Μετάβαση σε περιεχόμενο

«Με δεντράκια και φωτάκια θα μας έρθουν τα νινάκια» ???


Mt3508

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Αννια27 είπε:

Λοιπόν κορίτσια πάμε να βάλουμε στοιχήματα για την @Σαμανη και την @Frogel μας ποια θα κάνει αγόρι και ποια κορίτσι!!!! Ξεκινάω πρώτη σαμανη αγόρι και frogel αγόρι ? επόμενη .....????

Εγώ λέω η Σαμανη μας αγόρι? 

Για την frogel μας περιμένω αριθμό χοριακης και μετά θα κάνω πρόβλεψη!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Αννια27 είπε:

Λοιπόν κορίτσια πάμε να βάλουμε στοιχήματα για την @Σαμανη και την @Frogel μας ποια θα κάνει αγόρι και ποια κορίτσι!!!! Ξεκινάω πρώτη σαμανη αγόρι και frogel αγόρι ? επόμενη .....????

Η @Σαμανηκορίτσι κ η @Frogel αγορι????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Αννια27 είπε:

Καλά κάνεις γλυκακι μου να βγεις να περνάς όμορφα και χαλαρά!!!! Εμείς όλα καλά εδώ ψάχνουμε ποιο θα είναι το επόμενο θετικο ?

Εγώ νιώθω ότι αυτός ο μαγικός μήνας κ η μαγεία των Χριστουγέννων θα έχουμε πολλά θετικα??σε ευχαριστώ ομορφιά μου εύχομαι όλες Ν περνάμε τέλεια ????δεν σας ξεχνώ αυτό να το ξέρετε σας αγαπω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Η @Σαμανηκορίτσι κ η @Frogel αγορι????

Τώρα ήθελα να γράψω να βάλουμε και το Ελενάκι μας μέσα! Πόσο ήταν η πρώτη σου χοριακη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Γειά σου Αννια μου! Αχ ου μπλέξεις! Εμάς ξεκίνησε το μπάνιο και όταν έφτασε στη μέση εξαφανίστηκε?. Ούτε τα εργαλεία του δεν πήρε! Δεν τον βρήκαμε ποτέ! Μετά μάθαμε ότι κληρονόμησε πολλά από τον πατέρα του. Κατάλαβες ο κύριος!

Τι άνθρωποι είναι αυτοί βρε παιδάκι μου ούτε ένα τηλ να σε ενημερώσουν τίποτα!!! Τσου τσου επαγγελματίες σου λένε μετά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Τώρα ήθελα να γράψω να βάλουμε και το Ελενάκι μας μέσα! Πόσο ήταν η πρώτη σου χοριακη;

Σε ευχαριστώ πολύ κούκλα μου ??????4800 η πρώτη κ η δεύτερη 8χιλιαδες αλλά πως κατάλαβαινεις από την χωρική??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κούκλα μου ??????4800 η πρώτη κ η δεύτερη 8χιλιαδες αλλά πως κατάλαβαινεις από την χωρική??? 

Έχω παρατηρήσει από τους δικούς μου ότι όταν έχεις αρκετά υψηλή χοριακη στην αρχή της κύησης τις περισσότερες φορές είναι κορίτσι. Μπορεί να είναι και τυχαίο! Πόσες ημέρες καθυστέρηση είχες όταν έκανες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Έχω παρατηρήσει από τους δικούς μου ότι όταν έχεις αρκετά υψηλή χοριακη στην αρχή της κύησης τις περισσότερες φορές είναι κορίτσι. Μπορεί να είναι και τυχαίο! Πόσες ημέρες καθυστέρηση είχες όταν έκανες;

Ααααα Έλα κάνε με να χαρωωωω ???4η μέρα καθυστέρησης έκανα χοριακη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Εγώ λέω η Σαμανη μας αγόρι? 

Για την frogel μας περιμένω αριθμό χοριακης και μετά θα κάνω πρόβλεψη!?

εγώ δεν θα κάνω χοριακη χιχιχιχι αλλά έχω το προαίσθημα ότι είναι κορίτσι ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Ααααα Έλα κάνε με να χαρωωωω ???4η μέρα καθυστέρησης έκανα χοριακη 

Κορίτσι! Κορίτσι!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

εγώ δεν θα κάνω χοριακη χιχιχιχι αλλά έχω το προαίσθημα ότι είναι κορίτσι ?

Δεν θα κάνεις καθόλου; Μου φαίνεται περίεργο!Ούτε χοριακη ούτε προγεστερόνη; Υποτίθεται ότι είναι σημαντικό! Γιατί όμως;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Frogel είπε:

Ευακι το κορίτσι μας η Αννια είναι γουρλου θα δεις που θα είσαι το επόμενο θετικακι μας :) εγω στέλνω μπεμπεδοσκονη ανάμεικτη με χριστουγεννιάτικη χρυσόσκονη για να πέσουν βροχή τα θετικά..<3

Aχ αληθεια μακαριιιι. Μια φιλη μ ηρθε κ μ ειπε με ειδε στον υπνο της με κοκκινο κραγιον.. για να δουμε... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Ελενακι12 είπε:

Αγάπη μου καλησπέρα εχθές ήμουν από το πρωί έξω με μια φίλη γυρίσαμε αργά κ να πω την αλήθεια κουράστηκα πάρα πολύ μετά δεν ήμουν καλά κοιμήθηκα λίγο κ μετά με τον μικρό κ σήμερα κάπως πάλι είμαι αλλά καλύτερα.... Όσο μπορώ βγαίνω τώρα που μπορώ γτ μετά δεν ξέρω τι θα γινει?????????εσείς όλα καλά??????? ?????

Και πολυ καλα εκανες κοριτσι μ όμορφο απολαυσετο γτ οταν βαρυνεις δε θα μπορεις ... κ τωρα π ειναι κ χριστουγεννατικη περιοδοσ ακομα πιο καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Και πολυ καλα εκανες κοριτσι μ όμορφο απολαυσετο γτ οταν βαρυνεις δε θα μπορεις ... κ τωρα π ειναι κ χριστουγεννατικη περιοδοσ ακομα πιο καλα

Εύχαριστω πολυυυυυυυυυυ αγάπη μμμμμ ????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Evie2 είπε:

Aχ αληθεια μακαριιιι. Μια φιλη μ ηρθε κ μ ειπε με ειδε στον υπνο της με κοκκινο κραγιον.. για να δουμε... 

Γιατί τι σημαίνει το κόκκινο κραγιόν;; Για πες να ξέρουμε κ εμείς χιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Γιατί τι σημαίνει το κόκκινο κραγιόν;; Για πες να ξέρουμε κ εμείς χιχι

Κατι γρηγοροοο χαχαχχαχαχα λεει η μαμα μ... περίοδο (ΔΕΝ) περιμενω .... ασ ελπισουμε τ γρηγορο να ειναι ενα θαυματακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Δεν θα κάνεις καθόλου; Μου φαίνεται περίεργο!Ούτε χοριακη ούτε προγεστερόνη; Υποτίθεται ότι είναι σημαντικό! Γιατί όμως;

Ο γιατρός μου μου είπε ότι δεν χρειάζεται από τη στιγμή που το ανίχνευσε το τεστ τόσο νωρίς και μου έβαλε πολύ νωρίς ραντεβού για υπέρηχο 4+4 θα είμαι όποτε σκέψου ότι οι περισσότερες γυναίκες θα το ανακάλυπταν τότε..μου είπε να με δει την Πέμπτη και δεν χρειάζεται να αγχωθω με χοριακες..συμφώνησα μαζί του και είπα αν δω ότι μου λείπει η χοριακη θα πάω να την κάνω μόνη μου χαχαχαχα..δεν μου λείπει να σας πω την αλήθεια :))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Γιατί τι σημαίνει το κόκκινο κραγιόν;; Για πες να ξέρουμε κ εμείς χιχι

Χαχαχαχαχαχ μέσα σε όλα κορίτσι μ εσυ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Ο γιατρός μου μου είπε ότι δεν χρειάζεται από τη στιγμή που το ανίχνευσε το τεστ τόσο νωρίς και μου έβαλε πολύ νωρίς ραντεβού για υπέρηχο 4+4 θα είμαι όποτε σκέψου ότι οι περισσότερες γυναίκες θα το ανακάλυπταν τότε..μου είπε να με δει την Πέμπτη και δεν χρειάζεται να αγχωθω με χοριακες..συμφώνησα μαζί του και είπα αν δω ότι μου λείπει η χοριακη θα πάω να την κάνω μόνη μου χαχαχαχα..δεν μου λείπει να σας πω την αλήθεια :))

Τελικά κάθε γιατρός έχει διαφορετικές απόψεις! Ο δικός μου ούτε μια στο εκατομμύριο δεν θα σ' άφηνε χωρίς χοριακη. Αφού έδειξε το τεστ τόσο νωρίς πιστεύω γι αυτό θα σου έκλεισε ραντεβού τότε. Εγώ σκέψου σε αυτήν την εβδομάδα ούτε 500 δεν θα είχα λογικά. Ότι είναι αγχωτικό...ναι είναι. Καλύτερα να πας να δεις το νινακι σου μια και καλή! Συγνώμη το κοριτσάκι σου ήθελα να γράψω! Γιατί κι εγώ κορίτσι ψηφίζω!?

Ή να πω κορίτσια;?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια ?‍?‍?‍? :

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ ?

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ ?

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ?

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ ?

Mitsaki83: ΘΕΤΙΚΟ?

anna90: ?

Eirinik94: ?

Lactaki: 30/11

Liza_pan93: 01/12

Evie2: 01/12

Maroulita: 03/12

tzina829: 06/12

Mt3508: 08/12

Ελενικον: 12/12

Dimitra91: 12/12

Εαυγγελοςτ: 12/12

Σταυρι:13/12

diana8: 16/12

ioannastr: 18/12

Hope19: 18/12

Kostef: 23/12

st3llina: 26/12

Aννια27:2020!

@lactaki μου ποτέ να σε βάλω εσένα;;; @Evie2 τι γίνεται κορίτσι μου πως είσαι;

25 Δεκέμβρη Χριστουγεννα βάλε με!!!! χαχχχ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

25 Δεκέμβρη Χριστουγεννα βάλε με!!!! χαχχχ!!!

Δηλαδή θα γιορτάσεις διπλά! Εκτός από την γέννηση του Χριστού...το θετικό τεστακι που θα κρατάς!? 

Εύχομαι ολόψυχα να είναι αυτά τα ωραιότερα Χριστούγεννα της ζωής σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ελενακι12 είπε:

Χαχαχαχαχαχ μέσα σε όλα κορίτσι μ εσυ????

Σε παρακαλώ θέλω να τα ξέρω όλα χαχαχαχα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Evie2 είπε:

Κατι γρηγοροοο χαχαχχαχαχα λεει η μαμα μ... περίοδο (ΔΕΝ) περιμενω .... ασ ελπισουμε τ γρηγορο να ειναι ενα θαυματακι

Ωραία !!! Ευχαριστώ για την πληροφορία χαχαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...