κορίτσια έχω πολύ ανακατωσουρα ειδικά μέχρι το μεσιμερι..πεινάω και ανακατεύομαι ταυτόχρονα..ευτυχώς δεν έχω εμετούς..και πολύ κούραση απειρηηη νυστα..

ναι οντως ετσι λενε... μακαρι μωρε ν ξεκινήσει καλα κ να παμε ολες καλα και στη συνέχεια με τ μωρουλια μας :)

εγω και στον πρωτο μου μπεμπακο την έβγαλα πολυ καλα θα ελεγα... το μονο που με ενοχλουσε πολυ ηταν οι καουρες μέχρι 3ο μηνα και μετα τον 8ο...μαλοξ φουλ καραμελιτσες ασε... κ λιγο η δυσκολια στν υπνο λογω καουρας παλι... υπνηλια ειχα κ εγω πολυ τοτε...τωρα οχι τόσο :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσια μου εγώ ακόμη περιμένω τις τιμές της χοριακης! Έχω λίγο εκνευριστεί αν και δεν θα έπρεπε.. από χθες το πρωί που έκανα την εξέταση ακόμη δεν είναι έτοιμες.. εσάς ποσό χρόνο πέρνει περίπου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mt3508 είπε:

Καλημέρα κοριτσια μου εγώ ακόμη περιμένω τις τιμές της χοριακης! Έχω λίγο εκνευριστεί αν και δεν θα έπρεπε.. από χθες το πρωί που έκανα την εξέταση ακόμη δεν είναι έτοιμες.. εσάς ποσό χρόνο πέρνει περίπου;

Εμένα κοριτσαρα μου και στο δημόσιο νοσοκομείο και σε ιδιωτικό εργαστήριο που έκανα στην πόλη μου κάναν μια ώρα δύο το πολύ..δεν καταλαβαίνω τι κανουν τόσες ώρες??σε ιδιωτικό την έκανες??έχεις δίκιο που εκμευριστηκες καμιά συνέπεια και σε έχουν και στο ζουμί σου να βράζεις..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Mt3508 είπε:

Καλημέρα κοριτσια μου εγώ ακόμη περιμένω τις τιμές της χοριακης! Έχω λίγο εκνευριστεί αν και δεν θα έπρεπε.. από χθες το πρωί που έκανα την εξέταση ακόμη δεν είναι έτοιμες.. εσάς ποσό χρόνο πέρνει περίπου;

καλημερααα :) 2 ωριτσες κ σε μενα σε ιδιωτικο... μου τα στειλανε με εμαιλ για να μην ξαναπερναω...  που μενετε?? εγω Αθήνα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Εμένα κοριτσαρα μου και στο δημόσιο νοσοκομείο και σε ιδιωτικό εργαστήριο που έκανα στην πόλη μου κάναν μια ώρα δύο το πολύ..δεν καταλαβαίνω τι κανουν τόσες ώρες??σε ιδιωτικό την έκανες??έχεις δίκιο που εκμευριστηκες καμιά συνέπεια και σε έχουν και στο ζουμί σου να βράζεις..

 

στις πριν 37 λεπτά, ο/η zwoulini είπε:

καλημερααα :) 2 ωριτσες κ σε μενα σε ιδιωτικο... μου τα στειλανε με εμαιλ για να μην ξαναπερναω...  που μενετε?? εγω Αθήνα :)

Σε ιδιωτικό το έκανα και πω να σκάσω! ?Από Κύπρο είμαι ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου βγήκε η χοριακη μου με 51 μονάδες.. Δεν σας φαίνεται αρκετά χαμηλή ;την έκανα με 2 ημέρες καθυστέρηση βέβαια αυτό το μήνα έκανα 17η ημέρα ωορρηξία ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Γεωργιος123 είπε:

Καλησπέρα και από μένα.... 8 εβδομάδων σήμερα... Και περιμένω 27 Δεκεμβρίου να πάω να το ακούσω για δεύτερη φορά... Είμαστε 1.2εκατοστα!!!! 

psixoula moy mwre.... me to kalo euxomai :))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Mt3508 είπε:

Κοριτσια μου βγήκε η χοριακη μου με 51 μονάδες.. Δεν σας φαίνεται αρκετά χαμηλή ;την έκανα με 2 ημέρες καθυστέρηση βέβαια αυτό το μήνα έκανα 17η ημέρα ωορρηξία ??

theloume na einai panw apo 5 sigoura... an sou pei o giatros gia epanalipsi kai exei anebei paei kala sigoura :). anebainei ana 2 hmeres ekthetika... logika isws egine kathusterimena h sillipsi

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Mt3508 είπε:

Κοριτσια μου βγήκε η χοριακη μου με 51 μονάδες.. Δεν σας φαίνεται αρκετά χαμηλή ;την έκανα με 2 ημέρες καθυστέρηση βέβαια αυτό το μήνα έκανα 17η ημέρα ωορρηξία ??

Μια χαρά είναι η τιμή αγαπη..Λογικά θα κάνεις και αύριο να δούμε αν διπλασιάζεται αυτό μας ενδιαφέρει..θα σε συμβουλέψει και ο γιατρός σου για το τη πρέπει να κάνεις.. σε ποια μέρα του κύκλου είσαι τώρα δηλαδή?? Μην αγχώνεσαι καθόλου εσύ όλα θα πάνε τέλεια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Γεωργιος123 είπε:

Καλησπέρα και από μένα.... 8 εβδομάδων σήμερα... Και περιμένω 27 Δεκεμβρίου να πάω να το ακούσω για δεύτερη φορά... Είμαστε 1.2εκατοστα!!!! 

Τι καλά μωρεεεεεε ανυπομονώ να το ακούσω κι εγώ το δικό μου :) ανακαλθψα ότι είμαι έγκυος 3ε4η και δεν περνάν οι μέρες χιχιχιχιιχ..εσύ που είσαι λίγο πιο μπροστά από μας έχεις συμπτωματακια??εμένα με ταράζουν οι ναυτίες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η zwoulini είπε:

theloume na einai panw apo 5 sigoura... an sou pei o giatros gia epanalipsi kai exei anebei paei kala sigoura :). anebainei ana 2 hmeres ekthetika... logika isws egine kathusterimena h sillipsi

 

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Μια χαρά είναι η τιμή αγαπη..Λογικά θα κάνεις και αύριο να δούμε αν διπλασιάζεται αυτό μας ενδιαφέρει..θα σε συμβουλέψει και ο γιατρός σου για το τη πρέπει να κάνεις.. σε ποια μέρα του κύκλου είσαι τώρα δηλαδή?? Μην αγχώνεσαι καθόλου εσύ όλα θα πάνε τέλεια..

Μου είπε να κάνω επανάληψη θα πάω ξανά αύριο πρωί πρωί..σήμερα είμαι 32 ημέρα του κύκλου.. και είχα θετικό τεστ ωορρηξιας 16η ημέρα αρα πρέπει να έκανα ωορρηξία 17η ή 18η..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...