Μετάβαση σε περιεχόμενο

«Με δεντράκια και φωτάκια θα μας έρθουν τα νινάκια» ???


Mt3508

Recommended Posts

Καλημέρα κ καλό μήνα στα όμορφα κορίτσια μου.... Να έχετε μια όμορφη Κυριακή.... Να περάσετε τέλεια κ να χαλαρώσετε η Παναγίτσα είναι σε όλες μας κοντά αυτό θα το λέω κάθε μέρα αν χρειαστεί ❤️❤️❤️❤️❤️❤️????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

 Καλημέρα κορίτσια και καλό μήνα! Σας διαβάζω κάθε μέρα αλλά ήθελα λίγες μέρες για να έρθω στα κανονικά μου.... Χθες τελείωσα και από τη περίοδο ήδη νιώθω καλύτερα! Εγώ παίρνω φιλικό οπότε το θυμηθω μέρα παρά μέρα σχεδόν.... Από καφέ πίνω δύο την ημέρα αλλά δεν πιστεύω ότι είναι κάτι το δραματικό. Αν μπω σε τρύπα κι να μειώσω και τον καφέ που πραγματικά τον απολαμβάνω πιστεύω θα κάνω χειρότερο κακό στον εαυτό μου από θέμα άγχους. 

Αυτή τη εβδομάδα όλο τρώω... Χθες τσακισα ένα τσοκο μπιγκ το απόγευμα... Δε ξέρω αν το έχετε εσείς οι κοπέλες από Κρήτη θα καταλάβουν!! 

Τι ειναο το τσοκο μπινγλ?

Εγω παιδια χθες εφαγα μακαρονια με κοκκινη σαλτσα κ κοτοπουλο με σαλτσα κάρυ (αγοραστο) μιαμ.. μετα πηγε το μωρουλι μ κ πηρε παγωτα μ πηρα μουσ σοκολατα ενα πανετονε σαν τσουρέκι ειναι κ κτ αλλα παιδια οοολα τα εφαγα τι υπεροχο π ηταν.. ειδικα τ παγωτο salted caramel οποιοσ το εφηυρε το συγχαιρω ειναι απιθανο.. ουτεωεγω μπορω ν κοωω τν καφε εναν ελληνικο τ πρωι κ ενα τ μεαημερακι ειναι οτι πρεπει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mt3508 είπε:

Καλημέρα..αυτό με τον καφέ δεν το έχω ξανακούσει! Δηλαδή πρέπει να τον μειώσουμε πριν την εγκυμοσύνη! Έχω ακούσει μόνο όταν είσαι έγκυος..?

ε ναι βρε κορίτσια κ εγώ δε το πιστεύω.. αμα είναι να μείνουμε κ έρθει η ώρα μας θα μείνουμε κ με καφέ.. υπερβολικό το βρίσκω. εγώ πινω 1 την ημέρα ..κάποιες μέρες που κάνω μάθημα πίνω κ δεύτερο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Evie2 είπε:

Τι ειναο το τσοκο μπινγλ?

Εγω παιδια χθες εφαγα μακαρονια με κοκκινη σαλτσα κ κοτοπουλο με σαλτσα κάρυ (αγοραστο) μιαμ.. μετα πηγε το μωρουλι μ κ πηρε παγωτα μ πηρα μουσ σοκολατα ενα πανετονε σαν τσουρέκι ειναι κ κτ αλλα παιδια οοολα τα εφαγα τι υπεροχο π ηταν.. ειδικα τ παγωτο salted caramel οποιοσ το εφηυρε το συγχαιρω ειναι απιθανο.. ουτεωεγω μπορω ν κοωω τν καφε εναν ελληνικο τ πρωι κ ενα τ μεαημερακι ειναι οτι πρεπει..

Εγώ έφτιαξα εχθές λουκουμαδεςςςςςς??????πρώτη φορά στην ζωή μου γευστικά τα πέτυχα αλλά σε εμφάνιση έτσι κ ετσι??

received_2490058741231159.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Mt3508 είπε:

Καλημέρα..αυτό με τον καφέ δεν το έχω ξανακούσει! Δηλαδή πρέπει να τον μειώσουμε πριν την εγκυμοσύνη! Έχω ακούσει μόνο όταν είσαι έγκυος..?

Δεν εννοούσα κάτι τέτοιο. Διάβασα ότι κάποια κορίτσια προβληματιζοντουσαν για τον καφέ, πιστεύω ότι δύο καφέδες είναι μια χαρά... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Τι ειναο το τσοκο μπινγλ?

Εγω παιδια χθες εφαγα μακαρονια με κοκκινη σαλτσα κ κοτοπουλο με σαλτσα κάρυ (αγοραστο) μιαμ.. μετα πηγε το μωρουλι μ κ πηρε παγωτα μ πηρα μουσ σοκολατα ενα πανετονε σαν τσουρέκι ειναι κ κτ αλλα παιδια οοολα τα εφαγα τι υπεροχο π ηταν.. ειδικα τ παγωτο salted caramel οποιοσ το εφηυρε το συγχαιρω ειναι απιθανο.. ουτεωεγω μπορω ν κοωω τν καφε εναν ελληνικο τ πρωι κ ενα τ μεαημερακι ειναι οτι πρεπει..

Είναι ένα τεράστιο κρουασάν σαν 3 η 4 κανονικά που έχουν εδώ.... Όλα αυτά που είπες τα ζήλεψα ειδικά το παγωτό.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Εγώ έφτιαξα εχθές λουκουμαδεςςςςςς??????πρώτη φορά στην ζωή μου γευστικά τα πέτυχα αλλά σε εμφάνιση έτσι κ ετσι??

received_2490058741231159.jpeg

Εμένα μου φαίνεται και η εμφάνιση μια χαρά!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kostef είπε:

Είναι ένα τεράστιο κρουασάν σαν 3 η 4 κανονικά που έχουν εδώ.... Όλα αυτά που είπες τα ζήλεψα ειδικά το παγωτό.... 

Μμμ ωραιο ακουγετε το κρουασαν.. καλα τ παγωτπ απιθανπ αλλα κ η μουσ σοκολατας π μ πηρεεεε ηταααααν αλλο πραγμα... ειχαμε φαει κ ραβανι πιο πριν... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

ε ναι βρε κορίτσια κ εγώ δε το πιστεύω.. αμα είναι να μείνουμε κ έρθει η ώρα μας θα μείνουμε κ με καφέ.. υπερβολικό το βρίσκω. εγώ πινω 1 την ημέρα ..κάποιες μέρες που κάνω μάθημα πίνω κ δεύτερο..

Εγώ κορίτσια μου έπινα κ 3 καφέδες την ημέρα αλλά έμεινα κανονικά έγκυος όπως κ στην πρώτη εγκυμοσυνη που δούλευα πολλές ώρες ποτά καφέδες τσιγάρα καθόλου καλή διατροφή κ πάλι έπιασα πολύ γρήγορα πιστεύω αν είναι να πιάσεις θα το πιάσεις το σπορακι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kostef είπε:

Εμένα μου φαίνεται και η εμφάνιση μια χαρά!!! 

Εύχαριστω πολυυυυυυυυυυ αγάπη μου χαίρομαι που σου αρεσαν❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Εύχαριστω πολυυυυυυυυυυ αγάπη μου χαίρομαι που σου αρεσαν❤️❤️❤️❤️

Εγω η ακαματα τους παραγγέλνω απέξω! Μια φορά επιχείρησα να φτιάξω αλλά ήταν σαν τηγανητες!! 

Πήρα προχθές μια μερίδα με μερεντα μιαμ!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Εγω η ακαματα τους παραγγέλνω απέξω! Μια φορά επιχείρησα να φτιάξω αλλά ήταν σαν τηγανητες!! 

Πήρα προχθές μια μερίδα με μερεντα μιαμ!!! 

Και εγώ νομίζω πως δεν θα ξανά κάνω γτ είναι χρονοβόρα 3 ώρες σίγουρα έκανα κ λέω δεν έχει άσε που δεν το έχω κι ολας δεν ξέρω τι με έπιασε εχθές ???????την καλύτερη δουλειά κάνεις μου φαίνεται κ εγώ έτσι θα κανω????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα ομορφιές μου :-) καλο μήνα να έχουμε με πολλά θετικά αποτελέσματα ? @Ελενακι12 ζηλεψα τους λουκουμάδες σου γιαμι @Evie2 όσο δεν βλέπουμε την σιχαμενη έχουμε ελπίδες ? @Princess28 από εσένα δεν θα πάρω λεφτά για να σου πω χαχαχαχα ?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Καλημέρα ομορφιές μου :-) καλο μήνα να έχουμε με πολλά θετικά αποτελέσματα ? @Ελενακι12 ζηλεψα τους λουκουμάδες σου γιαμι @Evie2 όσο δεν βλέπουμε την σιχαμενη έχουμε ελπίδες ? @Princess28 από εσένα δεν θα πάρω λεφτά για να σου πω χαχαχαχα ?

 

Έλα να σε κεράσω κουκλίτσα μου????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Frogel είπε:

Ο γιατρός μου μου είπε ότι δεν χρειάζεται από τη στιγμή που το ανίχνευσε το τεστ τόσο νωρίς και μου έβαλε πολύ νωρίς ραντεβού για υπέρηχο 4+4 θα είμαι όποτε σκέψου ότι οι περισσότερες γυναίκες θα το ανακάλυπταν τότε..μου είπε να με δει την Πέμπτη και δεν χρειάζεται να αγχωθω με χοριακες..συμφώνησα μαζί του και είπα αν δω ότι μου λείπει η χοριακη θα πάω να την κάνω μόνη μου χαχαχαχα..δεν μου λείπει να σας πω την αλήθεια :))

Κοριτσια κ εγω π ημουν σε γκριζα ζωνη χοριακης (πηγα ξανα το σαββατο κ είχε φτασει 94 πολυ καλα σε σχεση με οτι ξεκίνησα)  ... Θελω κ εγω γιατρο π να μην τον νοιάζει η χοριακη ... Εχω άγχος αρκετο πια ... Ελεος ... Ευτυχώς π εχω την σκυλίτσα μ και βάζει τ κεφαλακι της στην κοιλιτσα  και την προστατεύει και την ζεσταίνει και λεω ολα καλα πανε ! Θα παω την παρασκευη στον γιατρο να δουμε τι θα δουμε ... Πρωτα ο θεος ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Σαμανη είπε:

Κοριτσια κ εγω π ημουν σε γκριζα ζωνη χοριακης (πηγα ξανα το σαββατο κ είχε φτασει 94 πολυ καλα σε σχεση με οτι ξεκίνησα)  ... Θελω κ εγω γιατρο π να μην τον νοιάζει η χοριακη ... Εχω άγχος αρκετο πια ... Ελεος ... Ευτυχώς π εχω την σκυλίτσα μ και βάζει τ κεφαλακι της στην κοιλιτσα  και την προστατεύει και την ζεσταίνει και λεω ολα καλα πανε ! Θα παω την παρασκευη στον γιατρο να δουμε τι θα δουμε ... Πρωτα ο θεος ! 

Σαμανη μου μην ανχωνεσαι κορίτσι μου αφού ανεβαίνει όλα πάνε μια χαρά!!! Το σκυλάκι σου ξέρει ότι το εμβρυακι σου είναι εκεί και το προστατεύει ? προσπάθησε να χαλαρώσεις και να ευχαριστηθεις την εγκυμοσύνη σου :-):-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Σαμανη είπε:

Κοριτσια κ εγω π ημουν σε γκριζα ζωνη χοριακης (πηγα ξανα το σαββατο κ είχε φτασει 94 πολυ καλα σε σχεση με οτι ξεκίνησα)  ... Θελω κ εγω γιατρο π να μην τον νοιάζει η χοριακη ... Εχω άγχος αρκετο πια ... Ελεος ... Ευτυχώς π εχω την σκυλίτσα μ και βάζει τ κεφαλακι της στην κοιλιτσα  και την προστατεύει και την ζεσταίνει και λεω ολα καλα πανε ! Θα παω την παρασκευη στον γιατρο να δουμε τι θα δουμε ... Πρωτα ο θεος ! 

Σαμανη μου οοολα καλα θα πανε... να σκεφτεσαι οτι σε λιγοβκαιροβθαβαρχισεις να φουσκωνεις κ θα σε κλωτσαει ενα ζουμπουρλουδικο μικρακι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Μακάρι κορίτσι μου ❤️❤️ Εγώ έπινα παλιά αλλά το’χω κόψει, αλλά αυτός ο καφές ναιι δεν κόβεται...κι εγώ 2 τη μέρα πίνω συνήθως και μου φαίνεται πολύ δύσκολο να τ κόψω...? Εγώ σε εταιρεία δουλεύω! Είσαι χρόνια εκεί...πώς σου φαίνεται η ζωή μακριά από την Ελλάδα;

Ειμαι 5 χρονια η ζωη μακρια απο ελλαδα ειναι αναλογα τον ανθρωπο για μενα δε μ αρεσει κ πολυ εδω στην αρχη ειπα μεχρι ν συνηθισω τωρα ομως ειμαι σε φαση χανω τη ζωη μ τα χρονια περνανε πολυ γρηγορα κ το μονο π κανουμε ειναι σπιτι δουλεια κ αντε κανα καφε στο τσακιρ κεφι. Τωεα π θελουμε κ μωρακι σκεφτομαστςβοκ κ καναμε κ γενναω κ μεινω 9 μηνες αδεια μετα τι? Εγω πρπεει ν γυρισω δουλεια πιοσ θ κραταει τ παιδι.. οκ καλα λεφτα αλλα η ζωη δεν ξαναγυρναει ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Ειμαι 5 χρονια η ζωη μακρια απο ελλαδα ειναι αναλογα τον ανθρωπο για μενα δε μ αρεσει κ πολυ εδω στην αρχη ειπα μεχρι ν συνηθισω τωρα ομως ειμαι σε φαση χανω τη ζωη μ τα χρονια περνανε πολυ γρηγορα κ το μονο π κανουμε ειναι σπιτι δουλεια κ αντε κανα καφε στο τσακιρ κεφι. Τωεα π θελουμε κ μωρακι σκεφτομαστςβοκ κ καναμε κ γενναω κ μεινω 9 μηνες αδεια μετα τι? Εγω πρπεει ν γυρισω δουλεια πιοσ θ κραταει τ παιδι.. οκ καλα λεφτα αλλα η ζωη δεν ξαναγυρναει ..

Πόσο δίκιο έχεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Πόσο δίκιο έχεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Πραγματικα ρεεε τρωμε κ ψωνιζουμε ασύστολα .. εχουμε παρει κ οι 2 κιλα κ σας ειπα τι τρωγαμε παλι χθες.. αλλα δεν μπορούμε να σταματησουμε. Γραφομαστε γυμναστηειο παμε τακτικα 2 3 βδομαδες τ πολυ κ μετα τπτ τελος βαριομαστε. Ειμαστς ευτυχισμένοι μαζί  σα ζευγαρι αλλα εδω Αγγλία οχι.. καλυτερα λοιπον λογοτερα κ καλη ψυχικη υγεία κ κοντα στσ δικους μασ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Evie2 είπε:

Καλημερα κοριτσια μου. Εκανα τεστακι κ ειναι αρνητικο. Εχω πονακια ομως, ειμαι δουλειά σμρ κ πιστευω θα ερθει. Απλα απογοητευτηκα.

Όσο δεν έρχεται ελπίζουμε ❤️❤️ Τα πονάκια μπορεί να είναι και περίοδος και εγκυμοσύνη...οπότε δε ξέρεις ακόμα ???

Εγώ τεστ λέω να μην κάνω γιατί δε θέλω να απογοητευτώ.αν έρθει η περίοδος θα ξέρω, αν δεν έρθει κάνω μετά τεστ αν είναι..

Εγώ κορίτσια χθες βράδυ χάλια...δε ξέρω αν κάτι με πείραξε, αλλά ανακατευόμουν πάρα πολύ, πήγα να κάνω εμετό, το στομάχι μου ήταν χάλια μετά δε μπορούσα να φάω τίποτα, και ήμουν έξω κι έβλεπα τριγύρω μου όλο φαγητά γλυκά και μόνο που τα μύριζα και που τα έβλεπα μου ερχόταν να κάνω εμετό...μετά που έφυγα από κει ηρέμησα λίγο πήγα ξάπλωσα κ σήμερα καλύτερα..δεν έχω σηκωθεί ακόμα απ’το κρεβάτι...αλλά μίλαγα τώρα στο τηλέφωνο και ανακατεύτηκα πάλι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kostef είπε:

Εμένα μου φαίνεται και η εμφάνιση μια χαρά!!! 

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ελενακι12 είπε:

Εγώ έφτιαξα εχθές λουκουμαδεςςςςςς??????πρώτη φορά στην ζωή μου γευστικά τα πέτυχα αλλά σε εμφάνιση έτσι κ ετσι??

received_2490058741231159.jpeg

Πω πω υπέροχα! Εγώ έφτιαξα παστίτσιο σήμερα! Κι εγώ όλο τρώω βρε κορίτσι μου. Και δεν μου έφταναν αυτά έκανα και πεινιρλι! Θα σκάσω στο τέλος!

IMG_20191126_211603.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η lactaki είπε:

κοριτσια μου Καλο μηνα σε όλες .. δε μπορεί, το 20 θα μας βρει με φουσκωμένες κοιλιτσες ο κοσμος να χαλασει!!!!!

να σας ρωτήσω πριν την επέμβαση επαιρνα τις pregancare κ φολικο... τώρα πλέον παίρνω μόνο το δεύτερο.. εσείς παίρνετε βιταμίνες?? αν ναι ποιες??

Καλημέρα!! Εγώ παίρνω τις pregnacare....αλλά τις παίρνω περίπου 20-25 μέρες, οπότε σε 1-2 μήνες θα σου πω τα αποτελέσματα ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ελενακι12 είπε:

Καλημέρα κ καλό μήνα στα όμορφα κορίτσια μου.... Να έχετε μια όμορφη Κυριακή.... Να περάσετε τέλεια κ να χαλαρώσετε η Παναγίτσα είναι σε όλες μας κοντά αυτό θα το λέω κάθε μέρα αν χρειαστεί ❤️❤️❤️❤️❤️❤️????????????

Καλημέρα γλυκιά μου καλό μήνα τι θετική ενέργεια που μας δίνεις ❤️❤️❤️???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...