Μετάβαση σε περιεχόμενο

«Με δεντράκια και φωτάκια θα μας έρθουν τα νινάκια» ???


Mt3508

Recommended Posts

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Κορίτσια μου γειά σας είστε καλά???? Εγώ αρρωστουλα είμαι αλλά το παλευω @Αννια27μου καλή επιτυχία περιμένουμε νέα σου ????

Περαστικά Ελενάκι μου! Έχουμε κι άλλες αρρωστουλες άρα με το που ήρθε το κρύο άρχισαν και οι ιώσεις. Εγώ εδώ στο σπίτι όλη την ώρα κάτι κάνω.Είπα τάχα δεν θα στολίσω πολύ κι όλο κάτι προσθέτω!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

διαβάζοντας στην αρχή έπαθα ενα πατατράκ χαχα με το 2 που είδα..  τον Γενάρη θα σβήσω τα 29 μου κεράκια πφφφφφ χαχαχα τελευταία φορά με το 2 μπροστα χαχα...

λοιπόν εδώ μ γράφει FSH 5.1 ... ΕΊΝΑΙ ΚΑΛΌ??

μια χαρά! Να ξέρεις μόνο ότι η ορμόνη αυτή παίζει τραγικά από κύκλο σε κύκλο, εγώ γενικά έχω γύρω στο 5,5 μου έχει τύχει όμως κ κύκλος με υψηλή τιμή κ είχα πάθει σοκ... πρέπει οπωσδήποτε να κάνεις ΑΜΗ, και οι δυο δείχνουν απόθεμα απλά η ΑΜΗ είναι πιο αξιόπιστη γιατί η τιμή της δεν παίζει! Επίσης η FSH πάντα εξετάζεται μαζί με την Ε2, αν η Ε2 είναι πολύ πάνω τότε η FSH κρατιέται ψευδώς χαμηλή (ελπίζω να μην στο λέω ανάποδα) κ επίσης πρέπει να την βλέπεις κ σε σχέση με την LH, αλλά ρε συ δε θυμάμαι τι σχέση πρέπει να έχουν... θέλω να πω ότι τελικά μόνο ο γιατρός μπορεί να τις διαβάσει σωστά!

Σχετικά με τη σπερματέγχυση να ξέρεις ότι 6 ισούνται με το ποσοστό επιτυχίας 1 εξωσωματικής. Γενικά πάνω από 2 άντε βαριά 3 δεν αξίζει... τυχόν αποτυχίες θα σε επιβαρύνουν ψυχολογικά. Δοκίμασε τη και βλέπεις! Καλή επιτυχία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσακι μου τώρα γύρισα από την δουλειά και σας διαβάζω θα πω περαστικά σε όλες τις αρρωστουλες μας ? περαστικά γρήγορα @st3llina μου χρόνια σου πολλά να τα διακοσαρισης με κάνα 4 παιδιά και 10 εγγόνια ?!!! Στα κορίτσακια μου που αδιαθετησαν θέλω να πουν ότι απλά δεν έκατσε τώρα και να μην σκάνε!! Δεν θέλω καμία μας να χάνει της μέρες της μόνο με αυτό πρέπει να θυμηθούμε πως ειμασταν κ πριν ,το ξέρω ότι είναι δύσκολο αλλά αξίζει έστω να προσπαθήσουμε :-) !!! Τώρα όσο αφορά εμένα κανονικά έχω ραντεβού αύριο 4 ώρα ,αλλαααα με πήρε τηλ ο άντρας μου από την δουλειά και μου είπε ότι των χωσανε υπερωρία οπότε θα πάρω να αλλάξω το ραντεβού ...πουφφφφ!! Αλλά δεν πειράζει είναι κοντά το όνειρο μου,θα κλείσω νέο ραντεβού :-):-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

μια χαρά! Να ξέρεις μόνο ότι η ορμόνη αυτή παίζει τραγικά από κύκλο σε κύκλο, εγώ γενικά έχω γύρω στο 5,5 μου έχει τύχει όμως κ κύκλος με υψηλή τιμή κ είχα πάθει σοκ... πρέπει οπωσδήποτε να κάνεις ΑΜΗ, και οι δυο δείχνουν απόθεμα απλά η ΑΜΗ είναι πιο αξιόπιστη γιατί η τιμή της δεν παίζει! Επίσης η FSH πάντα εξετάζεται μαζί με την Ε2, αν η Ε2 είναι πολύ πάνω τότε η FSH κρατιέται ψευδώς χαμηλή (ελπίζω να μην στο λέω ανάποδα) κ επίσης πρέπει να την βλέπεις κ σε σχέση με την LH, αλλά ρε συ δε θυμάμαι τι σχέση πρέπει να έχουν... θέλω να πω ότι τελικά μόνο ο γιατρός μπορεί να τις διαβάσει σωστά!

Σχετικά με τη σπερματέγχυση να ξέρεις ότι 6 ισούνται με το ποσοστό επιτυχίας 1 εξωσωματικής. Γενικά πάνω από 2 άντε βαριά 3 δεν αξίζει... τυχόν αποτυχίες θα σε επιβαρύνουν ψυχολογικά. Δοκίμασε τη και βλέπεις! Καλή επιτυχία!

κ εγώ μωρέ δε τα ξέρω γι αυτό ρωτάω ... FSH 5.1 , LH 8.6     E2  46.0  Κ προλακτινη (με χαπι 5.2 αυτά γράφει στις εξετάσεις που έκανα... όσο για τη σπερματέυγχυση τι να πω.. δε μ φαΊΝΕΤΑΙ να έχει κ πολλές πιθανότητες αλλά ας το δοκιμάσουμε πριν προχωρήσουμε σ άλλες διαδικασίες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

κ εγώ μωρέ δε τα ξέρω γι αυτό ρωτάω ... FSH 5.1 , LH 8.6     E2  46.0  Κ προλακτινη (με χαπι 5.2 αυτά γράφει στις εξετάσεις που έκανα... όσο για τη σπερματέυγχυση τι να πω.. δε μ φαΊΝΕΤΑΙ να έχει κ πολλές πιθανότητες αλλά ας το δοκιμάσουμε πριν προχωρήσουμε σ άλλες διαδικασίες..

εγω ειχα FSH 5.15 κ Ε2 40 κ μου ειχε πει μια χαρα! 

Εννοείται να δοκιμάσεις απλά το μόνο που λέω είναι μην χάσεις πολύ καιρό αν δεις ότι δεν τσουλάει... εγώ είχα σκοπό να κάνω μία μετά είχα κάποια διαταραχή κύκλου και είπα να μη χάσω χρόνο. Όμως εσύ είσαι και πολλά χρόνια νεότερη οπότε οι ιστορίες μας δεν είναι συγκρίσιμες σε καμιά περίπτωση. Σου εύχομαι καλή επιτυχία κοριτσάκι!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Περαστικά Ελενάκι μου! Έχουμε κι άλλες αρρωστουλες άρα με το που ήρθε το κρύο άρχισαν και οι ιώσεις. Εγώ εδώ στο σπίτι όλη την ώρα κάτι κάνω.Είπα τάχα δεν θα στολίσω πολύ κι όλο κάτι προσθέτω!?

Περαστικά σε όλα τα κορίτσια μου εύχομαι.... Χαχαχαχααχαχ άμα σου πω το παθαίνω και εγώ όλο κάτι θέλω να περνώ κ να βάζω κ μετά όταν έρθει η ώρα να τα μαζέψω λέω τώρα ποιος τα μαζεύει όλα αυτα??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

κ εγώ μωρέ δε τα ξέρω γι αυτό ρωτάω ... FSH 5.1 , LH 8.6     E2  46.0  Κ προλακτινη (με χαπι 5.2 αυτά γράφει στις εξετάσεις που έκανα... όσο για τη σπερματέυγχυση τι να πω.. δε μ φαΊΝΕΤΑΙ να έχει κ πολλές πιθανότητες αλλά ας το δοκιμάσουμε πριν προχωρήσουμε σ άλλες διαδικασίες..

Τέλειες είναι. Εγώ είχα FSH 7,2 Ε2 60 προλακτίνη 23 και είμαι έγκυος... και το Γενάρη γίνεσαι 29! Έχεις όλες τις προϋποθέσεις για να μείνεις έγκυος φυσιολογικά εντός του επόμενου εξαμήνου. Αν όμως αισθάνεσαι μεγαλύτερη ασφάλεια να προχωρήσεις σε σπερματέγχυση ή και εξωσωματική, καλά θα κάνεις να το δοκιμάσεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσια μου! Αυτή η εβδομάδα του μήνα που περιμένω να μην έρθει η ακατανόμαστη είμαι να σκάσω! Κάθε μήνα η ίδια ιστορία! Δεν μπορείτε να σκεφτείτε ποσά πράγματα κανόνισα για να με κρατούν απασχολημένη και να περνάνε οι ημέρες μου!

Και όμως δεν μπορεί να βγει από το μυαλό μου αυτή η σκέψη ούτε στιγμή! Γι’αυτο νομίζω με πέρνει αποκάτω τόσο πολύ όταν έρχεται και την επόμενη είμαι καλύτερα!

Εσεις πως αντιμετωπίζετε αυτές τις ημέρες; Έχουμε κανένα μυστικό; ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lactaki είπε:

δε πειράζει αγαπημένη ξανα προσπάθησε/ έχω διαβάσει οτι αξίζει 2-3 φορές.. μετά δεν εχει νόημα.. κ εγώ θα το κάνω με τη νεα χρονιά!!

Ναι ναι ! Σου ευχομαι πολλη καλη επιτυχία κοριτσι μου????παμε δυνατα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@lactaki επειδή είδα το μνμ σου στο άλλο θέμα με τη σπερματέγχυση, το μητέρα είναι ιδιωτικό κ μάλιστα από τα ακριβά... απλά η διαδικασία της σπερματέγχυσης πραγματικά δεν είναι κάτι οπότε πόσο να χρεώσουν! Τα 500 που έχουν αναφερθεί συνήθως περιλαμβάνουν κ φάρμακα ήπιας διέγερσης που έχω ακούσει ότι είναι περίπου στα 300... αλλιώς αν πας χωρίς τπτ δεν έχει τόσο μεγάλο κόστος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

Μαρουλίτα μου δεν θα σου πω μη στενοχωριέσαι, ξέρω ότι αυτό δεν γίνεται... το έχω εμπεδώσει μετά από 1 χρόνο προσπάθειας κ περισσότερο! Θα σου πω όμως ότι κάνε ό,τι μπορείς για να βοηθήσεις τον εαυτό σου... αν δεν σε μπερδεύω με άλλη κοπέλα, θυμάμαι ότι δεν έχετε κάνει εξετάσεις. Κάντε και αυτό το βήμα, μπορεί να σε ταλαπωρεί κάτι απλό που διορθώνεται και τσάμπα να στενοχωριέσαι τόσο καιρό... κ πάλι με συγχωρείς για το θάρρος να σου λέω κάτι τέτοιο αλλά βλέπω ότι παλεύεις κ συ καιρό κ είναι πολύ ψυχοφθόρο όλο αυτό...

Κοριτσι μου ευχαριστώ πολυ..

καλα κανεις, θελω καποιον να με ταρακουνησει..καθε φορα λεω θα μιλησω στον αντρα μου για να ξεκινησουμε εξετασεις κ μετα λεω αντε δεν πειραζει την επομενη κ ας περιμενω λιγο ακομα αλλα φτανει...

θελω να κανω τις εξετασεις αλλα φοβαμαι οτι κατι θα συμβαινει για να μην εχει ερθει ακομη ενα μωρακι και δειλιαζω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Maroulita? είπε:

Κοριτσι μου ευχαριστώ πολυ..

καλα κανεις, θελω καποιον να με ταρακουνησει..καθε φορα λεω θα μιλησω στον αντρα μου για να ξεκινησουμε εξετασεις κ μετα λεω αντε δεν πειραζει την επομενη κ ας περιμενω λιγο ακομα αλλα φτανει...

θελω να κανω τις εξετασεις αλλα φοβαμαι οτι κατι θα συμβαινει για να μην εχει ερθει ακομη ενα μωρακι και δειλιαζω...

Σε καταλαβαίνω... αν θυμάμαι καλά όμως προσπαθείτε για ένα χρόνο αν όχι κ παραπάνω... είναι πολύ πιθανό να μην βρείτε τίποτα και να είναι τυχαίο γεγονός! Μπορεί κ να βρείτε όμως, ισχύει... πάρε όμως το χειρότερο και πες ότι βρίσκεις κάτι. Αν δεν επιχειρήσεις να το λύσεις απλά θα συνεχίσει να σε ταλαιπωρεί και κάθε μήνας θα είναι κ πιο βαρύς από τον προηγούμενο... δεν θυμάμαι και πόσων χρονών είσαι (συγνώμη αλλά έχουμε να μιλήσουμε καιρό και έχω πια μπερδετεί τόσες που είμαστε!), αν είσαι 30 οκ συνεχίζεις κ βλέπεις αν όμως είσαι πχ 35 καλό θα είναι να μην το αφήσεις περισσότερο... Εσύ μόνο θα κρίνεις τι είναι το καλύτερο για σένα, και πάλι συγνώμη απλά μιλάω κ εκ πείρας! Καλή επιτυχία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Χρόνια σου πολλά! Να είσαι γερή και χαμογελαστή πάντα στην ζωή σου! Γρήγορα με ένα νινακι στην αγκαλιτσα σου!? Μεγαλοκοπέλα;;;;;; Εγώ είμαι μεγαλύτερη! ? Αυτό να μείνει μεταξύ μας σε παρακαλώ!?

Κι εγώ μεγαλύτερη είμαι αλλά όπως έχουμε ξανα πει εγώ θα είμαι πάντα κοριτσάκι τώρα αν εσείς θέλετε να νιώθετε μεγάλες δεν θα σας χαλάσω το όνειρο... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Κι εγώ μεγαλύτερη είμαι αλλά όπως έχουμε ξανα πει εγώ θα είμαι πάντα κοριτσάκι τώρα αν εσείς θέλετε να νιώθετε μεγάλες δεν θα σας χαλάσω το όνειρο... 

Σωστή! Κ γω κοριτσάκι νιώθω, μόνο οι ωοθήκες μου έχουν άλλη άποψη... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Σε καταλαβαίνω... αν θυμάμαι καλά όμως προσπαθείτε για ένα χρόνο αν όχι κ παραπάνω... είναι πολύ πιθανό να μην βρείτε τίποτα και να είναι τυχαίο γεγονός! Μπορεί κ να βρείτε όμως, ισχύει... πάρε όμως το χειρότερο και πες ότι βρίσκεις κάτι. Αν δεν επιχειρήσεις να το λύσεις απλά θα συνεχίσει να σε ταλαιπωρεί και κάθε μήνας θα είναι κ πιο βαρύς από τον προηγούμενο... δεν θυμάμαι και πόσων χρονών είσαι (συγνώμη αλλά έχουμε να μιλήσουμε καιρό και έχω πια μπερδετεί τόσες που είμαστε!), αν είσαι 30 οκ συνεχίζεις κ βλέπεις αν όμως είσαι πχ 35 καλό θα είναι να μην το αφήσεις περισσότερο... Εσύ μόνο θα κρίνεις τι είναι το καλύτερο για σένα, και πάλι συγνώμη απλά μιλάω κ εκ πείρας! Καλή επιτυχία!

30 ειμαι αλλα θα επιχειρησω να κανω κατι..σιγουρα για αρχη μια καλη συζητηση με τον αντρα μου κ προχωράμε!!

Σ ευχαριστω πολυ..?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Maroulita? είπε:

30 ειμαι αλλα θα επιχειρησω να κανω κατι..σιγουρα για αρχη μια καλη συζητηση με τον αντρα μου κ προχωράμε!!

Σ ευχαριστω πολυ..?

ε τοτε έχεις περιθώριο! κάνε για αρχή κάποιες βασικές εξετάσεις κ μετά θα δεις... καλή συνέχεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Κορίτσακι μου τώρα γύρισα από την δουλειά και σας διαβάζω θα πω περαστικά σε όλες τις αρρωστουλες μας ? περαστικά γρήγορα @st3llina μου χρόνια σου πολλά να τα διακοσαρισης με κάνα 4 παιδιά και 10 εγγόνια ?!!! Στα κορίτσακια μου που αδιαθετησαν θέλω να πουν ότι απλά δεν έκατσε τώρα και να μην σκάνε!! Δεν θέλω καμία μας να χάνει της μέρες της μόνο με αυτό πρέπει να θυμηθούμε πως ειμασταν κ πριν ,το ξέρω ότι είναι δύσκολο αλλά αξίζει έστω να προσπαθήσουμε :-) !!! Τώρα όσο αφορά εμένα κανονικά έχω ραντεβού αύριο 4 ώρα ,αλλαααα με πήρε τηλ ο άντρας μου από την δουλειά και μου είπε ότι των χωσανε υπερωρία οπότε θα πάρω να αλλάξω το ραντεβού ...πουφφφφ!! Αλλά δεν πειράζει είναι κοντά το όνειρο μου,θα κλείσω νέο ραντεβού :-):-)

Αααα σ ευχαριστω για τις ευχες γλυκουλα μου!Μπερδευτηκα κ νομιζα οτι ειχες ραντεβου σημερα στο Ελενα.Αχχχ κ ο καλος μου θελει πολλα παιδια του λεω ας κανουμε το πρωτο κ βλεπουμε αν αντεχουμε για 4 ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου, εδώ μαζί σας καιεγω κ σε λίγους μήνες 36.. Σήμερα τελικά δεν κρατήθηκα κ αφού είχα τσεκ απ έκανα κ μια χοριακη 5 μέρες νωρίτερα και το πήρα το χαστούκι μου για ακόμα μια φορά. Πάμε για άλλη μια προσπάθεια, συνεχίζουμε. Υπομονή σε όλες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η st3llina είπε:

Αααα σ ευχαριστω για τις ευχες γλυκουλα μου!Μπερδευτηκα κ νομιζα οτι ειχες ραντεβου σημερα στο Ελενα.Αχχχ κ ο καλος μου θελει πολλα παιδια του λεω ας κανουμε το πρωτο κ βλεπουμε αν αντεχουμε για 4 ??

Χαχαχαχα και εγώ έτσι του λέω του δικού μου !!! Μαρεσει ρε παιδί μου που οι άντρες μας είναι μέσα στην αισιοδοξία!! Εμένα τρία χρόνια σχεδόν, μου λέει κάθε μήνα ..τώρα τελείωσε έχεις πιάσει σίγουρα ?‍♀️ ...άιντε άιντε !!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η elephant είπε:

Κορίτσια μου, εδώ μαζί σας καιεγω κ σε λίγους μήνες 36.. Σήμερα τελικά δεν κρατήθηκα κ αφού είχα τσεκ απ έκανα κ μια χοριακη 5 μέρες νωρίτερα και το πήρα το χαστούκι μου για ακόμα μια φορά. Πάμε για άλλη μια προσπάθεια, συνεχίζουμε. Υπομονή σε όλες.

Υπομονή ,επιμονή και πάμε για το νέο έτος με πολλές φουσκωμένες κοιλιτσες ? ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Maroulita? είπε:

30 ειμαι αλλα θα επιχειρησω να κανω κατι..σιγουρα για αρχη μια καλη συζητηση με τον αντρα μου κ προχωράμε!!

Σ ευχαριστω πολυ..?

Μαρουλιτα μου μην ξεχνάμε η πρόληψη είναι το καλύτερο πράγμα για όλους του τομείς της υγείας ? !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Αννια27 είπε:

Υπομονή ,επιμονή και πάμε για το νέο έτος με πολλές φουσκωμένες κοιλιτσες ? ?

Σε όλες μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Mt3508 είπε:

Καλησπέρα κοριτσια μου! Αυτή η εβδομάδα του μήνα που περιμένω να μην έρθει η ακατανόμαστη είμαι να σκάσω! Κάθε μήνα η ίδια ιστορία! Δεν μπορείτε να σκεφτείτε ποσά πράγματα κανόνισα για να με κρατούν απασχολημένη και να περνάνε οι ημέρες μου!

Και όμως δεν μπορεί να βγει από το μυαλό μου αυτή η σκέψη ούτε στιγμή! Γι’αυτο νομίζω με πέρνει αποκάτω τόσο πολύ όταν έρχεται και την επόμενη είμαι καλύτερα!

Εσεις πως αντιμετωπίζετε αυτές τις ημέρες; Έχουμε κανένα μυστικό; ?

Ωραία ερώτηση κορίτσακι μου εάν και δεν έχω καμία απάντηση ... ελπίζω όμως να μας πουν αλλά κορίτσακια ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η st3llina είπε:

Περαστικα κ σε σενα κοριτσακι μου!Κι εγω ειχα γαστρεντεριτιδα τις πρωτες 2 μερες κ καταλαβαινω τι περνας...Υγρα να πινεις για να αναπληρωνονται.Εγω ειχα χθες κ γενεθλια εκλεισα τα 35 κ μου εφερε ο καλος μου λουλουδακια κ μια ταρτα με κερακι να σβησω.Την κανονικη τουρτα θα τη σβησω οταν γινω καλα μου ειπε.Οποτε κ επισημως ειμαι η μεγαλοκοπελα της παρεας ??

Χρόνια πολλά!!!!Τι γκυκος....!!!Τι μεγαλοκοπελα καλέ 35 ετών;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια ?‍?‍?‍? :

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ ?

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ ?

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ?

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ ?

Mitsaki83: ΘΕΤΙΚΟ?

Liza_pan93: 01/12

tzina829: 06/12

Mt3508: 08/12

Ελενικον: 12/12

Εαυγγελοςτ: 12/12

Σταυρι:13/12

diana8: 16/12

ioannastr: 18/12

Hope19: 18/12

Kostef: 23/12

Lactaki: 25/12

st3llina: 26/12

Evie2: 27/12 

Maroulita: 28/12

Princess28: 29/12

misofeggaro: 01/01/20

Aννια27:2020!

Επεξεργάστηκε από Αννια27
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...