Μετάβαση σε περιεχόμενο

«Με δεντράκια και φωτάκια θα μας έρθουν τα νινάκια» ???


Mt3508

Recommended Posts

Καλημέρα ομορφιές μου!!!

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια ?‍?‍?‍? :

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ ?

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ ?

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ?

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ ?

Mitsaki83: ΘΕΤΙΚΟ?

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ ?

Liza_pan93: ?

tzina829: 06/12

Ελενικον: 12/12

Εαυγγελοςτ: 12/12

Σταυρι:13/12

diana8: 16/12

ioannastr: 18/12

Hope19: 18/12

Kostef: 23/12

Lactaki: 25/12

st3llina: 26/12

Evie2: 27/12 

Maroulita: 28/12

Princess28: 29/12

misofeggaro: 01/01/20

Lacostaki: 01/01/20

Aννια27:2020!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου τι κάνετε;εγώ έχω ψιλοχαθει γιατί έχω τους μαστόρους στο σπίτι και δουλειά μαζί οπότε.... Ελπίζω μέχρι το σκ να έχουμε ακόμα 3θετικα τεστακια :-)!!!! Για πείτε τώρα που θα περάσετε τις γιορτές;;;θα πάτε πουθενά;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Mt3508 είπε:

Καλησπέρα κοριτσια μου..ελπίζω να σας βρίσκω καλά! Η χοριακη μου βγήκε 51 και θα την επαναλάβω αύριο για να δούμε εάν διπλασιάζεται.. Η αλήθεια την περίμενα πιο ψηλή αλλά με βάση τις επαφές μου που είχα μόνο τις ημέρες της ωορρηξία η γιατρός με καθησύχασε ότι η τιμή είναι καλή για τις ημέρες που πέρασαν και αύριο θα την επαναλάβω για να δούμε ότι διπλασιάζεται σωστά!

Ειμαι ακόμη αρκετά αγχωμένη δεν έχω προλάβει να χαρώ ελπίζω αύριο να είναι όλα καλά! 
Ευχομαι μέσα από την καρδιά μου ως τα Χριστούγεννα να έχουμε όσο πιο πολλά θετικά τεστακια γίνετε ♥️

Κορίτσι μου γλυκό μην ανχωνεσαι η χοριακη σου όπως σου είπε ο γιατρός σου είναι μια χαρά για την ημέρα που έγινε η εμφύτευση και αυτό που μας ενδιαφέρει είναι ο διπλασιασμός!!! Το μπεμπακι σου είναι εκεί και μεγαλώνει μέρα με την μέρα [smilie=love5.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Κορίτσι μου γλυκό μην ανχωνεσαι η χοριακη σου όπως σου είπε ο γιατρός σου είναι μια χαρά για την ημέρα που έγινε η εμφύτευση και αυτό που μας ενδιαφέρει είναι ο διπλασιασμός!!! Το μπεμπακι σου είναι εκεί και μεγαλώνει μέρα με την μέρα [smilie=love5.gif]

Καλημέρα κοριτσια μου! Πήγα πρωί πρωί για χοριακη για να δούμε ότι διπλασιάζεται μέχρι το απόγευμα θα ξέρω.. ελπίζω όλα να είναι καλά ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε;εγώ έχω ψιλοχαθει γιατί έχω τους μαστόρους στο σπίτι και δουλειά μαζί οπότε.... Ελπίζω μέχρι το σκ να έχουμε ακόμα 3θετικα τεστακια :-)!!!! Για πείτε τώρα που θα περάσετε τις γιορτές;;;θα πάτε πουθενά;;

Από το στόμα σου και στου Θεού το αυτί!! ?

Εμείς οικογενειακά και με φίλους θα περάσουμε!! Εύχομαι όλες να έχουμε υπέροχες γιορτές και το 2020 να φέρει σε όλες αυτό που λαχταράμε!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Mt3508 είπε:

Καλημέρα κοριτσια μου! Πήγα πρωί πρωί για χοριακη για να δούμε ότι διπλασιάζεται μέχρι το απόγευμα θα ξέρω.. ελπίζω όλα να είναι καλά ♥️

Θα είναι όλα τέλεια! Θετική σκέψη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε;εγώ έχω ψιλοχαθει γιατί έχω τους μαστόρους στο σπίτι και δουλειά μαζί οπότε.... Ελπίζω μέχρι το σκ να έχουμε ακόμα 3θετικα τεστακια :-)!!!! Για πείτε τώρα που θα περάσετε τις γιορτές;;;θα πάτε πουθενά;;

Και εμείς οικογενειακά Γονείς πεθερικά αδέλφια και είπαμε εάν όλα πάνε καλά να τους ανακοινώσουμε στο τραπέζι ότι είμαι έγκυος ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου! Εγώ σήμερα περιμένω αλλά έχω κάτι θεματακια. Την Δευτέρα το απόγευμα είχα λίγο ροζ και νόμιζα ότι μου ήρθε περίοδος (στις 26 ημέρες,ο κύκλος μου είναι 28-30 με απόκλιση μιας ημέρας το πολύ). Όμως από τότε δεν έχω τίποτα μόνο πόνο. Νιώθω σαν να έχω περίοδο ενώ δεν έχω. Το έχω ξαναπάθει να πονάω 2-3 ημέρες πριν αλλά ποτέ δεν έχω δει ροζ και να μην μου έρθει μετά. Έκανα τεστ το πρωί και βγήκε αρνητικό. Φοβάμαι ότι κάτι έχω. ☹️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mt3508 είπε:

Και εμείς οικογενειακά Γονείς πεθερικά αδέλφια και είπαμε εάν όλα πάνε καλά να τους ανακοινώσουμε στο τραπέζι ότι είμαι έγκυος ?

Αχχ θα είναι το καλύτερο χριστουγεννιάτικο δώρο!!❤️??

Όλα θα είναι σούπερ και θα έχετε τα καλύτερα Χριστούγεννα που θα θυμάστε πάντα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! Εγώ σήμερα περιμένω αλλά έχω κάτι θεματακια. Την Δευτέρα το απόγευμα είχα λίγο ροζ και νόμιζα ότι μου ήρθε περίοδος (στις 26 ημέρες,ο κύκλος μου είναι 28-30 με απόκλιση μιας ημέρας το πολύ). Όμως από τότε δεν έχω τίποτα μόνο πόνο. Νιώθω σαν να έχω περίοδο ενώ δεν έχω. Το έχω ξαναπάθει να πονάω 2-3 ημέρες πριν αλλά ποτέ δεν έχω δει ροζ και να μην μου έρθει μετά. Έκανα τεστ το πρωί και βγήκε αρνητικό. Φοβάμαι ότι κάτι έχω. ☹️

Κάνε υπομονή 2 ,3 μέρες και αν δεν σου έρθει ξανακάνε. Ξέρεις σίγουρα ποια μέρα ήταν η ωορρηξία σου; Το λέω μήπως καθυστέρησε και έγινε αργότερα η εμφύτευση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Elenikon είπε:

Κάνε υπομονή 2 ,3 μέρες και αν δεν σου έρθει ξανακάνε. Ξέρεις σίγουρα ποια μέρα ήταν η ωορρηξία σου; Το λέω μήπως καθυστέρησε και έγινε αργότερα η εμφύτευση.

Η αλήθεια είναι ότι δεν ξέρω πότε έκανα. Αυτή τη φορά, ενώ σχεδόν πάντα την καταλαβαίνω γιατί πονάω κι έχω πολλά υγρά, δεν είχα τίποτα. Θεώρησα ότι δεν έκανα ωορρηξία. Αν θυμάμαι καλά 12 και 13 ημέρα έκανα τα τεστακια αλλά παρόλο που ήταν αρκετά κόκκινα δεν ήταν ίδια η γραμμή με την άλλη. Επαφή είχα 12η,14η και 17 ημέρα. Απλά ανησυχώ γιατί πονάω πολύ και δεν μου έρχεται. Είμαι και φοβιτσιαρα... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Mt3508 είπε:

Καλημέρα κοριτσια μου! Πήγα πρωί πρωί για χοριακη για να δούμε ότι διπλασιάζεται μέχρι το απόγευμα θα ξέρω.. ελπίζω όλα να είναι καλά ♥️

κορίτσι μου συγχαρητήρια!! Εύχομαι καλά αποτέλεσματα και όλα να πάνε καλά!! Μια καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη να έχεις!! Ένα γερο μωράκι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Η αλήθεια είναι ότι δεν ξέρω πότε έκανα. Αυτή τη φορά, ενώ σχεδόν πάντα την καταλαβαίνω γιατί πονάω κι έχω πολλά υγρά, δεν είχα τίποτα. Θεώρησα ότι δεν έκανα ωορρηξία. Αν θυμάμαι καλά 12 και 13 ημέρα έκανα τα τεστακια αλλά παρόλο που ήταν αρκετά κόκκινα δεν ήταν ίδια η γραμμή με την άλλη. Επαφή είχα 12η,14η και 17 ημέρα. Απλά ανησυχώ γιατί πονάω πολύ και δεν μου έρχεται. Είμαι και φοβιτσιαρα... ?

Καλημέρα! Μακάρι να ανησυχείς άδικα και να είναι εγκυμοσύνη! Δε ρωτάς και το γυναικολόγο σου αν περάσει η σημερινή μέρα και δεν έρθει? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Η αλήθεια είναι ότι δεν ξέρω πότε έκανα. Αυτή τη φορά, ενώ σχεδόν πάντα την καταλαβαίνω γιατί πονάω κι έχω πολλά υγρά, δεν είχα τίποτα. Θεώρησα ότι δεν έκανα ωορρηξία. Αν θυμάμαι καλά 12 και 13 ημέρα έκανα τα τεστακια αλλά παρόλο που ήταν αρκετά κόκκινα δεν ήταν ίδια η γραμμή με την άλλη. Επαφή είχα 12η,14η και 17 ημέρα. Απλά ανησυχώ γιατί πονάω πολύ και δεν μου έρχεται. Είμαι και φοβιτσιαρα... ?

Κ εγώ τα ίδια...έκανα κάποια τεστ ωορρηξίας και δεν βγήκαν θετικά....οπότε ούτε εγώ ξέρω αν έκανα και αν έκανα θα έκανα αργά σχετικά...ωστόσο εγώ δεν έχω κ πόνο στο στήθος όπως όταν περιμένω περίοδο μόνο κάτι υγρά και κάτι πονακια περίεργα που δεν ξέρω αν είναι κ από το έντερο κ κάποια υγρά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε;εγώ έχω ψιλοχαθει γιατί έχω τους μαστόρους στο σπίτι και δουλειά μαζί οπότε.... Ελπίζω μέχρι το σκ να έχουμε ακόμα 3θετικα τεστακια :-)!!!! Για πείτε τώρα που θα περάσετε τις γιορτές;;;θα πάτε πουθενά;;

Γεια σ Αννια μου.. υπομονη με τπυς μαστόρους τουλαχιστον γινετε η δουλεια σας.. Εγώ δουλευω απογευματινη ανημερα Χριστούγεννα οποτε υπολογισω 8 σχολαω να μαζευτουμε να φαμε με φιλους. Ευτυχως πρωτοχρονια ειμαι οφ 3 ήμερο ε με φιλους παλι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Ευάγγελοςτ κοπελα μ μη φοβάσαι αν δεις κ δε σ ερθει αυριοβπαρε τον γυναικολογο σου μην αγχωνεσαι τοσο..?

@Mt3508 καλα αποτελεσματα με μια πολυ μεγαλη χοριακη.... περιμενουμε νεακια σου... το καλυτερο Χριστούγεννιατικο δωρο θα κανετε στην οικογενεια σας.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Γεια σ Αννια μου.. υπομονη με τπυς μαστόρους τουλαχιστον γινετε η δουλεια σας.. Εγώ δουλευω απογευματινη ανημερα Χριστούγεννα οποτε υπολογισω 8 σχολαω να μαζευτουμε να φαμε με φιλους. Ευτυχως πρωτοχρονια ειμαι οφ 3 ήμερο ε με φιλους παλι....

Να σε ρωτήσω κάτι άσχετο.... Ποια συνταγή για κουραμπιέδες έκανες? Σου βγήκαν ωραιοι αν θυμάμαι!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Mt3508 είπε:

Και εμείς οικογενειακά Γονείς πεθερικά αδέλφια και είπαμε εάν όλα πάνε καλά να τους ανακοινώσουμε στο τραπέζι ότι είμαι έγκυος ?

Αχχχχ τι ωραία το εύχομαι μέσα από την καρδιά μου και είμαι σίγουρη ότι θα είναι όλα τέλεια ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Η αλήθεια είναι ότι δεν ξέρω πότε έκανα. Αυτή τη φορά, ενώ σχεδόν πάντα την καταλαβαίνω γιατί πονάω κι έχω πολλά υγρά, δεν είχα τίποτα. Θεώρησα ότι δεν έκανα ωορρηξία. Αν θυμάμαι καλά 12 και 13 ημέρα έκανα τα τεστακια αλλά παρόλο που ήταν αρκετά κόκκινα δεν ήταν ίδια η γραμμή με την άλλη. Επαφή είχα 12η,14η και 17 ημέρα. Απλά ανησυχώ γιατί πονάω πολύ και δεν μου έρχεται. Είμαι και φοβιτσιαρα... ?

Αγαπημένη μουυυ δεν θέλω να φοβάσαι το πιο πιθανό είναι να έχεις μπεμπακι αλλά να έγινε αργότερα η εμφύτευση και να μην φαίνεται απλά σίγουρα δεν είναι κάτι ανησυχειτικο , σίγουρα να επαναλάβεις το Σάββατο το τεστακι και να δεις ένα τεράστιο θετικοοοο[smilie=love5.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Evie2 είπε:

Γεια σ Αννια μου.. υπομονη με τπυς μαστόρους τουλαχιστον γινετε η δουλεια σας.. Εγώ δουλευω απογευματινη ανημερα Χριστούγεννα οποτε υπολογισω 8 σχολαω να μαζευτουμε να φαμε με φιλους. Ευτυχως πρωτοχρονια ειμαι οφ 3 ήμερο ε με φιλους παλι....

Τι ωραία !!!θεωρώ τους φίλους πολύ σημαντικούς και κάτι τέτοιες στιγμές περνάς ακόμα καλύτερα με την παρέα σου!! Πάντως δεν περίμενα να είναι τόσο ανχωτικο να φτιάχνεις σπίτι ,εγώ νόμιζα ότι θα είμαι μέσα στην τρελή χαρά και αντί αυτού ανχος για τα λεφτά ανχος εάν θα έρθουν ανχος εάν θα προλάβω τις δουλειές εεεε να πια!!! Νομίζω πρέπει να χαλαρώσω ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! Εγώ σήμερα περιμένω αλλά έχω κάτι θεματακια. Την Δευτέρα το απόγευμα είχα λίγο ροζ και νόμιζα ότι μου ήρθε περίοδος (στις 26 ημέρες,ο κύκλος μου είναι 28-30 με απόκλιση μιας ημέρας το πολύ). Όμως από τότε δεν έχω τίποτα μόνο πόνο. Νιώθω σαν να έχω περίοδο ενώ δεν έχω. Το έχω ξαναπάθει να πονάω 2-3 ημέρες πριν αλλά ποτέ δεν έχω δει ροζ και να μην μου έρθει μετά. Έκανα τεστ το πρωί και βγήκε αρνητικό. Φοβάμαι ότι κάτι έχω. ☹️

Τίποτα δεν έχεις αν δεν έρθει μέχρι αύριο να πας για χοριακη. Όπως έχουμε διαπιστώσει πολλές φορές τα τεστ κάνουν λάθος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια! Ησυχία σήμερα στο θέμα μας! Εγώ γυρνάω τώρα από κέντρο πήρα μια φόρμα σε σχήμα δέντρο να κάνω βασιλόπιτα και διάφορα στολιδακια να την κάνω υπερπαραγωγή!!! Α και υλικά για κουραμπιέδες χαχα... Μια που κατεβήκαμε φάγαμε και τσιμνι κέικ κ μετά γύρο κ τώρα είμαι να σκασωωωω... 

Εμεις θα περάσουμε οικογενειακά τις γιορτές δε θα κάνουμε κάτι το ιδιαίτερο θα δουλεύει ο σύζυγος... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Kostef είπε:

Να σε ρωτήσω κάτι άσχετο.... Ποια συνταγή για κουραμπιέδες έκανες? Σου βγήκαν ωραιοι αν θυμάμαι!! 

Αγαπη δεν ηταν δικη μου συνταγη μισο μα ρωτησω μια φιλη μου κ θα στη δωσω. Ναι ηταν πολυ καλοι κουραμπιεδες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Αγαπη δεν ηταν δικη μου συνταγη μισο μα ρωτησω μια φιλη μου κ θα στη δωσω. Ναι ηταν πολυ καλοι κουραμπιεδες 

Στείλε μου την αν θέλεις σε π. Μ. Μη ζαλίζω τους υπόλοιπους με συνταγές! Είναι κ οφ τοπικ χάχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kostef το βουτυρο λεει το χτυπαμε μονο του κανα 40λεπτο κ μετα ριχνει τη ζαχαρη. Αυτο μονο μ εστειλε δεν ξερω αν βοηθαω...

Ειχαν βγει πολυ καλοι 

20191212_191731.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...