Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γεια σας κοριτσια επεστρεψα


Recommended Posts

Γεια σας κοριτσια εχω να σας γραψω παρα πολυ καιρο αλλα δεν ειχα χρονο!! Βρηκα εναν υπεροχο γυναικολογο που σου εξηγηγεί με καθε λεπτομερια τα παντα εχει απηστευτη υπομονη και τον ευχαριστω για ολα!!! Εκανα και εγω τεστ παπανικολαου ολα καλα ειχα πολυ ελαχιστους κοκους που κολισα απο λεκανη μου εδοσε για εσωτερικες πλησεις και ενα σαπουνακι για εξοτερικο πλησιμο για να ισοροπηση το πεχα της περιοχης..τωρα θα κανω κολπικο υπεριχο τη δευτερα και εναν μικρο προγενιτικο ελενχο πρην ξεκινησουμε της προσπαθηες και στον σιζηγο μου θα εξετασουμε το σπερμα του να δουμε αν ειναι δινατο !!! Εχω 1  μοναδα ζαχαρω και παλευω με νυχια και με δοντια να χασω αλλα 10 κιλα εχασα ιδι 5 ...πηστευω θα τα καταφερω  ο γιατρος μου μου ειπε αν θελης μωρακι θα το παλεψεις για εκηνο για να μη γενιθη με καποιο προβλημμα αλιος οταν μηνης εγκυος δε θα τρως θα πινας και δε θα τρως ...επισεις με τη πολυλογια μου ξεχασα να σας πω μου ειπε το προγενετικο ελενγχο να τον κανω 5 με 6 μερα περιοδου μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Μαρια μερμηγκουδη Καλησπέρα!

Κι εγώ είμαι στην προσπάθεια να χάσω κιλά μιας που πήρα αρκετά (15) τα τελευταία 2 χρόνια! Αλλα δόξα το θεό παει καλά! Κι εσύ μια χαρά θα τα πας και θα έρθει και το μωράκι!!!! Τι έννοεις έχει 1 μονάδα ζάχαρο; Δεν είναι πολύ το 1, είναι στα φυσιολογικα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Dimitra91 είπε:

@Μαρια μερμηγκουδη Καλησπέρα!

Κι εγώ είμαι στην προσπάθεια να χάσω κιλά μιας που πήρα αρκετά (15) τα τελευταία 2 χρόνια! Αλλα δόξα το θεό παει καλά! Κι εσύ μια χαρά θα τα πας και θα έρθει και το μωράκι!!!! Τι έννοεις έχει 1 μονάδα ζάχαρο; Δεν είναι πολύ το 1, είναι στα φυσιολογικα!

Ο γιατρος μου μου ειπε για την ηλικια σου ειναι τσιμπημενο λιγο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Μαρια μερμηγκουδη είπε:

Ο γιατρος μου μου ειπε για την ηλικια σου ειναι τσιμπημενο λιγο

Tι ηλικία έχεις;

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...