Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

στις πριν 28 λεπτά, ο/η konstantinaVE είπε:

Να ρωτήσω κάτι άσχετο; Χθες μας είπε η παιδίατρος στους 6 μήνες να πάει στο δωμάτιο της μια και θα περάσει και το.αγχος αποχωρισμού. Νωρίς δεν είναι βρε κορίτσια;;; Αγχώνομαι και.με αυτό το σύνδρομο αιφνίδιου βρεφικού θανάτου και γενικώς μου φαίνεται πολύ σύντομα να την αποχωριστω.... Εσάς σας έχουν πει κάτι;

Eνα πράγμα που έμαθα ειναι να μην ακουω ο,τι μου λένε.. να παει το παιδί σου όταν εσυ πιστευεις οτι ειναι ετοιμο. Εμεις φαντασου δεν εχουμε καν αλλο δωματιο οποτε αναγκαστικά η κουνια του ειναι στο δικο μας δωμάτιο. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 4 ώρες, ο/η konstantinaVE είπε:

Να ρωτήσω κάτι άσχετο; Χθες μας είπε η παιδίατρος στους 6 μήνες να πάει στο δωμάτιο της μια και θα περάσει και το.αγχος αποχωρισμού. Νωρίς δεν είναι βρε κορίτσια;;; Αγχώνομαι και.με αυτό το σύνδρομο αιφνίδιου βρεφικού θανάτου και γενικώς μου φαίνεται πολύ σύντομα να την αποχωριστω.... Εσάς σας έχουν πει κάτι;

Εγω την έβαλα την προηγούμενη εβδομάδα ενώ την πήρε ο ύπνος στο μπιμπερό... Ξύπνησε, δεν έκλαψε την είδα από την κάμερα πήγα και γελούσε... Αλλά από εκείνη την μέρα κοιμάται δύσκολα και άρχισε να ξυπνάει την νύχτα... 

Την ημέρα κοιμάται πάντα στο δωμάτιο της... 

Νωρίς σας άρχισε φαγητό.. Πόσο είναι εσένα το μωρό; σορρυ που ρωτάω συνέχεια αλλά είμαι κοντά στο αλτσχαιμερ.. 6300 εμένα ήταν 3 μηνών.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

4 μηνών ειναι τώρα. Μας άρχισε με δεδομενο ότι στηρίζει καλά το κεφάλι της. Τώρα είμαστε στο φρούτο. Φαγητό αργότερα.

Εμένα δλδ που ξυπνάει ούτως η άλλως χαράματα αν τη βγάλω από το δωμάτιο σε βλέπω να κοιμάται....

Βασικά, με προβληματίζει το ότι θα είμαι πέρα δώθε να την τσεκαρω, όσο κι αν έχω την ενδοεπικοινωνια δίπλα μου... Έχω πολύ άγχος δυστυχώς....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 12/11/2020 at 5:17 ΠΜ, ο/η konstantinaVE είπε:

4 μηνών ειναι τώρα. Μας άρχισε με δεδομενο ότι στηρίζει καλά το κεφάλι της. Τώρα είμαστε στο φρούτο. Φαγητό αργότερα.

Εμένα δλδ που ξυπνάει ούτως η άλλως χαράματα αν τη βγάλω από το δωμάτιο σε βλέπω να κοιμάται....

Βασικά, με προβληματίζει το ότι θα είμαι πέρα δώθε να την τσεκαρω, όσο κι αν έχω την ενδοεπικοινωνια δίπλα μου... Έχω πολύ άγχος δυστυχώς....

Πήγαμε και εμείς στην γιατρό για το 3ο εμβόλιο... 3900 και 35.5 εκ η μπουμπού μου, φρούτο μας είπε όχι ακομα, πρέπει λέει να την βάζουμε μπρούμυτα να δυναμώσει και μετά... Πφφφ δεν της αρέσει καθόλου, όχι πως ανάσκελα τρελενεται μόνο όρθια θέλει να είναι.. Να δω πως θα την βάζω τωρα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Sotiria2004 Προφανώς εννοείς 6,900 και 65,5 εκ....
Και μενα δεν της αρέσει μπρούμυτα τις μισες φορες. Το παίζω κορώνα-γράμματα. Ή που θα κοιτάει τα φωτάκια και τα παιχνίδια και θα ξεχαστεί ή που θα γκρινιάξει μετά από λίγα δευτερόλεπτα. 
Αλλά το χειρότερο είναι ότι ξεχνάω να τη βάλω μπρούμυτα. Όποτε το θυμάμαι έχει μόλις φάει... :(
Πάντως, βάλτην λιγάκι αλλά πολλές φορές. Και ιδανικά βαλε κάποιο παιχνίδι με μουσική μπροστά της να ξεχαστεί. 
Στα δικά μας, σήμερα ανακάλυψα ότι βγήκε και το 2ο δοντάκι κάτω και ως 5η μέρα με φρούτα τα καταβρόχθισε! Μακάρι να συνεχίσουμε έτσι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η konstantinaVE είπε:

@Sotiria2004 Προφανώς εννοείς 6,900 και 65,5 εκ....
Και μενα δεν της αρέσει μπρούμυτα τις μισες φορες. Το παίζω κορώνα-γράμματα. Ή που θα κοιτάει τα φωτάκια και τα παιχνίδια και θα ξεχαστεί ή που θα γκρινιάξει μετά από λίγα δευτερόλεπτα. 
Αλλά το χειρότερο είναι ότι ξεχνάω να τη βάλω μπρούμυτα. Όποτε το θυμάμαι έχει μόλις φάει... :(
Πάντως, βάλτην λιγάκι αλλά πολλές φορές. Και ιδανικά βαλε κάποιο παιχνίδι με μουσική μπροστά της να ξεχαστεί. 
Στα δικά μας, σήμερα ανακάλυψα ότι βγήκε και το 2ο δοντάκι κάτω και ως 5η μέρα με φρούτα τα καταβρόχθισε! Μακάρι να συνεχίσουμε έτσι....

Ναι 6900 εννοούσα... 

Αχ τι καλά σας εύχομαι να τα πάτε τόσο καλά και να συνεχισετε έτσι... Μπράβο σας... Δεν ξέρεις πόσο χαίρομαι που τα ζουζούνια κάνουν όλο καινούρια πράγματα... 

Εγω έχω ένα θέματα κι βέβαια αλλά εύχομαι να μην είναι τίποτα... Η μικρή μου από την Παρασκευή με το εμβόλιο σταμάτησε να λέει λογάκια και κοιμάται ανήσυχα... Πφφφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α, μην ανησυχείς. Και μένα το ίδιο!!! Έχει κάποιες μέρες που δε "μιλάει" ιδιαίτερα. Πιστεύω ότι είναι όλα μαζί. Δόντια, εμβόλια.... Αλλά δεν πειράζει. Θα τα πουν, θέλουν δε θέλουν 🤪

Όσο για τον ύπνο, έλα να κάνουμε παρέα......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες.. εμάς ξεκίνησε να κοιμάται ανησυχα χωρίς να έχει κάνει το δεύτερο του εμβόλιο.. μήπως μπήκε η παλινδρόμηση ύπνου; έχει μάθει πλέον και γυρίζει από μπρούμυτα ανάσκελα κι έτσι ξυπνάει κάθε περίπου δυο ώρες! 😮 😮

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουαου!!! Καλέ.ποσο είστε και γυρίζετε μπρούμυτα;; Εμένα γυρίζει μόνο αν είναι στο πλάι ήδη.... 🤔

Από ούλα/δόντια πώς πάτε; Μήπως ει άι λόγω αυτού ανήσυχος;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Sotiria2004 είπε:

Πήγαμε και εμείς στην γιατρό για το 3ο εμβόλιο... 3900 και 35.5 εκ η μπουμπού μου, φρούτο μας είπε όχι ακομα, πρέπει λέει να την βάζουμε μπρούμυτα να δυναμώσει και μετά... Πφφφ δεν της αρέσει καθόλου, όχι πως ανάσκελα τρελενεται μόνο όρθια θέλει να είναι.. Να δω πως θα την βάζω τωρα... 

Σωτηρία έχω να σου πω ένα κολπάκι σχετικά με την άσκηση για μπρούμυτα. Τα μωράκια δεν πολύ θέλουν να κάθονται μπρούμυτα εφόσον δεν έχουν ακόμα πλήρη συναίσθηση των άκρων τους. Αυτό που μπορείς λοιπόν να κάνεις πριν τη βάλεις μπρούμυτα είναι να τις τρίψεις ελαφρά το κάθε άκρο. Ξεκινάς με τα χέρια, πας στα πόδια και τις πατούσες. Μόλις τελειώσεις τη γυρνάς μπρούμυτα και θα δεις πως θα της είναι πιο εύκολο. Το συνεχίζεις αυτό έως οτου συνηθισει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η konstantinaVE είπε:

Ουαου!!! Καλέ.ποσο είστε και γυρίζετε μπρούμυτα;; Εμένα γυρίζει μόνο αν είναι στο πλάι ήδη.... 🤔

Από ούλα/δόντια πώς πάτε; Μήπως ει άι λόγω αυτού ανήσυχος;

είναι 4 μηνών και 6 ημερών! δεν ξέρω πως πάει από ούλα.. αλλά νομίζω τον ενοχλούν γιατί όλο τα χέρια του βάζει στο στόμα. Προχθές πήρα και ένα παιχνιδάκι από σιλικόνη να το δαγκώνει και του αρέσει πολύ! αλλά τα χέρια του, του αρέσουν περισσότερο.. 😕 😕 Το βράδυ δε, γυρναει απο μπρουμυτα ανασκελα και ξυπναει.. και φτου απο την αρχη για να τον κοιμίσω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όμοια είναι τα μικρά μας..ο τέως σαν τα χέρια δεν έχει... Χι Χι χι ....

Όντως δράμα αυτό με το μπρούμυτα... Τι να σου πω, δε μου έχει τύχει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα!! Εμένα έχει αρχίσει μια γκρίνια...δε βολεύεται πουθενά βαριέται πολύ εύκολα..

Το μπρούμυτα ευτυχώς το δέχεται πολύ εύκολα μιας κ την ξετιναζουν στην φυσιοθεραπεία,αλλά πρέπει να στρώσει κ το κεφαλάκι μας γιατί από το πολύ ανάσκελα έχει πατηκωθει από πίσω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου τι κάνετε; Πώς είστε; χάθηκα το ξέρω άλλο με το ένα κ με το άλλο δεν είχα πολύ χρόνο να μπω.. να μας ζήσουν τα μπεμπακια γερά και δυνατά να είναι!!!🤩 όλες σας σκέφτομαι να ξέρετε..περασα μαζί σας όλη μου την εγκυμοσύνη και σας ευχαριστω πάρα πολύ για όλα!!!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου πείτε μου Πώς τα πάτε με τα μωράκια σας; Πώς γεννησατε; εμένα το μωράκι μου μέχρι και τη τελευταία στιγμή με ταλαιπωρεισαι λιγάκι δεν πειράζει όμως σημασια έχει ότι είναι καλά...θυμαστε τι άγχος που είχα στην εγκυμοσύνη με τα ευρήματα που είχαμε βρει και τεστ κιστικης ινωσης... Ε δεν τελειώσαμε εκεί.. γεννησα εκτάκτως 37 και 6 εβδομάδων με καισαρική  λόγω ότι μια ανέβαιναν οι παλμοί του στο 200 μια κατέβαιναν στους 100. Δεν το διακινδινευσαμε και γέννησα ένα όμορφο πλασματάκι 2,670 και τον πήρα από το μαιευτήριο 2,520!!!🤩💓

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου, τι κάνετε? 

Διαβάζω πως τα μπεμπακια σας μεγαλώνουν και αναπτύσσουν νέες δεξιότητες και πραγματικά χαίρομαι. 

Εμενα η μπεμπα είναι περίπου 8,300 και 66 εκατοστά τώρα αλλά παρά το βάρος της είναι αρκετά δραστήρια και όλο κουνιέται. Τις περισσότερες φορές κοιμάται σχεδόν σερί το βράδυ με ένα-δύο ξυπνηματα για φαγητό και πάλι ύπνο οπότε δεν γκρινιάζω γιατί κινδυνεύω με λιθοβολισμό 🤣

Βεβαια τα 2 παιδιά είναι δύσκολο και ο μεγάλος βγάζει αρκετά νεύρα και τα έχω παίξει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κορίτσια, 

Τι κάνετε;

Ήθελα να μοιραστω μαζί σας έναν φόβο μου.. 

Ο Μπεμπης δεν θέλει καθόλου αγκαλιά... Είναι ενα μηνα τώρα που κλαίει αν τον παρουμε αγκαλιά... Ανησυχώ παρα πολυ γιατί στο ίντερνετ γράφει οτι σχετίζεται με αυτισμό... Μιλησα λίγο στην παιδιατρο την προηγ. φορά ότι δε θέλει αγκαλιά , φάνηκε να το σκεφτεται λίγο κ μου είπε απλά να μην τον παιρνουμε οταν δεν θελει... Τώρα όμως μια εβδομαδα βλέπω ότι ποτε δεν είναι χαρουμενος στην αγκαλιά μου... Στην κουνια του ή το ριλαξ μας κάνει γελάκια κ μας χαμογελάει... Στην αγκαλιά ποτέ κ γκρινιαζει, κάθεται μόνο με πιπιλα

Εσας κλαίνε;;;δεν θα έπρεπε να νιώθει ασφάλεια στην αγκαλιά μου;;;

Κορίτσια είμαι να σκάσω.... Επίσης κ στο μπάνιο όση ώρα είναι στο μπανάκι φαίνεται ότι του αρέσει.... Όταν τον σηκώσει ο άντρας μου  κ τον πιανει για να τον ξεπλυνω με το μπρίκι ουρλιάζει... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Xrita είπε:

Καλησπερα κορίτσια, 

Τι κάνετε;

Ήθελα να μοιραστω μαζί σας έναν φόβο μου.. 

Ο Μπεμπης δεν θέλει καθόλου αγκαλιά... Είναι ενα μηνα τώρα που κλαίει αν τον παρουμε αγκαλιά... Ανησυχώ παρα πολυ γιατί στο ίντερνετ γράφει οτι σχετίζεται με αυτισμό... Μιλησα λίγο στην παιδιατρο την προηγ. φορά ότι δε θέλει αγκαλιά , φάνηκε να το σκεφτεται λίγο κ μου είπε απλά να μην τον παιρνουμε οταν δεν θελει... Τώρα όμως μια εβδομαδα βλέπω ότι ποτε δεν είναι χαρουμενος στην αγκαλιά μου... Στην κουνια του ή το ριλαξ μας κάνει γελάκια κ μας χαμογελάει... Στην αγκαλιά ποτέ κ γκρινιαζει, κάθεται μόνο με πιπιλα

Εσας κλαίνε;;;δεν θα έπρεπε να νιώθει ασφάλεια στην αγκαλιά μου;;;

Κορίτσια είμαι να σκάσω.... Επίσης κ στο μπάνιο όση ώρα είναι στο μπανάκι φαίνεται ότι του αρέσει.... Όταν τον σηκώσει ο άντρας μου  κ τον πιανει για να τον ξεπλυνω με το μπρίκι ουρλιάζει... 

καλησπέρα, 

έχετε σκεφτεί να πάρετε δεύτερη γνώμη; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Xrita είπε:

Καλησπερα κορίτσια, 

Τι κάνετε;

Ήθελα να μοιραστω μαζί σας έναν φόβο μου.. 

Ο Μπεμπης δεν θέλει καθόλου αγκαλιά... Είναι ενα μηνα τώρα που κλαίει αν τον παρουμε αγκαλιά... Ανησυχώ παρα πολυ γιατί στο ίντερνετ γράφει οτι σχετίζεται με αυτισμό... Μιλησα λίγο στην παιδιατρο την προηγ. φορά ότι δε θέλει αγκαλιά , φάνηκε να το σκεφτεται λίγο κ μου είπε απλά να μην τον παιρνουμε οταν δεν θελει... Τώρα όμως μια εβδομαδα βλέπω ότι ποτε δεν είναι χαρουμενος στην αγκαλιά μου... Στην κουνια του ή το ριλαξ μας κάνει γελάκια κ μας χαμογελάει... Στην αγκαλιά ποτέ κ γκρινιαζει, κάθεται μόνο με πιπιλα

Εσας κλαίνε;;;δεν θα έπρεπε να νιώθει ασφάλεια στην αγκαλιά μου;;;

Κορίτσια είμαι να σκάσω.... Επίσης κ στο μπάνιο όση ώρα είναι στο μπανάκι φαίνεται ότι του αρέσει.... Όταν τον σηκώσει ο άντρας μου  κ τον πιανει για να τον ξεπλυνω με το μπρίκι ουρλιάζει... 

Αντε καλέ και εσυ τι σκέφτεσαι χαζομάρες... Εμένα η δική μου πριν 10 μέρες δεν έτρωγε καθόλου... Με έπιασε ένας φόβος, πήρα την παιδίατρο και μου είπε αν όλη την εβδομαδα συνεχίσει να την πάω... Και τελικά ανακάλυψα καταλαθος βέβαια πως δεν ήθελε να τρώει στην αγκαλιά μου... Μόλις την άφηνα στο ριλαξ η στο καρότσι έτρωγε μια χαρά... Έχουν άποψη και αυτά τι νομίζεις; 

Όσο για το μπάνιο... Και εμένα τρελενεται για το νερό και μόλις την βγάλω κλαίει... Χαζή είναι; και εγώ θα ήθελα να είμαι εκεί και να με κάνουν μπάνιο... Χιχι 

Πάρε βέβαια και άλλη γνώμη από παιδίατρο αν και πιστεύω ότι δεν χρειάζεται... Τα παιδιά μας έχουν χαρακτήρα... 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Xrita είπε:

Καλησπερα κορίτσια, 

Τι κάνετε;

Ήθελα να μοιραστω μαζί σας έναν φόβο μου.. 

Ο Μπεμπης δεν θέλει καθόλου αγκαλιά... Είναι ενα μηνα τώρα που κλαίει αν τον παρουμε αγκαλιά... Ανησυχώ παρα πολυ γιατί στο ίντερνετ γράφει οτι σχετίζεται με αυτισμό... Μιλησα λίγο στην παιδιατρο την προηγ. φορά ότι δε θέλει αγκαλιά , φάνηκε να το σκεφτεται λίγο κ μου είπε απλά να μην τον παιρνουμε οταν δεν θελει... Τώρα όμως μια εβδομαδα βλέπω ότι ποτε δεν είναι χαρουμενος στην αγκαλιά μου... Στην κουνια του ή το ριλαξ μας κάνει γελάκια κ μας χαμογελάει... Στην αγκαλιά ποτέ κ γκρινιαζει, κάθεται μόνο με πιπιλα

Εσας κλαίνε;;;δεν θα έπρεπε να νιώθει ασφάλεια στην αγκαλιά μου;;;

Κορίτσια είμαι να σκάσω.... Επίσης κ στο μπάνιο όση ώρα είναι στο μπανάκι φαίνεται ότι του αρέσει.... Όταν τον σηκώσει ο άντρας μου  κ τον πιανει για να τον ξεπλυνω με το μπρίκι ουρλιάζει... 

Καλησπερα κοριτσι μου, και εγω εχω ενα μπεμπη 4 μηνων και δεν πολυ ψηνεται να ειναι αγκαλια! Μην αχγωνεσαι μια χαρα ειναι το παιδακι σου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Klimentini είπε:

καλησπέρα, 

έχετε σκεφτεί να πάρετε δεύτερη γνώμη; 

Σου φαίνεται κ εσένα περιεργο ε;;;ναι θα παρω κ άλλη γνώμη... Επίσης όταν τον ταιζουμε με μπιμπερό δε μας κοιτάει , εξερευνά τον χώρο... Μας κοίτα στην αλλαξιερα, κουνια κ ριλαξ. Εσας;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Sotiria2004 είπε:

Αντε καλέ και εσυ τι σκέφτεσαι χαζομάρες... Εμένα η δική μου πριν 10 μέρες δεν έτρωγε καθόλου... Με έπιασε ένας φόβος, πήρα την παιδίατρο και μου είπε αν όλη την εβδομαδα συνεχίσει να την πάω... Και τελικά ανακάλυψα καταλαθος βέβαια πως δεν ήθελε να τρώει στην αγκαλιά μου... Μόλις την άφηνα στο ριλαξ η στο καρότσι έτρωγε μια χαρά... Έχουν άποψη και αυτά τι νομίζεις; 

Όσο για το μπάνιο... Και εμένα τρελενεται για το νερό και μόλις την βγάλω κλαίει... Χαζή είναι; και εγώ θα ήθελα να είμαι εκεί και να με κάνουν μπάνιο... Χιχι 

Πάρε βέβαια και άλλη γνώμη από παιδίατρο αν και πιστεύω ότι δεν χρειάζεται... Τα παιδιά μας έχουν χαρακτήρα... 

 

Λες να μη σκέφτομαι τέτοια ε;;;είμαι τέρμα φοβητσιαρα... 

Επισης, μας κοίτα στην αλλαξιερα, κουνια κ ριλαξ στο καρότσι αλλά όταν τον ταιζουμε εξερευνά τον χώρο, μας ρίχνει μόνο φευγαλέες ματιές κ αν... Εσας;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Ampempa είπε:

Καλησπερα κοριτσι μου, και εγω εχω ενα μπεμπη 4 μηνων και δεν πολυ ψηνεται να ειναι αγκαλια! Μην αχγωνεσαι μια χαρα ειναι το παιδακι σου! 

Αχ, μακάρι... Σε ευχαριστωωω...Να σου ζήσει!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Xrita είπε:

Σου φαίνεται κ εσένα περιεργο ε;;;ναι θα παρω κ άλλη γνώμη... Επίσης όταν τον ταιζουμε με μπιμπερό δε μας κοιτάει , εξερευνά τον χώρο... Μας κοίτα στην αλλαξιερα, κουνια κ ριλαξ. Εσας;;

Καλημέρα..κάποιες φορές με κοιτάει κάποιες άλλες όμως τι πιο πολλές φορές βασικά  κοιτάει δεξιά η αριστερά χαζεύοντας πράγματα και του ακουμπάω το μπιμπερό στο μάγουλο το στόμιο δηλαδή και το αρπάζει να φάει κ γυρνάει το κεφάλι σε μένα αλλά τα μάτια παλι πάνε σε αλλά αντικείμενα... μην ανησυχείς θέλουν να εξερευνανε..βλέπουν πράγματα που δεν τα έχουν ξαναδει και τους φαίνονται περιεργα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Xrita είπε:

Λες να μη σκέφτομαι τέτοια ε;;;είμαι τέρμα φοβητσιαρα... 

Επισης, μας κοίτα στην αλλαξιερα, κουνια κ ριλαξ στο καρότσι αλλά όταν τον ταιζουμε εξερευνά τον χώρο, μας ρίχνει μόνο φευγαλέες ματιές κ αν... Εσας;

Εμένα αν έχω ανοιχτή tv ούτε να με φτύσει καλέ η μικρή από τότε που στολισαμε το δέντρο δε... Ούτε που με δίνει σημασία... Εγώ πιστεύω ότι απλά έτσι είναι σαν παιδί... Και δεν ασχολουμε με το θέμα... Αν είναι όπως τα λες και τα δικά μας παιδιά έχουν πρόβλημα... 

Ψαξ το για να σου φύγει ο φόβος βέβαια... 

Ο Άγιος Στηλιανος να προσέχει τα παιδάκια μας... 💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...