Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

στις On 31/12/2019 at 1:04 ΜΜ, ο/η Sotiria2004 είπε:

Εγω έχω ακόμα αναγούλες δεν μπορώ να βγω από το σπίτι... Άμα με πιάσει όλη μέρα τα βγάζω όλα βέβαια έβαλα 4 κιλά.. Μην με ρωτήσεις πως το έκανα... Η φιλενάδα μου που είμαστε μαζί τίποτα δεν έχει πόνο τα πονακια χαμηλά που και που... Όσο είναι ο γιατρός σου χαλαρός μην φοβάσαι τίποτα.. Καλή χρονιά σε όλες και σε όλα τα μικρούλια θαύματακια μας.. 

Πώς το κάνες αυτό ρε κορίτσι πες μας κι εμάς..εγώ έχω χάσει τρία κιλά δεν μπορώ να φάω σχεδόν τίποτα από τις αναγουλες και νερό με το ζόρι..πήγα χθες στο γιατρό και μου λέει μην αγχώνεσαι θα τα πάρεις πίσω τον επόμενο μήνα..ανυπομονώ να τελειώσει με το καλό κ Ιανουάριος να μπω στον τέταρτο να απολαύσω λίγο την εγκυμοσύνη μου και πολύ το φαγητό μου χιχιχιχιχι..:)καλή χρονιαααααα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα και καλή χρόνια κοριτσαρες μου!! Σήμερα 7ε κ2η! Αύριο θα πάμε να ακούσουμε καρδούλα!! Από χθες είμαι πολύ αγχωμένη.. βρε κοριτσια το μόνο σύμπτωμα που νιώθω είναι το στήθος μου πολύ φουσκωμένο τίποτα άλλο!! Αυτό με αγχώνει πολύ μήπως κάτι δεν πάει καλά!! Είμαι να σκάσω μέχρι αύριο ελπίζω όλα να είναι καλά ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσακια μου εάν και δεν είμαι στην παρέα σας , ήθελα να σας ευχηθώ καλή χρονιά με υγεία για τα μπεμπακια σας και μια τέλεια τελειομηνη εγκυμοσύνη για όλες σας 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Frogelεκοψα το καπνισμα απο την 5η εβδομαδα που το εμαθα...μεχρι την 8η ετρωγα ολη μερα...και τα εβαλα!!!τωρα ειμαι 11ε και 1η και απλα ειμαι χαλια...ελπιζω να μην κρατησει πολυ ομως γιατι θα τα χασω και εγω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα είμαι καινούρια στην παρέα σας σας διαβάζω με λαχτάρα αύριο θα δω πρώτη φορά το σουσαμακι Μ όπως είπε η γιατρός 5ε2η. Από συμπτωματα μονο πονους περιοδου χαμηλα στην κοιλιά αλλά ξεκίνησα Μαγνησία και εχουν μαλακωσει αρκετα.

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Sotiria2004 είπε:

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Thenia είπε:

καλησπέρα είμαι καινούρια στην παρέα σας σας διαβάζω με λαχτάρα αύριο θα δω πρώτη φορά το σουσαμακι Μ όπως είπε η γιατρός 5ε2η. Από συμπτωματα μονο πονους περιοδου χαμηλα στην κοιλιά αλλά ξεκίνησα Μαγνησία και εχουν μαλακωσει αρκετα.

 

 

Με το καλο κοπελα μου ολα να πανε καλα...τελεια μπηκε η χρονια σας...!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μανουλες!😁 

Ειμαι 9ε2η εγκυος στο πρωτο παιδακι μου κ ειμαι πανευτυχης!💗ο γιατρος μου ειπε μεχρι 7/8 θα εχω γεννησει!💖ανυπομονω καθε φορα για την επισκεψη μου στον γιατρο μου για να βλεπουμε οτι ολα πηγαινουν μια χαρα!εσεις πως νιωθετε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα, κορίτσια, καλή χρονιά και με το καλό να κρατάμε τα μωρά μας το καλοκαίρι!!! 

Εγώ είμαι σήμερα 12 εβδομάδων, πήγα κι έκανα την αυχενική το πρωί, όλα καλά μέχρι στιγμής και είναι πιθανότατα κοριτσάκι. 

Από συμπτώματα είχα λίγο από όλα (υπνηλία, ζαλάδα, πίεση, ημικρανίες, μυρωδιές, αναγουλες, κράμπες περιόδου και ψηλά και από κατω,). Τώρα έχουν μείνει οι ημικρανίες και μια αηδία και πείνα ταυτόχρονα όπως είπε και μια κοπέλα. Από χθες έχω δε και μια μεταλλική γεύση άλλο πράγμα... 

Α! Και αϋπνίες!! Πολλές!! Κάθε βράδυ φυλάω σκοπιά από τις 3 μέχρις τις 5-6....

Περιμένω να μπω στον 4ο σε 2 βδομάδες, μπας κι ηρεμήσω.

Άσχετο, αλλά για τις κρέμες και τα λάδια ραγαδων που λέγατε, ρωτήστε αν επιτρέπεται. Μου έχουν πει πως μετά τον 4ο επιτρέπονται και το σπαθολαδο ειδικά όχι. Το αμυγδαλελαιο φαίνεται πιο αθώο, αλλά εγώ δε βάζω τίποτα προς το παρόν...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσια μου!! Χθες ακούσαμε τον ομορφότερο χτύπο της ζωής μας 😭♥️! Ξετρελαθήκαμε το σκέφτομαι και συγκινούμε συνεχώς! Κατά τ’άλλα όλα καλά με το μπεμπέ! Μου είπε η γιατρός να μην αγχώνομαι που δεν έχω ζαλάδες και εμετούς σημαίνει δεν θα έχω αφού δεν παρουσιάστηκαν αυτή την εβδομάδα!! Και μας είπε ΠΗΤ 20/08/20!! Τυχαία είναι η ημέρα των γενεθλίων μου 😋♥️😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mt3508 είπε:

Καλησπέρα κοριτσια μου!! Χθες ακούσαμε τον ομορφότερο χτύπο της ζωής μας 😭♥️! Ξετρελαθήκαμε το σκέφτομαι και συγκινούμε συνεχώς! Κατά τ’άλλα όλα καλά με το μπεμπέ! Μου είπε η γιατρός να μην αγχώνομαι που δεν έχω ζαλάδες και εμετούς σημαίνει δεν θα έχω αφού δεν παρουσιάστηκαν αυτή την εβδομάδα!! Και μας είπε ΠΗΤ 20/08/20!! Τυχαία είναι η ημέρα των γενεθλίων μου 😋♥️😍

Είναι όντως μαγικό! Όλα θα πάνε τέλεια κορίτσι μου! Το πιο σημαντικό βήμα έγινε! Θα γιορτάσεις διπλά τα γενέθλια σου φέτος! Κι εγώ μέχρι που πήγα να ακούσω καρδιά δεν ένιωθα τίποτα. Λες και δεν ήμουν έγκυος αλλά μετά από κάνα δυο ημέρες άρχισαν οι εμετοί. Βέβαια έκανα μόνο μια φορά το βράδυ κι έτσι δεν με πείραξε και ιδιαίτερα. Δεν πρέπει να σε αγχωνει αυτό γιατί κάθε γυναίκα είναι διαφορετική. Πολλές περνάν την εγκυμοσύνη τους χωρίς να καταλαβαίνουν τίποτα. Εύχομαι το ίδιο και σε εσένα αν και ότι και να περάσεις αξίζει για το πλασματακι που έχεις μέσα σου!

Εύχομαι σε όλα τα κορίτσια της παρέας σας καλή χρονιά! Με το καλό να δεχτείτε τα νινακια σας! Τα καλύτερα τώρα έρχονται!😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η konstantinaVE είπε:

Καλησπέρα, κορίτσια, καλή χρονιά και με το καλό να κρατάμε τα μωρά μας το καλοκαίρι!!! 

Εγώ είμαι σήμερα 12 εβδομάδων, πήγα κι έκανα την αυχενική το πρωί, όλα καλά μέχρι στιγμής και είναι πιθανότατα κοριτσάκι. 

Από συμπτώματα είχα λίγο από όλα (υπνηλία, ζαλάδα, πίεση, ημικρανίες, μυρωδιές, αναγουλες, κράμπες περιόδου και ψηλά και από κατω,). Τώρα έχουν μείνει οι ημικρανίες και μια αηδία και πείνα ταυτόχρονα όπως είπε και μια κοπέλα. Από χθες έχω δε και μια μεταλλική γεύση άλλο πράγμα... 

Α! Και αϋπνίες!! Πολλές!! Κάθε βράδυ φυλάω σκοπιά από τις 3 μέχρις τις 5-6....

Περιμένω να μπω στον 4ο σε 2 βδομάδες, μπας κι ηρεμήσω.

Άσχετο, αλλά για τις κρέμες και τα λάδια ραγαδων που λέγατε, ρωτήστε αν επιτρέπεται. Μου έχουν πει πως μετά τον 4ο επιτρέπονται και το σπαθολαδο ειδικά όχι. Το αμυγδαλελαιο φαίνεται πιο αθώο, αλλά εγώ δε βάζω τίποτα προς το παρόν...

 

Με το καλο να δεχτειτε τα νινακια σας!14 θα κανω και εγω αυχενικη ειμαι 11+5 ελπιζω να πανε ολα καλα...οσο για τις κρεμες και τα λαδια ...ερευνα αγορας ηθελα να κανω να εχω μια ιδεα τι θα κανω...για αυτο ρωτησα τα κκοριτσια..ευχαριστω που με διορθωσες παντως γιατι θα μπορουσε καποιος να μην καταλαβει και να βαλει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 3/1/2020 at 10:57 ΠΜ, ο/η Sotiria2004 είπε:

Με το καλο κοπελα μου ολα να πανε καλα...τελεια μπηκε η χρονια σας...!!!!!

Ευχαριστούμε πάρα πολύ! Αυτό που με προβληματίζει είναι ότι παρόλο που ξεκίνησα το μαγνήσιο με σκοπό να περάσουν τα πονακια αυτά επιμενουν απλώς δεν είναι όλη μέρα αλλά ανά διαστήματα και πιο ήπια. Το έχετε κ εσείς ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα και καλη χρονια και απο μενα. εγω με βαση την τελευταια περιοδο μου μπηκα σημερα στην 12η εβδομαδα με πητ 18/7.αυχαινικη εχω κλεισει 17/1 και εχω λιγο αγχος. τις τελευταιες μερες εχω λιγα ποναλακια κοιλιτσα χαμηλα σαν ψιλοπεριοδος και μεση...κατα αλλα πολυ νυστα,εναλλαγες ψυχολογιας αρα γενικα σουπερ

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Sotiria2004 προς Θεού δεν είναι απόλυτο, αλλά άκουσα από μια φαρμακοποιό πως το bio-oil μπαίνει μετά το 1ο τρίμηνο. Καλού κακού ρωτήστε κι εσείς να μη δημιουργείται σύγχυση. 

@kalina με το καλό η αυχενικη σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η kalina είπε:

καλησπερα και καλη χρονια και απο μενα. εγω με βαση την τελευταια περιοδο μου μπηκα σημερα στην 12η εβδομαδα με πητ 18/7.αυχαινικη εχω κλεισει 17/1 και εχω λιγο αγχος. τις τελευταιες μερες εχω λιγα ποναλακια κοιλιτσα χαμηλα σαν ψιλοπεριοδος και μεση...κατα αλλα πολυ νυστα,εναλλαγες ψυχολογιας αρα γενικα σουπερ

 

Δύο μέρες διαφορά έχουμε... 

😘😘😘😘

Καλά αποτελέσματα στη αυχενικη σου.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η Thenia είπε:

Ευχαριστούμε πάρα πολύ! Αυτό που με προβληματίζει είναι ότι παρόλο που ξεκίνησα το μαγνήσιο με σκοπό να περάσουν τα πονακια αυτά επιμενουν απλώς δεν είναι όλη μέρα αλλά ανά διαστήματα και πιο ήπια. Το έχετε κ εσείς ?

στην εκτη εβδομαδα ενω καθε βραδυ επαιρνα μαγνησιο ειχα πονους και οταν πηρα τον γιατρο μου ειχε πει να παιρνω και πρωι και βραδυ.Αλλα καθε γυναικα πιστευω ειναι διαφορετικα!! τροφομαρτ μαξ παιρνω εγω ενω την φιλεναδα μου την βαζει να παιρνει 2 χαπια μαζι απο το απλο πρωι μεσημερι βραδυ...οτι να ναι ο καθε γιατρος!!!αυτο εχω καταλαβει....δεν εχω και πολλες γνωσεις βεβαια αλλα καθε μια διαφορετικα λεει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Sotiria2004 είπε:

στην εκτη εβδομαδα ενω καθε βραδυ επαιρνα μαγνησιο ειχα πονους και οταν πηρα τον γιατρο μου ειχε πει να παιρνω και πρωι και βραδυ.Αλλα καθε γυναικα πιστευω ειναι διαφορετικα!! τροφομαρτ μαξ παιρνω εγω ενω την φιλεναδα μου την βαζει να παιρνει 2 χαπια μαζι απο το απλο πρωι μεσημερι βραδυ...οτι να ναι ο καθε γιατρος!!!αυτο εχω καταλαβει....δεν εχω και πολλες γνωσεις βεβαια αλλα καθε μια διαφορετικα λεει!!

Έχεις δίκιο. Εγώ έχω το trofocard sake και παίρνω κάθε βράδυ. Αύριο θα της τηλεφώνησω να δω τι θα Μ πει. Σήμερα ήταν η πρώτη μέρα που σηκώθηκα με αναγουλα. Σε ποια εβδομάδα είσαι ? Γενικά πως νιώθεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Thenia είπε:

Έχεις δίκιο. Εγώ έχω το trofocard sake και παίρνω κάθε βράδυ. Αύριο θα της τηλεφώνησω να δω τι θα Μ πει. Σήμερα ήταν η πρώτη μέρα που σηκώθηκα με αναγουλα. Σε ποια εβδομάδα είσαι ? Γενικά πως νιώθεις?

Καλημέρα σημερα ειμαι 11+6 περασα ενα δυσκολο διαστημα...τωρα εχω καποιες αναγουλες αλλα οχι πολυ οπως ημουν...με βοηθησαν παρα πολυ οι ελιες...καθε φορα που ειχα ανακατεμα εβαζα μια στο στομα δεν την ερτωγα κατευθειαν...Τωρα περιμενω να περασουν οι μερες να κανω την αυχενικη..ξερετε αν τα αποτελεσματα τα βγαζουν απ ευθειας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Sotiria2004 είπε:

Καλημέρα σημερα ειμαι 11+6 περασα ενα δυσκολο διαστημα...τωρα εχω καποιες αναγουλες αλλα οχι πολυ οπως ημουν...με βοηθησαν παρα πολυ οι ελιες...καθε φορα που ειχα ανακατεμα εβαζα μια στο στομα δεν την ερτωγα κατευθειαν...Τωρα περιμενω να περασουν οι μερες να κανω την αυχενικη..ξερετε αν τα αποτελεσματα τα βγαζουν απ ευθειας?

Καλημερα σας, η αυχενικη βγαινει αμεσα η αιματος καθυστερει 15μερες περιπου απο οτι με εχουν ενημερωσει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Sotiria2004 είπε:

στην εκτη εβδομαδα ενω καθε βραδυ επαιρνα μαγνησιο ειχα πονους και οταν πηρα τον γιατρο μου ειχε πει να παιρνω και πρωι και βραδυ.Αλλα καθε γυναικα πιστευω ειναι διαφορετικα!! τροφομαρτ μαξ παιρνω εγω ενω την φιλεναδα μου την βαζει να παιρνει 2 χαπια μαζι απο το απλο πρωι μεσημερι βραδυ...οτι να ναι ο καθε γιατρος!!!αυτο εχω καταλαβει....δεν εχω και πολλες γνωσεις βεβαια αλλα καθε μια διαφορετικα λεει!!

εγω επαιρνα προ εγκυμοσυνης μαγνησιο με Β6 (διοτι ταλαιπωρουμε με πονους λογω σπαστικης κολιιδας και ηταν το μονο που βοηθουσε+βοηθουσε στις κραμπες της περιοδου)το οποιο το σταματησα μολις εμαθα για την εγκυμοσυνη. χθες πηρα ενα(μου ειχε δωσει το ελευθερο η γυναικολογος αλλα εγω το απευφευγα).σημερα ειμαι καλυτερα.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 31/12/2019 at 1:04 ΜΜ, ο/η Sotiria2004 είπε:

Εγω έχω ακόμα αναγούλες δεν μπορώ να βγω από το σπίτι... Άμα με πιάσει όλη μέρα τα βγάζω όλα βέβαια έβαλα 4 κιλά.. Μην με ρωτήσεις πως το έκανα... Η φιλενάδα μου που είμαστε μαζί τίποτα δεν έχει πόνο τα πονακια χαμηλά που και που... Όσο είναι ο γιατρός σου χαλαρός μην φοβάσαι τίποτα.. Καλή χρονιά σε όλες και σε όλα τα μικρούλια θαύματακια μας.. 

Καλησπερα κοριτσια μου πως ειστε;σε μενα ξεκινησαν λιγα συμπτωματα,ελαφρια βεβαια και ανυπομονω για τον επομενο υπερηχο 13/1...εχει παρατηρησει καμια απο εσας να εμφανιζονται ξαφνικα ελιτσες στο σωμα της;η ισως να γινονται πιο εντονες οι ηδη υπαρχουσες;

Swiss💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!! Σήμερα πήγα στο γιατρό και όλα είναι σούπερ!!! Έκλεισα ραντεβού για 17 /1 για την αυχενική!!! Είμαι 10 ε και 4η και εγώ έχω πολύ ανχος! Και έχω και μεγάλη αγωνία για το φύλο!!! Από συμπτώματα τίποτα μόνο νύστα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@ΓιαννηςςΕμένα παλι καλα αρχιζουν να τελειωνουν οι ενοχλήσεις...εχω πάλι αναγούλες αλλα οχι οπως ήμουν,οσο για τις ελιες στο σωμα δεν εχω ιδεα γιατι εχω φακιδες..οποτε δεν θα καταλαβαινα τίποτα!!!

@AmpempaΠολυ χαιρομαι να ακουω οτι ολα πανε καλα για όλες...τυχερή που δεν εχεις συμπτώματα...φτου σου!!Καλά αποτελέσματα και οτι και να ειναι γερό να ειναι...!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια γεια σας και από εμένα....ειμαι 7εβδομ κ 5 ημερών......χθες ακούσαμε καρδούλα κ το σπορακι είναι 1εκ....αν όλα πάνε καλά 21/8 Είναι η ημερομηνία μου....Εύχομαι σε όλες σας τελειομηνη εγκυμοσύνη.....😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Μαγική!!! Φυσικά κ υπάρχει κούραση αλλά είναι απόλαυση τα άτιμα!!! Έχουν ο ένας τον άλλον κ παίζουν μεταξύ τους όποτε υπάρχουν κάποιες στιγμές ηρεμίας (αν δεν μαλώνουν για το ίδιο παιχνίδι🤣🤣🤣) Κλαίμε από τα γέλια με τις συζητήσεις τους!!!  Όταν αισθανθείς έτοιμη κ ψυχικά κ σωματικά θα βάλεις μπρος. Κ αν δεν θέλεις δε θα το κανεις!! Εσυ να είσαι καλά για να είναι κ το παιδάκι σου καλά!!
    • Άντε ωραία μεγαλώνει το μωρακι σας 😊 Ααα αρα κολπικά στο έβγαλε και μεγαλύτερο μια χαρα ειναι κορίτσι μου μην το σκεφτεσαι καθόλου όλα είναι οκ αφού το λέει και η γιατρό σου  Το παρτυ για το φύλο ποτε σκέφτεσαι να το κανείς ; Μετά την β επιπέδου ;   
    • Ήθελα να αποθηλασω φυσικά... Το έκανα παρά πολύ αργά για να μην τη πατήσω αλλά κουράστηκα πολύ τις τελευταίες μέρες και μείωσα τις αντλήσεις πολύ... Οπότε την πάτησα.... Πονάει πολύ, νιώθω ερείπιο.  Εμένα έχει και πάνω και κάτω δόντια - σωστό κουνέλι δηλ. 🤣 Αλλά η γκρίνια δε φεύγει ποτέ 🤣 αγκαλίτσα και παιχνίδι μαζί αλλιώς γίνεται χαμός! Βρήκατε βρεφονηπιακό;  Εγώ δεν ανυπομονώ να γυρίσω στη δουλειά να είμαι ειλικρινής αλλά ξέρω πως όταν επιστρέψω θα νιώσω καλά... Παράνοια η κατάσταση.
    • Ξέρω ότι πρέπει να το δω σίγουρα απλά δεν μπορω να πάω αυτήν την βδομαδα με το καλο  που θα γυρίσω θα ψαξω να βρω γιατρό γιατί ξέρεις εδώ στο χωριό δεν έχει κιολας όποτε δεν είναι τόσο εύκολο να πω πετάγομαι παω σε έναν ενδοκρινολόγο, πρέπει κάνω ολόκληρο ταξίδι... αν ήμουν στο πρώτο τρίμηνο σίγουρα δεν θα το άφηνα καθόλου.. ευχαριστώ κορίτσι μου 🥰
    • Καλησπέρα, ο γιατρός σε προετοιμάζει για το χειρότερο και καλά κάνει αππ τη μια αλλα εμεις ελπίζουμε για το καλύτερο, οπότε με πίστη προχώρα!! Ο γυναικολόγος μου οταν ξεκίνησα για πρώτη φορά την εξωσωματικη πριν τρια χρόνια μου είπε τη σήμερον ημέρα αν θες να κανεις παιδί θα κανεις! Αυτο συνεπάγεται βέβαια να έχεις και καποια χρήματα θα συμπληρώσω εγω! Εύχομαι οτι καλύτερο μεσα απο την καρδιά μου 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...