Μετάβαση σε περιεχόμενο

Υπάρχει πιθανότητα εγκυμοσύνης με περίοδο ;


Dimitra24

Recommended Posts

Γεια σας !! Έχω σταθερό κύκλο 25 ημερών ... Στις 24/11 είχαμε με τον αρραβωνιαστικό μου μια ελεύθερη επαφή ...Περίοδο περίμενα την κυριακή 1/12 ...Την κυριακή το πρωί όταν ξύπνησα είχα κάποια ελάχιστα καφέ υγρά τα οποία δεν συνεχίστηκαν κατά τη διάρκεια της ημέρας ..Τη δευτέρα το πρωί μου ήρθε κανονικά περίοδος όμως η ροη της κατά τη διαρκείς της ημέρας λιγοστευε με αποτέλεσμα από χθες το απογευμα να έχω μόνο λίγες καφέ εκκρίσεις ...Η περίοδος μου κρατάει πάντα 5-6 ημέρες με αρκετή ροη τις 3 πρώτες ...Υπάρχει πιθανότητα να υπάρχει εγκυμοσύνη με περίοδο ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dimitra24 είπε:

Γεια σας !! Έχω σταθερό κύκλο 25 ημερών ... Στις 24/11 είχαμε με τον αρραβωνιαστικό μου μια ελεύθερη επαφή ...Περίοδο περίμενα την κυριακή 1/12 ...Την κυριακή το πρωί όταν ξύπνησα είχα κάποια ελάχιστα καφέ υγρά τα οποία δεν συνεχίστηκαν κατά τη διάρκεια της ημέρας ..Τη δευτέρα το πρωί μου ήρθε κανονικά περίοδος όμως η ροη της κατά τη διαρκείς της ημέρας λιγοστευε με αποτέλεσμα από χθες το απογευμα να έχω μόνο λίγες καφέ εκκρίσεις ...Η περίοδος μου κρατάει πάντα 5-6 ημέρες με αρκετή ροη τις 3 πρώτες ...Υπάρχει πιθανότητα να υπάρχει εγκυμοσύνη με περίοδο ; 

Καλησπέρα , έτσι όπως τα λες πιο πολύ μοιάζει για κάποια ανωμαλία του κύκλου σου που συμβαίνει πολύ συχνά . Βέβαια έχω διαβάσει κ για περιπτώσεις που τους ήρθε «ψευτοπεριοδος» και ήταν έγκυες. Επίσης μπορεί να υπήρξε μικρή ανωμαλία λόγω της ελεύθερης επαφής συμβαίνει σε πολλές γυναίκες . Σε κάθε περίπτωση περιμενε κανα 2 μερεσ και εάν δε ξαναεχεις  ροη κάνε ένα τεστακι για αρχή :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα η μαμά μου και στις 3 εγκυμοσύνες της είχε περιοδο τους δύο πρώτους μήνες....Το ίδιο συνέβη και στην αδερφή μου στη πρώτη της εγκυμοσύνη. Εγώ πάλι δεν το είχα στην εγκυμοσύνη σου.

Σου εύχομαι εφόσον το επιθυμείς να είσαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύχομαι εφόσον το επιθυμείς πολύ να είσαι αλλά για καλό και για κακό κάνε ένα τεστάκι για να σου φύγει και από το μυαλό και να μην αγχώνεσαι για το τι συμβαίνει... Μπορεί όπως είπε και η προηγούμενη κοπέλα να είναι κάποια ανωμαλία στην περίοδο συμβαίνει καμία φορά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας !! Η αλήθεια είναι ότι δε το προσπαθούμε ακόμα αλλά εννοείται πως θα χαρούμε πολύ εάν μας έρθει  ...Προς το παρόν είμαι καθαρή δεν έχω δει πάλι κάτι ...το μόνο που αισθάνομαι είναι ένα έντονο πρήξιμο χαμηλά στην κοιλιά ..θα δω πως θα πάει και ίσως κάνω ένα τεστ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...