Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κακακια μωρού


Recommended Posts

Καλησπέρα σας. Η κόρη μου,22 μηνών έκανε σήμερα και μια βδομάδα πριν ,κακακια με "ψιλοκομμένο άνηθο". Δεν είναι σπορακια,δεν είναι κλωστουλες,είναι ακριβώς σαν πολύ πολύ ψιλοκομμένο άνηθο, μαυριδερό. Η μεγάλη μου κόρη το είχε πάθει παλαιότερα,στα 2-3 έτη και ο τότε παιδίατρος είπε ότι είναι από τα φρούτα. Εμένα όμως δεν μου στέκει αυτό. Το έχει πάθει κάποιος άλλος; Τι είναι αυτό; Ανησυχώ λιγάκι. Σας ευχαριστώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Joannaero είπε:

Καλησπέρα σας. Η κόρη μου,22 μηνών έκανε σήμερα και μια βδομάδα πριν ,κακακια με "ψιλοκομμένο άνηθο". Δεν είναι σπορακια,δεν είναι κλωστουλες,είναι ακριβώς σαν πολύ πολύ ψιλοκομμένο άνηθο, μαυριδερό. Η μεγάλη μου κόρη το είχε πάθει παλαιότερα,στα 2-3 έτη και ο τότε παιδίατρος είπε ότι είναι από τα φρούτα. Εμένα όμως δεν μου στέκει αυτό. Το έχει πάθει κάποιος άλλος; Τι είναι αυτό; Ανησυχώ λιγάκι. Σας ευχαριστώ.

Γειά σου κορίτσι! Να χαίρεσαι τα παιδάκια σού! Μήπως της έδωσες αρκετά ώριμη μπανάνα; Στον δικό μου παρατήρησα κάτι τέτοιο και μετά θωρησα ότι πιθανότατα ήταν από το φρούτο. Το καλύτερο είναι να ρωτήσεις τον γιατρό σου αν και δεν πιστεύω ότι είναι κάτι. Μην ανησυχείς αυτά είναι συνήθως από κάτι που τρώμε.?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...