Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

στις πριν 24 λεπτά, ο/η konstantinaVE είπε:

Κι εμάς.κοιμαται συνήθως στη βόλτα αλλά όχι πάντα. Όπως λες θα μου λείψει αλλά έχουν δίκιο κι όσοι μου λένε τι θα γίνει όταν πας για δουλειά;;; Της κάνουμε κακό εν μέρει... Το να πω... Δύσκολες οι ισορροπίες. Να ακούς γκρίνια κι ΑΝ πιάσει; Να είσαι ήρεμη αλλά να μην κάνεις τίποτα;; Πφφφ

Αυτό θα το δεις με το καλό όταν επιστρέψεις. Αλλά είναι ακόμα πολύ μικρά τα μωράκια μας, και το πιο σημαντικό είναι να νιώθούν ασφαλή, κι αν αυτό σημαίνει στην αγκαλιά της μαμάς, καλώς. Λίγη γκρίνια δεν κάνει κακό, κι εγώ τον αφήνω να γκρινιάξει, αλλά όταν ξεκινήσει να κλαίει με λυγμούς και τα δάκρυα τρέχουν, θα τον σηκώσω εννοείται, δεν θα τον αφήσω να νιώσει εγκατάλειψη, δε θα τον 'εκπαιδεύσω' με αυτόν τον τρόπο, δεν μου ταιριάζει. Καλοδεχούμενες οι συμβουλές, αλλά εσύ είσαι η μητέρα και εσύ έχεις τον τελευταίο λόγο, να κάνεις αυτό που νιώθεις καλύτερο για το κοριτσάκι σου. Κι όταν με το καλό πλησιάζει ο καιρός να επιστρέψεις στη δουλειά, τότε ανάλογα με τη φάση στην οποία βρίσκεται η μικρούλα σου, θα το χειριστείτε ανάλογα. Πότε αλήθεια πρέπει να επιστρέψεις; Αν θυμάμαι καλά, καθηγήτρια είσαι; Άρα έχεις ακόμα καιρό μπροστά σου, όχι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 2 ώρες, ο/η Karmeliet είπε:

Καλημέρα! 11εβδομάδων είναι το τερατάκι μου😍 Το πρόβημά μου δεν είνια ότι δνε κοιμάται με τπτ, αλλά ότι θα κοιμηθεί πάνω μου, κι αν πάω να τον ξαπλώσω ξυπνάει αμέσως, οπότε για να κοιμηθεί αναγκαστικά μέσα στην μέρα ριζώνω στον καναπέ για να κοιμηθεί, τουλάχιστον να ξεκουραστεί. Αλλά έτσι δουλειές δε γίνονται,κι εσύ φαντάζομαι με καταλαβαίνεις, δύσκολο χωρίς οικογένεια να βοηθήσει έστω και λίγο όταν χρειαστεί. Αυτο λέμε με τον σύντροφό μου, αν αρρωστήσει ένας από του 2μας, τι θα κάνουμε😬

Κι εμείς για Δεκέμβριο λέγαμε να κατέβουμε, αλλά τώρα δεν έχω ιδέα, θα περιμέουμε μέχρι τελευταια στιγμή αναγκαστικά να αποφασίσουμε.

Πολύ λυπάμαι που σε απέλυσαν, αλλά δυστυχώς εξαρτάται από το συμβόλαιο που είχες, κάποιοι τύποι συμβολάιων τους δίνουν το δικαίωμα να μπορούν να απολύσουν χωρίς νομικό θέμα. Μακάρι στην περίπτωσή σου να ήταν παράνομο, γιατί τότε δεν υπάρχει περίπτωση να μη δικαιωθείς. 

πωπω το θυμάμαι κι εγώ αυτό!! το ότι δηλαδή κοιμόταν μόνο επάνω μου.. κουραστικό απίστευτα, δεν γινόταν καμία δουλειά, φαί της προκοπής δεν τρώγαμε ποτέ και μας είχε φάει το κατεψυγμένο.. σκατα. 

Χωρίς ένα χέρι βοηθείας είναι κυριολεκτικά πολύ δύσκολο!! υπομονή και όταν νιώθεις ότι δεν μπορείς άλλο, άφησε τον λιγάκι στην κούνια για 5-10 λεπτάκια και πάρε μια ανάσα! είναι πιο σημαντικό να καθαρίσει το μυαλό σου και ας κλαίει λιγάκι. 

Όσο για τη δουλειά.. σε ευχαριστώ. το ψάχνω όσο μπορώ νομικά για να δω τι και πως.. δυστυχώς.

:( 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι, γυρίζω Απρίλιο ευτυχώς..να έχει ξεπεταχτεί λιγάκι...

@Klimentini και @Karmeliet θύμισε μου ποια είναι σε.ποια χώρα γιατί όλο μπερδεύομαι..τι κριμα να σε απολύσουν... Κοίταξε το νομικά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερa κοριτσια! ο μπεμπης ειναι σχεδον 3 μηνων. χθες μας επεσε κατω ετσι οπως πηγαμε να σηκωσουμε  το καθισματακι του για το αμαξι δεν τον ειχαμε δεσει και εφυγε μπροστα με τα μουτρα πανω στο χαλι . Εκλαψε και τρομαξε. Ο γιατρος μας ειπε δεν ειναι ανησυχητικο αλλα εγω το σκεφτομαι συνεχεια. το εχει παθει καμια??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η konstantinaVE είπε:

Ναι, γυρίζω Απρίλιο ευτυχώς..να έχει ξεπεταχτεί λιγάκι...

@Klimentini και @Karmeliet θύμισε μου ποια είναι σε.ποια χώρα γιατί όλο μπερδεύομαι..τι κριμα να σε απολύσουν... Κοίταξε το νομικά.

Δανία βρίσκομαι εδώ και 5,5 χρόνια. Το ψάχνω νομικά.. ελπίζω να βρω άκρη,,

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η evi1996 είπε:

Καλησπερa κοριτσια! ο μπεμπης ειναι σχεδον 3 μηνων. χθες μας επεσε κατω ετσι οπως πηγαμε να σηκωσουμε  το καθισματακι του για το αμαξι δεν τον ειχαμε δεσει και εφυγε μπροστα με τα μουτρα πανω στο χαλι . Εκλαψε και τρομαξε. Ο γιατρος μας ειπε δεν ειναι ανησυχητικο αλλα εγω το σκεφτομαι συνεχεια. το εχει παθει καμια??

Γεια σου! εμάς μας έπεσε από τον καναπέ πριν από περίπου ένα μήνα, ήταν δηλαδή 3 μηνών.. άσε τι τρομάρα πήρα.. κοίταξε το μωράκι σου είναι οκ; χαμογελάει ή έχει διάθεση; εάν ναι τότε νομίζω δεν είναι κάτι που θα πρέπει να σε ανησυχεί! θα τον πάτε για κάποιο τσεκ απ σύντομα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Klimentini είπε:

Γεια σου! εμάς μας έπεσε από τον καναπέ πριν από περίπου ένα μήνα, ήταν δηλαδή 3 μηνών.. άσε τι τρομάρα πήρα.. κοίταξε το μωράκι σου είναι οκ; χαμογελάει ή έχει διάθεση; εάν ναι τότε νομίζω δεν είναι κάτι που θα πρέπει να σε ανησυχεί! θα τον πάτε για κάποιο τσεκ απ σύντομα;

Φανταζομαι! Ευτυχως ολα σου πηγαν καλα. Θα παμε για εμβολιο την αλλη παρασκευη. Αλλα εγω τον βλεπω να ειναι κανονικα οπως ειναι καθε μερα .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα  κορίτσια μου !πως περνάτε με τα μπεμπακια σας;

Εμείς είμαστε μέσα στην  γκρίνια ...εκεί που  δεν είχα θεμαμε τον  ύπνο της μικρής ήρθαν όλα τούμπα...το μεσημέρι δε κοιμάται ενώ νυστάζει κλαει κ δε βολεύεται με τπτ,ευτυχώς ακόμα  κοιμάται καλά το βράδυ αλλα ξυπνει εξιμιση κ ξανακοιμαται στις οχτώ μεχρι τις εντεκα μετα  ξεκινα η γκρινια της.

Λέτε να είναι η παλινδρομηση υπνου ;Επίσης τα ουλα της είναι πολύ πρησμένα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mariaira είπε:

Καλημέρα  κορίτσια μου !πως περνάτε με τα μπεμπακια σας;

Εμείς είμαστε μέσα στην  γκρίνια ...εκεί που  δεν είχα θεμαμε τον  ύπνο της μικρής ήρθαν όλα τούμπα...το μεσημέρι δε κοιμάται ενώ νυστάζει κλαει κ δε βολεύεται με τπτ,ευτυχώς ακόμα  κοιμάται καλά το βράδυ αλλα ξυπνει εξιμιση κ ξανακοιμαται στις οχτώ μεχρι τις εντεκα μετα  ξεκινα η γκρινια της.

Λέτε να είναι η παλινδρομηση υπνου ;Επίσης τα ουλα της είναι πολύ πρησμένα...

απο παλινδρόμηση μέχρι και δοντάκια τη βλέπω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια για τα δόντια που θα αρχίσουν να βγαίνουν και να πονούν κλπ κλπ.. τι σας έχει πει ο γιατρός σας; εδώ έχει ένα gel που πουλάει το φαρμακείο αλλά διάβασα πολύ κακά πράγματα και δεν θέλω να το δώσω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα μου είπε για gel και για τα μασητικά που βάζεις στο ψυγείο αλλά όχι ότι κάνουν κάτι το ιδιαίτερο..πήρα ένα μασητικό αλλά δε το θέλει..το χεράκι της είναι καλύτερο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το τζελ λένε ότι σκληρενει τα ούλα.. Εκείνη την ώρα τα ηρεμεί και μετά είναι χειρότερα, αυτό διάβασα εγώ και εμει με μασητικο παλεύουμε να δούμε πόσο ακόμα βέβαια τα χέρια τα έχουμε μόνιμα στο στόμα.. Τώρα δεν κοιμάται και την νύχτα ξυπνάει και τρώει τα χέρια της 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παιδιά δεν τα θέλει τα μασητικά με τίποτα. Χέρι και πάλι χέρι... Χαχαχαχαχα

Το τζελ γιατί σκληραίνει τα ούλα; Εγώ τη mundisal έχω η οποία είναι αντιφλεγμονώδης. Αλλά μόνο δύο φορές της την έχω βάλει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Προσοχή στα συστατικά με το τζελ! έχω διαβάσει άσχημα πράγματα. Σας παραθέτω αυτό το άρθρο το οποίο είναι στα Αγγλικά. οποία κοπέλα δεν καταλαβαίνει, ας με ρωτήσει! 

https://www.stemjar.com/teething-gel/?fbclid=IwAR38ArDON6349cAJRhxGjAP7YRhmZaa70Aq1UQYYDOAkthbJ93wOkUMdHIc

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εκτός του το συγκεκριμένο δεν περιέχει benzocaine το άρθρο έλεγε να περιορίσουμε τη χρήση του σε 4 φορές την ημέρα, ενώ η παιδίατρος.ε άφηνει. Μονο δύο κι εγώ της το έδωσα δύο ξεχωριστές φορές όλες κι όλες... Πιστεύω πως όπως όλα τα φάρμακα, με μέτρο δεν παθαίνουν κάτι. Εγώ δεν της δίνω ούτε ντεπον. Είναι ηπατοτοξικο. Μόνο σε έκτακτη ανάγκη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η konstantinaVE είπε:

Παιδιά δεν τα θέλει τα μασητικά με τίποτα. Χέρι και πάλι χέρι... Χαχαχαχαχα

Το τζελ γιατί σκληραίνει τα ούλα; Εγώ τη mundisal έχω η οποία είναι αντιφλεγμονώδης. Αλλά μόνο δύο φορές της την έχω βάλει...

Έχεις δει κάποια βελτίωση με την αλοιφή;

Πριν λίγο πήρα κ εγώ τη   mundisal μετά από προτροπή του παιδιάτρου..ακόμα δε της έβαλα θα δω πως θα είναι το βράδυ με τη γκρίνια της..την βάζεις στη πιπίλα η απευθείας στα ούλα επάνω με το δάχτυλο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η konstantinaVE είπε:

Εκτός του το συγκεκριμένο δεν περιέχει benzocaine το άρθρο έλεγε να περιορίσουμε τη χρήση του σε 4 φορές την ημέρα, ενώ η παιδίατρος.ε άφηνει. Μονο δύο κι εγώ της το έδωσα δύο ξεχωριστές φορές όλες κι όλες... Πιστεύω πως όπως όλα τα φάρμακα, με μέτρο δεν παθαίνουν κάτι. Εγώ δεν της δίνω ούτε ντεπον. Είναι ηπατοτοξικο. Μόνο σε έκτακτη ανάγκη

σωστά τα λες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Της τη βάζω με γάντι χειρουργικό στα ούλα. Την ηρέμησε νομίζω. Αλλά όπως προείπα, μονο σε πολύ έντονες καταστάσεις δίνω κάτι. Το παλεύω με μασητικα συνήθως, τα οποία δεν τα θέλει, και καμιά πιπίλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλη τη παρέα!

Εμεις ξεκινήσαμε με μισό κουταλάκι του γλυκού πουρέ μήλου και νταξει.. καλό ήταν αφού δεν το έφτυσε! 

εσείς κορίτσια πως τα πάτε; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Klimentini είπε:

Καλησπέρα σε όλη τη παρέα!

Εμεις ξεκινήσαμε με μισό κουταλάκι του γλυκού πουρέ μήλου και νταξει.. καλό ήταν αφού δεν το έφτυσε! 

εσείς κορίτσια πως τα πάτε; 

Πόσο είστε; εμείς την Παρασκευή θα πάμε στον γιατρό.. Εύχομαι να μας αρχίσει και εμάς... 

Βάζουμε τα πάντα στο στόμα, πολύ σάλια.. Τι θα κάνουμε δεν ξέρω.. Πφφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου!!Πως περνάτε;

Εμείς χθες πήγαμε παιδιατρο,ήμαστε 7 κιλα και 66 εκατοστά!!!

Τον άλλο μήνα θα ξεκινήσουμε στερεά!!! Δε ξέρετε πόσο χαίρομαι αν κ θα είναι ζόρι!! 22/12 το επόμενο ραντεβού μας για να μας τα πει αναλυτικά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα, κορίτσια! Κι εμείς χθες πήγαμε παιδίατρο. 6.300 , 63.5 πόντους, φουλ πρησμενα ουλα στην πάνω γνάθο, απ' ό,τι φαίνεται θα βγάλει πολλά μαζεμένα. 
Αρχίσαμε σήμερα μήλο/αχλάδι, 5 κουταλίτσες. Ε, τις 2 τις κατάπιε, τις άλλες τις έσπρωχνε με τη γλώσσα έξω χι χι χι
Καλά πάει πάντως για πρώτη μέρα. 
:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Sotiria2004 είπε:

Πόσο είστε; εμείς την Παρασκευή θα πάμε στον γιατρό.. Εύχομαι να μας αρχίσει και εμάς... 

Βάζουμε τα πάντα στο στόμα, πολύ σάλια.. Τι θα κάνουμε δεν ξέρω.. Πφφ

Ο μικρός είναι 4 μηνών κι εμάς βάζει τα πάντα στο στόμα και κυρίως τα δάχτυλα του. και πολύ σάλιο μιλάμε... 

έχω προμηθευτεί με παρακεταμόλη μπας και μου κάνει πυρετό εφόσον αυτό που κάνει με τα χέρια είναι σημάδι οδοντοφυίας.. 

Εμένα δεν μας άρχισε κανένας γιατρός.. αλλά εφόσον το παιδί το βλέπεις να δείχνει κάποιο ενδιαφέρον όταν τρως πχ.. το δοκιμάζεις. Μπορείς να ξεκινήσεις από 4 μηνών αλλά μπορείς και να περιμένεις έως ωτου το παιδί νιώσει έτοιμο. Ξεκίνησα με ένα πουρέ καρότου και μήλου που είναι εύπεπτα για το στομάχι. Το πολύ ένα κουταλάκι του γλυκού την ημέρα. Μέχρι στιγμής του αρέσει πολύ και καταπίνει κιόλας! Σιγά σιγά θα του αυξήσω το φαγητό, όμως πολύ σιγά σιγά.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η konstantinaVE είπε:

Καλησπέρα, κορίτσια! Κι εμείς χθες πήγαμε παιδίατρο. 6.300 , 63.5 πόντους, φουλ πρησμενα ουλα στην πάνω γνάθο, απ' ό,τι φαίνεται θα βγάλει πολλά μαζεμένα. 
Αρχίσαμε σήμερα μήλο/αχλάδι, 5 κουταλίτσες. Ε, τις 2 τις κατάπιε, τις άλλες τις έσπρωχνε με τη γλώσσα έξω χι χι χι
Καλά πάει πάντως για πρώτη μέρα. 
:)

ωωωω τι ωραία!! μπράβο!! κι εγώ έφτιαξα πουρέ μήλου-καροτου και μέχρι στιγμής οκ.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ρωτήσω κάτι άσχετο; Χθες μας είπε η παιδίατρος στους 6 μήνες να πάει στο δωμάτιο της μια και θα περάσει και το.αγχος αποχωρισμού. Νωρίς δεν είναι βρε κορίτσια;;; Αγχώνομαι και.με αυτό το σύνδρομο αιφνίδιου βρεφικού θανάτου και γενικώς μου φαίνεται πολύ σύντομα να την αποχωριστω.... Εσάς σας έχουν πει κάτι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...