Μετάβαση σε περιεχόμενο

«Με δεντράκια και φωτάκια θα μας έρθουν τα νινάκια» ???


Mt3508

Recommended Posts

στις πριν 16 ώρες, ο/η Mariaira είπε:

Ογδοη εβδομαδα μου εβγαλε!!

Περιμενουμε νεα αυριο!!

Αα αααα με περνάς δύο εβδομαδες??❤️όλα μια χαρά θα είναι κορίτσι μ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Καλές γιορτές κορίτσακι μου πως είσαι εσύ;

Αχ κορίτσι μου σε ευχαριστώ για το ενδιαφέρον!Δε θέλω να γκρινιάζω αλλά Ψαχνομαστε ακόμα κ άκρη δε βγάλαμε.Ο ουρολόγος που πήγαμε για το σπέρμα του άντρα έπεσε σε τραγικές αντιφάσεις κ τώρα ψάχνουμε άλλον....Δε σε ξέχασα...Θα σου στείλω προσωπικό μήνυμα να σου πω για τον γιατρό που λέγαμε...Απλά δεν έχω σχηματίσει εικόνα ακόμα για εκείνον...Εσύ τι κάνεις;Ειδα κατευθύνεσαι προς το Έλενα;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου τι κάνετε????? Μα τι ωραία να μας έδωσε η Frogel συγχαρητήρια κούκλα μου❤️❤️❤️❤️❤️

Γειά σου Ελενάκι μου! Εγώ έχω τον μικρό μου λίγο αρρωστουλη και δεν κοιμήθηκα καλά. Ευτυχώς μου έφτιαξε την διάθεση η frogel μας. Μα πόσο όμορφο φαίνεται το πινακακι μας όσο γεμίζει με θετικά!? Άντε και στα δικά μας! Θα περιμένουμε τα νέα σου από τον γιατρό κορίτσι μου!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Γειά σου Ελενάκι μου! Εγώ έχω τον μικρό μου λίγο αρρωστουλη και δεν κοιμήθηκα καλά. Ευτυχώς μου έφτιαξε την διάθεση η frogel μας. Μα πόσο όμορφο φαίνεται το πινακακι μας όσο γεμίζει με θετικά!? Άντε και στα δικά μας! Θα περιμένουμε τα νέα σου από τον γιατρό κορίτσι μου!?

Πραγματικά ήταν τόσο όμορφα νέα ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Γειά σου Ελενάκι μου! Εγώ έχω τον μικρό μου λίγο αρρωστουλη και δεν κοιμήθηκα καλά. Ευτυχώς μου έφτιαξε την διάθεση η frogel μας. Μα πόσο όμορφο φαίνεται το πινακακι μας όσο γεμίζει με θετικά!? Άντε και στα δικά μας! Θα περιμένουμε τα νέα σου από τον γιατρό κορίτσι μου!?

Γεια σου αγάπη μου περαστικά στον μικρούλη σου.... Ναι και εμένα μου έφτιαξε τη μέρα χάρηκα πολύ αντε μια μια τώρα να μας λέτε τα καλά τα νέα.... Ναι θα σας στείλω λίγο αργά γτ 8 η ώρα έχω ραντεβού. Όλος μπορέσω με την πρώτη ευκαιρία θα σας στςιλωωω?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια ανησυχώ λίγο γιατί η ροη μου συνεχίζει να είναι πολύ χαμηλή, το χρωμα είναι καφέ, το πρήξιμο στο στήθος το νιωθω ακόμα όπως και ενοχλήσεις χαμηλά στην κοιλιά. Εγώ στις περιόδους μου την 1η Μέρα έχω φυσιολογική ροη με κανονικό κόκκινο χρωμα,την 2η πλυμμηριζω στην κυριολεξία, αλλάζω κάθε μια ώρα κ από τη 3η κ μετά γίνεται πάλι φυσιολογική. Αύριο θα τηλεφωνήσω στην γιατρό μου αν συνεχίσει έτσι. Εσάς σας έχει τύχει κάτι τέτοιο; Με σταθερό κύκλο 27-28 και περίοδο μεγάλης ροής 7 ημερών; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η MariaG1215 είπε:

Βρε κορίτσια ανησυχώ λίγο γιατί η ροη μου συνεχίζει να είναι πολύ χαμηλή, το χρωμα είναι καφέ, το πρήξιμο στο στήθος το νιωθω ακόμα όπως και ενοχλήσεις χαμηλά στην κοιλιά. Εγώ στις περιόδους μου την 1η Μέρα έχω φυσιολογική ροη με κανονικό κόκκινο χρωμα,την 2η πλυμμηριζω στην κυριολεξία, αλλάζω κάθε μια ώρα κ από τη 3η κ μετά γίνεται πάλι φυσιολογική. Αύριο θα τηλεφωνήσω στην γιατρό μου αν συνεχίσει έτσι. Εσάς σας έχει τύχει κάτι τέτοιο; Με σταθερό κύκλο 27-28 και περίοδο μεγάλης ροής 7 ημερών; 

Εμένα αααα εγώ στην πρώτη εγκυμοσυνη είχα τον πρώτο μήνα είχα περίοδο όχι πολύ ροή κ κράτησε 3 μέρες αντί για 7 που με κρατούσες κύκλο σταθερό 28 κ τον δεύτερο μήνα είχα καφέ κυλιδες κ έκανα τεστ θετικότατο σαν να μου έλεγε κοπελιά είσαι πολύ έγκυος τόσο έντονες η γραμμές χαχααχαχ κ πήγα στον γιατρό κ άκουσα καρδιά ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Αντε καλέ που απέμεινες, τα χίλια μύρια πέρασες, τώρα ξεκίνησες ... Είμαι κι εγώ η μεγαλοκοπελα μαζί σου, κι ας μην συμμετέχω ενεργά ??

xaxaxaxaxa .. άσε κ θα είναι η τελευταία χρονιά για μένα με το 2 μπροστά που θα σβήσω κεράκια κ έχω πάθει ένα σόκ χαχαχα ναι ναι βρίσε με αλλά όσο να ναι.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Εμένα αααα εγώ στην πρώτη εγκυμοσυνη είχα τον πρώτο μήνα είχα περίοδο όχι πολύ ροή κ κράτησε 3 μέρες αντί για 7 που με κρατούσες κύκλο σταθερό 28 κ τον δεύτερο μήνα είχα καφέ κυλιδες κ έκανα τεστ θετικότατο σαν να μου έλεγε κοπελιά είσαι πολύ έγκυος τόσο έντονες η γραμμές χαχααχαχ κ πήγα στον γιατρό κ άκουσα καρδιά ??

Νταξει, μου φαίνεται πολύ απίθανο αυτό το σενάριο για μένα!??Γιατί έχω 3 εγκυμοσύνες στο ενεργητικό μου κ αυτό δε μου έχει συμβεί ποτέ ξανά. Είχες κάνει τεστ εγκυμοσύνης τον πρώτο μήνα; Γιατί εγώ έκανα κ βγήκε αρνητικό , βέβαια έκανα ένα που λέγεται primo test, ούτε που το ήξερα. Δηλαδή ήσουν ενός μήνα έγκυος χωρίς να το ξέρεις; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η netspirit είπε:

Κοριτσια μου σας ευχομαι ολοψυχα να πανε ολα καλα κ να εχετε γερά Χριστουγεννιατικα σπορακια στις κοιλιτσες σας :)

με το καλο!!! 
???

με το κΑλό αγαπημένη συμπατριώτισσα !!!!!! ευχαριστούμε για τις ευχές!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η MariaG1215 είπε:

Νταξει, μου φαίνεται πολύ απίθανο αυτό το σενάριο για μένα!??Γιατί έχω 3 εγκυμοσύνες στο ενεργητικό μου κ αυτό δε μου έχει συμβεί ποτέ ξανά. Είχες κάνει τεστ εγκυμοσύνης τον πρώτο μήνα; Γιατί εγώ έκανα κ βγήκε αρνητικό , βέβαια έκανα ένα που λέγεται primo test, ούτε που το ήξερα. Δηλαδή ήσουν ενός μήνα έγκυος χωρίς να το ξέρεις; 

Όχι δεν έκανα τεστ τον πρώτο μήνα γτ δεν το έδωσα σημασία γιατί δούλευα πολλές ώρες κ είπα μπορεί να ήταν από την κουράσει... Ακριβώς δεν το ήξερα το έμαθα 7 εβδομάδων κ κατι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Ελενακι12 από ο,τι ειδα είσαι τώρα έγκυος; Με το καλο σου εύχομαι να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσυνη ως το τέλος. Είναι η δεύτερη σου εγκυμοσυνη; Αυτή τη φορά τι συμπτώματα έχεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Δεν ξέρεις πόσο περιμένω να μείνεις έγκυος. Θα κάνω πάρτυ!!!! ??? Υπομονή γλυκιά μου. Κ θα γίνουν όλα. Σε τι φάση είσαι? 

χαχαχαχα μαζί με το τεστ θα ταγκάρω κ σένα φίλη μουυυ!!!!! τώρα είμαι σε φάση αποτοξίνωσης.. ένιωσα ότι πιέστηκα μετά τις προκλήσεις κ σταμάτησα.. δεν έκανα 4η κ δε πήγα ούτε στη γιατρό αυτό το μήνα!!.. ήθελα να ηρεμήσω κ να χαλαρώσω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η MariaG1215 είπε:

@Ελενακι12 από ο,τι ειδα είσαι τώρα έγκυος; Με το καλο σου εύχομαι να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσυνη ως το τέλος. Είναι η δεύτερη σου εγκυμοσυνη; Αυτή τη φορά τι συμπτώματα έχεις;

Σε ευχαριστώ πολύ γλυκιά μου εύχομαι κ εσένα γρήγορα ένα σπορακι..... Ναι είναι δεύτερη εγκυμοσύνη κ είναι πολύ διαφορετική από την πρώτη... Τώρα δεν έχω στην αρχή όμως είχα μια μέρα πριν την καθυστέρηση ήμουν κάπως χάλια το στομάχι μ πολύ χάλια κ πολύ αδύναμη μετά τέλος κ μετά στην δεύτερη μέρα καθυστέρησης έκαιγε το στομάχι μ κ ειχα ζαλάδες όπως κ ροζ υγρα που κράτησαν 3 μέρες μετά είχα λίγο αίμα κ μετά καφέ περίπου 2 μισή εβδομάδες τώρα είμαι καλύτερα έχω λίγες ζαλάδες αλλά οκ ίσα που το νιώθω εσύ κορίτσι μ για πρώτο προσπαθείς????? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Mitsaki83 είπε:

Καλησπερα σας κοριτσια μου και καλως σας βρηκα...χαρα και μια μικρη θλιψη μαζι..και ηθελα να το μοιραστω μαζι σας καθως ειναι πολυ νωρις για ανακοινωσεις στον περιγυρω!!!Χθες πηρα στα χερια μου θετικο τεστακι μετα απο 5 μηνες προσπαθειας αλλα η χοριακη σημερα εδειξε 403 μοναδες!?!Αγχωθηκα κ στεναχωρεθηκα καθως τη περιμενα παραπανω!!! 

με το καλό κορίτσι μου τί ευχάριστα νεα... μην αγχώνεσαι μια χαρά είναι η χοριακή σου.. πόσες μέρες καθυστέρηση έχεις?? @Αννια27 βάλε το κορίτσι μας στο πινακάκι να πάρουμε τα πάνω μας να γεμίζουμε θετικαααααα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Frogel συγχαρητήριαααααααααααααααα με το καλό!!!!! είδες?? στο είπαμε!!! χαχαχ με το καλόοοοο μπράβο θετικότατο το τεστάκι σου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ γλυκιά μου εύχομαι κ εσένα γρήγορα ένα σπορακι..... Ναι είναι δεύτερη εγκυμοσύνη κ είναι πολύ διαφορετική από την πρώτη... Τώρα δεν έχω στην αρχή όμως είχα μια μέρα πριν την καθυστέρηση ήμουν κάπως χάλια το στομάχι μ πολύ χάλια κ πολύ αδύναμη μετά τέλος κ μετά στην δεύτερη μέρα καθυστέρησης έκαιγε το στομάχι μ κ ειχα ζαλάδες όπως κ ροζ υγρα που κράτησαν 3 μέρες μετά είχα λίγο αίμα κ μετά καφέ περίπου 2 μισή εβδομάδες τώρα είμαι καλύτερα έχω λίγες ζαλάδες αλλά οκ ίσα που το νιώθω εσύ κορίτσι μ για πρώτο προσπαθείς????? 

Όχι??!!! εγώ έχω ήδη 3 εγκυμοσύνες στο ενεργητικό μου!!! Η μια δυστυχώς δεν προχώρησε. Έχω 2 παιδάκια 7,5 και 4 ετών, αλλά θέλω άλλο ένα παιδακι, δε θέλει όμως ο σύζυγος!! Αρα είχες πάλι λίγο αίμα αυτή τη φορά , εγώ όμως δεν είχα ποτέ στην αρχή κάθε εγκυμοσύνης, γι αυτό κ δεν ξέρω τι είναι αυτό τώρα, γιατί ούτε κ περίοδος μου φαίνεται!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η MariaG1215 είπε:

Όχι??!!! εγώ έχω ήδη 3 εγκυμοσύνες στο ενεργητικό μου!!! Η μια δυστυχώς δεν προχώρησε. Έχω 2 παιδάκια 7,5 και 4 ετών, αλλά θέλω άλλο ένα παιδακι, δε θέλει όμως ο σύζυγος!! Αρα είχες πάλι λίγο αίμα αυτή τη φορά , εγώ όμως δεν είχα ποτέ στην αρχή κάθε εγκυμοσύνης, γι αυτό κ δεν ξέρω τι είναι αυτό τώρα, γιατί ούτε κ περίοδος μου φαίνεται!

Καταρχάς να σου ζήσουν τα αγγελούδια σου??για να καταλάβω κορίτσι μ έχει γίνει κάποιο ατύχημα κ νομίζεις πως είσαι??? Ρωτάω γτ μ λες ότι ο σύζυγος σου δεν θέλει άλλο παιδάκι.. Πράγματι μήπως να κάνεις ένα τεστακι??? Πραγματικά στο εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να είσαι γτ πραγματικά το θες❤️❤️❤️❤️❤️αμάν κ ο σύζυγος γτ να μην θέλει ακόμα ένα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Kostef είπε:

Καλησπέρα κορίτσι και καλως ήρθες! Με το καλό σου εύχομαι μια τέλεια εγκυμοσύνη και ένα γερό μωρό! 

Γιατι σε έπιασε έτσι? Στις πόσες μέρες καθυστέρησης είσαι? Μια χαρά είναι το νούμερο σου, σημασία έχει όταν κάνεις την επαναληπτική σε δύο μέρες να διπλαδιαζεται! Όλα καλά θα πάνε δε πρέπει να αγχώνεσαι σε αυτή τη φάση όσο μπορείς! 

Καλησπερα και ευχαριστω για τα καλωσορισματα!!!Παω αυριο για επαναληπτικη χοριακη και ευχομαι ολα να ειναι οπως πρεπει!!Στις 9 μερες καθυστερησης ηταν το νουμερακι αλλα μαλλον υπολογισα λαθος τη συλληψη!!!Αυτη το εκολαπτομενο μικρο μαιμουδακι μας δειχνει απο τωρα τον επαναστατικο του χαρακτηρα:p

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Καταρχάς να σου ζήσουν τα αγγελούδια σου??για να καταλάβω κορίτσι μ έχει γίνει κάποιο ατύχημα κ νομίζεις πως είσαι??? Ρωτάω γτ μ λες ότι ο σύζυγος σου δεν θέλει άλλο παιδάκι.. Πράγματι μήπως να κάνεις ένα τεστακι??? Πραγματικά στο εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να είσαι γτ πραγματικά το θες❤️❤️❤️❤️❤️αμάν κ ο σύζυγος γτ να μην θέλει ακόμα ένα ?

Σε ευχαριστώ! Εκεί ποντάρω , στο ατύχημα!!!? Οι επαφές είναι διακεκομμενες κ ευελπιστώ μπας κ τύχει!!! Έκανα τεστ κ βγήκε αρνητικό, απλά αυτή τη φορά ένιωθα Κ νιωθω λίγο διαφορετικά. Μπορεί κ να περνάω καμία ιωσουλα! Τι να πω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

@Frogel συγχαρητήριαααααααααααααααα με το καλό!!!!! είδες?? στο είπαμε!!! χαχαχ με το καλόοοοο μπράβο θετικότατο το τεστάκι σου..

Μα αυτό το ομαδικό προαίσθημα που είχαμε με ξεπερνάει χχαχαχαχα..άντε σειρά σου φιλενάδα..στο λέω..:) 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tokyo είπε:

@Frogel Συγχαρητήρια! Με το καλό!!! Κάνε και μια χοριακή και στοιχηματίζω σε τριψήφιο αφού έχεις τόσο νωρίς θετικό τεστ! 

Κοριτσάρα μου ο γιατρός μου είπε να μην κάνω χοριακη και να πάω κατευθείαν για υπέρηχο την άλλη Πέμπτη..η αλήθεια είναι ότι είχα διπλή ωορρηξία αυτό το μήνα και μου μπαίνουν ψιλοί μπας και έχουμε δύο σπορακια χαχχαχαχαχα..τώρα αν δω ότι δεν κρατιεμαι θα πάω μεθαύριο για χοριακη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...