Μετάβαση σε περιεχόμενο

«Με δεντράκια και φωτάκια θα μας έρθουν τα νινάκια» ???


Mt3508

Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Εύκολοι είναι οι κουραμπιέδες. Είμαι σίγουρη ότι θα τους πετύχεις! Εγώ τους κάνω μικρούς σαν μπουκιτσες σε διάφορα σχέδια και γίνονται τέλειοι σαν μπισκοτάκια. Με την μπύρα γίνεται πιο ωραία κρούστα γύρω γύρω. Το έχω κάνει κι εγώ! Καλή επιτυχία! Σαν την Βέφα ένιωσα τώρα?

Παιδια εκανα περσυ κουραμπιεδες κ χτυπουσα το βουτυρο 45 λεπτα στ μιξερ αλλα αξιζε τον κοπο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η ioannastr είπε:

Γεια σας κορίτσια!! Εξαφανίστηκα λίγο αυτές τις μέρες. Βγήκαν τα αποτελέσματα του σπερμοδιαγραμματος του άντρα μου κ τα πράγματα δεν ήταν καθόλου καλά. Έδειξαν αζωοσπερμια,δλδ έλλειψη σπέρματος. Μιλήσαμε με τον γυναικολόγο,με τον ουρολόγο,με τα καλά μαιευτήρια, μας είπαν όλοι να το επαναλάβουμε αλλά οκ όπως κ να έχει τα πράγματα δεν είναι θετικά. Η μόνη λύση είναι η εξωσωματική αλλά εάν βρεθεί σπερμα στους όρχεις. Θα πρέπει δλδ πρώτα να κάνει βιοψία για να δούμε αν υπάρχουν εκεί κ μετά να προχωρήσουμε. Αυτό ας πούμε ότι είναι η θετική πλευρά του πράγματος. Υπάρχει λοιπόν κ η περίπτωση να μην βρεθεί σπερμα,όποτε δεν υπάρχει λύση. Αυτή τη στιγμή έχω βάλει τελείως πίσω το πως αισθάνομαι εγώ,το πως είμαι εγώ,το τι σκέφτομαι εγώ κ προσπαθώ να τον κάνω να αισθανθεί καλύτερα. Η ψυχολογία στα πατώματα όπως καταλαβαίνετε. Του έχω πει χιλιάδες φορές ότι είμαι εδώ,δίπλα του,ότι θα τον στηρίξω κ ότι θα το αντιμετωπίσουμε μαζί όλο αυτό!! Όμως η ψυχολογία του είναι άσχημη. Δεν είναι σαφώς έτοιμος ακόμα ψυχολογικά να επαναλάβει το σπερμοδιαγραμμα. Του είπα κ εγώ να πάρει το χρόνο του κ όταν είναι έτοιμος,θα το επαναλάβουμε κ θα δούμε ένα ένα,βήμα βήμα πως θα προχωρήσουμε. Αυτά...συγνώμη για το κατεβατό.

Κορίτσι μου θέλει δύναμη...Και εμάς δεν ήταν καλό το σπερμοδιαγραμμα...Στην αρχή ήταν σε φάση άρνησης (πίστευε οτι δεν είναι κάτι τρομερό) ,τώρα είναι σε φάση κατάθλιψης..Δεν εχουμε αζωοσπερμια αλλά κακό σπέρμα που δεν έχει φυσική συλληψη.Έχω διαβάσει ότι ότι στην αζωοσπερμια πράγματι βρίσκουν σπέρμα με βιοψία...Μην απογοητευεστε...Μπορεί να βρείτε με τη βιοψία.Εποσης ο εξωσωματικος μας είπε ότι όλα μα ολα τα σπέρματα κάνουν σκαμπανεβάσματα...Ένα σπέρμα που ίσως είναι 700.000 χιλιάδες ανά ml σε άλλη βάση μπορεί να γίνει και 5 εκατομμύρια ανά ml...Σου λέω ότι κ ελάχιστο σπερμα, αν παρουν στην εξωσωματικη, 6 καλά σπέρματοζωαρια (χοντρικά το λέω) χρειάζονται πχ, για να καταλήξουν να βάλουν στη γυναίκα στο τέλος δύο εμβρυακια !!! Υπομονή....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα αγάπες μου καλό κ όμορφο σαββατοκύριακο σας εύχομαι... Κάθε μέρα ξεκινάει μια καινούρια μέρα όλα θα πάνε καλά να έχετε πίστη ??ο Θεός κ η Παναγίτσα είναι με όλες μας❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κι από εμένα! Καλό σαββατοκύριακο σε όλες μας?. Εμείς είχαμε εκδηλώσεις χθες στη πόλη μου και πήγαμε μια βόλτα εκεί. Να χαρεί κι ο μικρός να χαρούμε κι εμείς λίγο! Αλλά έκανε τόσο κρύο κορίτσια μου! Πάγωσαν τα χεράκια μας!? Ελπίζω να μην αρρωστήσουμε. Χρόνια πολλά και σε όσες είχαν κάποιον- κάποια να γιορτάζει αυτές τις μέρες ή αν γιόρταζε κάποια από μας.?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Γειά σας κι από εμένα! Καλό σαββατοκύριακο σε όλες μας?. Εμείς είχαμε εκδηλώσεις χθες στη πόλη μου και πήγαμε μια βόλτα εκεί. Να χαρεί κι ο μικρός να χαρούμε κι εμείς λίγο! Αλλά έκανε τόσο κρύο κορίτσια μου! Πάγωσαν τα χεράκια μας!? Ελπίζω να μην αρρωστήσουμε. Χρόνια πολλά και σε όσες είχαν κάποιον- κάποια να γιορτάζει αυτές τις μέρες ή αν γιόρταζε κάποια από μας.?

Καλο σαββατοκύριακο! Εμείς μείναμε μέσα χθες έκανε κ εδώ κρύο αλλά σήμερα έχει τέλεια μέρα... Κατεβήκαμε λίγο στο κέντρο κ ήταν τέλεια. Θέλω και εγώ την επόμενη εβδομάδα μόλις βρω καλή μέρα να κατέβουμε για βόλτα στο χριστουγεννιατικο χωριό που έχουν φτιάξει... 

Όταν ήταν ο μικρός σου 1 η 2 χρόνων δεχόταν τα γαντακια? Θέλω να του πάρω αλλά δε ξέρω αν θα τα αφήνει... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσαρες μου !!!! Φτιαχτε γλυκά και δώστε και σε εμένα ? εγώ από εχθές πήρα τον άντρα μου και το σκυλάκι μου και κατέβηκα στο χωριό να κάνω εκπλήξη στον μπαμπακα μου που είχε χθες την γιορτή του !!! Εύχομαι σε όλους καλό σκ θα σας στείλω την Δευτέρα ελπίζω να δωωω θετικά τεστ ? :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια ?‍?‍?‍? :

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ ?

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ ?

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ?

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ ?

Mitsaki83: ΘΕΤΙΚΟ?

Liza_pan93: 

tzina829: 06/12

Mt3508: 08/12

Ελενικον: 12/12

Εαυγγελοςτ: 12/12

Σταυρι:13/12

diana8: 16/12

ioannastr: 18/12

Hope19: 18/12

Kostef: 23/12

Lactaki: 25/12

st3llina: 26/12

Evie2: 27/12 

Maroulita: 28/12

Princess28: 29/12

misofeggaro: 01/01/20

Lacostaki: 01/01/20

Aννια27:2020!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Καλο σαββατοκύριακο! Εμείς μείναμε μέσα χθες έκανε κ εδώ κρύο αλλά σήμερα έχει τέλεια μέρα... Κατεβήκαμε λίγο στο κέντρο κ ήταν τέλεια. Θέλω και εγώ την επόμενη εβδομάδα μόλις βρω καλή μέρα να κατέβουμε για βόλτα στο χριστουγεννιατικο χωριό που έχουν φτιάξει... 

Όταν ήταν ο μικρός σου 1 η 2 χρόνων δεχόταν τα γαντακια? Θέλω να του πάρω αλλά δε ξέρω αν θα τα αφήνει... 

Ναι ευτυχώς τα κρατούσε. Απλά δυσκολεύτηκα λίγο να βρω τόσο μικρά για τα δαχτυλακια του. Κασκόλ του έπλεξα εγώ ένα με ενωμένες τις άκρες και έτσι δεν είχα πρόβλημα να το τραβάει ή να του πέφτει. Φέτος που μεγάλωσε περισσότερο μου βγάζει παραξενιές και στα ρούχα και εχθές για παράδειγμα δεν ήθελε να βάλει το σκουφάκι. Πουθενά δεν τα πιάνεις αυτά τα παιδιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Καλησπέρα κοριτσαρες μου !!!! Φτιαχτε γλυκά και δώστε και σε εμένα ? εγώ από εχθές πήρα τον άντρα μου και το σκυλάκι μου και κατέβηκα στο χωριό να κάνω εκπλήξη στον μπαμπακα μου που είχε χθες την γιορτή του !!! Εύχομαι σε όλους καλό σκ θα σας στείλω την Δευτέρα ελπίζω να δωωω θετικά τεστ ? :-)

Καλά να περάσετε! Πόσο όμορφες είναι αυτές οι οικογενειακές στιγμές! Δίνουν τόσο μεγάλη χαρά στους δικούς μας?. Να χαίρεσαι και τον μπαμπακα σου! Να είναι πάντα γερός και του χρόνου στην γιορτή του να έχεις μαζί σου και το εγγονάκι του?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Καλησπέρα κοριτσαρες μου !!!! Φτιαχτε γλυκά και δώστε και σε εμένα ? εγώ από εχθές πήρα τον άντρα μου και το σκυλάκι μου και κατέβηκα στο χωριό να κάνω εκπλήξη στον μπαμπακα μου που είχε χθες την γιορτή του !!! Εύχομαι σε όλους καλό σκ θα σας στείλω την Δευτέρα ελπίζω να δωωω θετικά τεστ ? :-)

Να τον χαιρεσαι αγάπη μου ότι καλύτερο του εύχομαι... Κ εμένα εχθές ο άντρας μ γιόρταζε αλλά όλοι μέρα στην δουλειά ηταν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Ελενακι12 είπε:

Να τον χαιρεσαι αγάπη μου ότι καλύτερο του εύχομαι... Κ εμένα εχθές ο άντρας μ γιόρταζε αλλά όλοι μέρα στην δουλειά ηταν?

Να τον χαίρεσαι Ελενάκι μου! Να είστε πάντα ευτυχισμένοι και υγιείς!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Evie2 είπε:

Παιδια εκανα περσυ κουραμπιεδες κ χτυπουσα το βουτυρο 45 λεπτα στ μιξερ αλλα αξιζε τον κοπο

Μου άνοιξε η όρεξη τωρα! Θα τους φτιάξω τις μέρες πριν την περίοδο που να έχω να ασχοληθώ με κάτι! Κ αν έρθει θα πνίξω τον πόνο μου στους κουραμπιέδες χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου ελπίζω να έχετε ένα όμορφο σαββατοκύριακο??

Είμαι στην 5η μέρα της περιόδου και έχω σήμερα πόνο στη δεξιά ωοθήκη..να ανησυχήσω;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Καλησπέρα κορίτσια καλό σκ να έχουμε. Αννια Ελενάκι να τους χαίρεστε.

Σε ευχαριστώ γλυκακι μου??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Να τον χαίρεσαι Ελενάκι μου! Να είστε πάντα ευτυχισμένοι και υγιείς!??

Εύχαριστω πολυυυυυυυυυυ αγάπη μου κ εσεις ιτι επιθυμείτε ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Kostef είπε:

Μου άνοιξε η όρεξη τωρα! Θα τους φτιάξω τις μέρες πριν την περίοδο που να έχω να ασχοληθώ με κάτι! Κ αν έρθει θα πνίξω τον πόνο μου στους κουραμπιέδες χαχα

Σωστη σε βρίσκω... εγω τον δικο μ τν πονο τν έπνιξα στ ραβανι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες μου καλημερα και καλη Κυριακη σε ολες!!! Πως ειστε;; 

Εγω Σήμερα ειμαι 7 μερες πριν ερθει η περιοδος..στην αρχη της εβδ ειχα πολύ λιγο πρησμενο στηθος και δεν με ποναγε..απ χθες ξεκινησε και πριστηκε κ αλλο και με ενοχλει πιο πολύ..εχω κατι πονακια περιόδου απο χθες και χαμηλα στην κοιλιά ειμαι πρησμενη αρκετα!!! Εντωμεταξύ τα λευκά υγρα τα βγαζω ακομη..3η μερα σημερα που εχω τ κεφαλι μ κ τ νιωθω βαρυ!!! Μακαρι κοριτσια να έγινε το θαυματακι μ..αν και δεν θελω να περνω πολύ αερα και μετά πεσω απότομα:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Καλησπέρα κοριτσαρες μου !!!! Φτιαχτε γλυκά και δώστε και σε εμένα ? εγώ από εχθές πήρα τον άντρα μου και το σκυλάκι μου και κατέβηκα στο χωριό να κάνω εκπλήξη στον μπαμπακα μου που είχε χθες την γιορτή του !!! Εύχομαι σε όλους καλό σκ θα σας στείλω την Δευτέρα ελπίζω να δωωω θετικά τεστ ? :-)

Αννια μου καλημέρααααα αν θες βαλε με και εμενα στο πινακακι..περίμενω 15/12 αν κ ελπιζω ν μν ερθει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Tzortzina123 είπε:

Κοριτσαρες μου καλημερα και καλη Κυριακη σε ολες!!! Πως ειστε;; 

Εγω Σήμερα ειμαι 7 μερες πριν ερθει η περιοδος..στην αρχη της εβδ ειχα πολύ λιγο πρησμενο στηθος και δεν με ποναγε..απ χθες ξεκινησε και πριστηκε κ αλλο και με ενοχλει πιο πολύ..εχω κατι πονακια περιόδου απο χθες και χαμηλα στην κοιλιά ειμαι πρησμενη αρκετα!!! Εντωμεταξύ τα λευκά υγρα τα βγαζω ακομη..3η μερα σημερα που εχω τ κεφαλι μ κ τ νιωθω βαρυ!!! Μακαρι κοριτσια να έγινε το θαυματακι μ..αν και δεν θελω να περνω πολύ αερα και μετά πεσω απότομα:(

Καλή Κυριακή σε όλα τα κορίτσιαααα..ωραία συμπτωματακια είναι αυτά αλλά υπομονή και θα δείξουν οι μέρες..:) να χαίρεστε όλες τους Νίκους σας κι εμένα γιόρταζε ο άντρας μου ❤️

Εδώ στο νησί μας ο καιρός είναι βροχερός άναψα και καλοριφέρ χθες ???

@Mt3508 περιμένουμε να μας πεις ότι δεν ηρθεεεεε..επίσης η @tzina819 (δεν ξέρω αν ταγκαρω το σωστό κορίτσι) τι έγινε με σεναααα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Καλή Κυριακή σε όλα τα κορίτσιαααα..ωραία συμπτωματακια είναι αυτά αλλά υπομονή και θα δείξουν οι μέρες..:) να χαίρεστε όλες τους Νίκους σας κι εμένα γιόρταζε ο άντρας μου ❤️

Εδώ στο νησί μας ο καιρός είναι βροχερός άναψα και καλοριφέρ χθες ???

@Mt3508 περιμένουμε να μας πεις ότι δεν ηρθεεεεε..επίσης η @tzina819 (δεν ξέρω αν ταγκαρω το σωστό κορίτσι) τι έγινε με σεναααα??

Καλημέρα κοριτσια μου!Δεν ήρθε ακόμη αλλά την περιμένω ? γιατί το στήθος μου έχει φουσκώσει τόσο πολύ που δεν μπορώ να το αγγίξω! Αυτό το έχω κάθε μήνα για εμένα δεν είναι σύμπτωμα! Ώσπου δεν έρχεται θα έχω μια μικρή ελπίδα μέσα μου ♥️Αλλιώς θα το πάρω πιο ψύχραιμα αυτό το μήνα! Θα προχωρήσουμε στον επόμενο κύκλο με το καλό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Καλή Κυριακή σε όλα τα κορίτσιαααα..ωραία συμπτωματακια είναι αυτά αλλά υπομονή και θα δείξουν οι μέρες..:) να χαίρεστε όλες τους Νίκους σας κι εμένα γιόρταζε ο άντρας μου ❤️

Εδώ στο νησί μας ο καιρός είναι βροχερός άναψα και καλοριφέρ χθες ???

@Mt3508 περιμένουμε να μας πεις ότι δεν ηρθεεεεε..επίσης η @tzina819 (δεν ξέρω αν ταγκαρω το σωστό κορίτσι) τι έγινε με σεναααα??

Να Τον χαιρεσαι τον αντρουλη σου και οτι επιθυμεί!!!εσυ κοριτσι μ.ειχες τετοια συμπτώματά;;εμας εδω έχει ήλιο σήμερα..πολύ λιγο κρυο!!!♡♡♡

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mt3508 είπε:

Καλημέρα κοριτσια μου!Δεν ήρθε ακόμη αλλά την περιμένω ? γιατί το στήθος μου έχει φουσκώσει τόσο πολύ που δεν μπορώ να το αγγίξω! Αυτό το έχω κάθε μήνα για εμένα δεν είναι σύμπτωμα! Ώσπου δεν έρχεται θα έχω μια μικρή ελπίδα μέσα μου ♥️Αλλιώς θα το πάρω πιο ψύχραιμα αυτό το μήνα! Θα προχωρήσουμε στον επόμενο κύκλο με το καλό!

Ποτε την περιμένεις;; ευχομαι να μην σου έρθει κοπελα μου!!θετικές σκεψεις να κανεις!!! Εγω αυτο με το στηθος παντα ξεκιναει 15 μερες πριν να πονανε..τωρα ξεκίνησε απο την Δευτέρα πολυ λιγο.κ χθες μου πριστηκε πιο πολυ και με.ποναει λιγο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...