Μετάβαση σε περιεχόμενο

«Με δεντράκια και φωτάκια θα μας έρθουν τα νινάκια» ???


Mt3508

Recommended Posts

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Κορίτσια μου γλυκά μην παιδευεται το μυαλό σας με συμπτώματα ξέρω πόσο δύσκολο είναι αλλά προσπαθήστε να έχετε στο μυαλό σας ότι το πρώτο και μοναδικό συμπτώμα είναι η καθυστέρηση σπάνια υπάρχει κάτι που με σιγουριά να σε υποψιασει για εγκυμοσύνη..πάντως κι εγώ είχα πολλά υγρά και ακόμα τα έχω..:) εύχομαι να μην σου έρθει η κυρία να σε ξεχάσει για πολλούς μήνες..:) 

Καλώς ήρθες στην ομαδάρα μας @Tzortzina123 εύχομαι να είναι γουρλιδικο και να έχεις σύντομα το θετικό σου τεστακι..εμένα έδειξε 5μερες νωρίτερα όποτε δοκίμασε το δεν έχεις να χάσεις κάτι απλά μην απογοητευτεις αν είναι αρνητικό είναι πολύ νωρίς για να είναι σίγουρο..

@Dimitra91 κοριτσάκι μου τι θα κάνεις??πηγές σε γιατρό??μπράβο Δημητρούλα μας πρώτα να είμαστε καλά εμείς και ήρεμες και θα έρθει και το μωρό σύντομα..το λέω σε όλα τα κορίτσια προσέξτε τους εαυτούς σας και μην αγνοείται κανένα σημάδι..εύχομαι να πάνε όλα τέλεια κοριτσαρα μου ΚΙΑ σύντομα να ξαναμπείς στο πινακακι μας πάνω πάνω..:)

Καλησπέρα κορίτσι μου έχεις δίκιο το ξέρω, κι εγώ τα ίδια λέω, απλώς επειδή γνωρίζω πολύ καλά το σώμα μου ξέρω πως τέτοια παρόμοια υγρά έχω μόνο στην ωορρηξία..οπού κι εκεί κάθε μήνα τα υγρά είναι έντονα και οι κράμπες...γι’αυτό με παραξένεψε,τέτοια νερουλά κ γαλακτερά υγρά δε θυμάμαι να έχω ξαναδεί..όπως επίσης κ οι κράμπες που έχω μέρες κ κάποιες φορές είναι έντονες. Αλλά έχεις δίκιο ότι το μόνο αξιόπιστο σημάδι είναι η καθυστέρηση όλα τα άλλα μπορεί να’ναι της φαντασίας μας ή οτιδήποτε άλλο....εύχομαι να μην έρθει τώρα θα μάθουμε σήμερα ή αύριο...το πολύ πολύ πάμε για τον επόμενο μήνα δε πτοούμαι?ούτε προσπαθώ πολύ καιρό,ουσιαστικά πρώτη φορά προσπάθησα σε μέρα ωορρηξίας...έχω κ τον καιρό κ τη θέληση να προσπαθήσω κ είμαι πολύ αισιόδοξος ανθρωπος γενικά οπότε όλα καλά θα πάνε δεν ανησυχώ?❤️❤️ Εσύ πώς είσαι εγκυούλα μας; πώς νιώθεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tzortzina123 είπε:

Γεια σου κοπελα μ!! Η Αλήθεια ειναι οτι το επιθυμω παρα πολυ γ αυτο το σκέφτομαι συνέχεια και κακως...πρεπει να το παρω χαλαρα..και αμα ερθει καλως να ερθει!!!αλλα αυτη η αναμονη ειναι το χειρότερα πραγμα!!♡♡♡ δυο παιδακια εχεις κοπελα μ;

Κι εγώ το ίδιο έκανα κορίτσι μου περίμενα...ξανα περίμενα...οι μήνες περνούσαν κι εγώ συνέχιζα να περιμένω...και όταν τελικά ήρθε  παλινδρομησε. Φαντάζεσαι την απογοήτευση μου! Όμως ευτυχώς την δεύτερη φορά ήμουν τυχερή και έφερα στον κόσμο το αγοράκι μου! Να έχεις πίστη γλυκιά μου και να είσαι ήρεμη και χαλαρή και το παιδάκι σου θα έρθει πολύ σύντομα θα δεις!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Frogel Απο τον Ιούνιο η ροή μου ξεκινούσε με λίγο καφέ και μετα απο 4 μέρες έβλεπα λίγο λίγο ροζ και ολο αυτό διαρκούσε 12 μέρες. Έκανα όλες μου τις εξετάσεις το καλοκαίρι και πρόσφατα πήγα και για θυρεοειδή! Πέραν των πολυκυστικών όλα τα άλλα είναι άριστα... Οπότε πίνω ινοφερτ εδώ και 2 μήνες και αφού κατάλαβα ότι το να μείνεις έγκυος δεν είναι και τόσο εύκολη υπόθεση και ούτε κι έρχεται όταν θέλεις εσύ, είπα να ηρεμήσω να αφήσω να κυλίσει ομαλά ο καιρός να στρώσει και η περίοδός μου και όταν είναι να έρθει το μωρό, θα έρθει!

Προς το παρόν απολαμβάνω μία περίοδο εσωτερικής γαλήνης και ηρεμίας! ?

Εσύ κορίτσι μου πως πάς; Η εγκυμοσύνη σου;; Όλα καλα; ☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου έχεις δίκιο το ξέρω, κι εγώ τα ίδια λέω, απλώς επειδή γνωρίζω πολύ καλά το σώμα μου ξέρω πως τέτοια παρόμοια υγρά έχω μόνο στην ωορρηξία..οπού κι εκεί κάθε μήνα τα υγρά είναι έντονα και οι κράμπες...γι’αυτό με παραξένεψε,τέτοια νερουλά κ γαλακτερά υγρά δε θυμάμαι να έχω ξαναδεί..όπως επίσης κ οι κράμπες που έχω μέρες κ κάποιες φορές είναι έντονες. Αλλά έχεις δίκιο ότι το μόνο αξιόπιστο σημάδι είναι η καθυστέρηση όλα τα άλλα μπορεί να’ναι της φαντασίας μας ή οτιδήποτε άλλο....εύχομαι να μην έρθει τώρα θα μάθουμε σήμερα ή αύριο...το πολύ πολύ πάμε για τον επόμενο μήνα δε πτοούμαι?ούτε προσπαθώ πολύ καιρό,ουσιαστικά πρώτη φορά προσπάθησα σε μέρα ωορρηξίας...έχω κ τον καιρό κ τη θέληση να προσπαθήσω κ είμαι πολύ αισιόδοξος ανθρωπος γενικά οπότε όλα καλά θα πάνε δεν ανησυχώ?❤️❤️ Εσύ πώς είσαι εγκυούλα μας; πώς νιώθεις;

Μια χαρά είμαι εγώ κοριτσαρα μου ανυπομονώ για το ραντεβού την Πέμπτη να δούμε τι θα δούμε :) μπραβο κοριτσαρα μου έτσι σε θέλω αισιοδοξία και όλα θα έρθουν..πάντως είναι όντως καλό σημάδι τα υγρά ειδικά αφού δεν τα έχεις πάντα..δεν θέλω να σου φουσκώσει τα μυαλά αλλά κι εγώ τα είχα και με παραξένεψε γιατι δεν τα έχω ποτέ και τελικά έγινε το θαυματακι μου..σου εύχομαι το ιδιοοοο ❤️

 

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

@Frogel Απο τον Ιούνιο η ροή μου ξεκινούσε με λίγο καφέ και μετα απο 4 μέρες έβλεπα λίγο λίγο ροζ και ολο αυτό διαρκούσε 12 μέρες. Έκανα όλες μου τις εξετάσεις το καλοκαίρι και πρόσφατα πήγα και για θυρεοειδή! Πέραν των πολυκυστικών όλα τα άλλα είναι άριστα... Οπότε πίνω ινοφερτ εδώ και 2 μήνες και αφού κατάλαβα ότι το να μείνεις έγκυος δεν είναι και τόσο εύκολη υπόθεση και ούτε κι έρχεται όταν θέλεις εσύ, είπα να ηρεμήσω να αφήσω να κυλίσει ομαλά ο καιρός να στρώσει και η περίοδός μου και όταν είναι να έρθει το μωρό, θα έρθει!

Προς το παρόν απολαμβάνω μία περίοδο εσωτερικής γαλήνης και ηρεμίας! ?

Εσύ κορίτσι μου πως πάς; Η εγκυμοσύνη σου;; Όλα καλα; ☺️

Μπράβο ρε κοριτσαρα μου αυτή η γαλήνη η εσωτερική να ξέρεις είναι σπουδαίο πράγμα..και βοηθάει και πολύ..όπως είπα και παραπάνω μια χαρά είμαι εγώ λίγο ανυπομονη αλλά πολύ καλά..:) εννοείς ότι δεν θα προσπαθείς καν αυτήν την περίοδο η απλά δεν θα προσπαθείς στοχευμένα και αν προκύψει προέκυψε??σε χαίρομαι πάντως είναι πολύ σημαντικό που σκέφτεσαι έτσι δείχνει ότι κανείς δουλειά με τον εαυτό σου και μπραβοοοο ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Frogel Αχχ είναι όμως γλυκιά ανυπομονησία!!! Θα έρθει η Πέμπτη, θα πας στο γιατρό σου και θα δεις επιτέλους το μικρό εμβρυάκι σου!!!!! ❤️

Θα προσπαθώ όσο μπορώ να γίνεται στοχευμένα (δεν θα τρελαίνομαι όμως) και αν γίνει έγινε!  Όταν νιώθω ότι κάτι πάει να μου αλλάξει το είναι μου και τον χαρακτήρα μου ή όταν έχω πιεστεί πολύ, πάντα κάνω δουλίτσα εσωτερική... Δεν γίνεται να τρελαθούμε!!! Πρέπει να ηρεμούμε όσο το δυνατόν περισσότερο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

@Frogel Αχχ είναι όμως γλυκιά ανυπομονησία!!! Θα έρθει η Πέμπτη, θα πας στο γιατρό σου και θα δεις επιτέλους το μικρό εμβρυάκι σου!!!!! ❤️

Θα προσπαθώ όσο μπορώ να γίνεται στοχευμένα (δεν θα τρελαίνομαι όμως) και αν γίνει έγινε!  Όταν νιώθω ότι κάτι πάει να μου αλλάξει το είναι μου και τον χαρακτήρα μου ή όταν έχω πιεστεί πολύ, πάντα κάνω δουλίτσα εσωτερική... Δεν γίνεται να τρελαθούμε!!! Πρέπει να ηρεμούμε όσο το δυνατόν περισσότερο!

Μπράβο κορίτσι μου κι εγώ έτσι το κάνω όλα άλλωστε είναι ερεθίσματα να πάμε ένα βήμα μπροστά  και να γίνουμε καλύτεροι άνθρωποι το έχω ξαναπεί τα σπορακια μας κάνουν καλύτερους πριν καν έρθουν..είναι μια διαδικασία που σε κάνει έτσι κι αλλιώς να κάνεις ενδοσκόπηση και να δυναμώσεις σαν χαρακτήρας..:* έτσι ήρεμη σε θέλω και θα μας τρελάνεις όλες σύντομα το πιστεύω :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσακια μου τι κάνετε;;; Δεν πρόλαβα να σας γράψω σήμερα!!! @Tzortzina123 καλώς ήρθες στο παρεάκι μας ελπίζω να έχεις θετικό σήμερα κιόλας ? @Dimitra91 κάνε αυτό που αντέχεις και αυτό που θεωρείς σωστό,όπως και να έχει να είσαι εσύ καλά μέσα σου κ έξω σου :-) !!! @Princess28 πως είσαι κοριτσάκι μου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσαρες καλό μήνα με πολλά θετικά τεστακια. Φιλοξενούσαμε τον κουμπάρο σκ και δεν πρόλαβα να σας γράψω αν και έριχνα κάτι κλέφτες ματιές

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Αννια27 είπε:

Κορίτσακια μου τι κάνετε;;; Δεν πρόλαβα να σας γράψω σήμερα!!! @Tzortzina123 καλώς ήρθες στο παρεάκι μας ελπίζω να έχεις θετικό σήμερα κιόλας ? @Dimitra91 κάνε αυτό που αντέχεις και αυτό που θεωρείς σωστό,όπως και να έχει να είσαι εσύ καλά μέσα σου κ έξω σου :-) !!! @Princess28 πως είσαι κοριτσάκι μου;

Καλησπερα Αννια μου..Καλώς σας βρηκα και Ευχαριστώ πολυ πολυ κορίτσι μου..♡♡♡♡

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Κι εγώ το ίδιο έκανα κορίτσι μου περίμενα...ξανα περίμενα...οι μήνες περνούσαν κι εγώ συνέχιζα να περιμένω...και όταν τελικά ήρθε  παλινδρομησε. Φαντάζεσαι την απογοήτευση μου! Όμως ευτυχώς την δεύτερη φορά ήμουν τυχερή και έφερα στον κόσμο το αγοράκι μου! Να έχεις πίστη γλυκιά μου και να είσαι ήρεμη και χαλαρή και το παιδάκι σου θα έρθει πολύ σύντομα θα δεις!?

Κορίτσι μού γλυκό...φαντάζομαι ευνοείται την απογοήτευση σου..να χαίρεσαι τον γιοκα σου γερος και δυνατός ♡♡ μακαρι αλλα Δυστυχώς στις περισσότερες μας κυριεύει το αγχος!! Και πολυ κακως...αλλα τουλάχιστον προσπαθώ να ειμαι θετικη.εχω και τον άντρα μού που μού λεει συνεχώς εχεις πιασει ειμαι σιγουρος το νιώθω..και του λέω ας κραταμε.μια πισινη ποτε δν ξέρεις...αλλα μεσα μού χαιρομαι οταν τον ακουω να μ.τ λεει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Frogel είπε:

Μια χαρά είμαι εγώ κοριτσαρα μου ανυπομονώ για το ραντεβού την Πέμπτη να δούμε τι θα δούμε :) μπραβο κοριτσαρα μου έτσι σε θέλω αισιοδοξία και όλα θα έρθουν..πάντως είναι όντως καλό σημάδι τα υγρά ειδικά αφού δεν τα έχεις πάντα..δεν θέλω να σου φουσκώσει τα μυαλά αλλά κι εγώ τα είχα και με παραξένεψε γιατι δεν τα έχω ποτέ και τελικά έγινε το θαυματακι μου..σου εύχομαι το ιδιοοοο ❤️

 

Μπράβο ρε κοριτσαρα μου αυτή η γαλήνη η εσωτερική να ξέρεις είναι σπουδαίο πράγμα..και βοηθάει και πολύ..όπως είπα και παραπάνω μια χαρά είμαι εγώ λίγο ανυπομονη αλλά πολύ καλά..:) εννοείς ότι δεν θα προσπαθείς καν αυτήν την περίοδο η απλά δεν θα προσπαθείς στοχευμένα και αν προκύψει προέκυψε??σε χαίρομαι πάντως είναι πολύ σημαντικό που σκέφτεσαι έτσι δείχνει ότι κανείς δουλειά με τον εαυτό σου και μπραβοοοο ❤️

Μακάρι θα δούμε αύριο αλλιώς τον άλλο μήνα ? Άντε να έρθει η Πέμπτη να μας πεις κι εσύ τα νέα σουυ να δεις το σποράκι σου ??? κοντεύουν οι μέρες ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Κορίτσακια μου τι κάνετε;;; Δεν πρόλαβα να σας γράψω σήμερα!!! @Tzortzina123 καλώς ήρθες στο παρεάκι μας ελπίζω να έχεις θετικό σήμερα κιόλας ? @Dimitra91 κάνε αυτό που αντέχεις και αυτό που θεωρείς σωστό,όπως και να έχει να είσαι εσύ καλά μέσα σου κ έξω σου :-) !!! @Princess28 πως είσαι κοριτσάκι μου;

Γλυκούλα μουυ καλά γύρισα απ’τη δουλειά και ξάπλωσα γιατί ζαλίζομουν λίγο, αύριο περιμένω κανονικά θα δούμε ❤️❤️ Μπορεί και να ρθει μπορεί κ όχι ποιος ξέρει! Εσύ πώς είσαι; ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Γλυκούλα μουυ καλά γύρισα απ’τη δουλειά και ξάπλωσα γιατί ζαλίζομουν λίγο, αύριο περιμένω κανονικά θα δούμε ❤️❤️ Μπορεί και να ρθει μπορεί κ όχι ποιος ξέρει! Εσύ πώς είσαι; ?

Καλημέραααα γλυκακιιιι εγώ περιμένω πως κ πως να πάω αύριο στο Έλενα να ξεκινήσω την διαδικασία εξωσωματικής :-) !!!!! Ξημέρωσε το σήμερα και περιμένουμε νέα σου κοριτσάκι ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσαρες μου να έχουμε μια υπέροχη μέρα! ♥️ Και εμάς επιτέλους έχει αρχίσει να κρυώνει (Από Κύπρο)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!
Σήμερα αδιαθέτησα πρωί πρωί. Δεν είχα πολλές πιθανότητες οπότε είμαι καλά.
Αν θέλετε βάλτε με στο πινακάκι, επόμενη περίοδο (δεν) περιμένω 01/01/2020. 
Καλή επιτυχία σε όλες μέσα από την καρδιά μου.
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μουυυ πως είστε σήμερα;;;έβαλε κρυοοοο ❄️

Καλημερα κοπελα μμ!! Εχει πολυ κρυο..να θες  σηκωθείς να κάνεις δουλειές αλλα θελεις Και λιγο ακομη να χουχουλιασεις ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου ξαφνικα ναι εβγαλε κρυο εδω Αρκαδια και πολυ υγρασια !!!! ?? τι κανετε ελπιζω ολες να ειστε καλα !!! Ανυπομωνω να ερθουν τα χριστουγεννα για λιγη ξεκουραση !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κ απο μενα κοριτσακια μου!Ειμαι αρρωστη με πυρετο εδω κ 3 μερες που ομως δεν πεφτει ιδιαιτερα κ εχω εξαντληθει.Κυμαινομαι απο 38.5-39 ολη μερα κ ουτε με το αντιπυρετικο δεν πεφτει.Ισως πρεπει να κανει τον κυκλο του.Ξερει καμια αν επηρρεαζεται απο ιωσεις κ πυρετο η ωορρηξια;Η δικη μου θα ειναι στις 9 του μηνα κ ελπιζω να εχω συνελθει για να προσπαθησουμε με τον αντρουλη μου.

@Frogel κοριτσαρα μου συγχαρητηρια για την εγκυμοσυνη αγαπη μου!!!!Ποσο χαρηκα οταν διαβασα τα νεα σου...Στειλε μπεμπεδοσκονη κ σε μας τις υπολοιπες ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η st3llina είπε:

Καλημερα κ απο μενα κοριτσακια μου!Ειμαι αρρωστη με πυρετο εδω κ 3 μερες που ομως δεν πεφτει ιδιαιτερα κ εχω εξαντληθει.Κυμαινομαι απο 38.5-39 ολη μερα κ ουτε με το αντιπυρετικο δεν πεφτει.Ισως πρεπει να κανει τον κυκλο του.Ξερει καμια αν επηρρεαζεται απο ιωσεις κ πυρετο η ωορρηξια;Η δικη μου θα ειναι στις 9 του μηνα κ ελπιζω να εχω συνελθει για να προσπαθησουμε με τον αντρουλη μου.

@Frogel κοριτσαρα μου συγχαρητηρια για την εγκυμοσυνη αγαπη μου!!!!Ποσο χαρηκα οταν διαβασα τα νεα σου...Στειλε μπεμπεδοσκονη κ σε μας τις υπολοιπες ??

Δεν επηρεάζεται αγαπημένη μου η ωορρηξία από την ίωση σου μην αγχώνεσαι και όλα θα ναι καλά.. σευχαριστω παρά πάρα πολύ αγαπημένη μου...<3 στέλνω κάθε φορά που μπαίνω στην ομάδα μας μπόλικη μεπμπεδοσκονη να γεμίσει το πινακακι μας και αυτόν τον μήνα..

@Lacostaki κι εγώ τα είχα καλή μου όχι πάντα αλλά κάποιες φορές είχα ατονία και αδυναμία πριν την περίοδο αλλά εγώ είχα και χαμηλό αιματοκρίτη..

@misofeggaro μας έτσι σε θέλω γερά πάμε για τον άλλο μήνα..:) πρωτοχρονιάτικο δωράκι..

Και εδώ στην Κρήτη μας έβαλε κρύο κορίτσια έχει ήλιο αλλά έχει κρύο..καλή εβδομάδα σε όλα τα όμορφα πλάσματα του γκρουπ..<3

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου.. κ γω χουχουλιαζω στν καναπε με το καλοριφερ. @st3llina μου περαστικα σου κοπελα μου.. κ γω αδιαθετησα την κυριακη κ απο χθες ειμαι με γαστρεντερίτιδα κ ευτυχωσ μονο δεκατα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Καλημερα κοριτσια μου.. κ γω χουχουλιαζω στν καναπε με το καλοριφερ. @st3llina μου περαστικα σου κοπελα μου.. κ γω αδιαθετησα την κυριακη κ απο χθες ειμαι με γαστρεντερίτιδα κ ευτυχωσ μονο δεκατα. 

Περαστικά σου κοριτσαρα μου φαντάζομαι κρύο που θα χει Αγγλία..κρυώνω μόνο που σε σκέφτομαι χαχαχαχαχα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Περαστικά σου κοριτσαρα μου φαντάζομαι κρύο που θα χει Αγγλία..κρυώνω μόνο που σε σκέφτομαι χαχαχαχαχα..

Χαχαχα γλυκουλα 1 βαθμουλη εχουμε... χθες ειχε ριξει απιστευτο παγο σαν να ειχε χιονισει ηταν... οποτε καναπεδακο κουβερτα καλοριφερ .... αγαπω.... ελπιζω ν εισαι καλα εγκυουλα μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλησπέρα!  Δυστυχώς εγώ δεν είμαι καλά, έχω μαστιτιδα... Ανέβασα πυρετό, έχω ρίγη, πονάει όλο μου το κορμί, ξεκίνησα σήμερα και αντιβίωση. Έχει κολλήσει ο δεξιός μαστός και δε βγάζει γάλα... Κυριολεκτικά υποφέρω..  Ο μικρός δόξα τω θεώ είναι καλά! Προσπαθεί να μπουσουλησει... Σέρνεται πιο πολύ το σκουληκακι μου αλλά πλέον γρήγορα 😂 Έχει βγάλει 4 δόντια ήδη... Το πέρασε δύσκολα όλο αυτό...  Τις τελευταίες μέρες είναι κολλημένος πάνω μου... Όλο αγκαλίτσα θέλει και όπου πάω από πίσω μου ❤️  Γυρίζω μέσα Σεπτέμβρη στη δουλειά... Πφφφφφ ούτε να το σκέφτομαι δε θέλω... Τον γράψαμε σε ιδιωτικό βρεφονηπιακό σταθμό και τις πρώτες δύο εβδομάδες του Σεπτέμβρη θα τον βοηθήσω να προσαρμοστεί κι έπειτα θα γυρίσω κανονικά στη δουλειά.  Εσύ πότε επιστρέφεις; 
    • Καλημέρα κορίτσι μου! Κι εμένα τα ίδια μου έχουν πει κι η γυναικολόγος, κι η ενδοκρινολόγος αλλά κι η αιματολογος που πήγα πρόσφατα! 2 απ' τα 3 για να αποφανθούν ότι έχει κάποια γυναίκα ΣΠΩ. Εγώ έχω μόνο την μορφολογία που φαίνεται στους υπερήχους αλλά τίποτα απ' τα άλλα δύο. Στη δική μου περίπτωση μου είπαν μόνο μυο-ινοσιτολη για να βελτιώσουμε την ποιότητα της ωορρηξίας αλλά και τη συχνότητα μιας και υπερηχογραγικά ανακαλύψαμε τλχ 2 κύκλους ανωορρηκτικους. Γι'αυτό και μου πρότειναν την πρόκληση ωορρηξίας. Βέβαια 2/2 συλλήψεις που είχαμε τις πετύχαμε εντελώς φυσιολογικά μόνο με τη λήψη βιταμινών. Τώρα θα δούμε τι θα γίνει και μ αυτό τον κύκλο που είχαμε τη διέγερση και πρόκληση με γονοδοτροπινες.
    • Θα βρούμε..!! Και όλα θα πάνε δεξιά αυτή τη φορά!! Θα έχω και εγώ το νου μου αν δω κάτι θα σου στείλω! 
    • μου είπε ότι για να πούμε τον όρο συνδρομο πολυκυστικών θα πρέπει να έχω 2 από τα 3 κριτήρια..1)υπερηχογραφικη εικόνα πολυκυστικών ωοθηκών 2)αυξημένα ανδρογονα 3)διαταραχές περιόδου..έχω μονο το 1 από αυτά οπότε μου λεει οτι δεν μπορεί να χαρακτηριστεί ετσι η περιπτωση μου.. είμαι λίγο καιρό σε αυτό το χωρο των εξετάσεων και του ψαξίματος, αν εσεις που έχετε περισσότερη εμπειρία βλέπετε ότι κάτι δεν στέκει από αυτά που μου λέει πείτε μου να δω πως θα κινηθώ..
    • Σε ευχαριστώ για την ενημερώση..έχω στείλει στην κοπέλα αλλά δεν μου έχει απαντήσει..λογικά τις έχει δώσει..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...