Μετάβαση σε περιεχόμενο

«Με δεντράκια και φωτάκια θα μας έρθουν τα νινάκια» ???


Mt3508

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kostef είπε:

Στείλε μου την αν θέλεις σε π. Μ. Μη ζαλίζω τους υπόλοιπους με συνταγές! Είναι κ οφ τοπικ χάχα

Σορυ τωρα  τ ειδα ? οτο θες στειλε μ μνμ να ρωτησω τη φιλη μ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Σορυ τωρα  τ ειδα ? οτο θες στειλε μ μνμ να ρωτησω τη φιλη μ

Τέλεια ευχαριστώ πολύ!!! Σε καμία εβδομάδα λέω να τους φτιάξω! Θα πλησιάζουν κ οι μερες για τη περίοδο να απασχοληθώ λιγάκι!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Τέλεια ευχαριστώ πολύ!!! Σε καμία εβδομάδα λέω να τους φτιάξω! Θα πλησιάζουν κ οι μερες για τη περίοδο να απασχοληθώ λιγάκι!!! 

Ελεγα να μην κανω γλυκα φετος γτ εχουμε ψιλαπαχυνει κ αν τα εχω σπιτι δε θα αντισταθω αλλα απο την αλλη σκεφτομαι μηπως να κανω λιιιγα για το καλο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Ελεγα να μην κανω γλυκα φετος γτ εχουμε ψιλαπαχυνει κ αν τα εχω σπιτι δε θα αντισταθω αλλα απο την αλλη σκεφτομαι μηπως να κανω λιιιγα για το καλο;

Εγώ θα έλεγα να κάνεις! Ίσα ίσα μισή δόση έτσι να μυρίσει το σπίτι Χριστούγεννα! Εγώ πιο πολλά γλυκά τρώω έξω από το σπίτι παρά μέσα.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kostef είπε:

Εγώ θα έλεγα να κάνεις! Ίσα ίσα μισή δόση έτσι να μυρίσει το σπίτι Χριστούγεννα! Εγώ πιο πολλά γλυκά τρώω έξω από το σπίτι παρά μέσα.... 

Θα δω ισως ν κανω λιιιγα για το καλο δεν εχω ξανακανει Χριστούγεννα σε αυτο το σπιτι το μαρτη μετακομισαμε εδω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

τι κανετε κορίτσια μου?? αρρωστούλα κ εγώ.. μυτη , λαιμός χάλια... ο καιρός είναι μάλλον μας παιδεύει.. 

Ωχ κοπελα μου περαστικα σου.. εγω ακομα αναρρωνω πολυ αργα αλλα οκ.. πιες ζεστα ξεκουράσου κ ολα μια χαρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

τι κανετε κορίτσια μου?? αρρωστούλα κ εγώ.. μυτη , λαιμός χάλια... ο καιρός είναι μάλλον μας παιδεύει.. 

Περαστικα σου κοριτσακι!Ολος ο κοσμος αρρωστος...Εγω ακομη να συνελθω μου γυρισε σε βηχα κ κοιμαμαι το πρωι απο το βηχα.Ωορρηξια αραγε οταν αρρωσταινουμε κανουμε κανονικα ή μπορει να γινει κ πιο αργα;Παιζει κ να μη γινει καθολου,ξερει καποια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

τι κανετε κορίτσια μου?? αρρωστούλα κ εγώ.. μυτη , λαιμός χάλια... ο καιρός είναι μάλλον μας παιδεύει.. 

Εμεις καλά είμαστε! Και εμείς είχαμε αρρωστήσει όλοι οικογενειακως πριν δύο τρεις εβδομάδες... Το πιο δύσκολο από το να είσαι άρρωστη είναι να είσαι άρρωστη και ταυτόχρονα να αρρωστήσει και ο άντρας σου.... Ποτε μου πέρασε εμένα ούτε που κατάλαβα κ έκανα τη νοσοκόμα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η st3llina είπε:

Περαστικα σου κοριτσακι!Ολος ο κοσμος αρρωστος...Εγω ακομη να συνελθω μου γυρισε σε βηχα κ κοιμαμαι το πρωι απο το βηχα.Ωορρηξια αραγε οταν αρρωσταινουμε κανουμε κανονικα ή μπορει να γινει κ πιο αργα;Παιζει κ να μη γινει καθολου,ξερει καποια;

Ε λογικα κανουμε εμενα η εφαρμογή αυριο μ λεει ωορηξια εκανα τεστακι σμρ δεν ηταν τοοοσο εντονο οσο η γραμμη ελέγχου αλα ερχετε κ ειμαι 1μιση βδομαδα και αρρωστη ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου! Εγω αδιαθετησα τελικά☹️. Εξακολουθεί όμως να με ανησυχεί αυτό το αιματακι πριν. Λέω μόλις τελειώσω με την περίοδο να πάρω τηλέφωνο τον γιατρό μου να τον ρωτήσω. 

Αννια μου τώρα περιμένω στις 9/1.

Και πάλι καλημέρα σε όλες μας! Να έχουμε μια υπέροχη ημέρα!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου !! 
Ειμαι 3 μερες πριν την περιοδο και εχω εντονους πονους στο στηθος νιωθω πως θα κανει μπαμ και απο το βαρος ?? 

ειμαι σιγουρη πως θα ερθει γιατι παντα συμβαινει το ιδιο...εκανα οτι καλυτερο μπορουσα απο επαφες αυτο τ μηνα ...ομως δεν πειραζει ειμαι χαρουμενη ερχονται γιορτες θα εχω λιγη ξεκουραση ... θα φτιαξω μελομακαρονα ...θα βρεθουμε με τους αγαπημενους μας ανθρωπους και αυτο εχει σημασια να ειμαστε καλα εμεις ολα θα ερθουν !!! ???? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Mariaira είπε:

IMG-3a1ac51d2965e0c225348e7f3f593530-V.thumb.jpg.ee922807f019fe881d3e2755a68f52b7.jpgIMG-c8f93f09db203405c3edb46e6300e4df-V.thumb.jpg.6ec1a596f5438df678839915850a2e41.jpg

Μια γλυκια καλημερα να εχετε!!!

Μμμ! Φαίνονται υπέροχα!?  Λέω να φτιάξω κι εγώ σιγά σιγά κανένα γλυκάκι. Εγώ κορίτσια μου φτιάχνω πάντα κι έναν κορμό. Τον έχω συνδυάσει πολύ με το γιορτινό τραπέζι.Αχ βλέπω να πέφτουν βροχή οι θερμίδες πάλι φέτος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Evie2 είπε:

Ελεγα να μην κανω γλυκα φετος γτ εχουμε ψιλαπαχυνει κ αν τα εχω σπιτι δε θα αντισταθω αλλα απο την αλλη σκεφτομαι μηπως να κανω λιιιγα για το καλο;

Φυσικά και να κάνεις! Δεν θα σπάσουμε εμείς την παράδοση τόσων ετών για λίγα κιλακια! Μια ζωή την έχουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η lactaki είπε:

τι κανετε κορίτσια μου?? αρρωστούλα κ εγώ.. μυτη , λαιμός χάλια... ο καιρός είναι μάλλον μας παιδεύει.. 

Περαστικά lacostaki μου! Γρήγορη ανάρρωση σου εύχομαι! Έτσι είναι έρχεται ο χειμώνας και φέρνει μαζί του και τις ιώσεις. Γι' αυτό προτιμώ το καλοκαίρι. Θάλασσα?... ζεστουλα☀️... Άστα ο πεινασμένος καρβέλια ονειρεύεται??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η diana8 είπε:

Καλημερα κοριτσια μου !! 
Ειμαι 3 μερες πριν την περιοδο και εχω εντονους πονους στο στηθος νιωθω πως θα κανει μπαμ και απο το βαρος ?? 

ειμαι σιγουρη πως θα ερθει γιατι παντα συμβαινει το ιδιο...εκανα οτι καλυτερο μπορουσα απο επαφες αυτο τ μηνα ...ομως δεν πειραζει ειμαι χαρουμενη ερχονται γιορτες θα εχω λιγη ξεκουραση ... θα φτιαξω μελομακαρονα ...θα βρεθουμε με τους αγαπημενους μας ανθρωπους και αυτο εχει σημασια να ειμαστε καλα εμεις ολα θα ερθουν !!! ???? 

Μην απογοητεύεσαι και εγώ ακριβώς το ίδιο είχα!που το είχα κάθε μήνα στην περίοδο μου και τελικά δεν ήρθε ποτέ! Σου το εύχομαι  ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Mt3508 είπε:

Μην απογοητεύεσαι και εγώ ακριβώς το ίδιο είχα!που το είχα κάθε μήνα στην περίοδο μου και τελικά δεν ήρθε ποτέ! Σου το εύχομαι  ?

Σε ευχαριστω πολυ μακαρι ♥️? 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Περαστικά lacostaki μου! Γρήγορη ανάρρωση σου εύχομαι! Έτσι είναι έρχεται ο χειμώνας και φέρνει μαζί του και τις ιώσεις. Γι' αυτό προτιμώ το καλοκαίρι. Θάλασσα?... ζεστουλα☀️... Άστα ο πεινασμένος καρβέλια ονειρεύεται??

Το lactaki είναι αρρωστουλη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Το lactaki είναι αρρωστουλη

Πω πω μπερδεύτηκα! Τι lactaki τι lacostaki! Μια παρέα είμαστε! Sorry! Ελπίζω εσύ να είσαι καλά τουλάχιστον κορίτσι μου γιατί στο τέλος ο τίτλος μας θα μετονομαστεί " Με δεντράκια και φωτάκια αρρωστησαμε παιδάκια!"?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιας και το αναφέραμε κορίτσια μου εσάς σας επηρέασε ο γάμος σας στα κιλά; Εγώ πήρα πάνω από 15 από τότε που γνώρισα τον αντρουλη μου! Και θα ήθελα να το ξεχάσω? ?. Βέβαια ήμουν πιο αδύνατη από ότι έπρεπε αλλά ξέφυγα λιγουλακι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Μιας και το αναφέραμε κορίτσια μου εσάς σας επηρέασε ο γάμος σας στα κιλά; Εγώ πήρα πάνω από 15 από τότε που γνώρισα τον αντρουλη μου! Και θα ήθελα να το ξεχάσω? ?. Βέβαια ήμουν πιο αδύνατη από ότι έπρεπε αλλά ξέφυγα λιγουλακι...

μπα δε θα το λεγα... στο γάμο είχα χάσει από το άγχος ε κ ειμαι 3-4 πάνω τώρα... κ θέλω έστω τα 2 να τα χάσω για να είμαι οκ... δεν είμαι πολύ της μαγειρικής ο άντρας μου μ βαλε στο σωστό δρόμο χαχαχααα το παλεύω παρέα με τον ΆΚΗ... (ΠΕΤΡΕΤΖΙΚΗ)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

μπα δε θα το λεγα... στο γάμο είχα χάσει από το άγχος ε κ ειμαι 3-4 πάνω τώρα... κ θέλω έστω τα 2 να τα χάσω για να είμαι οκ... δεν είμαι πολύ της μαγειρικής ο άντρας μου μ βαλε στο σωστό δρόμο χαχαχααα το παλεύω παρέα με τον ΆΚΗ... (ΠΕΤΡΕΤΖΙΚΗ)

Εγώ είμαι εντελώς το αντίθετο! Μαγειρεύω πάρα πολύ! Μπορώ να πω ότι είμαι ο θηλυκός Άκης?! Υπήρχαν φορές στο παρελθόν που έκανα 2-3 διαφορετικά φαγητά την ημέρα! Το κακό είναι ότι μου αρέσει να τα τρώω κιόλας!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ν πω οτι κ γω π δεν ειμαι παντρεμενη ειμαστε 9μιση χρονια μαζι τα περισοτερα κιλα παιδευουν τον συντροφο ανεβοκατεβαίνει 10 20 κιλα. Εγω μονο με 6 7 κιλα πανω κατω παω. Αλλα παιδισ μαρεσει ν φτιαχνω γλυκααα κ δε με αφηνει καθολου πλεον γτ λεει τα τρώμε μονοι μας κ γιαυτο παχαινουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...