Μετάβαση σε περιεχόμενο

«Με δεντράκια και φωτάκια θα μας έρθουν τα νινάκια» ???


Mt3508

Recommended Posts

στις πριν 6 λεπτά, ο/η st3llina είπε:

Χαχα δεν ελεγες κατι αλλο;Μας ηρθε και το πρωτο θετικο του μηνα!Με το καλο και στις υπολοιπες τωρα που εγινε η αρχη...

Το έχω αυτό συνήθως ότι μελετάω γίνεται 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Mt3508 είπε:

Αυτή τη στιγμή είμαι την τουαλέτα του σπιτιού μου ο άντρας μου είναι στον καναπέ και προσπαθώ να μην τσιριξω πέστε μου ότι ισχύει αυτό που βλέπω ; ?

B118C824-78A8-449E-A3D7-D3AF1D3080F3.jpeg

Φυσικά και ισχύει!!!!  Συγχαρητήρια κοριτσι μου! Μου φαίνεται τον επόμενο μήνα θα ανοίξω εγώ το καινούριο θέμα χάχαχα!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Lacostaki είπε:

Το έχω αυτό συνήθως ότι μελετάω γίνεται 

Καλο αυτο,μας βολευει...Ξεκινα να μελετας εσενα και μετα εμας τις υπολοιπες να γεμισουμε νινακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kostef είπε:

Φυσικά και ισχύει!!!!  Συγχαρητήρια κοριτσι μου! Μου φαίνεται τον επόμενο μήνα θα ανοίξω εγώ το καινούριο θέμα χάχαχα!!!! 

Καλε ναι,γουρλουδες οσες ανοιγουν τα θεματα!Το μηνα που τα ανοιγουν ερχεται κ το σπορακι.Ανοιξε το εσυ τον επομενο μηνα αν δε μεινεις σε αυτον ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η st3llina είπε:

Καλο αυτο,μας βολευει...Ξεκινα να μελετας εσενα και μετα εμας τις υπολοιπες να γεμισουμε νινακια!

Εσάς μελετάω πρώτα. Εγώ περιμένω 1-1-20. Οπότε προηγηστε. Έρχονται σύντομα κι άλλα θετικά τεστακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mt3508 είπε:

Αυτή τη στιγμή είμαι την τουαλέτα του σπιτιού μου ο άντρας μου είναι στον καναπέ και προσπαθώ να μην τσιριξω πέστε μου ότι ισχύει αυτό που βλέπω ; ?

B118C824-78A8-449E-A3D7-D3AF1D3080F3.jpeg

Κοριτσακι μου βουρ για χοριακη.. είσαι εγκυουλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Το έχω αυτό συνήθως ότι μελετάω γίνεται 

Δεν μελετάς και μένα 31 χρονων. Όνομα Μυρσίνη χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mt3508 είπε:

Αυτή τη στιγμή είμαι την τουαλέτα του σπιτιού μου ο άντρας μου είναι στον καναπέ και προσπαθώ να μην τσιριξω πέστε μου ότι ισχύει αυτό που βλέπω ; ?

B118C824-78A8-449E-A3D7-D3AF1D3080F3.jpeg

Συγχαρητηρια κοριτσι μου !!!! Με το καλο μια υπεροχη εγκυμοσυνη να εχεις !!! ♥️♥️???????? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mt3508 είπε:

Αυτή τη στιγμή είμαι την τουαλέτα του σπιτιού μου ο άντρας μου είναι στον καναπέ και προσπαθώ να μην τσιριξω πέστε μου ότι ισχύει αυτό που βλέπω ; ?

B118C824-78A8-449E-A3D7-D3AF1D3080F3.jpeg

Κοριτσάρα μου συγχαρητήρια τσιριξεεεε εδώ τσιριζω εγώ που δεν σε ξέρω καν χαχαχαχαχαχαχα..γιουπιιιι..γουρλιδικες οι θεματοθετριες ρε παιδί μου..σου εύχομαι μια τέλεια ήρεμη τελειομηνη εγκυμοσύνη..

μετο καλό να έρθουν και τα επόμενα θετικά κοριτσαρες να ανοίξουμε και ένα θεματακι αυγουστιατικων μωρών ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες μουυυυ μόλις πριν λίγο μπήκα!! Τι είδαν τα υπέροχα ματάκια μου ;;τι υπέροχο νεοοοο είναι αυτό @Mt3508 μου ;;;!!!!!!!! Συγχαρητήρια κοριτσάρα μουυυυυ είσαι καραεγκυουλα σου εύχομαι μια τέλεια τελειομηνη εγκυμοσύνη [smilie=love5.gif]?? εγώ κορίτσακια μου γύρισα από το χωριό ,δεν πήγα για δουλειά σήμερα γιατί βάλαμε αλουμίνια επιτέλους ?!!!!! Ραντεβού ακόμα δεν ξανά έκλεισα για το νοσοκομείο Έλενα ,ειπαμε με τον άντρα μου να αφήσουμε να περάσουν οι γιορτές και να πάμε δυναμικά και ξεκούραστα για πρώτη και τελευταία εξωσωματική ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου πραγματικά δεν ξέρω τι να πω! Μου τελείωσαν και οι καρδούλες για να βάλω σε όλες σας! Το μόνο που έχω να πω είναι ότι δεν συγκρατήθηκα για να οργανώσω κάτι και το είπα στον αντρουλι μου! Έμεινε κάγκελο έχει τρελαθεί! 10 μήνες μπορεί να μην ακούγονται πολλοί όμως ο κάθε μήνας απογοήτευσης φαινόταν ατελείωτος και ότι δεν θα ερχόταν ποτέ!

Τωρα είμαι βέβαια λίγο συγκρατημένη να πάω αύριο να κάνω χοριακή γιατί δεν το πιστεύω και μόλις πάρω αποτελέσματα θα τρελαθώ και να αρχίσω επιτέλους να μοιράζω μπεμπεδοσκονη?♥️??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Αννια27 είπε:

Κοριτσαρες μουυυυ μόλις πριν λίγο μπήκα!! Τι είδαν τα υπέροχα ματάκια μου ;;τι υπέροχο νεοοοο είναι αυτό @Mt3508 μου ;;;!!!!!!!! Συγχαρητήρια κοριτσάρα μουυυυυ είσαι καραεγκυουλα σου εύχομαι μια τέλεια τελειομηνη εγκυμοσύνη [smilie=love5.gif]?? εγώ κορίτσακια μου γύρισα από το χωριό ,δεν πήγα για δουλειά σήμερα γιατί βάλαμε αλουμίνια επιτέλους ?!!!!! Ραντεβού ακόμα δεν ξανά έκλεισα για το νοσοκομείο Έλενα ,ειπαμε με τον άντρα μου να αφήσουμε να περάσουν οι γιορτές και να πάμε δυναμικά και ξεκούραστα για πρώτη και τελευταία εξωσωματική ?

@Αννια27 μου σε ευχαριστώ πολύ ♥️ Μπορείς να με βάλεις επιτέλους στο πινακακι θετικό ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mt3508 είπε:

Αυτή τη στιγμή είμαι την τουαλέτα του σπιτιού μου ο άντρας μου είναι στον καναπέ και προσπαθώ να μην τσιριξω πέστε μου ότι ισχύει αυτό που βλέπω ; ?

B118C824-78A8-449E-A3D7-D3AF1D3080F3.jpeg

?Μπράβο κοριτσάρα μου! Πολύ καλά βλέπεις! Το νινακι σου ήδη μεγαλώνει στην κοιλίτσα σου! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kostef είπε:

Φυσικά και ισχύει!!!!  Συγχαρητήρια κοριτσι μου! Μου φαίνεται τον επόμενο μήνα θα ανοίξω εγώ το καινούριο θέμα χάχαχα!!!! 

Έτσι ακριβώς θα κάνουμε! Κάθε φορά θα ανοίγει το θέμα κι άλλη κοπέλα! Μέχρι να τα καταφέρουμε όλες! ?

Είναι γουρικη η παρέα μας κορίτσια!Εγώ είμαι σίγουρη ότι μέσα στο 2020 θα μείνουμε όλες έγκυες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mt3508 είπε:

Αυτή τη στιγμή είμαι την τουαλέτα του σπιτιού μου ο άντρας μου είναι στον καναπέ και προσπαθώ να μην τσιριξω πέστε μου ότι ισχύει αυτό που βλέπω ; ?

B118C824-78A8-449E-A3D7-D3AF1D3080F3.jpeg

Αχχχ τι τέλεια!!! Συγχαρητήρια!!!! Είσαι έγκυος!!!? Να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη και με το καλό να υποδεχτείς το μπεμπέ σου!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mt3508 συγχαρητήρια!!! Σε θυμάμαι κι από προηγούμενα θέματα! Με το καλό η χοριακη σου και μία όμορφη εγκυμοσύνη! Κάπου κοντά στον χρόνο δεν προσπαθούσατε? Αν θυμάμαι καλά δεν είχατε καν μπει σε διαδικασία εξετάσεων. Το καλύτερο δώρο για τις γιορτές ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

@Mt3508 συγχαρητήρια!!! Σε θυμάμαι κι από προηγούμενα θέματα! Με το καλό η χοριακη σου και μία όμορφη εγκυμοσύνη! Κάπου κοντά στον χρόνο δεν προσπαθούσατε? Αν θυμάμαι καλά δεν είχατε καν μπει σε διαδικασία εξετάσεων. Το καλύτερο δώρο για τις γιορτές ❤️

Ευχαριστώ πολύ ? Περίπου 10 μήνες και τον Γενάρη έκλεισα ραντεβού είπα να αφήσω τις γιορτές να περάσουν για να ξεκινήσω εξετάσεις..μάλλον άλλες εξετάσεις θα χρειαστώ τώρα ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Σταυρι είπε:

Δεν μελετάς και μένα 31 χρονων. Όνομα Μυρσίνη χαχα

Καλομελέτα κι έρχεται.. Είσαι μικρή ακόμα. Εισαι στην επόμενη τριάδα για τα θετικά τεστακια... Θετική σκέψη και όπως έχουμε ξανα πει βουρ στο ψητο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mt3508 είπε:

Κοριτσια μου πραγματικά δεν ξέρω τι να πω! Μου τελείωσαν και οι καρδούλες για να βάλω σε όλες σας! Το μόνο που έχω να πω είναι ότι δεν συγκρατήθηκα για να οργανώσω κάτι και το είπα στον αντρουλι μου! Έμεινε κάγκελο έχει τρελαθεί! 10 μήνες μπορεί να μην ακούγονται πολλοί όμως ο κάθε μήνας απογοήτευσης φαινόταν ατελείωτος και ότι δεν θα ερχόταν ποτέ!

Τωρα είμαι βέβαια λίγο συγκρατημένη να πάω αύριο να κάνω χοριακή γιατί δεν το πιστεύω και μόλις πάρω αποτελέσματα θα τρελαθώ και να αρχίσω επιτέλους να μοιράζω μπεμπεδοσκονη?♥️??

Έτσι είναι κορίτσι μου! Όταν λαχταρας κάτι και οι ώρες αιώνες σου φαίνονται! Καλά για το πώς θα το πούμε στον άντρα μας είναι άλλο θέμα! Ολόκληρες ιστορίες επλαθα εγώ στο μυαλό μου κι όταν είδα θετικό χαζεψα! Αν πετούσες ένα ψάρι έξω από την γυάλα του πιο λίγο θα σπαρταρουσε από εμένα!? Όλα τέλεια θα είναι αύριο! Θα περιμένουμε με χαρά να μάθουμε τον αριθμό!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Mt3508 είπε:

Αυτή τη στιγμή είμαι την τουαλέτα του σπιτιού μου ο άντρας μου είναι στον καναπέ και προσπαθώ να μην τσιριξω πέστε μου ότι ισχύει αυτό που βλέπω ; ?

B118C824-78A8-449E-A3D7-D3AF1D3080F3.jpeg

Συγχαρητήριαααααα τι όμορφα νέααα!!!! Καλή χοριακή αύριο ❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου!!!

Χτες πηγαμε για τον δευτερο υπερηχο δοξα το θεο ολα καλα! Το νινι μεγαλωσε, εβγαλε χερακια ποδαρακια και μυτουλα!!

Σε δυο εβδομαδες παμε για την αυχενικη!!!

Princess28 καλη εγκυμοσυνη να εχεις κοριτσι μ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα ομορφιές μου!!!

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια ?‍?‍?‍? :

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ ?

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ ?

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ?

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ ?

Mitsaki83: ΘΕΤΙΚΟ?

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ ?

Liza_pan93: ?

tzina829: 06/12

Ελενικον: 12/12

Εαυγγελοςτ: 12/12

Σταυρι:13/12

diana8: 16/12

ioannastr: 18/12

Hope19: 18/12

Kostef: 23/12

Lactaki: 25/12

st3llina: 26/12

Evie2: 27/12 

Maroulita: 28/12

Princess28: 29/12

misofeggaro: 01/01/20

Lacostaki: 01/01/20

Aννια27:2020!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Καλομελέτα κι έρχεται.. Είσαι μικρή ακόμα. Εισαι στην επόμενη τριάδα για τα θετικά τεστακια... Θετική σκέψη και όπως έχουμε ξανα πει βουρ στο ψητο

Καλημερα κοριτσάκι εγώ σήμερα ημέρα των γενεθλίων μου αδιαθετησα.. δεν πειράζει ξεκινάω εξωσωματική ούτως ή άλλως. Όπως είπε και το @Lacostaki θετική σκεψη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Καλημερα κοριτσάκι εγώ σήμερα ημέρα των γενεθλίων μου αδιαθετησα.. δεν πειράζει ξεκινάω εξωσωματική ούτως ή άλλως. Όπως είπε και το @Lacostaki θετική σκεψη

Χρόνια πολλά κορίτσακι με υγεία ευτυχία και ένα μπεμπακι συντομαααα !!! Όλα τέλεια θα πάνε να μην σκέφτεσαι τίποτε άλλο πέρα από τον στόχο μας ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσια μου..πρωί πρωί πήγα για χοριακη και περιμένω την γιατρό να με πιάσει πίσω να κλείσω ραντεβού.. πριν λίγο πήγα τουαλέτα και είχα σταγόνες από αίμα..πρέπει να ανησυχήσω ;; ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...