Μετάβαση σε περιεχόμενο

Διαγνωστικο κεντρο για καλλιεργεια κολπικου υγρου


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια!! Ειμαι στην 34η εβδομαδα και μαζι με τις καθιερωμένες εξετασεις αιματος ,μου εγραψε ο γιατρος καλλιεργεια κολπικου υγρου! Όλα καλα μεχρι εδώ! Δεν φανταζομουν ποτε ότι θα ναι τοσο δυσκολο να βρω διαγνωστικο κεντρο να κανει σε προχωρημενη εγκυμοσυνη αυτή την εξεταση! Τελικα με τα πολλα βρηκα ένα μονο στο Μαρούσι για να υπαρχει και γιατρος από ότι μου ειπαν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Sofia86 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!! Ειμαι στην 34η εβδομαδα και μαζι με τις καθιερωμένες εξετασεις αιματος ,μου εγραψε ο γιατρος καλλιεργεια κολπικου υγρου! Όλα καλα μεχρι εδώ! Δεν φανταζομουν ποτε ότι θα ναι τοσο δυσκολο να βρω διαγνωστικο κεντρο να κανει σε προχωρημενη εγκυμοσυνη αυτή την εξεταση! Τελικα με τα πολλα βρηκα ένα μονο στο Μαρούσι για να υπαρχει και γιατρος από ότι μου ειπαν...

Γιατί δεν πας στο μαιευτήριο που θα γεννήσεις να την κανείς.;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν δεν εβρισκα ακρη ,ηταν το επομενο αυτό! Απλα επειδή ολες τις εξετασεις αιματος τις εκανα σε διαγνωστικο κοντα μου με αυτή τη λογικη πηγα και σ'αυτο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Sofia86 είπε:

Αν δεν εβρισκα ακρη ,ηταν το επομενο αυτό! Απλα επειδή ολες τις εξετασεις αιματος τις εκανα σε διαγνωστικο κοντα μου με αυτή τη λογικη πηγα και σ'αυτο...

Κατάλαβα σου εύχομαι με το καλό το μωράκι σας..!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...