Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πιθανοτητες


Tzortzina123

Recommended Posts

Καλησπερα κοριτσια!!! Ειμαι καινούργια εδω αν και σας παρακολουθώ αρκετό καιρο τις συζήτησεις σας!! Λοιπόν κορίτσια θελω τα φωτα σας!!!εχω ξεκινησει προσπαθειες με τον αντρα μού για παιδακι εχω κύκλο 28 ημερών. Και τελευταία περιοδος μου 17/11 διαρκεια 5 ημερών..27 και 28 λοιπον ήρθαμε σε ελευθερη επαφη σε γονιμες μερες. Και εχω ωορηξια 2/12. Σημερα λοιπόν παρατηρησα ότι εβγαλα καποια υγρα λευκα πηχτα αοσμα( συγνωμη για την περιγραφή) αυτα λέτε να ειναι λογω που παω για ωορηξια 2/12;; να σημειώσω επομενη περιοδος ειναι 15/12!! Συγνωμη για το ολόκληρο κατεβατο κορίτσια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Tzortzina123 είπε:

Καλησπερα κοριτσια!!! Ειμαι καινούργια εδω αν και σας παρακολουθώ αρκετό καιρο τις συζήτησεις σας!! Λοιπόν κορίτσια θελω τα φωτα σας!!!εχω ξεκινησει προσπαθειες με τον αντρα μού για παιδακι εχω κύκλο 28 ημερών. Και τελευταία περιοδος μου 17/11 διαρκεια 5 ημερών..27 και 28 λοιπον ήρθαμε σε ελευθερη επαφη σε γονιμες μερες. Και εχω ωορηξια 2/12. Σημερα λοιπόν παρατηρησα ότι εβγαλα καποια υγρα λευκα πηχτα αοσμα( συγνωμη για την περιγραφή) αυτα λέτε να ειναι λογω που παω για ωορηξια 2/12;; να σημειώσω επομενη περιοδος ειναι 15/12!! Συγνωμη για το ολόκληρο κατεβατο κορίτσια!!

Γειά σου κορίτσι! Καλώς ήρθες! Αν υπολογίζω καλά ήρθες σε επαφή 12η ημέρα. Σκέψου ότι το σπέρμα του άντρα μπορεί να επιζήσει ακόμα και 5 ημέρες άρα από αυτό και μόνο έχεις πιθανότητες. Αλλά αν έχεις 28 ημερών κύκλο τότε η ωορρηξία σου πολύ πιθανό να είναι και σήμερα! ( Τρέχα στον αντρουλη σου!?) Πως ξέρεις ότι έχεις 2/12 ωορρηξία; Μην πας με τον κανόνα γλυκιά μου! Προσπάθησε να εχεις επαφές τις πιο γόνιμες ημέρες και θα έρθει το νινακι! Εύχομαι σύντομα να μας ανακοινώσεις ευχάριστα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε Ευχαριστώ πολυ για την απαντηση σου!!! Καλως σας βρηκα...! Κοιτα εχω μια εφαρμογή που λεει οτι 2/12 θα εχω ωορηξια..μπορεί να κανει και λάθος βεβαια!!!Τωρα θα δειξει..

Μακαρι να σας έχω σύντομα καλα νεα!! Τωρα επομενη περίοδος 15/12..ελπιζω να μην ερθει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Tzortzina123 είπε:

Καλησπερα κοριτσια!!! Ειμαι καινούργια εδω αν και σας παρακολουθώ αρκετό καιρο τις συζήτησεις σας!! Λοιπόν κορίτσια θελω τα φωτα σας!!!εχω ξεκινησει προσπαθειες με τον αντρα μού για παιδακι εχω κύκλο 28 ημερών. Και τελευταία περιοδος μου 17/11 διαρκεια 5 ημερών..27 και 28 λοιπον ήρθαμε σε ελευθερη επαφη σε γονιμες μερες. Και εχω ωορηξια 2/12. Σημερα λοιπόν παρατηρησα ότι εβγαλα καποια υγρα λευκα πηχτα αοσμα( συγνωμη για την περιγραφή) αυτα λέτε να ειναι λογω που παω για ωορηξια 2/12;; να σημειώσω επομενη περιοδος ειναι 15/12!! Συγνωμη για το ολόκληρο κατεβατο κορίτσια!!

Ναι τα υγρά μπορεί να είναι ωορρηξίας! Έχε επαφή και σήμερα αύριο να είσαι σίγουρη!! 27 28 μπορεί να ήταν γόνιμες αλλά αρκετά μακριά από την ωορρηξία, το καλύτερο είναι να έχεις επαφή 1-2 μέρες πριν την ωορρηξία ή και τις μέρες της ωορρηξίας. Αυξάνεις αρκετά τις πιθανότητες έτσι ? Σου εύχομαι σύντομα ένα θετικό τεστάκι ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη σου ημερα κοριτσι μου..σε ευχαριστώ παρα πολυ για Την απαντηση σου!!!τι να κανω ελπίζω και σε αυτές Τις ημέρες που ηρθα σε επαφη...θα ξανακάνω τις προσπαθειες μού θέλουμε πολυ ενα νινακι..αε Ευχαριστώ πολύ μακάρι να εχω ένα θετικο τεστακι γρηγορα..ποιος.περιμένει Τωρα τοσες μερες μέχρι να κάνουμε το τεστ..πφφφ :( ♡♡♡

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Joannaero είπε:

Εγώ έχω πάντα υγρά στην ωορρηξία,καθαρο σημαδι.. καλή επιτυχία!

Ευχαριστώ πολυ πολύ..!!ευχομαι σύντομα να έχω καλα νεα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στο μεταξύ Σήμερα νιωθω λιγο το στηθος μ πρησμενο οταν τ πιανω λιγο με τσιγκλαει..και αρχιζω κ μειωνω τις πιθανότητες μου γιατι οταν περίμενω 15 μερες πριν αρχιζει και με.ποναει κ.πρηζεται!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Tzortzina123 είπε:

Καλη σου ημερα κοριτσι μου..σε ευχαριστώ παρα πολυ για Την απαντηση σου!!!τι να κανω ελπίζω και σε αυτές Τις ημέρες που ηρθα σε επαφη...θα ξανακάνω τις προσπαθειες μού θέλουμε πολυ ενα νινακι..αε Ευχαριστώ πολύ μακάρι να εχω ένα θετικο τεστακι γρηγορα..ποιος.περιμένει Τωρα τοσες μερες μέχρι να κάνουμε το τεστ..πφφφ :( ♡♡♡

Δεν κάνει τίποτα κορίτσι μου!

Να κάνεις να κάνεις προσπάθειες αυτές τις μέρες μη σταματήσεις!!! Ναι η αναμονή είναι πρόβλημα....αλλά να κάνεις πράγματα να απασχολείσαι όσο μπορείς να μην το σκέφτεσαι ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Δεν κάνει τίποτα κορίτσι μου!

Να κάνεις να κάνεις προσπάθειες αυτές τις μέρες μη σταματήσεις!!! Ναι η αναμονή είναι πρόβλημα....αλλά να κάνεις πράγματα να απασχολείσαι όσο μπορείς να μην το σκέφτεσαι ??

Βλέπω να Τον κυνηγαω αυτές τις μέρες αχαχαχα!! Πιστευεις οτι τα τεστ εγκυμοσύνης αυτα π ειναι 6 μερες νωρίτερα έχουν σίγουρα Αποτελέσματα;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Tzortzina123 είπε:

Βλέπω να Τον κυνηγαω αυτές τις μέρες αχαχαχα!! Πιστευεις οτι τα τεστ εγκυμοσύνης αυτα π ειναι 6 μερες νωρίτερα έχουν σίγουρα Αποτελέσματα;;;

Όχι 100% γιατί 6 μέρες πριν την περίοδο μπορεί να μην έχει γίνει καν η εμφύτευση ακόμα...η εμφύτευση γίνεται συνήθως 6-12 μέρες μετά τη σύλληψη...οπότε καλύτερα να περιμένεις για να είσαι σίγουρη..έστω 1-2 μέρες πριν την περίοδο, αλλά επειδή και πάλι μπορεί να μην ανιχνεύεται η ορμόνη, ακόμη καλύτερα να έχεις λίγες μέρες καθυστέρηση, κάντο έστω την 1η μέρα καθυστέρησης ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Princess28 είπε:

Όχι 100% γιατί 6 μέρες πριν την περίοδο μπορεί να μην έχει γίνει καν η εμφύτευση ακόμα...η εμφύτευση γίνεται συνήθως 6-12 μέρες μετά τη σύλληψη...οπότε καλύτερα να περιμένεις για να είσαι σίγουρη..έστω 1-2 μέρες πριν την περίοδο, αλλά επειδή και πάλι μπορεί να μην ανιχνεύεται η ορμόνη, ακόμη καλύτερα να έχεις λίγες μέρες καθυστέρηση, κάντο έστω την 1η μέρα καθυστέρησης ??

Χμμ..καλύτερα κοπελα μ Τότε ν κανω υπομονη παρα  ν δω ενα λάθος αποτέλεσμά...:))) θα το ρίξω στην δουλεια να Μην το σκέφτομαι:ρ εσυ κοριτσι μου ποσο χρονών εισαι κ απ που; συγγνώμη εαν γίνομαι αδιάκριτη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Tzortzina123 είπε:

Χμμ..καλύτερα κοπελα μ Τότε ν κανω υπομονη παρα  ν δω ενα λάθος αποτέλεσμά...:))) θα το ρίξω στην δουλεια να Μην το σκέφτομαι:ρ εσυ κοριτσι μου ποσο χρονών εισαι κ απ που; συγγνώμη εαν γίνομαι αδιάκριτη!!

Καθόλου αδιάκριτη μην ανησυχείς? 29 είμαι από Αθήνα...εσύ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Καθόλου αδιάκριτη μην ανησυχείς? 29 είμαι από Αθήνα...εσύ;

25 Και εγω απο αθηνα:) προσπαθείς για παιδακι έχεις ηδη;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 30/11/2019 at 7:43 ΜΜ, ο/η Tzortzina123 είπε:

Καλησπερα κοριτσια!!! Ειμαι καινούργια εδω αν και σας παρακολουθώ αρκετό καιρο τις συζήτησεις σας!! Λοιπόν κορίτσια θελω τα φωτα σας!!!εχω ξεκινησει προσπαθειες με τον αντρα μού για παιδακι εχω κύκλο 28 ημερών. Και τελευταία περιοδος μου 17/11 διαρκεια 5 ημερών..27 και 28 λοιπον ήρθαμε σε ελευθερη επαφη σε γονιμες μερες. Και εχω ωορηξια 2/12. Σημερα λοιπόν παρατηρησα ότι εβγαλα καποια υγρα λευκα πηχτα αοσμα( συγνωμη για την περιγραφή) αυτα λέτε να ειναι λογω που παω για ωορηξια 2/12;; να σημειώσω επομενη περιοδος ειναι 15/12!! Συγνωμη για το ολόκληρο κατεβατο κορίτσια!!

Καλημερα κοριτσι μου ακριβως την ιδια μερα αδιαθετησαμε και τ ιδια μερα περιμενω 15-16 /12 !!! Εμεις ηρθαμε σε επαφη 7η 9η 13η  !!! Καλη επιτυχια μας ευχομαι!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η diana8 είπε:

Καλημερα κοριτσι μου ακριβως την ιδια μερα αδιαθετησαμε και τ ιδια μερα περιμενω 15-16 /12 !!! Εμεις ηρθαμε σε επαφη 7η 9η 13η  !!! Καλη επιτυχια μας ευχομαι!!! 

Κοριτσακι μου...καλη μας επιτυχια..Μακαρι να μας πανε ολα καλα και να ανακοινωσουμε κ οι 2 μας ενα θετικο αποτέλεσμα!!!προσπαθω να είμαι αισιοδοξη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικα εχθες ειχα ωορρηξία το καταλαβα απ τ υγρα και τν.πονο χαμηλά στ κοιλια..ηρθα και εχθες σε επαφη...για να δούμε κορίτσι μ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Tzortzina123 είπε:

Κοριτσακι μου...καλη μας επιτυχια..Μακαρι να μας πανε ολα καλα και να ανακοινωσουμε κ οι 2 μας ενα θετικο αποτέλεσμα!!!προσπαθω να είμαι αισιοδοξη!!!

Κοριτσι μου εαν θελεις ελα στην ομαδα << με δεντρακια και φωτακια θα μας ερθουν τα νινακια ειμαστε πολλες που προσπαθουμε :) ♥️ Να τα λεμε εκει εαν θελεις !!! Απλα ειμαστε πιο πολλες κ μπορουν να σε βοηθησουν τ κοριτσια σε οποιαδηποτε απορια η συμβουλη θελεις !!! 
μακαρο να εχουμε ευχαριστα !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Tzortzina123 είπε:

25 Και εγω απο αθηνα:) προσπαθείς για παιδακι έχεις ηδη;;

Δεν έχω τώρα προσπαθούμε ? για να δούμε πότε θα μας έρθει!!! Μικρή είσαι άρα θα όλα καλά θα πάνε κ σύντομα❤️? Με τι ασχολείσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Δεν έχω τώρα προσπαθούμε ? για να δούμε πότε θα μας έρθει!!! Μικρή είσαι άρα θα όλα καλά θα πάνε κ σύντομα❤️? Με τι ασχολείσαι;

Ευχομαι μεσα απ τν καρδιά μου συντομα να έχεις ευχάριστα νεα να μας πεις!!!σε Ευχαριστώ κοπελιτσα μ!!♡ δουλευω σε σουπερ μαρκετ εσυ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η diana8 είπε:

Κοριτσι μου εαν θελεις ελα στην ομαδα << με δεντρακια και φωτακια θα μας ερθουν τα νινακια ειμαστε πολλες που προσπαθουμε :) ♥️ Να τα λεμε εκει εαν θελεις !!! Απλα ειμαστε πιο πολλες κ μπορουν να σε βοηθησουν τ κοριτσια σε οποιαδηποτε απορια η συμβουλη θελεις !!! 
μακαρο να εχουμε ευχαριστα !!!

Ααα εντάξει κοπελα μούυυυ θα μπω και εγωωω να μιλαμε  .φυσικα κ θελω..μοιραζόμαστε η μια την αγωνία της αλλης.!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Tzortzina123 είπε:

Ευχομαι μεσα απ τν καρδιά μου συντομα να έχεις ευχάριστα νεα να μας πεις!!!σε Ευχαριστώ κοπελιτσα μ!!♡ δουλευω σε σουπερ μαρκετ εσυ;;

Να’σαι καλά!!!!❤️❤️❤️ Κι εγώ το ίδιο σου εύχομαι!! Σε εταιρεία δουλεύω εγώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...