Μετάβαση σε περιεχόμενο

«Με δεντράκια και φωτάκια θα μας έρθουν τα νινάκια» ???


Mt3508

Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η Mariaira είπε:

 

Αχ δε το πιστευα οτι αυτο το ρυζακι ειναι το παιδακι μ...

Ημουν πολυ απαισιοδοξη...

Ευχαριατω πολυ κοριτσακια μ!!!

 

Τέλεια!!! Μπράβο κορίτσι μου!!! Όλα καλά θα πάνε!! Να χαίρεσαι την κάθε στιγμή!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Καλή επιτυχία κορίτσια κ σε αυτό το θέμα σας. ?

Να σου ζήσει κορίτσι μου!!! Πως είσαι;; Πως αισθάνεσαι;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η MariaG1215 είπε:

Άντε γουρλίδικο το νέο θεματάκι για όλες μας! Σας στέλνω τη θετική μου ενέργεια ως παιδι του Δεκέμβρη και τοξοτινα που είμαι!?

εγω με κάτι λιγες καφέ βλέννες σήμερα, αύριο είναι η μέρα μου. Εσυ @Kostef ? Πως είσαι?

Καθαρή ακόμα, λίγα ποναλακια έχω μάλλον ετοιμάζεται κ εμένα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Mitsaki83 είπε:

Καλησπερα σας κοριτσια μου και καλως σας βρηκα...χαρα και μια μικρη θλιψη μαζι..και ηθελα να το μοιραστω μαζι σας καθως ειναι πολυ νωρις για ανακοινωσεις στον περιγυρω!!!Χθες πηρα στα χερια μου θετικο τεστακι μετα απο 5 μηνες προσπαθειας αλλα η χοριακη σημερα εδειξε 403 μοναδες!?!Αγχωθηκα κ στεναχωρεθηκα καθως τη περιμενα παραπανω!!! 

Καλησπέρα κορίτσι μου κ καλώς ήρθες!! Αρχικά συγχαρητήρια!! Είσαι έγκυος...τι ωραία!!! Δε θέλω αρνητικές σκέψεις!!!!! Στις πόσες μέρες καθυστέρησης είσαι;; Γιατί οι μονάδες μια χαρά ακούγονται!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Mt3508 είπε:

Η πιο όμορφη γιορτή του χρόνου! Η πιο φωτεινή, η πιο μαγευτική εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να μας φέρει το ωραιότερο δώρο της ζωής μας! Καλώς ήρθατε και επίσημα στο Χριστουγεννιάτικο θεματάκι μας κορίτσια μου!! ?♥️??

Γεια σας κορίτσια μου...Ήρθα κ εγώ στην παρέα σας...Είδα κάνατε νέα ωραία συζητησουλα!!Καλές γιορτές να έχουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Καθαρή ακόμα, λίγα ποναλακια έχω μάλλον ετοιμάζεται κ εμένα! 

Εμενα έγιναν πιο έντονα τώρα. Νιωθω κατι σαν τραβήγματα, σαν βάρος κάτω χαμηλά. Είχα καιρό να νιώσω έτσι γιατί πλέον δεν ποναω στις περιόδους μου από τότε που γέννησα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Καλααα κ εγώ όπως είπα και στα κορίτσια αποφασίσαμε με τον άντρα μου να πάμε για εξωσωματική στο Έλενα οπότε τώρα είμαι στη φάση να κλείσω ραντεβού να δω με ποιον γιατρό να πάω γιατί δεν έχω ιδέα ?!!! Κατά αλλά θέλω μεχρι να τελειώσω τις διαδικασίες της εξωσωματικής όλα τα κορίτσια μου εδώ όλες σας όλες να έχετε σπορακι για να μου δίνεται συμβουλές μετά ? !! Α και κάνω ανακαίνιση στο σπίτι!!

Καταλαβα κοριτσι μου ...ευχομαι να πανε ολα καλα ?? θα ερθει για ολες μας η στιγμη που θα το εχουμε το σπορακι ειμαι σιγουρη!!!  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η MariaG1215 είπε:

Εμενα έγιναν πιο έντονα τώρα. Νιωθω κατι σαν τραβήγματα, σαν βάρος κάτω χαμηλά. Είχα καιρό να νιώσω έτσι γιατί πλέον δεν ποναω στις περιόδους μου από τότε που γέννησα.

Χμμμμ λες να έχει γίνει τίποτα τελικά??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς σας βρήκα κοριτσαρες στο καινούργιο θεματάκι καλότυχος να είναι και όλες σύντομα με θετικά τεστακια.. Εγώ περιμένω σε 7 μέρες και μετά θα μπω επίσημα στο πινακακι... Γενάρη πλέον αλλά δεν πειράζει θα είμαι εδώ να βλέπω τα δικά σας θετικα τεστακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Χμμμμ λες να έχει γίνει τίποτα τελικά??? 

με καφέ βλέννες κ τεστ αρνητικό; Εγώ λέω μπα!? τι να πω μωρε, νιωθω λίγο περίεργα η αλήθεια είναι αλλά το μυαλό κάνει πολλά! Εγώ δεν είχα τέτοια συμπτώματα ούτε πριν τις περίοδους μου, ούτε στις εγκυμοσύνες μου. Άντε βγάλε άκρη τώρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Να σου ζήσει ο μπεμπάκος αστεράκι μου..!!!! 

μαζί ξεκινήσαμε απέμεινα εγώ πίσω χαχαα.. δε πειράζει θα έρθει η ώρα μου.. ευχαριστούμε πολύ για τις ευχές σου..

Δεν ξέρεις πόσο περιμένω να μείνεις έγκυος. Θα κάνω πάρτυ!!!! ??? Υπομονή γλυκιά μου. Κ θα γίνουν όλα. Σε τι φάση είσαι? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η ioannastr είπε:

Να σου ζήσει κορίτσι μου!!! Πως είσαι;; Πως αισθάνεσαι;;;;;

Είναι λίγο ζόρικα... Είναι ανάλογα τις μέρες του.... Θέλει υπομονή κ ξενύχτια κ πολύ φαγητό. Γιατί με τους θηλασμούς νιώθω ότι θα λιποθύμησω κ τρώω συνεχώς!!!! Ειδικά το βράδυ πεινάω πολύ.... Κ δειψαω!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μουυυ

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια ?‍?‍?‍? :

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ ?

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ ?

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ?

anna90: ?

diana8: ?

Eirinik94: ?

Kostef: 26/11

Frogel: 28/11

Lactaki: 30/11

Liza_pan93: 01/12

Evie2: 01/12

Maroulita: 03/12

tzina829: 06/12

Mt3508: 08/12

Ελενικον: 12/12

Dimitra91: 12/12

Εαυγγελοςτ: 12/12

Σταυρι:13/12

ioannastr: 18/12

st3llina: 26/12

Aννια27:2020!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια καλοτάξιδο το καινούργιο θεματακι ευχομαι αυτος ο μήνας να είναι γουρλής και όλες μας να μείνουμε εγκυουλες!!!

?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Αννια27 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μουυυ

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια ?‍?‍?‍? :

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ ?

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ ?

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ?

anna90: ?

diana8: ?

Eirinik94: ?

Kostef: 26/11

Frogel: 28/11

Lactaki: 30/11

Liza_pan93: 01/12

Evie2: 01/12

Maroulita: 03/12

tzina829: 06/12

Mt3508: 08/12

Ελενικον: 12/12

Dimitra91: 12/12

Εαυγγελοςτ: 12/12

Σταυρι:13/12

ioannastr: 18/12

st3llina: 26/12

Aννια27:2020!

Καλημερα κοριτσι μου εγω ειχα πει να με βαλεις 16/12 δε ξερω γιατι χανετε συνεχεια χαχαχαχ ??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όμορφες καλημέρες κοριτσια μου! Κάντε μια επίσκεψη στο προηγούμενο θεματάκι να δείτε έκπληξη που περιμένει! @Frogel το άνοιξες και το έκλεισες με τον καλύτερο τρόπο! Συγχαρητήρια ! ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η diana8 είπε:

Καλημερα κοριτσι μου εγω ειχα πει να με βαλεις 16/12 δε ξερω γιατι χανετε συνεχεια χαχαχαχ ??? 

Μήπως επειδή δεν θα σου έρθει!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

@Kostef @MariaG1215 πως είστε σήμερα κορίτσια μου;;;

Καλημέρα εγώ καλά είμαι. Λίγα πονακια είχα χθες... Πιστεύω σήμερα αύριο θα έρθει η περίοδος. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια ?‍?‍?‍? :

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ ?

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ ?

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ?

anna90: 19/11

diana8: 16/12

Eirinik94: 24/11

Kostef: 26/11

Frogel: 28/11

Lactaki: 30/11

Liza_pan93: 01/12

Evie2: 01/12

Maroulita: 03/12

tzina829: 06/12

Mt3508: 08/12

Ελενικον: 12/12

Dimitra91: 12/12

Εαυγγελοςτ: 12/12

Σταυρι:13/12

ioannastr: 18/12

st3llina: 26/12

Aννια27:2020!

Καλημέρα κορίτσι μου. Βάλε με κι εμένα 18/12 και θα το αλλάξουμε αναλόγως τις ενέσεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια ?‍?‍?‍? :

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ ?

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ ?

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ?

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ ?

anna90: ?

Eirinik94: ?

Kostef: 26/11

Lactaki: 30/11

Liza_pan93: 01/12

Evie2: 01/12

Maroulita: 03/12

tzina829: 06/12

Mt3508: 08/12

Ελενικον: 12/12

Dimitra91: 12/12

Εαυγγελοςτ: 12/12

Σταυρι:13/12

diana8: 16/12

ioannastr: 18/12

Hope19: 18/12

st3llina: 26/12

Aννια27:2020!

Επεξεργάστηκε από Αννια27
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

@Kostef @MariaG1215 πως είστε σήμερα κορίτσια μου;;;

Καλημέρα στα κορίτσια. Εγώ δεν έχω ακόμα κανονική ροη. Χθες ξεκινησαν καποια καφέ κ από το βράδυ κόκκινο αλλά πολύ λίγο. Σήμερα πιστεύω θα έρθει κανονικά. Το πρήξιμο στο στήθος δε μπορώ να πω ότι έχει υποχωρήσει εντελώς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Xrita είπε:

Γεια σας κορίτσια μου...Ήρθα κ εγώ στην παρέα σας...Είδα κάνατε νέα ωραία συζητησουλα!!Καλές γιορτές να έχουμε!

Καλές γιορτές κορίτσακι μου πως είσαι εσύ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Μαρεσει που εσυ πάντα βλέπεις το ποτήρι γεμάτο ❤️❤️ καλή επιτυχία κορίτσι μου στις προσπάθειες σου 
    • Σε καταλαβαίνω κοριτσάκι μου, λογικό να στεναχωριέσαι κ να απογοητεύεσαι. Φυσικά κ όλες μας θα θέλαμε να μας έρθει εύκολα ένα μωρακι αλλά προσωπικά λέω Δόξα τω Θεω που έχει προχωρήσει η επιστήμη κ μπορούν να μας βοηθήσουν!! Πίστεψε με όταν πάρεις το μωρακι σου αγκαλιά δε θα σε απασχολεί το πως ήρθε!! Έχω 2 θαύματα στο σπίτι κ θα τα έκανα όλα από την αρχή ξανά κ ξανά χωρίς 2η σκέψη. 
    • Πόσο όμορφο αυτό που είπες! Το ταξίδι αυτό είναι αρκετές φορές μοναχικό (απ' την άποψη ότι δε μπορείς πάντα να το μοιραστείς με φίλους κτλ), αλλά όταν έχεις το σύντροφό σου σύμμαχο σ ολο αυτό, μεγααααααλη υπόθεση.  Δε ξέρω για εσάς αλλά εγώ μπορώ να πω με βεβαιότητα ότι όλο αυτό μας έχει φέρει και πιο κοντά θα έλεγα. Οχι ότι είχαμε προβλήματα πριν, αλλά πιστεύω, ειδικά και μετά την παλινδρόμη, είμαστε πιο ενωμένοι από ποτέ! Μόνο και μόνο αυτό για μένα είναι θησαυρός - δε θα μπορούσω να φανταστώ καλύτερο σύντροφο σ' αυτό το ταξίδι απ' τον άνδρα μου ❤️ Υ.Γ. ας μη χρησιμοποιούμε λέξεις όπως "αποτυγχάνουμε" - κυρίως γιατί μας ρίχνουν και επειδή δεν είναι αλήθεια! 😅 Κάθε κύκλο έχουμε 25-30% πιθανότητες, Ε τι να κάνουμε που πέφτουμε στο 75-70% 🤣🤣
    • Καλημέρα κορίτσι μου  εγω με χαμηλή ΑΜΗ κ με λίγα ωάρια π το είδαμε στον υπέρηχο η γιατρος μ είπε να βάλουμε μπρος της είπα μετά το Πάσχα, αλλα τελικά μας ήρθε λίγο νωρίτερα από ότι περιμέναμε γιατί κ εμεις στο πρώτο προσπαθουσαμε σχεδόν 2 χρόνια όποτε δε πιστευα να έρθει τόσο εύκολα! Εμένα θα έχουν 22 μηνες διαφορά αν όλα πάνε καλά! Εγώ ξεχναω ότι είμαι εγκυος με το μωρό στο σπίτι πάω κ δουλεια βέβαια το πρωί κάνω εμετούς κάνω κανένα 20λεπτο να συνέλθω να ετοιμάσω τα γεύματα του παιδιού γιατί τον πηγαίνω βρεφικό, έχω αρκετή βοήθεια από τον άντρα μου τα πρωινά βέβαια μ τον αλλάζει μ τον ντύνει τον ταΐζει γάλα τον πάει σχολείο κ εγώ απλά ετοιμάζω τα φαγητά του!    αλλα πίστεψε με καμία σχέση η εγκυμοσύνη μ αυτή με την προηγούμενη! Δεν υπάρχει η ξεκούραση δεν υπάρχει δλδ σχολάω πέφτω στον καναπέ όποτε θέλω έχω ένα μαϊμουδι στο σπίτι θέλει προσοχή θέλει παιχνίδι!    σιγουρα θα έχει τις δυσκολίες τους η όλη η κατάσταση αλλά πιστεύω ότι θα αξίζει γιατί θα τα βλέπω να μεγαλώνουν μαζί να είναι φιλαράκια!!    επισης σε σχέση με την πρώτη μ εγκυμοσύνη π όλοι με πρόσεχαν τώρα φίλη όλοι ασχολούνται με τον μικρό αντί με εμένα, εμένα σαν να με ξέχασαν ότι είμαι εγκυος πάλι 😂 αλλα όποτε είστε έτοιμοι γιατί αυτό έχει σημασία 
    • Αααχ αυτοί οι άνδρες μας. Ξέρεις πολλές φορές παρά την απογοήτευση μου σκέφτομαι πόσο τυχερή είμαι που έχω βρει αυτόν τον άνθρωπο. Πάντα δίπλα μου, να με στηρίζει σε όλα, να με ενθαρρύνει, να με θαυμάζει και να με αγαπάει. Μέχρι και τώρα που στα γράφω νιώθω συγκινημένη. Είναι μαγικό αυτό το ταξίδι όταν μπορείς να το μοιραστείς με κάποιον που αγαπάς και σε αγαπά πολύ. Εγώ κυρίως για εκείνον νιώθω απογοήτευση, γιατί δε θέλω να μου στενοχωριέται. Και ξέρω πως το παίρνει πολύ βαριά κάθε φορά που αποτυγχάνουμε και που τραβιόμαστε στα νοσοκομεία για δικές μου εξετάσεις. 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...